Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#139248 - 04/09/2002 14:47 POLSKA NHL ...
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
witam........ juz 8 wrzesnia rusza Polska Liga Hokejowa

Do góry
Bonus: Unibet
#139249 - 04/09/2002 14:54 Re: POLSKA NHL ...
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
a oto pierwsza kolejka :
_____________________________________________________________________________

GKS TYCHY - KTH KRYNICA

TKH TORUŃ - UNIA OŚWIĘCIM

PODHALE NOWY TARG - STOCZNIOWIEC GDAŃSK



....oraz najlepsze : Mój kontra

...PatricuS ... z GKS KATOWICE

Do góry
#139250 - 05/09/2002 15:21 Re: POLSKA NHL ...
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Patrikus, może coś więcej na temat tego meczu...
Gify są bardzo ładne, ale jakieś info by się zdało skoro już podjąłeś się tego tematu .
Pozdrawiam

Do góry
#139251 - 05/09/2002 16:12 Re: POLSKA NHL ...
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Cze Adik skoro Patricus niewiele potrafił napisac na temat tego meczu jak tez innych ja postaram sie troszeczke pomóc grajacym w pierwszej kolejce naszej rodzimej ligi hokeja.

Co do meczu
Toruń-Unia nie bede sie wypowiadał bo wygrana Unii jest pewna ale nie na 100 % tylko na duuuuzo wiecej i podejrzewam ze buki w ogóle niedadza tego meczu do stawiania.

Podhale-Stoczniowiec
Jesli idzie o skład to personalnie lepszy jest zespół z Pomorza .
Podhale ma bardzo młody skład . Nie powiem bo maja wielu utalentowanych zawdników .
Ale nie sadze zeby cokolwiek zwojowali w tym sezonie.
Typuje wiec 2 zreszta w pprzednim sezoni takze Gdanszczanie wywozili punkty z gór .

Tychy-Krynica 1
Obie druzyny maja niejasna sytuacje finansowa zreszta ja wiekszosc druzyn w naszej lidze.Własciwi to chyba tylko Unia ma wszystko pozapinane na ostatni guzik organizacyjny.
Tychy jednak maja na pewno leszy skład i troche lepza sytuacje finansowa .Pokazała to koncówka poprzedniego sezonu .W Krynicy zebrała sie grup działaczy którym "ponoc" zalezy n dobrze hokeja z miasta Krynicy.
Ale ile w tym prawdy to sie dopiero okaze.
Ja w tym spotkaniu typuje wygrana tychowian którzy nie powinni miec problemów z pokonaniem KTH.

Katowie-Zagłebie 1
Obok meczu Podhaa chyba najbardziej wyrównane spotkanie ale to tylko dlatego ze skład Zagłebia jest swego rodzaju niespodzianka i nie wiadomo kto zagra w tej druzynie .
Tylko dlatego typuje 1 pomimo iz GKS stracił kilku zawodników.

Do góry
#139252 - 05/09/2002 16:57 Re: POLSKA NHL ...
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
witam:

Jo savio wlasnie czekalismy na ciebie:) na twoje typy oraz "przekrety"-wiadomo Polska Liga-buahaha dzieniegdzie gra dla bukmachera:)

PS.Oczywiscie adolf i inni te sa mile widziani
Co nie oznacza ze ja sie nieznam na hokeju

PoZdRo..

Do góry
#139253 - 05/09/2002 18:11 Re: POLSKA NHL ...
d.daro Offline
member

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 198
Skąd: Tychy
Czesc!!
No wiec Savio mam troszke inny poglad na temat pierwszej kolejki.Chcialem zrobic to troszke dokladnhiej niz zrobie ale sie nie da bo informacje docierajace z klubow z dnia na dzien sie zmieniaja i tak do konca to nie wiadomo gdzie kto bedzie gral. Wiec ze skladami jakie wyjada na
lod trzeba bedzie sie wstrzymac do rozpoczecia pierwszej kolejki.Poza tym nie znamy jeszcze kursow co tez troche utrudnia sprawe.
Zreszta caly polski hokej jest w stanie smierci klinicznej ale to juz sprawa na inny temat.

Torun - Unia typ:2 ale...
wcale nie taki wiecej niz na 100% jak napisal Savio. Torun jako beniaminek pierwszy mecz gra u siebie i mysle ze podejdzie do tego spotkania z mysla "bic mistrza" i bedzie mial za soba kilku tysieczna publike(3-4tys). Dalej ma kilku starych dobrych i doswiadczonych graczy (np.Morawiecki, Zdunek ) oraz kilku zawodnikow sciagnietych ze Stoczni z poprzedniego sezonu Suchomski, Proszkiewicz, Kiedewicz, Korczak. Wiec nie powinien to byc taki slaby zespol i mysle ze nie raz napsuje krwi innym druzynom. A Unia? No tak Unia ma wszystko (prawie)czego brakuje innym druzynom w Polsce. Zeby sie nie rozpisywac to jedyna prawie profesjonalna druzyna w naszym kraju i bedzie zdecydowaniwe poza zasiegiem calej reszty. Wiec 2 ale wcale nie duuuuzo wiecej niz na 100%.

