Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#3612418 - 12/01/2010 01:28 WTA - Australian Open - 18.01-30.01
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy

Australian Open

Miejsce : Melbourne, Australia
Ranga turnieju : Wielki Szlem
Data : 18.01-30.01 2010 r.
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 19'350'000 $
Uczestniczki : 128 zawodniczek w singlu / 64 pary w deblu
Oficjalna strona : www.ausopen.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Przydatne linki :

www.tennisbios.com - livescore, sylwetki, rankingi
www.fromsport.com - live video
www.myp2p.eu - linki do streamów
www.tennis.matchstat.com - wyniki i statystyki zawodników
www.tenisinfo.pl - wyniki i statystyki zawodników
www.wtatour.com - strona WTA
www.itftennis.com/womens - strona ITF


Do góry
Bonus: Unibet
#3612489 - 12/01/2010 01:57 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: Goget]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Która zawodniczka wygra w Melbourne ?
Only one choice allowed (97 total votes)
Serena Williams - 7 (07%)
Kim Clijsters - 33 (34%)
Justine Henin - 29 (30%)
Venus Williams - 0 (0%)
Maria Sharapova - 2 (02%)
Dinara Safina - 1 (01%)
Caroline Wozniacki - 1 (01%)
Elena Dementieva - 5 (05%)
Victoria Azarenka - 2 (02%)
Svetlana Kuznetsova - 0 (0%)
Jelena Jankovic - 0 (0%)
Vera Zvonareva - 0 (0%)
Ana Ivanovic - 1 (01%)
Flavia Pennetta - 2 (02%)
Samantha Stosur - 0 (0%)
Yanina Wickmayer - 5 (05%)
Sabine Lisicki - 0 (0%)
Marion Bartoli - 0 (0%)
Agnieszka Radwańska - 7 (07%)
inna tenisistka - 2 (02%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
#3617875 - 14/01/2010 04:44 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: Goget]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Chalova - Lisjak 1 1.45

Chorwatka jest specjalistką od gry na ziemi, na hardzie bardzo słabe wyniki. Chalova lubi grać na szybkich nawierzchniach, pokonała Osterloh w zeszłym tygodniu, przegrała z Chakvetadze. Bardzo dobry zeszły sezon, co prawda na poziomie challengerów ale naprawdę świetne wyniki. Wszystko przemawia dla mnie za zawodniczką z Ufy.

Do góry
#3617954 - 14/01/2010 05:06 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: Goget]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
tenis Mirković-Rodionova 1 1,93
Obie młode zawodniczki , jednak Arina stawia ostatnio na debel w którym nawet sobie radzi .Stawiam tutaj jednak na młodszą zawodniczkę z uwagi że zagra u siebie a na Australijskich kortach to zawsze dodaje pewności siebie .(podobnie jak wczoraj Kelly) Pozatym obie zawodniczki zmierzyły się ze sobą rok temu i wygrała Mirković tracąc ledwie 4 gemy , więc czemu dziś nie ma wygrać , a kurs kuszący .

Do góry
#3619351 - 15/01/2010 01:15 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: grajus87]
Mr. Federer Offline
a.k.a. "coolbet"

Meldunek: 28/05/2009
Postów: 7829
Llagostera - Voracova ( Nuria @1.75 )

Moze zaczne od tej drugiej. Voracova od zawsza na Czechah uważana była za mniejszy talent od Hradeckiej. Mniej regularny serwis, słabsza gra do siatki i co wazne głowa tez nie za mocna. Zresztą Llagostera jako deblista dla mnie jest lepsza od Voracovej. W skrócie Voracova jest playerem ktory stara sie z kazdej mozliwej pilki atakowac. Nie ma w tym zadnego wielkiego pomyslu a i ten atak pozostawia wiele do zyczenia :>. Zreszta na swiecie od jakiegos czasu mowi sie ze taka gra , sam atak jest po prostu nieopłacalna. Llagostera jest wrecz przeciwienstwem Voracowej. Jej dużą zaletą jest regularnosc, trzymanie pilki w korcie 'bij ile chcesz a i tak
wróci' ,poruszanie sie i spryt. Tymi cechami Llagostera bije na glowe Voracovą. W pierwszej rundzie Czeszka skorzystała z prezentu w postaci 'australijki' Rajicic i jej 54 UEs. Llagostrea ograła drugą po Oudin co do wielkości talentu 'nową' gwiazdke USTA , Brengle ( trzecia to Coco Vandeweghe) i to zwyciestwo juz o czymś świadczy. Tak jak mówie atak Voracowej i to w zadnym wielkim wydaniu juz jej nie wystarczy bo dzis zmierzy sie z zawodniczką która świetnie biega 'w obie strony' i do tego trzymanie piłki w wymianie az do błedu przeciwnika nie sprawia jej wiekszych problemów.



