Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1901543 - 03/01/2008 06:46 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: ArtekPotito]
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
Na jutro wydaje się być dobrym rozwiązaniem dubel Murray + Davydenko.

Andy na początku sezonu wydaje się być w dobrej formie, i potwierdza to w tym turnieju, wyłączajac jeden set z Schuettlerem, na którym ja popłynąłem. W innych setach demolował swoich przeciwników. Nie sądze, żeby ToJo mógł mu coś przeciwstawić i mam nadzieję, że jutro już Andy od początku weźmie się za porządną grę i skonczy się na łątwym 2:0.

Davydence widać, że zależy na wygranej w tym turnieju, bo wiadomo dobrze zacząć sezon od zwycięstwa w wysoko punktowanym turnieju. Kolya gra swoje, czyli poprostu szybka, konsekwentna gra i moim zdaniem to przyniesie mu sukces w jutrzejszym meczu z Tursunovem. H2H też na korzyść Nikolaya, który tylko raz stracił seta z Tursunovem.

Nie wiem jeszcze jak to zagram, bo kursy jak zwykle niezbyt ciekawe, ale myśle, że w bf albo dubel w Bet-at-home \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1901714 - 03/01/2008 07:23 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: adingh]
djkomos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/05/2004
Postów: 2015
Skąd: Kraków
Oglądał ktoś mecze Ljubicica i Kohlschreibera? W jakiej formie jest Chorwat? Niemiec jest zawodnikiem solidnym ale na Ivana któremu siedzi serwis i wchodzą uderzenia z głębi kortu może być za mało. Czekam na wasze opinie.
Wawrinka - Calleri (nie wiem czy dobrze grał Argentynczyk dzisiaj czy fatalnie HT Lee, mimo wszytsko chyba Szwajcar powinien wygrac)
Murray po wpadce dzisiaj w 1 secie powinien jutro podejsc do spotkania w pelni skoncentrowany od samego poczatku i licze że będzie 2:0 dla Brytyjczyka

Do góry
#1901741 - 03/01/2008 07:39 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: adingh]
ntmielonka Offline
journeyman

Meldunek: 28/12/2007
Postów: 94
1W-0L-1Z +8,5j.



Robin Haase - Lovro Zovko Haase 2:0 @1.66 bet365
Oboje przeszli 1 rundę bez straty seta, ale to Holender miał zdecydowanie trudniejszego przeciwnika (Baghdatisa). Chorwat sprawdza się w deblu, w singlu natomiast ćwierćfinał Futuresa to max na co go stać. Warunki fizyczne bardzo podobne, ale w umiejętnościach i inteligencji gry 21-letni Haase bije go na głowę. Nie wydaje mi się, żeby stracił jutro seta w tym spotkaniu.

Marin Cilic - Nicolas Mahut over 23,5 gemów @1.9 Unibet
Bardzo perspektywiczni gracze, którzy z pewnością będą mieli dużo do powiedzenia w niedawno rozpoczętym sezonie. Doświadczeniem Francuz przewyższa rywala wielokrotnie, ale styl gry dość podobny. Over 23,5 jest dość dobry - wydaje mi się, że spotkanie będzie dość zacięte i nie powinno skończyć się na 2 setach.

Do góry
#1901778 - 03/01/2008 08:03 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 *DELETED* [Re: ntmielonka]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
Post deleted by Goget

Do góry
#1901864 - 03/01/2008 08:34 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: RoccoRunner]
rafael86 Offline
El Siete

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 2219
Skąd: Warszawa
Nieminen J. - Dancevic F.+3,5 (2) 1.9 Pinnacle

Nieminen - niezly, leworeczny, dobrze gra z głebi kortu, uniwersalny (zagra przyzwoicie na każdej nawierzchni) serwis często poniżej standartów ATP. Dancevic - młody, błysnał w zeszłym sezonie, głowny atut to b.dobry serwis i niezły forehand. Moim zdaniem nie jest w tym pojedynku bez szans, licze ze wygra chociaz jednego seta co zalatwiloby sprawe handicapu

Mathieu P.-H. - Sirianni J.(1)1.25 Bet-at-home

Mecz dopiero jutro, ale kurs zapewne troche spadnie wiec warto zagrac juz teraz. Francuz już doświadczony, gdyby nie kontuzje i "gorąca" głowa mógłbybyć w ok 15 miejsca na świecie, bo umiejetności ma naprawde spore. Sirianni to gracz dla mnie anonimowy i nie wróże mu wielkich szans w tym pojedynku

Do góry
#1901869 - 03/01/2008 08:36 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: RoccoRunner]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Clement - Lu (+1.5) typ 2 Bet-at-home stake 8/10

Lu wyborna forma, doskonaly serwis. Clement dwa dni temu dostał cięzkie baty od Cheli, z tymze samym Chelą najmniejszych problemow nie mial Lu. Wychodzi na to ze secika w tym meczu Lu powinien ugrac spokojnie, moze nawet i coś więcej. Na domiar wszystkiego w jedynym rozegranym miedzy nimi meczu Clement przegral na trawce 2-3.

