Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#3472531 - 23/10/2009 00:46 expekt - OSZUSTWO
Czarek Offline
newbie

Meldunek: 21/10/2009
Postów: 40
Witam.

Chciałbym wszystkich forumowiczów, obecnych jak i potencjalnych klientów Expekt.com ostrzec przed tym złodziejskim i oszukańczym pseudo-serwisem bukmacherskim.

Krótko opisze oszustwo jakiego zostałem wraz z synem ofiarą na Expekt.com.
Razem z pełnoletnim synem posiadaliśmy w expekcie dwa konta od ponad dwóch lat. Przeszliśmy cały proces weryfikacji tożsamości, adresu itp. Korzystaliśmy z serwisu dosyć aktywnie regularnie grając w zakłady bukmacherskie za mniejsze kwoty (do 100 zł), na początku również graliśmy oboje w pokera oferowanego na stronie. Jednym słowem wszystko było ok, nie było żadnych zastrzeżeń, support na każdym kroku zachęcał do gry i wpłacania kolejnych pieniędzy.

Wszystko się popsuło pewnego popołudnia dnia 5.X.2009r. kiedy to wraz z synem postanowiliśmy postawić zakłady na mecz towarzyski w piłkę nożną Kuwejt - Libia na ilość strzelonych bramek za łączno kwotę ok 1600 zł ( ja dwa kupony po 489 zł , syn kupon za 483 zł i kupon za 179 zł). Zakłady zostały przyjęte przez expekt.com. Jednakże ok.3 godzin przed planowym rozpoczęciem meczu o godz 17.00 dostajemy maile odnośnie anulowania zakładów i zwrotu stawek po kursie 1.0. Pieniądze zostały zwrócone na nasze konta. Wszystko ok , bukmacher ma prawo zgodnie z regulaminem anulować zakłady z przyczyn podanych w wcześniej wspomnianym regulaminie.




Co się dzieje dalej? A więc nadchodzi godzina 18.53 a więc parę minut po zakończeniu opisanego wyżej spotkania Kuwejt - Libia gdy otrzymujemy maile z Expekt.com z informacją, że jednak cudownie nasze kupony (które zostały wcześniej anulowane) zostały z powrotem zaakceptowane i w związku z tym przegraliśmy nasze pieniądze... Mówiąc krótko: expekt.com znając już korzystny dla nich wynik postanowił bezczelnie przywrócić anulowane kupony jednocześnie zabierając wcześniej zwrócone na nasze konta stawki!



Jako że z firmą bukmacherską expekt.com nie ma żadnego kontaktu za wyjątkiem maila, następnego ranka rozpocząłem mailową procedurę wyjaśniania jak to możliwe ze taka sytuacja miała miejsce, głęboko przekonany że musiał nastąpić jakiś błąd który zostanie bardzo szybko naprawiony.

Z tłumaczeniem z jakim spotkałem się w kolejnych (prawie 30-stu mailach) nie śniło mi się spotkać nawet w najgorszych snach... Według polskiego support ( Piotr Chojnacki i Marcin Wilk) wszystko odbyło się zgodnie z zasadami, pieniądze zostały przegrane, sprawa definitywnie zamknięta. Wszystko było tłumaczone w każdym mailu inaczej. Poczynając od błędów w druku i transmisji a kończąc na arbitralnej możliwości expekt.com do decydowania po rozegranych spotkaniach i znanych wynikach o anulowaniu i przywracaniu zawartych zakładów. Najśmieszniejsze jest fakt, iż eksperci z polskiego supportu usilnie tłumaczyli się kiedy to oni mogą anulować zakłady, nie rozumiejąc bądź nie chcąc zrozumieć że sednem tego oszustwa i moich zastrzeżeń jest fakt absurdalnego i niedopuszczalnego w żadnym regulaminie powtórnego przywrócenia anulowanych wcześniej zakładów gdy znane są już wyniki zdarzeń sportowych.

Po 3 dniach bzdurnych, absurdalnych i nielogicznych argumentów strony expekt.com , gdy sami ukręcili na siebie bata, orientują się, że wraz z synem mamy dwa konta na to samo domostwo (ku ich uciesze i spadnięciu kamienia z serca). Należy podkreślić, iż orientują się dopiero po 3 dniach! Wcześniej cały czas tłumaczą że mają prawo anulować zakłady wg własnego „widzi mi się”.