Pivovarova - Kalashnikova ( Pivovarova @1.70)

Jesli chodzi o Pivovarovą wielu sadzi ze TOP 100 to jest minimum a nawet obowiazek ( choc na dzien dzisiejszy ma troche gorszy ranking od Oksany - ale cyferki nie graja ). Anastazja mieszanka moskiewskiej szkoly tenisa Valery (jedna z najlepszych w Moskwie) i amerykanskiej Evert'a na Florydzie gdzie przez pewien czas była prowadzona przez Lansdorpa , ktory wspolpracował chocby z Szarapową czy Davenport. Kalashnikova kawał wysokiej baby choc to wcale nie przekłada sie na serwis. W jej grze jest jeszcze sporo braków, gubi sie nawet z zawodniczkami slabszymi od siebie. Zreszta nie jest uwazana za taki talent jak Pivovarowa. Pozatym Pivovarova otoczona jest spora liczbą ludzi którzy pracują na jej sukces. Po prostu ktos zainwestował w jej talent i jesli Anastazja ma 'cos' znaczyc to 'musi' poradzic sobie z Oksaną tymbardziej na tak prestizowym turnieju jakim jest Australian Open.


GL

Do góry
#3619504 - 15/01/2010 02:33 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: Goget]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Perry - Lisjak 1 1.40 drugi raz cudu nie będzie. Perry w pierwszej rundzie bardzo dobrze operowała serwisem, oczywiście nawierzchnia to jej zdecydowany plus. Lisjak miała bardzo dużo szczęścia, wybroniła się w 3 secie ze stanu 2:4 *15-40...

Do góry
#3619783 - 15/01/2010 04:26 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: mln]
elexis Offline
stranger

Meldunek: 30/10/2007
Postów: 5
15. 1. 10 / 02:30 Dzehalevich Ekaterina (BLR) vs. Han Xinyun (CHN) 1,80 (1 )
15. 1. 10 / 02:30 Rodionova Arina (RUS) vs. Dominguez Lino Lourdes (ESP) 1,60 (2 )

Bialorusinka w 1 rundzie pokonala gładko de Brito, o Chince pierwszy raz slysze. Patrzac w statystyki ma slabiutkie drugie podanie, nie wygrala przy nim poki co ani jednej pilki.

Hiszpanka o wiele bardziej doswiadczona, gładko przeszla przez pierwsza runde eliminujac rozstawiona zawodniczke. Dla mnie oba mecze to prezenty od buka wink Sadze ze oba spotkania zakoncza sie w dwoch setach.

Do góry
#3619906 - 15/01/2010 05:03 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: elexis]
Broda345 Offline
veteran

Meldunek: 04/11/2009
Postów: 1227
Originally Posted By: elexis
15. 1. 10 / 02:30 Dzehalevich Ekaterina (BLR) vs. Han Xinyun (CHN) 1,80 (1 )
15. 1. 10 / 02:30 Rodionova Arina (RUS) vs. Dominguez Lino Lourdes (ESP) 1,60 (2 )

Bialorusinka w 1 rundzie pokonala gładko de Brito, o Chince pierwszy raz slysze. Patrzac w statystyki ma slabiutkie drugie podanie, nie wygrala przy nim poki co ani jednej pilki.

Hiszpanka o wiele bardziej doswiadczona, gładko przeszla przez pierwsza runde eliminujac rozstawiona zawodniczke. Dla mnie oba mecze to prezenty od buka wink Sadze ze oba spotkania zakoncza sie w dwoch setach.
Statystyki potrafią być mylące...dla przykładu przeciwniczka owej Chinki miała 100 procent drugiego podania....i przegrała mecz.....