Podhale - Stocznia typ:1
Stoczniowiec wydaje sie byc bardzo mocno oslabiony(przejscie kilku podstawowych graczy do Torunia) napewno pewnym punktem jest bramkarz(T.Wawrzkiewicz) Reszta to zagadka.Prawie zadnych wzmocnien. O podhalu chcialo by sie powiedziec "z duzej chmury maly deszcz". Glosno mowiono o duzch wzmocnieniach z ktorych malo co im wyszlo i powrot na szczyty beda chyba musieli odlozyc.Sklad maja mlody ale dobry(dokladnie Savio) i mysle ze na oslabiana Stocznie w meczu u siebie wystarczy.

Tychy-Krynica typ:1
Ech jeszcze tydzien temu dal bym 2 ale sytuacja zmienila sie ostanio na lepsza dla mojego klubu. Mialo odejsc mnostwo zawodnikow, nie wiadomo bylo czy wystartuja i kto bedzie gral, nie bylo trenera lyzew itd. itd. Teraz teoretycznie przynajmniej zmienil sie zarzad, malo kto odszedl w porownaniu z poprzednim sezonem(nawet doszlo kilku wartosciowych zawodnikow). Gracze podpisali kontrakty a w klubie gdzie do niedawna mowiono o utrzymaniu w lidze jako celu na sezon coraz smielej sie mowi ze stac ich na 4. Oslabieniem moze byc odejscie bramkarza Kiecy w ne dobrych okoliczniosciach do... Krynicy co moze byc jej atutem bo Kieca stanie na "kasku" w tym meczu zeby go nie przegrac.W krynicy z czego wiem to mniej wiecej tyle samo przybytkow co ubytkow. Jednak wydaje mi sie ze beda troche mocniejsi niz w poprzednim sezonie.

Uff ale sie rozpisalem.
sorki i pozdrawiam.

Do góry
#139254 - 05/09/2002 18:20 Re: POLSKA NHL ...
d.daro Offline
member

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 198
Skąd: Tychy
Przepraszam ze pisze zle stylistycznie ale to brak czasu(siedze w pracy) a tez chcialem cos od siebie tu dodac. Nastepnym razem przygotuje to lepiej.
Zostal mi jeszcze jeden mecz.

Katowice - Zaglebie typ:1
W Katowicach kilka odejsc jednak Ci co zostali moga tez skleic dobra druzyne( Trener Novotny da sobie rade)Martwia jednak kontuzje przedewszystkim Tkacza i Batkiewicza.Fatalna sytuacja w klubie, pozno rozpoczete treningi na lodzie, brak sparingow i to jest minus. Ale dokladnie w tej samej sytacji jest Zaglebie i jak mowi sam trener Sosnowca forme beda lapac dopiero w trakcie sezonu, poza tym nie bardzo wiadomo kto jeszcze u nich zagra. Wiec 1.

Do góry
#139255 - 05/09/2002 18:27 Re: POLSKA NHL ...
d.daro Offline
member

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 198
Skąd: Tychy
Savio kiedy graja nasze druzyny ze soba? Mysle ze bedzie iwo: iwo: iwo: U nas tez coraz glosniej mowi sie o jakims "powaznym" sponsorze moze wiec nie bedzie tak zle... W sumie malo kto odzszedl bedzie nam brakowalo napewno obcokrajowcow ktorych zreszta w tym sezonie ma u nas nie byc.

Do góry
#139256 - 06/09/2002 12:50 Re: POLSKA NHL ...
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
potwierdzam ... niestety zagramy bez Marka Batkiwicza (kontuzja-misięczna przerwa) oraz Wojciecha Tkocza ( 2 pierwsze mecze -a wiec Sosnowiec i Oświecim ) ... ale i tak wygramy bo jak by to mogło być ,żeby z Sosnowcem u siebie dostac ...to nie mozliwe

Do góry
#139257 - 06/09/2002 23:18 Re: POLSKA NHL ...
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav:
[qb]witam:

Jo savio wlasnie czekalismy na ciebie:) na twoje typy oraz "przekrety"-wiadomo Polska Liga-buahaha dzieniegdzie gra dla bukmachera:)