Zycze powodzenia

Do góry
#1902875 - 03/01/2008 21:57 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: zegarek]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Stanislas Wawrinka v Agustin Calleri @1.71 pinio

tak abrdzo szybko bo musze wyjść na jakiś czas. Staś potrafi zaatakować, na pewno lepiej czuje się na ahrdzie od Agustina. Będzie ciekawy emcz, ale końcowe zwycięstwo przypadnie Wawrince. W h2h chyba 2:0. Dziwie się troche, że Lee został tak łatwo odprawiony przez argentyńczyka, ale cóż...zdarza się. Na stasia to za mało.

Do góry
#1902930 - 03/01/2008 22:12 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: Kameleon]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Czemu dziwne ? Calleri potrafi bardzo dużo. Robredo jest lepszy od Lee, a nie był wstanie się przeciwstawić Argentyńczykowi, który w Doha gra bardzo dobrze. Calleri też potrafi zaatakować :). Takie trochę masło maślane powyżej.

Do góry
#1903109 - 03/01/2008 23:08 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: Fro_Lech]
daw Offline
stranger

Meldunek: 26/12/2007
Postów: 6
Myślę że jutro w Adelajdzie bedzie mozna postawic jeden mecz,co prawda po małym kursie ale zawsze to coś.
Hewitt-Tsonga typ 1 1.22
Hewitt gra u siebie w Australi i na pewno bedzie chcial pokazac swoim rodakom ze jego forma na zbliżający sie Australia Open jest duża i że może powalczyc tam z najlepszymi tenisistami a tsonga nie wydaje mi sie zeby mial jakiekolwiek szanse na zwycięstwo , co prawda wygrał dość łatwo z gulbisem 6:2 6:2
ale nie widze dla niego szans a przeciez Hewitt równie łatwo ogrywał swoich rywali w Adelajdzie.
Moim takim drugim typem jest to ze Hewitt wygra cały turniej wkońcu jest u siebie

Do góry
#1903136 - 03/01/2008 23:15 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: daw]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Ja raczej szukalbymw meczu Hewitta jakiegosa dodatniego handi na Tsonge, ktory bardzo dobrze serwuje, ponadto Hewitt posiada bardzo niska srednia trafienia 1 serwisu, choc jak juz trafi to z reguly wygrywa

Do góry
#1903501 - 04/01/2008 00:35 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: Fro_Lech]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Originally Posted By: Fro_Lech
Czemu dziwne ? Calleri potrafi bardzo dużo. Robredo jest lepszy od Lee, a nie był wstanie się przeciwstawić Argentyńczykowi, który w Doha gra bardzo dobrze. Calleri też potrafi zaatakować :). Takie trochę masło maślane powyżej.


Masło maślane. Wiem :] Wiedziałem co chce napsiać, ale nie wiedziałem zbytnio jak bo czas gonił.

Trzbeba ogarnąć jakieś typy na wygranie turniejów przez poszczególnych zawodników.

Do góry
#1903633 - 04/01/2008 01:26 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: Kameleon]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Hewitt wygra w Adelaidzie @2.2 bet365

Hewitt u siebie gać potrafi, jak do tej pory rozegrał dwa bardzo łątwe spotkania. Teraz pewnie zaczną się schody bo na rozkładzie Tsonga, ale i z nim powinien sobie poradzić. @1.2 z Tsongą zupełnie nie do gry, ale kurs na zwycięstwo w całym turnieju wygląda dość dobrze. Pod uwage biore jedynie Nieminena, który może urwać seta rozpędzonemu Kangurowi i to wszystko. Gra u siebie, turniej jest słabo obsadzony, wstyd przegrać. Zresztą Lleyton wypowiadał się ostatnio o upałach, troche ponarzekał na zawodników, którzy nie potrafią się przygotować do gry w takich warunkach jak w Adelaidzie. Musi pokazać, że sam jest w dobrej formie, a na AO szykuje forme najwyższą

