Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#339077 - 05/05/2005 21:24 Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Zalozylem na nastepna faze Mistrzostw osobny temat zeby bylo bardziej przejzyscie.

Sytuacja w grupach:
GRUPA E ( z polaczenia A i D ):
1. Czechy 4 pkt 2-0-0 4-1
2. Rosja 3 pkt 1-1-0 5-3
3. Slowacja 3 pkt 1-1-0 5-4
4. Szwajcaria 2 pkt 1-0-1 3-4
5. Kazachstan 0 pkt 0-0-2 1-3
6. Bialorus 0 pkt 0-0-2 1-4

GRUPA F ( z polaczenia B i C ):
1. Szwecja 4 pkt 2-0-0 8-3
2. Kanada 4 pkt 2-0-0 9-5
3. USA 2 pkt 1-0-1 4-4
4. Finlandia 2 pkt 1-0-0 5-6
5. Łotwa 0 pkt 0-0-2 5-9
6. Ukraina 0 pkt 0-0-2 3-7

RELEGATION GROUP G:
Niemcy
Dania
Slowenia
Austria


Edited by vonseb (05/05/2005 21:30)

Do góry
Bonus: Unibet
#339078 - 05/05/2005 21:27 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Piatkowy rozklad jazdy:
16.15 Słowenia-Dania
16.15 Niemcy-Austria
20.15 Rosja-Szwajcaria
20.15 USA-Finalndia

Do góry
#339079 - 05/05/2005 23:09 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
djLukee Offline
enthusiast

Meldunek: 17/05/2004
Postów: 310
no cóż jak dla mnie na jutro

Niemcy - Austria 1 , nie znam jeszcze kursu ale myśle że kiedyś trzeba wygrać a okazja wyśmienita , bo przeciwnik jednak słabszy

USA - Finlandia 1 , amerykanie spisują się bardzo dobrze na tych mistrzostwach , przegrali tylko z kanadą która według mnie wygra cały turniej , mimo iż oddali więcej strzałów przegrali mecz ale ciężko wygrać mecz gdy przeciwnik ma Brodeura w bramce

Rosja - Szwajcaria 1 , Rosjanie chcąć sie pokazać muszą to spotkanie wygrać , są drużyną lepszą i wydaje mi się że potwierdzą to jutro na lodowisku , w końcu mają w składzie króla strzelców ostatniego sezonu NHL

Ostatniego meczu myśle że nie ma co ruszać,dwie słabe drużyny i myśle że wszystko możliwe

Gdybym miał wybrać najpewniejszy mecz to chyba skusił bym się na Niemców a potem na Rosjan , jednak poczekam jakie będą kursy

Do góry
#339080 - 06/05/2005 03:26 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Oto moja subiektywna ocena 1 czesci rozgrywek ( z gory zaznaczam ze ze wzgledu na obowiazki widzialem tylko czesc meczy):
Grupa A:
Rosja - widac ze maja b. dobry mlody team , wsparty paroma rutyniarzami moze wiele ugrac. Przed MS pokonali 2-krotnie Szwedow w ramach finalu Eurohocey Touru 2-1 na wyjezdzie i 5-2 w domu. Mimo ze w tabeli za Slowacja to chyba jednak byli od niej lepsi w remisowym meczu decydujacym o 1 miejscu w grupie. Zobaczymy co pokaza w drugiej czesci rozgrywek.
Prognoza: stac ich na conajmnie polfinal, cwiercfinal obowiazkowo

Slowacja - wielka sila ofensywna, ale tez i widac slabosci w defensywie, w dalszym ciagu twierdze ze zebrali najlepszy team w swojej historii na jaki ich obecnie stac ( od razu zaznaczam co po niektorym zeby brali ta ocene przez przymat jaki to maly kraj )
Prognoza: mozliwa walka o najwyzsze cele, cwiercfinal obowiazkowo ( bede im kibicowal)