PS.Oczywiscie adolf i inni te sa mile widziani
Co nie oznacza ze ja sie nieznam na hokeju

PoZdRo..[/qb][/QUOTE]Niestety co do "Polskiego NHL" to ja nie pomogę, Tutaj polecam Savika, który mam nadzieję prócz małżeńskich obowiązków znajdzie czas na typowanie
Pozdrawiam

Do góry
#139258 - 07/09/2002 15:37 Re: POLSKA NHL ...
skunks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2002
Postów: 4749
Skąd: gdańsk
Coś ze swego podwórka.Stoczniowiec pozbył się praktycznie całej siły ofensywnej, pozostał tylko Justka i Bagiński no i ... młodzież.W obronie też osłabienia, ostoja będzie tylko Wawrzkiewicz w bramce ale do czego to wystarczy?. W sparingach dostawali łomot.Dlatego myślę,że z Podhalem będzie wtopa, mimo, że u ubiegłym sezonie Stocznia miała komplet pkt.

Do góry
#139259 - 07/09/2002 18:28 Re: POLSKA NHL ...
Anonymous
Unregistered


Patricus nie badz tego taki pewien...

Do góry
#139260 - 07/09/2002 19:39 Re: POLSKA NHL ...
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
cze
Heh adolf spox

narazie...

Do góry
#139261 - 08/09/2002 15:33 Re: POLSKA NHL ...
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Po pierwsze to mnałe pytanko do daro .
Jaki był wynik meczu Unii????????????
słyszałem ponoc ze 9-1
Po drugie to narazie buki graja w ch-uja i hokeja nie ma w sts a prof tez nadal nie ma a jak da to pewnie pod koniec dnia.
Po trzecie to po przejrzeniu składów mecz Podhale-Stocznia typuje czysty X w porywach 1X ale moim typem jest X.
Tychy 9/10 te 10 % to Kieca w bramce KTH
Katowice 8/10 te 20 % to brak Sliwy i Bociana.

Do góry
#139262 - 08/09/2002 17:36 Re: POLSKA NHL ...
kanion Offline
addict

Meldunek: 01/10/2001
Postów: 513
Skąd: sosnowiec/Dabrowa Gornicza
Witam

Gks - Zaglebie typ 1

Zaglebie zadebiutuje bez dwoch najlepszych zawodnikow z poprzedniego sezonu Jarka Morawieckiego ( odszedl to Torunia) i Piotra Sarnika ( Tychy ),z nowych zawodnikow w Zaglebiu zobaczymy Sławomir Wieloch (Unia Oświęcim), Robert Sobała (KTH Krynica), Paweł Jasicki (TKH Toruń), Kamil Duszak i Igor Wilk (juniorzy) oraz Jan Warcik, słowacki obrońca ze Zwolenia i weterana polskich lodowisk Krzysztofa Podsiadlo . W zeszlym sezonie Zaglebie przegralo w Katowicach trzy krotnie 3:7, 4:7 i 3:5

wiecej informacji znajdziecie tutaj
pozdrawiam
kanion

Do góry
#139263 - 08/09/2002 21:36 Re: POLSKA NHL ...
kanion Offline
addict

Meldunek: 01/10/2001
Postów: 513
Skąd: sosnowiec/Dabrowa Gornicza
Gks - Zaglebie 1;5 po dwoch tercjach

pokaralo mnie ze dalem przeciwko swojej druzynie

kanion

Do góry
#139264 - 09/09/2002 11:16 Re: POLSKA NHL ...
skunks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2002
Postów: 4749
Skąd: gdańsk
Bravooooo!!! Stocznia, pokazali charakter z góralami.Nawet z trzema no moze czteroma napastnikami można wygrać mecz.Wygląda na to, że Podhale cieniutkie na razie.Naprzód Stoczniowiec !!!.

Do góry
#139265 - 09/09/2002 13:24 Re: POLSKA NHL ...
d.daro Offline
member

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 198
Skąd: Tychy
Savio nie badz zlosliwy (kto jest liderem?? )
W sumie wszyscy sie przejechalismy ale to pierwsza kolejka i wcale po niej nie jestesmy madrzejsi nie?(no z wyjatkiem Uni) Jeszcze ze dwie i bedzie git. Co do Unii nie mialem wytpliwosci ale te twoje ponad 100%
Ogolnie:
Tychy-Krynica iwo:
Torun-Unia
Katowice-Sosnowiec :eek:
Nowy Targ-Gdansk
P.S.
Jeszcze nie raz w tym temacie Ci krwi napsuje
Przyjedziecie w piatek?

