Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#35720 - 21/05/2002 06:05 Re: Karty kredytowe
Carnby Offline
enthusiast

Meldunek: 06/07/2001
Postów: 290
Skąd: Warszawa
Mi EUROBET wyplacil sume przewyzszajaca depozyt na karte wirtualna Mastercard Investbanku. Jak przypuszczam z kartami mBanku i Inteligo nie powinnno byc rowniez problemu.

Do góry
Bonus: Unibet
#35721 - 21/05/2002 06:39 Re: Karty kredytowe
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Panowie jekiego typu są karty o których piszecie ??? debetowe , kredytowe czy jakie ?

Właśnie zrobiłem próbną wypłate 10€ na mająkarte Visa Clasic - debetowa i nie wiem co sie stanie z moją kasą bo w bnku twierdzą , że na ich karty nie mozna robić wypłat .

Napiszcie jak to wygląda czy to jest zwrot czy jak .

Ja nie mam przypisanego konta do mojej karty i dostaje rozliczenie raz na miesiąc więc efekty próby zobacze dopiero w czerwcu .

Mam nadzieje , że mi kasa nie zabłądzi .

Do góry
#35722 - 21/05/2002 11:47 Re: Karty kredytowe
monban Offline
member

Meldunek: 11/02/2002
Postów: 148
VE inteligo to karta debetowa, ale to nie ma znaczenia. Firma akceptujaca karty zawsze moze zwrocic kwote transakcji (np. w przypadku uznania reklamacji w sklepie, w ktorym placiles karta) - wiec zwrot kwoty zaplaconej jest (wg. mnie) mozliwy na kazda karte. Niektorzy bukmacherzy wyplacaja wiecej niz sie wplacilo, ale jak to zalatwiaja to nie wiem, w kazdym razie Bluesq akceptuje wszystkie visy (classic i electron z mozliwoscia placenia w internecie) do wplat i wyplat - taka jest przynajmniej ich wersja...i w przypadku VE inteligo to sie zgadza.

Do góry
#35723 - 25/05/2002 01:49 Re: Karty kredytowe
ciacho Offline
addict

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 432
Skąd: Paniówki
Witam,
Widze że wypłaty/wpłaty na konta buków są podstawowymi pytaniami na forum to ja także i oto zapytam.
Mam takie oto pytanie dotyczące wypłat:
-mam wirtualną karte Invest Banku ( wiem że kilka osób na forum także tą karte posiada, bądz posiadało) i robiłem nią wpłaty do kilku buków juz spory czas temu. Wypłacałem jak na razie tylko raz z GB i czekałem na pieniądze ponad miesiąc zanim znalazły się na moim koncie. Czy ktoś z osób posiadajacych tą karte wypłacał niedawno pieniadze i czy mógłby napisać jak długo trwał przelew ( ile czekał zanim pieniadze znalazły sie na jego koncie).
Dzięki za każde info na ważny dla mnie temat.
Dzięki i pozdrawiam.
P.S.
CZy jesli robiłem depozyt karta do Unibetu to czy mogę teraz wypłacić np. prelewem w banku w którym Unibet ma konto??? ( chyba Kredyt Bank)
Pozdrawiam

Do góry
#35724 - 25/05/2002 02:33 Re: Karty kredytowe
stiwi Offline
enthusiast

Meldunek: 12/12/2001
Postów: 291
Słyszałem, że wypłacać można jedynie na kartę kredytową. Jednak z powyższych wypowiedzi wnioskuje, że może być to karta debetowa, a nawet (!) VE Inteligo, czy aby na pewno?

Czy na kartę np. Visa Classic PKO SA, która nie jest kartą kredytową, mogę wypłacić pieniądze?

Do góry
#35725 - 25/05/2002 06:13 Re: Karty kredytowe
Carnby Offline
enthusiast

Meldunek: 06/07/2001
Postów: 290
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał stiwi:
[qb]Słyszałem, że wypłacać można jedynie na kartę kredytową. Jednak z powyższych wypowiedzi wnioskuje, że może być to karta debetowa, a nawet (!) VE Inteligo, czy aby na pewno?

Czy na kartę np. Visa Classic PKO SA, która nie jest kartą kredytową, mogę wypłacić pieniądze?[/qb][/QUOTE]Tak, mozna na te karty wyplacac(jezeli wczesniej sie nimi wplacilo oczywiscie).

Do góry
#35726 - 25/05/2002 06:22 Re: Karty kredytowe
Carnby Offline
enthusiast

Meldunek: 06/07/2001
Postów: 290
Skąd: Warszawa
Podaje link do skanu tabeli-zestawienia 5 kart wirtualnych roznych bankow:

http://republika.pl/carnby/ec_tab.jpg

Tabela pochodzi z artykulu 'Jak placic zeby nie stracic' z magazynu 'WWW' nr. 03/2002, autor Lukasz Skorwider. Pelny artykul tutaj:

http://republika.pl/carnby/ecards_1.jpg
http://republika.pl/carnby/ecards_2.jpg
http://republika.pl/carnby/ecards_3.jpg

Do góry
#35727 - 07/06/2002 17:14 Re: Karty kredytowe
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
[QUOTE]Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]
Właśnie zrobiłem próbną wypłate 10€ na mają karte Visa Clasic - debetowa i nie wiem co sie stanie z moją kasą bo w bnku twierdzą , że na ich karty nie mozna robić wypłat .

Mam nadzieje , że mi kasa nie zabłądzi . [/qb][/QUOTE]No i nie zabładziła , dzisiaj dostałem rozliczenie transakcji i jest zwrot 10 € .

Wypłacałem z www.gamebookers na karte Visa Clasic - debetowa wydana prze ING BS .

Pisze to poniewaz bank twierdzi , że nie ma mozliwosci wypłaty na karte , a jednak jest .

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4397 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31