===10W - 3L === +35.87 j. === 27.59%

Do góry
#1905052 - 04/01/2008 05:11 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: Kameleon]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Jarkko Nieminen v Vincent Spadea 2:0 @1.91 eurobet

oj oj będzie egzekucja biednego Vince'a. Dziś ze Zverevem jakimś cudem wygrał (do tej pory zastanawiam się jak Misza mógł tak dać dupy przy tych bp w drugim secie i piłce setowej). Widać, że cfany z niego lis w dalszym ciągu ;] wszystkie siły zachował na najważniejszego gema przy podaniu Zvereva i złamał młodego, który był pod presją w końcówce seta. Przy pozostałych gemach serwisowych Niemca nie wysilał się zbytnio. Trzeba się oszczędzać w tym wieku \:p Teraz na jego drodze szeregowy Nieminen, widać że wojsku mu służy :] Z łatwością przeszedł dwie pierwsze rundy, szczególnie te 6:4 6:1 z Frankiem robi wrażenie. W tamtym roku grali ze sobą raz na hardzie i Fin wygrał 6:2 6:0. Umiejętności, młodosć, forma wszystko po stronie Jarka.

jeszcze jutro Cilic, Wawrinka i Davydenko <czeka na lepsze kursy>. Fajne kursy na X-mena i Llodre już poznikały więc tam no bet.

Do góry
#1905127 - 04/01/2008 05:25 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: Kameleon]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Ljubicic - Wawrinka 2 2,24

Jakoś nie widzę Chorwata w tym meczu. Podobno dobrze się tutaj czuje, ale to może być za mało na dobrze dysponowanego Szwajcara. Stasia niestety nie widziałem w żadnym spotkaniu,ale wyniki wskazują że jest w dobrej dyspozycji, bo trudno mówić o formie w pierwszym turnieju w roku. Szczególnie zaskoczyło mnie dzisiejsze zwycięstwo ćwierćfinałowe nad Callerim, którego widziałem w meczu z Robredo i w którym zaprezentował się z dobrej strony. Chodzi o oczywiście o rozmiar tej wygranej \:\)
Ivana widziałem dziś z Niemcem Kohlschreiberem i nie było to porywające widowisko, przy odrobinie szczęścia, mocniejszych nerwach Niemiec mógłby to wygrać. Chorwat słabo poruszał się po korcie, owszem to nie jest jego najsilniejsza strona, ale często musiał we własnych gemach serwisowych biegać wzdłuż linii końcowej broniąc się slajsowanymi uderzeniami. Niemiec niestety bardzo często nie potrafił tego wykorzystać, a właściwie knocił decydujące uderzenia po wypracowaniu sobie przewagi.
Serwis Chorwata solidny, ale czy tylko serwis w tenisie się liczy? Jeśli Stasio chce zwojować coś w tym roku to powoli z rywalami pokroju Ljuby powinien zacząć wygrywać.

Do góry
#1905519 - 04/01/2008 07:16 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: Piostar]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
Nie zgadzam się z wasza opinia o Wawrince. Co prawda Ljubicic nie grał dziś zbyt dobrze ale on zawsze w trakcie turnieju poprawia swoją grę.
Co ważne u Ljubicica widac dużą chęc gry co nie zawsze u niego było widoczne.
Co można powiedzięc o Wawrince, widziałem już mnóstwo razy jego grę co prawda w tym turnieju nie ale mysle że jeśli jutro Ljuba narzuci swój styl gry to powinien pokonac Wawrinke.
Wawrinka dalej jet zawodnikem grającym pięknie stylowo ale to niewiele wnosi, zbyt słabo porusza się po korcie, choc to też nie jest najmocniejsza strona Ljubicica \:\)
H2h też wskazuje na Ljubicica.
Przedewszystkim Ljubicic posiada jedną bardzo duża broń której nie ma Wawrinka serwis. Moim zdaniem to powinno zapewnic mu jutro zwycięstwo. Co do meczu Staśka z Callierim to bym się tym zbytnio nie sugerował poniewaz chodzą słuchy że Callieri cierpiał na jakis uraz. Grupka kibiców też powinna jutro pomóc \:\)

Jak dla mnie wygra Ljubicic. Myśle że można będzie jutro złapac kursik koło 1.85.

Do góry
#1905529 - 04/01/2008 07:25 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: premium]
verdasco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/09/2006
Postów: 4937
Skąd: Gdańsk
Bardzo skrótowe typy na rano, bo czas goni:

Lleyton Hewitt vs. J.W.Tsonga

Moim zdaniem za kangurkiem przemawiają dwie rzeczy: po pierwsze chęć odniesienia pierwszego tryiumfu na początek sezonu, a po drugie chęć odniesienia tegoż zwycięstwa przed własną publiką.