Bialorus - jedna z wiekszych niespodzianek pierwszej rundy, bez mydla zostawila poza burta gospodarzy Austrie ( 5-0 ),zaceiete boje z Rosja i Slowacja ( zwycieska bramka dla Slowacji na ok. 3min przed koncem ), swietnie zorganizowana defensywa - rewelacyjan gra bramkarza MEZINA ( puscil 4 bramki na 114 strzalow !!!! 96,5 % obronionych ), pare gwiazd w ataku jak mlodzian M. Grabowskyi, czy rodem z NHL-u Cypliakow - moga sprawic jeszcze niejedna niespodzianke - warto sie przyjzec handicup-om w meczach z ich udzialem.
Prognoza: moga sie pokusic o niespodzianke, o cwiercfinal beda rywalizowac najprawdopodobniej ze Szwajcaria

Austria - GOSPODARZ, niespodzianka in minus, ale podobno maja spore klopty szczegolnie w defensywie - na szczescie dla nich sa druznyn gorsze od nich ( vide Slowenia)
Prognoza: powinni sie utrzymac - w razie czego moze sciany pomoga

Grupa C:
Szwecja - widac ze sa b. dobrze przygowtowani do imprezy posiadaja b. mocny zespol, w derbach skanynawskich rozbili Finlandie wysoko 5-1 , na razie oporcz slabszych kadrowo Finow nie mieli jednak mozliwosci skonfrontowac umiejetnosci ( nic nie umniejszajac druzynie Ukrainy) z silnymi druzynami
Prognoza: mozliwa walka o najwyzsze cele, cwiercfinal obowiazkowo

Finlandia - na razie widac ze zespol jest chyba slabszy kadrowo niz w ostatnich latach, chyba ze byla to zaslona ale nie wydaje mi sie za bardzo co uwidaczniaja mecze przed MS ( porazki ze Szwajcarami 2-3 i 0-1 czy nikle wygrana z Lotyszami 3-2 )
Prognoza: chyba cwiercfinal to maksimum mozliwosci w tym skladzie

Ukraina - nie ogladalem zadnego meczu z ich udzialem , ale postawili opor zarowno Finom jak i Szwedom ( aczkolwiek jesli popatrzy sie na statystyki strzalow to widac ze az tak dobrze nie jest odpowiednio w meczach 20-53 i 17-47 na korzysc Finow i Szwedow), wygrali najwazniejszy mecz dla nich mecz z Dania.
Prognoza: raczej bez szans na cwiercfinal.

Dania - zespol bedzie walczyl o utrzymanie i chyba tam jest jego miejsce.
Prognoza: spadek wraz ze Slowenia

Grupa D:
Czechy - sklad wyglada wizualnie naprawde dobrze, ale na razie jakby brakowalo chemii, moze jak wroci Jagr na decydujaca faze bedzie to wygladalo lepiej, slaba skutecznosc to glowna slabosc na razie - przeciwnicy tez na razie nie z tej najwyzszej klasy, co do meczu z Kazachami w strzalach 39 do 16 na korzysc Czechow z czego wiekszosc strzalow Kazachow ( 9 ) to wtedy gdy na poczatku w 1 tercji grali w przewadze przez 4 minuty takze nie nalezy wyciagac zbyt pochopnych wnioskow.
Prognoza: mozliwa walka o najwyzsze cele, cwiercfinal obowiazkowo

Szwajcaria - graja naprawde niezle , gra oparta na defensywie i swietnym bramkarzu szwedzkiego Farjestad Gerberze , nalezy w tym miejscu podkreslic o wzrastajacym poziomie ligi szwjacarskiej ( vide w tym roku takie gwiazdy jak Thornton, Nash, czy na poczatku moj ulubieniec Dana Heatley )
Prognoza: maja szane na cwiercfinal , beda rywalizowac zapewne z Bialorusia

Kazachstan calkiem niezle wystepy , swietny bramkarz Vitaly Kolesnik ktory w 3 meczach mimo multum strzalow na jego bramke (108) dal sie pokonac tylko 4 razy
Prognoza: raczej bez szans na cwiercfinal,aczkolwiek choc moga sprawic klopoty

Niemcy - zawiedli na calej linii, na szczescie Dunczycy i Slowency powinni byc jeszcze slabsi w walce o utrzymanie.
Prognoza: powinni sie utrzymac ,ale jak beda tak grac jak ze Szwajcaria ( 3 bramki w 4 minuty) moze byc ciezko

Grupa B
Kanada - strasznie silna ekipe zmontowali na te Mistrzostwa , malo "wielkich nazwisk" a za to spora grupe graczy znaczacych i bedacych na dorobku jak Heatley, Nash czy Gagne,
Prognoza: walka o final, polfinal obowiazkowy