Trzeba przyznać, że przez niedopatrzenie faktycznie posiadaliśmy z synem dwa konta na jedno domostwo (mimo iż mieszkamy pod innymi adresami w innych miejscowościach). Co kompletnie nie usprawiedliwia kradzieży środków pieniężnych z naszych kont. Po pierwsze dlaczego przez dwa lata obstawiamy i gramy w pokera mając dwa konta na jedno domostwo i nikt nie tego nie zauważa, przeszliśmy pomyślnie wszystkie etapy weryfikacji (wysłanie skanu dowodu itp), mało tego ponad miesiąc temu okazało się że moje konto jest zablokowane, zgłosiłem się do expekt.com o wyjaśnienia, napisali mi że jest zablokowane dlatego iż posiadam rzekomo dwa konta (konto syna cały czas jest aktywne), poprosili o ponowne wysłanie dowodu tożsamości i UWAGA: Ci sami pracownicy (Marcin Wilk i Piotr Chojnacki) odblokowują moje konto i gorąco polecają się na przyszłość w razie jakichkolwiek problemów z złożeniem depozytu!!! Dlaczego ich system dopuścił taką możliwość , dlaczego wszystko wg ich jako pracowników jest w porządku i najważniejsze dlaczego zauważają to dopiero wówczas gdy ma miejsce kradzież środków z mojego i syna konta?

Odpowiedzi są dwie: albo doskonali wiedzieli od samego początku o fakcie posiadania przez nas dwóch kont na jedno domostwo i niczym złodziej czyhający na najlepszą okazję do zwinięcia pieniędzy z portfela poczekali aż w końcu po okresie stawiania mniejszych kwot "wychylimy się" i postawimy większe stawki żeby móc bezkarnie ukraść nasze środki finansowe, albo faktycznie nie zdawali sobie sprawy z posiadania przez nas dwóch konto , co jest niewiarygodnym niedopatrzeniem z ich strony i usiłowali bezczelnie okraść nas tłumacząc to przez 3 dni (co jest bardzo ważne - 3 dni tłumaczeń nie odnośnie posiadania podwójnego konta ale odnośnie możliwości anulowanie i zaakceptowania kuponów) w sposób bzdurny i absurdalny, nie poparty w żaden sposób przepisami regulaminu.

Podsumowując wszystko: Expekt.com najpierw anulował postawione zakłady, po czym gdy znał już wynik meczu, ponownie je zaakceptował zabierając (czyt. kradnąc) nasze pieniądze. Nie zmienia faktu oszustwa posiadanie przez nas dwóch kont , wręcz świadczy to jeszcze gorzej o skali i perfidności oszustwa - czekali ponad dwa lata na postawienie przez nas większych kwot żeby nas okraść w biały dzień . Kończąc, sprawa została skierowana do instytucji nadzorującej - The Lotteries and Gaming Authority (LGA) na Malcie.

Wszystkich graczy którzy mają albo zamierzają mieć konto na expekt.com szczerze ostrzegam przed tym bukmacherem i nawet największemu wrogowi nie życzę padnięcia ofiarą tych oszustów, nie wspominając już o kontakcie z polskim supportem ( Marcin Wilk i Piotr Chojnacki).

Tak na marginesie: czy wyobrażacie sobie że ma miejsce sytuacja odwrotna , a mianowicie kupony zostają anulowane przed meczem a gdy się okazuję że jednak kupony okazałyby się dla gracza zwycięskie- expekt.com niczym mikołaj na gwiazdkę przywraca nasze kupony i wypłaca nam pieniążki?:) NIE MA TAKIEJ OPCJI

Wszystkie maile przedkładam każdemu do wglądu pod adresem: http://rapidshare.com/files/295117249/expekt-maile.rar


*** gdzie odpowiedzi udziela sam support expektu już dwa razy usunięto moje konto i moje posty opisujące cały proceder oszustwa. Widać jak boją się dyskusji w gronie publicznym , na maile, prywatnie , ciągle piszą ze wszystko dokładnie wyjaśnią każdemu forumowiczowi, a tu proszę, wolą usunąć posty i konta niż udzielić rzetelnych wyjaśnień. Zwykłe tchórze. Nic bardziej nie świadczy o prawdziwości moich zarzutów niż usuwanie moich postów bez żadnej podstawy regulaminowej!

Do góry
Bonus: Unibet
#3472541 - 23/10/2009 00:54 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: Czarek]
Mascherano Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 425

Do góry
#3472566 - 23/10/2009 01:08 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: Mascherano]
Yakeri Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2009
Postów: 3237
Skąd: London
A moze tez napisz do angielskiego supportu? w wielu bukach polski support to c*je i ciemne istoty wiec warto sprobowac u innych ludzi?

Do góry
#3472585 - 23/10/2009 01:14 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: Mascherano]
Farciarz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/05/2004
Postów: 3438
Skąd: Koszalin, Środkowopomorskie
Przedziwna sprawa, proponuję napisać na początek do angielskojęzycznego supportu expekta - coś mi się wydaję, że zawinił czynnik ludzki a Polacy z całym szacunkiem mało mogą ...