Jarkko Nieminen vs. Vincent Spadea

Tutaj jak najbardziej podpisuję się pod słowami szanownego kolegi Kameleona.

Do góry
#1905544 - 04/01/2008 07:40 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: premium]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Marin Cilic v Robin Haase @1.72 ladbokers

Głównym argumentem niech będzie dzisiejsze zwycięstwo Cilica nad Mahutem. W tym meczu akurat nie widziałem dla niego wiekich szans, a już na pewno liczyłem na to, że Mahut wygra seta. Jakoś swoją grą Francuz przypomina mi właśnie jutrzejszego przeciwnika Chorwata. Haase gra dobrze bez przesady. Marcos w 1 rundzie zagrał grubo poniżej oczekiwań (dodatkowo miał pecha), a wynik drugiej rundy z kelnerem był do przewidzenia. Cilic wygra bo posiada serwis i Haase nie będzie miał szansy na tak ąłtwe zdobywanie punktów przy serwisie rywala.

I. Ljubicic - S. Wawrinka @2.3 pinio

Ljuba...serwis, serwis, serwis. Nuda, nuda, nuda. Staś ma gorszy serwis? No dobra, ma. Ale czy aż tak słaby? Utrzymuje wysoki procent wygranych piłek z pierwszego serwisu, robi po 10 asów na mecz. Nie jest źle. Nie cofa się w rozwoju w przeciwieństwie do Chorwata, który z roku na rok gra gorzej. Dzisiejszy jego mecz z Filipkiem...słaby. Wawrinka gra już na poziomie pierwszej dwudziestki rankingu. Filipek dziś był blisko, ale się chłopak spalił, za dużo prostych błędów. Wawrinka jutro tego nie powtórzy, zagra ofensywnie i wygra z Chorwacki baloniarzem.

N. Davydenko - A. Murray @2.4 pinio

value, widziałem obu i aż takiej przepaści jak pokazują kursy nie ma między tą dwójką. Rewanż za rok ubiegły? Czemu nie. Davydenko gra o niebo lepiej niż pod koniec ubiegłego sezonu. Nawet serwis mu wychodzi. Przeciwników też Rosjanin miał lepszych do tej pory. Murray nie miał nawet z kim w tenisa pograć. Jutro się zdzwi gdy Denko zacznie przyśpieszać w swoim stylu.

Do góry
#1905563 - 04/01/2008 07:59 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: Kameleon]
betinf Offline
stranger

Meldunek: 02/01/2008
Postów: 7
Xavier Malisse - Michaił Jużny

Obrońca tytułu z przed roku Xavier Malisse wygląda powracać do swojej najlepszej formy . Imponuje zwłaszcza jego serwis . Jego statystyki są niesamowite. Nie jestem do końca pewny , ale chyba nawet nie stracił ani jednego podania w tym turnieju . Ale nie dziwmy się w końcu to jego ulubiona nawierzchnia , gdzie zawsze odnosił niezłe wyniki . Na odmiennym biegunie znajduje się Rosjanin , który strasznie męczy się ze swoimi rywalami . 3 sety z Vasselinem . gdzie przegrywał już nawet w jednym z setów 0-5 ale się podniósł i ostatecznie wygrał . Jego gra jednak nie wyglądała pewnie . Popełniał mnóstwo błędów . Zwłaszcza jego serwis wygląda beznadziejnie . Jest łatwy do odbioru i Xavier powinien to wykorzystać . Czarno widzę szanse Rosjanina skoro jego serwis nie jest jego atutem a Belg nie oddał jeszcze ani jednego swojego podania . Malisse na tej nawierzchni ostatnio dwukrotnie ograł już Michaiła Jużnego i spodziewam się , że tak samo będzie również jutro .