USA - kadrowo chyba slabsi od Kanady
Prognoza: walka o najwyzsze cele mozliwa, ale wydaje mi sie ze polfinal to wszystko na co ich stac, cwiercfinal obowiazkowo

Łotwa niezla postawa w walce z zamorskimi tuzami, ciekawa druzyna
Prognoza: ciezko bedzie awansowac do cwiecfinalu, ale nie jest to niemozliwe wszak przed Mistrzostwami przegrali z Finami tylko 3-2

Slowenia - chyba najslabsza druzyna Mistrzostw , choc zakldajac ze maja male szanse w walce z Kanada czy USA moze oszczedzali sily na mecze z Lotwa ( tu im sie nie udalo) a w drugiej fazie z Dania ( a tu moze im sie udac) czy Austria.
Prognoza: spadek wraz z Dania

Do góry
#339081 - 06/05/2005 06:50 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
yacub Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/04/2005
Postów: 4024
Skąd: Monte Carlo
Usa-Fin 1, kurs wysoki na Stany bo az 1.95 amerykanie silniejsci a kurs bardzo interesujacy mysle ze powinni to wygrac
Germany-Austria, Niemcy popsuly mi juz pare razy kupon, musza wkoncu cos wygrac no ale..., Austryjacy niby slabsi ale tak samo bylo mowione w przypadku meczu z Kazachstanem, graja u siebie jak dla mnie no bet, moze skusze sie na under 5,5 oba teamy do bramko-strzelnych nie naleza,
Rosja-Swiss 1, ruskie musz wkoncu cos pokazac, Szwajcara ostatnio udalo sie wygrac z nimi w 2000r. i mysle ze nastepne zwyciestwo nastapi ale nie w tych mistrzostwach,
Slovenia-Denmark 2, tutaj dwie slabe druzyny jak juz kros powiedzial wszystko moze sie zdarzyc, osobiscie jestem za dunczykami.
Zagram taki kupona w sys 2/4 stawka skromna
USA-Fin 1 1.95
GER-Aust under 5,5 1.5
Ros-Swiss 1 1.25
Slov-Dun 2 1.45
Pozdrawiam

Do góry
#339082 - 06/05/2005 07:41 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
Ralf. Offline
enthusiast

Meldunek: 31/07/2001
Postów: 277
Skąd: Jasło - Kraków
Co do meczu austria - niemcy to udało mi sie oglądac te dwa zespoły w akcji i szczerze powiedziawszy nie wiem która prezentuje lepszy poziom. W kazdym razie ten mecz jest dla każdego z zespołów bardzo ważny. W przypadku wygranej jadnej z druzyn wystarczy tylko jedno zwyciestwo i wtedy zostaje na kolejny sezon. Niency wydają sie nieco mocniejszym zespołem ale Austria jest gospodarzem i nie grała jeszcze z tak słabym przeciwnikiem jak Niemcy.
Remis bardzo mozliwy ze wskazaniem na Niemców.

USA- Finlandia - tak jak oceniano zespół Finlandii że nie bedzie faworytem tych rozgrywek tak potwierdza sie to na lodowisku. USA odmiennie - bardzo bardzo groźny zespoł. Przy wiekszym szczesciu mogliby wygrac mecz z Kanadą.
Dla mnie jedynka - USA musi ten mecz wygrac aby myslec o cwiercfinałach.

Dania - Słovenia- od poczatku ich stawiano ich w gronie 4 zespołów walczacych o utrzymanie. Tak tez sie to sprawdziło.Słovenia bynajmniej sprawia gorsze wrazenie ale grała z mocniejszymy przecienikami niz Dania.
Dla mnie absolutnie niewiadoma.

Do góry
#339083 - 06/05/2005 07:45 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
Ralf. Offline
enthusiast

Meldunek: 31/07/2001
Postów: 277
Skąd: Jasło - Kraków
Rosja - Szwajcaria - rosja powinna wygrac ale taki niski kurs jest ze nie mam zamiaru tego grac. Na pewno szwajcarzy nie sprzedadza łatwo skóry. Pokazali juz na tych mistrzostwach niezłą grę. Całym sercem jestem z helwetami.