Do góry
#3472587 - 23/10/2009 01:15 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: Mascherano]
mazik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2008
Postów: 1769
Niezłe jaja. Dobrze, że porobiłeś screeny, które wraz z godzinami wyjaśniają wszystko, z jaką perfidią zostało to zrobione. Mnie też kiedyś, jakieś rok temu chcieli oszukac (pisałem na forum). Rzucający w MLB się zmienił 10 minut przed meczem, wiec powinienem mieć zwrot, uznali że się nie zmienił itp, ogólnie tez wiele maili do nich i na zagranicznych forach i po 2 tygodniach przeprosili i zwrócili na konto ponad 3 tys zł, gdybym nie walczył zostałbym okradziony, więc walcz (sprawa wygrana w cuglach) i ośmiesz tych polaczków co tam pracują.

Do góry
#3472646 - 23/10/2009 01:33 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: mazik]
Czarek Offline
newbie

Meldunek: 21/10/2009
Postów: 40
Sprawa będzie na bieżąco uaktualniana nowymi informacjami w miarę rozwoju sytuacji. Na razie wszystko zostało opisane na większości polskich forów. Oprócz tego poinformowani zostaną gracze zagraniczni na stosownych forach i serwisach.

Cały czas jestem w trakcie jako-takiej korespondencji z expektem i zbieram kolejne maile na dowód ich oszustwa. Cały czas wstrzymują się w oficjalnym stanowiskiem w kręgu publicznym. Być może dochodzą do wniosku, że stoją na przegranej pozycji, choć osobiście uważam ludzi z polskiego supportu za tchórzy.

Podsumowując zapewniam iż każdy ich argument zostanie natychmiast obalony. Jeśli ktokolwiek zastanawia się na poziomem polskiego supportu gorąco polecam ściągnięcie całej korespondencji z okresu 5.X. - 15.X znajdującej się w załączniku.

Z góry dziękuję za wsparcie i zapewniam że expektowi nie odpuszczę tego oszustwa choćbym miał do końca życia wklepywać tą historię w całym internecie.

Do góry
#3472647 - 23/10/2009 01:34 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: mazik]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
ciekawe co ma do powiedzenie expekt expert smile

Do góry
#3472678 - 23/10/2009 01:40 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: pettersen]
Czarek Offline
newbie

Meldunek: 21/10/2009
Postów: 40
Nic nie ma do powiedzenia , siedzi cicho szukając nowych bzdurnych argumentów. Wszystkie dotychczasowe , zostały błyskawicznie obalone. Meritum tej sprawy a więc: anulowanie a następnie akceptacja kuponów po meczu gdy znany był już wynik pozostaje nie podważenia. Mimo iż expekt usiłował wmówić mailowo innym zainteresowanym graczom że np. kupony wcale nie zostały anulowane, albo zostały anulowane a następnie błyskawicznie przywrócone jeszcze przed meczem, nie wspominając o bezczelnych sugestiach , iż spreparowałem wszystkie skany, maile itp.

Do góry
#3472775 - 23/10/2009 02:07 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: Czarek]
Qcz Offline
old hand

Meldunek: 07/11/2002
Postów: 929
Skąd: Pyrlandia
na tym forum znajdziesz wiele przykladow oszustw expekta na live.
O co powiecie na taka "zabawna" sytuacje z nimi:
na live zagrane za caly limit...az 69e, kurs nie pamietam jakies 2.10, po zmianie kursu szlo znowu zagrac za 69e, kurs chyba 2.00. Inna osoba zagral za 200pln kurs 2.0 pomiedzy tymi dwoma zagraniami. I jakie wyniki? Dwa kupony anulowane...jego wygrany :-)))))) Bitwa kilkudziesieciu maili, ze jak to ten sam zaklad u roznych osob inaczej rozliczony,udokomentowane skrinami z godzinami zagran 3 zakladow...w koncu odpowiedz byla, ze do 50e = 200pln zaliczali, za wiecej anulowali z powodu "bledu technicznego" buhahaha
ZENADA

Do góry
#3472828 - 23/10/2009 02:19 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: Qcz]
PDGkartel Offline
old hand

Meldunek: 30/09/2009
Postów: 1159
O widzę że te świnie z expekta cie perfidnie oszukali, Polski support to dno, szkoda tracić czas na korespondencje z tymi pajacami, bo oni będą swoje wmawiali , a expekt za swoje oszustwa dla przykładu pownien zostać zbojkotowany przez Polskich graczy, wtesy by śmiecie inaczej śpiewały.