Do góry
#139266 - 10/09/2002 14:45 Re: POLSKA NHL ...
d.daro Offline
member

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 198
Skąd: Tychy
Dzisiaj 2 kolejka PLH.Niestety jak zwykle nie ma jeszcze kursow.Po ostatniej kolejce wszystko moze sie zdarzyc i typowanie dzisiaj nie bedzie wcale takie proste.
Wojas-Podhale - TKH Toruń
KTH Krynica - Stoczniowiec
STH Zagłębie - GKS Tychy
Unia Oświęcim - GKS Katowice
Mimo wszystko cos o nich napisze.

Podhale-Torun.
Najwieksza wg. mnie niewiadoma kolejki. W poprzedniej Podhale mialo wygrac u siebie z oslabionym(?) Stoczniowcem- przegralo.
Torun kadrowo dosyc silny, mial przegrac z Unia i przegral ale w rozmiarach wiekszych niz sie spodziewalem.Po osatnim meczu Podhale zostalo wygwizdane przez wlasna publicznosc i mysle ze dzisiaj bedzie sie chcialo zrehabilitowac. Typ:1

Krynica-Stoczniowiec
Krynicy nie pomogl Kieca, i zoatala rozjechana przez Tychy. Przed sezonem co jakis czas ktos mowil o czworce dla KTH hmm, na raazie to nie wiem na jakiej podstawie.Byc moze zagra juz Rozanski ktory powinien wzmocnic troche ich zespol. Stocznia dosc nie spodziewanie wygrala na Podhalu i mimo oslabienia pokazala ze jest dobrze przygotowana do sezonu. Po za tym nie musieli po ostanim meczu wracac do siebie i jechac znowu do Krynicy, wiec nie beda zmeczeni podrozami .Typ:2

Zaglebie-Tychy.
Obie druzyny wystartowaly nadspodziewanie bardzo dobrze. Zaglebie wysoko wygralo w Katowicach z zle przygotowanym i oslabionym GKS, jednak to wlasnie GKS byl faworytem. Tychy wygraly z KTH i to nie dziwi tak bardzo jak rozmiary tej wygranej. Poza tym do druzyny wraca Szubert co jeszcze wzmocni i tak dobrze spisujaca sie obrone.
Typ:2.

Unia-Katowice Typ:1
bez komentarza.

powodzenia.

Do góry
#139267 - 10/09/2002 15:50 Re: POLSKA NHL ...
d.daro Offline
member

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 198
Skąd: Tychy
TYPY TRENERA KADRY W.PYSZA.
- Przyznam szczerze, że typując przed pierwszą kolejką wyniki spotkań nie trafiłem ani jednego - mówi trener reprezentacji Polski Wiktor Pysz. - Sądziłem, że w Toruniu beniaminek wysoko zawiesi poprzeczkę obrońcy tytułu, a przegrał 1:9. Z zapowiedzi kryniczan wynikało, że mają mocny zespół, a zostali rozgromieni przez osłabiony GKS Tychy 9:0.
A na wyjazdowe zwycięstwa Stoczniowca w Nowym Targu i Zagłębia w Katowicach nie postawiłbym w przeddzień inauguracji nawet jednego grosza. Typowałbym takie wyniki jakie padły, czyli 3:1 w Nowym Targu i 7:2 w Katowicach, ale dla gospodarzy.

Polski hokej jest nieprzewidywalny nie tylko dla selekcjonera reprezentacji. A dziś już następna kolejka meczów, w tym najciekawszy: Dwory SA Unia Oświęcim (mistrz) - GKS Katowice (wicemistrz).

- To może być kanonada do jednej bramki - GKS-u - sądzi Wiktor Pysz. - Chyba wybiorę się na to spotkanie, bo wystąpi w nim najwięcej kandydatów do kadry. Przy okazji popytam, co się właściwie dzieje w GKS-ie.

Pytać nie ma co. Sprawa jest jasna. Trener katowiczan Jan Novotny nie wytrzymał i po przegranym inauguracyjnym meczu powiedział, co sądzi o działaczach GKS, którzy poza rozkładaniem rąk i wzruszaniem ramionami nic nie potrafią zrobić. A wystarczy po prostu zdobyć dla zawodników pieniądze i spłacić długi sięgające ubiegłego roku.

- Działacze w kilka miesięcy zniszczyli to wszystko, co ja budowałem przez trzy lata - mówi Novotny. - Tak naprawdę meczem z Zagłębiem my nie inaugurowaliśmy sezonu, tylko... okres przygotowawczy. Nie mieliśmy ani jednego sparingu, nie było gdzie trenować.

mam nadzieje ze nikt sie nie zdenerwowal na te wklejke, tam oprzeciez o typach jest mowa

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, alfa), 3402 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581797 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49