Opcje tematu
#184098 - 10/02/2003 21:27 Podsumowanie drugiej edycji -3A
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Ta grupa stala na naprawde wysokim poziomie i praktycznie na 5-6 kolejek przed zakonczenie o awans walczylo 6 druzyn.

1) Zaglebie Walbrzych(Lorder) - Znakomita postawa druzyny z Walbrzycha w 3 lidze i w pelni zasluzony awans to 2 ligi.Zaglebie znakomicie spisywalo sie na swoim stadionie i przegralo tylko 1 mecz na 11 rozegranych.Swietna i ustabilizowana forma zawodnikow w kazdej formacji dzieku cemu sweitny bilans 46:5.Zespolowi Zaglebia prztrafila sie tylko jedna wpadka i przegrana 0:4 z Tottenhamem ale ogolnie swietna postawa i w pelni zasluzony awans.

2)Victoria Wegorzewo(Tw 30) - Druzyna prowadzona przez Tw czula odda swoich rywali do ostatniej kolejki .Jednkaze bardzo dobra postawa w ostatnich kolejkach pozwolila na awans.Warto zwrocic uwage na najmniejsza jesli sie nie myle ilosc straconych goli ze wszystkich lig EEL ,tylko 3 :eek: naprawde duze uznania dla trenera Victorii za znakomita postawe obroncow .Napastnicy takze znakomicie sobie radzili i dlatego takze w pelni zasluzony awans.

3)Mazovia Minsk Mazowiecki (El- macho)

Fenomenalna postawa podopiecznych El-macho w rundzie rewanzowej!!8 ostatnich kolejek to same zwyciestwa!Druzyna nie zaznala goryczy porazki od 15 kolejek!!To naprawde budzi respekt i niech sie juz boja rywale w 2 lidze .Dosyc duza liczba bramek straconych uniemozliwila Mazovii awans bezposrednio z drugiego miejsca ,jednak jak to sie mowi "co sie odwlecze to nie uciecze" i Mazovia w barazach zapewnila sobie awans do wyzszej klasy rozgrywek.Serdeczne gratulacje!

4)Pogromcy(Hubi) - Dzieki bardzo cennenmu zwyciestwu na wlasnym stadionie z Gornikiem Jastrzebie Pogromcy zajeli jakze wazna 4 pozycje ktora jak sie pozniej okazalo w barazch pozwolila im awansowac do wyzszej klasy rozgrywek!!Pogromcy strzelili najmniej bramek z 6 najlepszych druzyn tej ligi ale jednak strzelali je w bardzo waznych meczach i to pozwolilo im na zajecie tak wysokiej pozycji i awans do 2 ligi.Takze serdeczne gratulacje!

5)KS Gornik Jastrzebie(Raho) - Niestey bardzo przykra w skutkach dla podopiecznych Raho byla porazka w ostatniej kolejce z Pogromcami ktora jak sie pozniej okazalo uniemozliwila im awans do wyzszej fazy rozgrywek.Podopieczni Raho bardzo nie lubili remisowac dlatego tylko 1 remis w calym sezonie.Jednkaze jesli Gornik poprawi i wzmocni obrone w kolejnym sezonie moze bardzo mocno namieszac i byc bardzo groznym zespolem.

6) Tottenham Hotspur(THOM) - Niestety bardzo bolesna dla Anglikow byla porazka w 20 kolejce z Mazovia ktora przekrelsila szanse na wysoka pozycje i dobra lokate przed barazmi, pozniej dwie wygrane niestety nie daly poprawy pozycji.W barazach niestety podopiecznym Thoma sie nie udalo ale widac bylo bardzo dobry warsztat trenerski i przy drobnych wzmocnieniach i wiekszym szczesciu druzyna Totti w nastepnym sezonie moze walczyc o bardzo wysokie cele.

O reszcie druzyn nie bede sie wypowiadal poniewaz albo wcale nie stawiali sie na mecze albo rozegrali ich kilkanascie po czym rezygnowali.
Widac bylo wysokim poziom tej grupy i kto wie czy w niedalekiej przyszlosci ktoras z tych druzyn nie bedzie odgrywala glownych rol w 1 lidze.

Pozdrawiam i dziekuje wszystkim uczestnikom za postawe fair!! iwo:

Do góry
#184099 - 11/02/2003 14:22 Re: Podsumowanie drugiej edycji -3A
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Dzięki Kuba za BARDZO CIEKAWĄ analizę mojej grupy (i nie tylko mojej). Drużyna TOTTENHAMU HOTSPUR postara się w nadchodzącym sezonie sprawić niejedną niespodziankę i może przy wzmocnieniach (trwają rozmowy z kilkoma gwiazdami z innych lig) uda się jeśli nie awansować to nadal prezentować radosny i widowiskowy futbol. Może druzyna LECHA POZNAŃ wspomoże moją drużynę kilkoma wartościowymi graczami, bo ma ich w swoim składzie wielu - GRATULACJE AWANSU dla LECHA POZNAŃ do I ligi - czyli tam gdzie jest jej miejsce

Pozdro

P.S. Jeszcze raz dzięki Kuba za wspieranie mojego zespołu i zastępowanie mnie w roli managera podczas moich wyjazdów w celu poszukiwaniu nowych graczy, co gwarantowało stabilizacje formy mojego zespołu i wysokie miejsce w tabeli, dające możliwośc udziału w barażach iwo: .

Do góry
#184100 - 11/02/2003 15:53 Re: Podsumowanie drugiej edycji -3A
lorder Offline
enthusiast

Meldunek: 27/04/2001
Postów: 246
Skąd: Wałbrzych
Kuba drużynę Zagłębia Wałbrzych ja prowadziłem a nie Sam21, a propo jest to drużyna z Wałbrzycha nie ze Sosnowca( chyba przespałeś lekcje geografi)

Pozdr

Do góry
#184101 - 11/02/2003 17:32 Re: Podsumowanie drugiej edycji -3A
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
W naszej grupie grały 2 drużyny o BARDZO ZBLIŻONYCH NAZWACH : Górnik Zagłębie Wałbrzych (SAM21) oraz Twoja Zagłębie Wałbrzych (LORDER). Jak widzisz pomylić się można było bardzo łatwo, tym bardziej jeżeli robi się podsumowanie kilku lig i jeżeli gra się w lidze wyżej .
Znając Kubę nie omieszka tego poprawić.

Pozdro

Do góry
#184102 - 11/02/2003 19:06 Re: Podsumowanie drugiej edycji -3A
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Juz Lorder wszystko poprawione.Nie chodzi tu o lekcje Geografii ale gdybys mial pootwieranych 7 okien z analizami i kazda liga przez 4 godziny to naprawde mozna sie bylo pomylic no ale coz...Wypada tylko przeprosic!A tobie Thom dziekuje bardzo za wyrozumialosc i zrozumienie bledu jaki popelnilem.Jeszcze raz przepraszam! iwo: Heheh a ty Lorder chyba pospales sobie na j.polskim poniewaz pisze sie Geografii a nie Geografi iwo:

Do góry




Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 2797 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49