Do góry
#3472859 - 23/10/2009 02:27 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: PDGkartel]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Nie przez przypadek ten buk sponsoruje PZPN laugh

Do góry
#3472918 - 23/10/2009 02:38 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: Goget]
Shanti Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/07/2007
Postów: 6297
Skąd: Zielone pluca Polski
Originally Posted By: Goget
Nie przez przypadek ten buk sponsoruje PZPN laugh


a ja myślałem że tylko Bońka

Do góry
#3473232 - 23/10/2009 03:43 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: Shanti]
IL RE Offline
member

Meldunek: 21/05/2009
Postów: 199
Skąd: ŁTŻ Łódź
Wiesz co Czarku , ja wcale bym się nie zdziwił gdyby ci śmieszni goście z polskiego supportu nie próbowali zarobić coś na boku!.Niektórzy na tym forum piszą że mam fobię na punkcie polskich supportów , ale przecież wielu z nich sprawia wrażenie albo kretynów albo złodzieji. W głowie mi się nie mieści zeby taka firma jak expekt , która wydaje na reklamę jakies kosmiczne pieniądze ( i była uważana za wiarygidną) , robiła wałek na 1600 zł , jeśli to ich obecna polityka to skretynieli do czysta.

Do góry
#3473350 - 23/10/2009 04:32 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: IL RE]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
gralem w expekt 2-3 lata ,obecnie nie mam tam srodkow i juz nie mam zamairu tam nigdy wracac dzieki (niestety) temu tematowi....mam nadzieje ze Ci sie uda to zalatwic pozytywnie na Twoja korzysc,powodzenia

Do góry
#3473403 - 23/10/2009 04:46 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: analityk]
mini-cab_driver Offline
a.k.a. "croydoncabman"

Meldunek: 16/07/2002
Postów: 2325
Skąd: Londyn
stop tego buka nie ma juz na mojej liscie stop

Do góry
#3473439 - 23/10/2009 04:56 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: IL RE]
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
Originally Posted By: IL RE
Wiesz co Czarku , ja wcale bym się nie zdziwił gdyby ci śmieszni goście z polskiego supportu nie próbowali zarobić coś na boku!.Niektórzy na tym forum piszą że mam fobię na punkcie polskich supportów , ale przecież wielu z nich sprawia wrażenie albo kretynów albo złodzieji. W głowie mi się nie mieści zeby taka firma jak expekt , która wydaje na reklamę jakies kosmiczne pieniądze ( i była uważana za wiarygidną) , robiła wałek na 1600 zł , jeśli to ich obecna polityka to skretynieli do czysta.


Dokładnie też tak uważam! Cwaniaczki myślą, że skoro to oni pracują w supporcie to będą w stanie własnoręcznie zatuszować sprawę i bezsilny klient w końcu odpuści. Piszcie do anglojęzycznego supportu, oni w większości przypadków pomagają od ręki.

A jeśli powyższe przypuszczenia się potwierdzą to mam nadzieję, że się głowy w polskim supporcie posypią...

Do góry
#3473456 - 23/10/2009 05:01 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: Master Flamaster]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Jaja jak berety.

Zycze powodzenia smile

Do góry
#3473457 - 23/10/2009 05:01 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: Master Flamaster]
Gnaget Offline
stranger

Meldunek: 16/06/2009
Postów: 14
Wilk juz tyle roznych spraw zatuszowal, ze jak to wyplynie, to nie tylko glowy poleca

Do góry
#3473522 - 23/10/2009 05:25 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: Gnaget]
Loony25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 2809
Sciągnałem ten plik i poczytałem maile

Najlepsze jak tłumaczą błędem w druku a potem jak się skapnęli o dwóch kontach ( po 3 dniach) nagle stwierdzili, ze to mialo wpływ na te anulowania
ZMienili taktyke znajdując haka
Mam nadzieję, że wygrasz ta sprawę, pisz koniecznie do SBR , tam wszystko udokumentuj screenami i przetłumacz na angielski
Te tłuki z polskiego supportu mają się za bezkarnych ale to nie może im ujść płazem, bo będą dalej oszukiwać innych

Do góry
#3473686 - 23/10/2009 06:25 Re: expekt - OSZUSTWO [Re: Loony25]
bombay22 Offline
member

Meldunek: 05/10/2009
Postów: 135
buk nie może na Twoim koncie obstawiać żadnych zakładów a przecież po anulowaniu tak się właśnie stało.... anulowanie = nie ma zakładu, żeby go przegrać musiałbyś ponownie obstawić wink
sprawa prosta - nie ma w tym przypadku takiej opcji, choć będą się teraz usilnie zapewne czepiać że to samo domostwo - ale $ muszą zwrócić bez dwóch zdań

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 795 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49