Do góry
#339084 - 06/05/2005 08:04 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Quote:

Co do meczu austria - niemcy to udało mi sie oglądac te dwa zespoły w akcji i szczerze powiedziawszy nie wiem która prezentuje lepszy poziom. W kazdym razie ten mecz jest dla każdego z zespołów bardzo ważny. W przypadku wygranej jadnej z druzyn wystarczy tylko jedno zwyciestwo i wtedy zostaje na kolejny sezon. Niency wydają sie nieco mocniejszym zespołem ale Austria jest gospodarzem i nie grała jeszcze z tak słabym przeciwnikiem jak Niemcy.
Remis bardzo mozliwy ze wskazaniem na Niemców.

USA- Finlandia - tak jak oceniano zespół Finlandii że nie bedzie faworytem tych rozgrywek tak potwierdza sie to na lodowisku. USA odmiennie - bardzo bardzo groźny zespoł. Przy wiekszym szczesciu mogliby wygrac mecz z Kanadą.
Dla mnie jedynka - USA musi ten mecz wygrac aby myslec o cwiercfinałach.

Dania - Słovenia- od poczatku ich stawiano ich w gronie 4 zespołów walczacych o utrzymanie. Tak tez sie to sprawdziło.Słovenia bynajmniej sprawia gorsze wrazenie ale grała z mocniejszymy przecienikami niz Dania.
Dla mnie absolutnie niewiadoma.




Bardzo mi się te opisy podobają mądrze i trafnie

1. Usa - Finlandia - 9/10 - 1 - amerykanie wczorajszy mecz szybko do lamusa - szczególnie pp w ich wykonaniu . Finowie nie przekonują - kalkulacji żadnych bym się nie spodziewał - przy zajęciu 2 miejsca w grupie usa i tak zagrają w ćwierćfinale z imś z trójki słow,cze,ros .
Jutro natomiast miła rzecz dla oka i chyba też dla kieszeni Kan-Swe o 1 miejsce w grupie - kursy ok @2.0 na zamorskie harpagany trza brać.

2. Mecze kalek - Dania - Słoenia - wczoraj Słoweńcy stawili bardzo mocny opór - bramkę na 3-1 stracili w końcówce do pustej ........... . Dzisiaj bym się bardziej skłaniał do nich niż beznadziejnej Danii - towarzyskie mecze z austriakami i dotychczasowe skłaniają mnie do opinii iż kandydatem do spadku jest głównie dania i ..........no właśnie - austrię i słoweńców stawiam na równi z lekkim wskazaniem na ....gospodarzy.
Kurs na Słoweńców w profie - w necie ok - ja to gram 5/10
Niemcy - Austria - ech qrwa ale syf - korci dać na niemców - ale odpuszczę to badziewie .

ps.wczoraj niestety sery dobiły dzisiaj powino być lepiej

Do góry
#339085 - 06/05/2005 08:07 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
seba stop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2005
Postów: 8105
o boze rosja szwjcaria za 1.18 toz to parodia za bialorus tyle dawali to sie skusilem i meczarnia byla niesamowita......szwjcaria to wcale gorszego skladu niz bialorus nie ma....... wiec chyba odpada

amerykanie z finami no to bedzie mecz.....szczerze powiem ze nie mozna tu wskazac faworyta naprawde. mozna posilkowac sie tym ze finowie mieli dzien wolnego a amerykanie sie wczoraj slizgali w meczu z kanada ... ostatnie trzy mecze to zwyciestwa finow wiem ze ten sklad nie jest to samo aleeeeeeeeee jesli juz postawie to na skandynawow...!!!

Do góry
#339086 - 06/05/2005 10:11 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
tokara Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/03/2005
Postów: 2109
a mi sie wydaje ze w meczu niemcy-austria moze byc czysty remisik
oprocz tego obowiozkowo gram usa-finlandia 1
kanada-szwecja under
a meczu ruskich nie ruszam

Do góry
#339087 - 06/05/2005 10:44 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
manfred78 Offline
veteran

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 1311
Ogladalem 2 mecze Rosji i ich gra mnie nie przekonala.Rzeczywiscie meczyli sie strasznie.Chyba ze chcieli przejsc pierwsza faze najmniejszym nakladem sil.Ja zagram Szwajcarie +2,5 kurs-1,8 B&W.Nie sadze aby Rosja wygrala 3 bramkami.