Xavier Malisse to win @ 1.85

Do góry
#1906194 - 04/01/2008 18:52 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: betinf]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Andy Murray vs Nikolay Davydenko okolo 1.7 znajdziecie 1
Spodziewalem sie kursu powyzej > 2 na Murraya tym razem buki a raczej Bwin bo to on pierwszy wystawil kurs sie spisal jak zadko i wsumie prawidlowo oszacowal szanse.. Lekkim faworytem jest Andy Murray, a moze nawet i lekki to za malo powiedziane.. Jedynie co mnie martwi to zeby przypadkiem Davydenko nie przeszedl jutro metamorfozy, bo mam takie dziwne przeczucie. W innym wypadku niema on zadnych szans ze Szkotem.. No ale nie o przeczucia tu chodzi ale o fakty. Ogladajac dzisiaj mecz Davydenki z Tursunovem musze przyznac ze niezle sie napocilem, bo troche postawilem kasy na poprzedni kupon a gdyby Tursunov zagral odrobine lepiej to Davydenki by tu nie bylo.. No ale jak sie popelnia w meczu okolo 50 niewymuszonych bledow czy moze i wiecej no to hmm przeciwnik ma jakies pole dzialania.. Davydenko nie byl duzo gorszy bo popelnil ich kolo 30 czy moze troche powyzej.. Ogolnie Nikolay mial ogromne szczescie ze Tursunov psul wszystko w decydujacych momentach w szczegolnosci gdy mial BP a bylo ich az 9 lub gdy prowadzil 0:30.. Co tu duzo mowic przy pierwszym gemie gdzie serwowal Davydenko, Tursunov prowadzil 0:40, no ale gdzie tam Davydenko doprowadzil do rownowagi a potem wygral swoj gem.. Tursunov srednio co 2-3 pilke posylal po niewymuszonym bledzie albo w aut albo walil w siatke, a Davydenko mimo to mial ogromne problemy w tym meczu. Co wiecej widac ze nadal ma problemy z serwisem, serwujac czesto nie kombinuje i nie walnie po przekatnej a zaserwuje w srodek, gdy juz mowa o drugim podaniu to tak sie boi swoich slawnych podwojnych bledow ze albo je poprostu popelnia albo sle bardzo slabiutki serwis ktory bardzo latwo zreturnowac winnersem.. Davydenko mial dzisiaj ogromny problem z Tursunovem ktory jest pod kazdym wzgledem gorszy od Murraya, co wiecej popelnial dzisiaj mase bledow a Davydenko ledwo co wyciagnal spotkanie.. Patrzac na Murraya to serwuje on o wiele lepiej od dzisiejszego przeciwnika i potrafi walnac w spotkaniu spokojnie 8 asaow, lubi dlugie wymiany, gdy juz wejdzie w mecz popelnia mala ilosc bledow, jest o wiele bardziej utalentowany i waleczny.. Ogolnie gdyby to Murray dzisiaj zagral z Davydenko to dzisiaj Ruska by tu nie bylo, a wsumie gdyby trafil na prawie kolwiek innego z top 30-40 oprocz Tursunova to by go tu nie bylo.. Murray ma sposob na Ruska i wygral ostatnie 2 spotkania, wsumie nie trudno mi sie domyslec jego taktyki.. Bedzie ona zapewno podobna do tej ktora zastosowal ostatnio w meczu z Nikolayem, a wiec pileczka bedzie za kazdym razem wracala na strone Ruska, Murray bedzie robil za swietna sciane a Davydenko z taka forma sam sie powinien wystrzelac.. Jezeli taka taktyka nie przyniesie skutkow to Murray poprostu zacznie grac agresywniej i to on zacznie narzucac temp a wtedy Rusek raczej napewno juz nie da rady.. Wszystkie fakty wskazuja na Murraya wiec go tutaj zagram, mozliwe ze Pinnacle wystawi wiekszy kurs ale niezamierzam czekac do ktorejs w nocy na kurs ten mi starczy.

Do góry
#1906240 - 04/01/2008 19:22 Re: Doha, Chennai, Adelajda, Puchar Hopmana - 31.12-6.01 [Re: rapper20]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Davydenko - Murray typ: 1

Rosjanin moze i popelnia mase niewymuszonych bledow,ale gdy juz zacznie przyspieszac to nie widze w tych wymianach brytyjczyka. Wczoraj kilka naprawde ladnych winnersow w meczu z Tursunowem! Uwazam,ze dzis Denko sie sprezy i wezmie rewanz za ubiegloroczny polfinal, w ktorym przeciez przegral przez kontuzje ledwie chodzac po korcie! Brytyjczyk to gracz oczywiscie z wysokiej polki,ale nadal doscc himeryczny i jesli tylko zostanie przelamany to czesto juz nic nie wychodzi. Stawiam Na Davydenko tez dlatego,ze trudno znalezc kurs ok 2,00 na czwarta rakiete swiata!

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, akagi, Sensei, burbon, VVega, wHiTe_StAr, igea23, rafal08), 4410 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582823 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07