Opcje tematu
#2306604 - 01/05/2008 18:02 1/2 pucharu uefa
speedosek Offline
addict

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 559
Panowie dzisiaj ostro przylozylem na Zenit po kursie 2.68 na
betfair. Moim zdaniem mecz pewny a kurs na Zenit zbyt wysoki.

Do góry
Bonus: Unibet
#2306617 - 01/05/2008 18:09 Re: 1/2 pucharu uefa [Re: speedosek]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Ale to chyba DNB było? W sieci na czystą jedynkę Victor daje 4.35. DNB widziałem po 2.86 narazie.

Trochę info o meczu. W Zenicie nie zagrają za kartki Arszawin, Ricksen i Szirl. Nie pewna gra Aniukowa ale miom zdaniem raczej na 99% zagra. Zagrożeni kartkami są Aniukow, Pogrebniak i Kriżanac. I tu może trzeba poszukać ciekawego typu.

Do góry
#2306647 - 01/05/2008 18:17 Re: 1/2 pucharu uefa [Re: (J)]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Fiorentina-Rangers


To będzie najważniejsze spotkanie w tym sezonie. Puchar UEFA od początku był naszym celem i w końcu możemy zakończyć sezon na wysokim poziomie - powiedział Mutu


Musieliśmy zmniejszyć tempo, bo piłkarze byli za bardzo podekscytowani tym spotkaniem - powiedział Prandelli

Moi gracze są przygotowani na magiczny wieczór - powiedział Prandelli.

To obrazuje nam jak istotnym i wielkim wydarzeniem dla graczy z Florencji będzie to rewanżowe spotkanie w półfinale Uefa Cup. Mimo iż w pierwszym spotkaniu Viola była stroną przeważającą ( 66% posiadania piłki) , nie potrafiła znaleźć skutecznej drogi do bramki rywala, obwarowanej przez całkowicie cofniętych na własna połowę Szkotów. O bezradności Rangersów świadczy również fakt iż nie potrafili oddać żadnego celnego strzału na bramkę Freya. Wiadomo ze ogromnym atutem szkockich druzyn jest gra przed własną publicznością.Rangersi tej szansy nie wykorzystali, a o zrehabilitowanie sie w rewanzu moze byc bardzo trudno. Wizyty na obcych boiskach to już zupełnie inna bajka ( chociaż czasem zdarzają się przebłyski). Wyjazdowy bilans pilkarzy Glasgow Rangers z włoskimi drużynami, prezentuje się następująco 1-1-9 . Z Fiorentina zagraja po raz 6 , a bilans pięciu poprzednich konfrontacji wygląda następująco 3-1-1 ( 8- 4 w bramkach). Ogromna mobilizacje w szeregach gospodarzy by wygrac w tym "magicznym meczu" oraz ich większy warsztat umiejętności, skłania mnie do postawienia „1”.

"We Florencji zespół Glasgow Rangers po raz kolejny będzie musiał wystąpić mocno osłabiony. W tygodniu do długiej listy kontuzjowanych dołączył 37-letni śœrodkowy obrońca David Weir, który nabawił się kontuzji pachwiny w niedzielnych derbach z Celtikiem. Z powodu urazów na boisko zabraknie również Stevena Naismitha, Chrisa Burke'a, Charliego Adama i Lee McCullocha. Pod znakiem zapytania stoi występ bramkarza Allana McGregora. "


Fiorentina-Rangers
typ: 1 kurs: 1.60


Tak jak od początku było wiadomo ze celem graczy Fiorentiny było wywalczenie Pucharu Uefa, tak dla Rangersów zdobycie mistrza Szkocji. Strata do Celticu wynosi 5 punktow, Rangersi maja 3 zaległe kolejki i uważam ze swoje siły powinni koncentrować na ligowe rozgrywki.

Do góry
#2306656 - 01/05/2008 18:22 Re: 1/2 pucharu uefa [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Co do drugiego spotkania to dodam jeydnie ten cytacik :

"Przed rewanżowym spotkaniem bardzo dużo emocji wzbudza zły stan murawy na stadionie Zenitu. Holenderski trener Dick Advocaat przyznaje, że to może być atut jego zespołu. - Murawa jest taka sama dla obu zespołów, ale my już przyzwyczailiœmy się do gry na niej, więc może to być naszym dodatkowym atutem - mówił Holender.