Do góry
#339088 - 06/05/2005 10:56 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
a co sadzcie o takim zdarzeniu ktore zaserwowal totomix?
liczba (-18,5+) LB1 06.05
HOKEJ-MŚ 2005 licz.bramek w dniu (Austria)

1,65 1,95

Do góry
#339089 - 06/05/2005 12:26 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
XsebaX Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/08/2004
Postów: 2926
Logan347 - dziś Toto wystawił najmniejszy dotychczas under na wszystkie 4 mecze.
W pierwszym dniu mistrzostw było to (-23.5+) co oczywiście okazało się fantastycznym prezentem.
Kolejne dni to juz "tylko" -20.5+ .Jednak i w tym przypadku under wchodził.
Dziś również wydaje mi się, że można za średnią stawkę postawić na mniej niż 18.5. Choć niestety jest już większe ryzyko niż chociażby wczoraj.

Do góry
#339090 - 06/05/2005 13:04 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
mhm usa wiadomo pewniak i to duzy kurs, warto zagrac 1
natomiast ciekawia mnie Wasze typy na niemcow , toz to prawie taka sama ekipa jak austria - moze troszke wiecej indywidualnosci, ale mysle ze jako gospodarz dzis austriacy wynagrodza kibicom brak awansu do 2 rundy i wygraja po ciezkim boju
stawia mte dwie druzyny )usa i aut) za 10 zl.
Nie poisze ze wygraja austriacy ale mam taka nadzieje ktora w koncu nie jest bezpodstawna a kurs grzechu wart

Do góry
#339091 - 06/05/2005 14:24 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
karptychy Offline
stranger

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 2
Zagram chyba za 40 euro na USA zastanowie sie jeszcze z godzinke albo 2

Do góry
#339092 - 06/05/2005 14:38 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
no i nie sprawdzaja sie na razie wasze prognozy co do dunczykow, ale to trudny mecz w sumie choc juz 3;0 dla danii . Szkopy prowadza 1;0 i obawiam sie ze juz remisu najmniej nie oddadza

Do góry
#339093 - 06/05/2005 15:22 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Jak Wy fachowcy zapatrujecie się na jutrzejszą wojnę Czechosłowacką?
Bo w powszechnej opinii buków faworytami, choć nie tak znacznymi, są Czesi. Ja, choć na hokeju nie znam się aż tak bardzo, po przeglądnięciu dotychczasowych wynikó obu ekip, oraz obejrzeniu w akcji obu drużyn (live on DSF) skłaniałbym się tutaj zdecydowanie ku Słowakom.
No najgorzej Słowacja 1X po kursie 1.65, a Słowacja (-1.5) po kursie 1.35 to już chyba promocja.
Jak wam się to widzi drodzy eksperci?

Do góry
#339094 - 06/05/2005 16:15 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
yacub Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/04/2005
Postów: 4024
Skąd: Monte Carlo
Quote:

no i nie sprawdzaja sie na razie wasze prognozy co do dunczykow, ale to trudny mecz w sumie choc juz 3;0 dla danii . Szkopy prowadza 1;0 i obawiam sie ze juz remisu najmniej nie oddadza



nigdy nie mow nigdy 3-3

Do góry
#339095 - 06/05/2005 16:55 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Quote:

no i nie sprawdzaja sie na razie wasze prognozy co do dunczykow, ale to trudny mecz w sumie choc juz 3;0 dla danii . Szkopy prowadza 1;0 i obawiam sie ze juz remisu najmniej nie oddadza




Jak się nie sprawdzają skoro się sprawdzają ???

pozdrawiam

Do góry
#339096 - 06/05/2005 16:58 Re: Mistrzostwa Swiata 2005 Faza II (Qualifing i Relegation Rund)
Ralf. Offline
enthusiast

Meldunek: 31/07/2001
Postów: 277
Skąd: Jasło - Kraków
Quote:

no i nie sprawdzaja sie na razie wasze prognozy co do dunczykow, ale to trudny mecz w sumie choc juz 3;0 dla danii . Szkopy prowadza 1;0 i obawiam sie ze juz remisu najmniej nie oddadza




to raczej Twoje prognozy sie nie sprawdziły z austrią

Do góry
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49