Nawierzchnia na stadionie Zenitu jest w złym stanie od początku sezonu w lidze rosyjskiej. Władze ligi rozważały nawet zakazanie Zenitu gry domowych spotkań na ich stadionie. Ostatecznie z taką decyzję się wstrzymano, po tym jak władze Zenitu obiecały podjęcie działań mających na celu poprawę stanu płyty
"

Do góry
#2306704 - 01/05/2008 18:37 Re: 1/2 pucharu uefa [Re: Hakan]
speedosek Offline
addict

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 559
Tak kurs jest na awans, przpraszam:)

Do góry
#2307505 - 02/05/2008 00:42 Re: 1/2 pucharu uefa [Re: speedosek]
mechuuu Offline
veteran

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 1340
Skąd: Chorzów
Kurs na awans Zenitu w betfair wynosi teraz 2.9

Troche o meczu. Oglądałem mecze Bayernu z Getafe i miałem nadzieje że odpadną w poprzedniej kolejce. Teraz licze na Zenit. Solidna drużyna, która u siebie jest bardzo groźna. Dodatkowo właściciele za awans do finału wyłożą niezłą kwotę na premie \:\) to powinno podziałać mobilizująco na zawodników.
Minusem jest to, iż do składu wraca Toni.
Chodzi mi po głowie CS 1:1, i bramka w dogrywce dla Zenitu \:\)

Powodzenia

Do góry
#2307655 - 02/05/2008 01:31 Re: 1/2 pucharu uefa [Re: mechuuu]
luk4sz_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 2620
Nie wiem dlaczego niektórzy typując sugerują sie tym, że np. jeśli zawodnicy jakiegos klubu, w tym przypadku gracze Zenitu, dostaną sporą kase za awans będą bardziej zmotywowani i to im da planowane zwyciestwo. Jak dla mnie to jest żaden argument. Czy piłkarze Bayernu będą w takim razie mniej zmotywowani od graczy Zenitu? Oczywiscie ze nie. Gdyby stawką meczu była jakaś kwalifikacyjna runda pucharu krajowego lub walka o lepszą pozycje w ligowej tabeli, taki argument moglibysmy przyjąć, jednak tutaj gra toczyć sie bedzie o finał pucharu UEFA i kazdy bedzie dzisiaj zmotywowany na maksa.
Niestety nie oglądałem wczesniejszych meczy Bayernu w pucharze UEFA jednak oglądając drugą połowe meczu z Zenitem moge stwierdzic ze Bayern jest dzisiaj murowanym kandydatem do zwyciestwa. Powrót Toniego do skladu bedzie duzym plusem dla Bayernu, tak samo jak brak kilku podstawowych graczy Zenitu.

jak dla mnie Bayern dzisiaj 9/10 \:\)

Do góry
#2307678 - 02/05/2008 01:35 Re: 1/2 pucharu uefa [Re: luk4sz_]
luk4sz_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 2620
haha juz 1-0 Zenit \:D

Do góry
#2307680 - 02/05/2008 01:35 Re: 1/2 pucharu uefa [Re: luk4sz_]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5423
Skąd: Bielsko-Biała
Z tego co pamietam w 2 połowie pierwszego meczu to Zenit miał wiecej z gry wiec moim zdaniem szczęście że Bayern zdołał zremisować.Tak ogólnie to mecz ciężki do typowania.Gospodarze osłabieni...goscie jakos tak ciężko przebijają sie do następnej rundy.Sam zagrałem że Bayern strzeli..tak dla emocji.Mam nadzieje ze typ będzie trafiony

Do góry
#2308092 - 02/05/2008 03:40 Re: 1/2 pucharu uefa [Re: Skorpion BB]
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Po dziwnym meczu w Rosji zostaje nam jeszcze spotkanie Fioreniny z Rangersami. Osobiście myślę, że Fiorentina wygra to spotkanie, ale niewielką różnicą bramek. Chciałbym natomiast zauważyć, że to pompowanie atmosfery przez trenera i zawodników Violi, o którym pisał wcześniej kolega (notabene fajna analiza) mimo wszystko należy oceniać jako trochę na pokaz, ponieważ wszyscy wiedzą, że dla Fiorentiny conajmniej równie ważnym frontem walki na koniec sezonu jest Serie A, gdzie bronią zaciekle przed Milanem miejsca dającego przpustkę do Ligi Mistrzów. Nie można więc twierdzić, że Rangersi skupiają się tylko na lidze, a dla Violi nadrzędnym celem jest puchar UEFA.

Niemniej jednak chciałem o czym innym. Zacząłem właśnie korzystać z usług scandicbookmakers i przeglądając ofertę na to spotkanie znalazłem 2 pozycje dotyczące parzystej bądź nieparzystej liczby bramek.

O ile w pierwszej z nich kursy są w miarę wyrównane, tak jak szanse, to w drugiej za nieparzystą ilość bramek scandic płaci 3,50... Zapewne jakaś pomyłka, ale ja wziąłem przed chwilą z pocałowaniem ręki \:\)

Może jeszcze zdążycie \:\)

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], VVega, Ojro, Akhu, igea23, Sensei, 11kera11, alfa, akagi, rafal08), 3421 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49