Do góry
#3619999 - 15/01/2010 05:34 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: Broda345]
Broda345 Offline
veteran

Meldunek: 04/11/2009
Postów: 1227
Hiszpanka absolutnie nie gładko przeszła 1 rundę,męcząc się w 3 setach z nierozstawioną Hrdinovą,gwoli ścisłości to Hiszpanka jest rozstawiona z nr 22...co oczywiście nie swiadczy o trafności typu. A skoro mowa o prezentach od buka..- na taki mi wygląda kurs na Lilę Osterloh w pojedynku z Jovanovski....Amerykanka lubiąca szybkie nawierzchnie w 1 rundzie gładko z Albanese....Serbka męki w 3 setach z Wejnert....oraz porażka w kwalach do US Open z Carly Gullickson-zawodniczkę bardzo zbliżoną umiejętnościami,lub śmiem twierdzić nawet słabszą od Osterloh......kurs.ok. 2,20...

Do góry
#3620195 - 15/01/2010 06:41 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: Broda345]
Mr. Federer Offline
a.k.a. "coolbet"

Meldunek: 28/05/2009
Postów: 7829
Niezbyt polecam granie przeciw zawodniczce takiej jak mloda zdolna Jovanowski ktora szybko sie uczy i robi duze postepy. Gra na pewno mocniej z obu stron niz badz co badz juz wiekowa Osterloh. Moze jeszcze dzis sie uda ale tak na przyszlosc - nazwisko Jovanowski bedzie sie sie spokojnie przewijac w pierwszej setce a pewnie i wyzej.

Powodzenia wink

Do góry
#3622024 - 16/01/2010 06:23 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: Mr. Federer]
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
Chakvetadze - Penetta 2 1.44 Stanjames

Słabo się interesuje WTA, ale jak dla mnie to ten kurs bardzo fajny na Flavie. Flavia ostatnimi czasy w swojej wysokiej formie bardzo groźna dla czołówki, a Chakvetadze z tego co widze ostatnio słabo. Tutaj pytanie do ekspertów od WTA czy ten typ warty grania, bo moim zdaniem tak, ale może o czymś nie wiem ? smile

Do góry
#3622050 - 16/01/2010 06:36 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: adingh]
kumichal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/02/2008
Postów: 6934
Originally Posted By: adingh
Chakvetadze - Penetta 2 1.44 Stanjames

Słabo się interesuje WTA, ale jak dla mnie to ten kurs bardzo fajny na Flavie. Flavia ostatnimi czasy w swojej wysokiej formie bardzo groźna dla czołówki, a Chakvetadze z tego co widze ostatnio słabo. Tutaj pytanie do ekspertów od WTA czy ten typ warty grania, bo moim zdaniem tak, ale może o czymś nie wiem ? smile
Bwin ma 1.65

Do góry
#3622329 - 16/01/2010 09:16 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: adingh]
Mr. Federer Offline
a.k.a. "coolbet"

Meldunek: 28/05/2009
Postów: 7829
@kumichal

Juz chyba tyle nie ma albo ja nie widze :>

@adingh

Bet jest jak najbardziej do grania, choc nie wiem jeszcze czy na glownym kuponie z 1wszą rundą ;>. O zadnej kontuzji Flavi nie słychac a odnosnie jej porazki z Rezai nie wyciagałbym jakis wielce negatywnych wniosków odnosnie jej gry. Grała ostatnio sporo... wiec pare dni odpoczynku jak najbardziej wskazane i jest tak jak mowisz ostatnimi czasy jest grozna dla praktycznie kazdej po drugiej stronie siatki zreszta jest pierwszą Włoszką whistorii ktora w zeszłym roku znalazła sie w 10-tce touru. Natomiast Chakvetadze juz od dluzszego czasu zawodzi. Boryka sie z urazami, pod koniec zeszlego roku leczyła kontuzje stopy. Wystapila jeszcze w Kremlin Cup (bez sukcesow) i do konca roku pozostała u siebie w Moskie. Mysle ze zbedne jest pisanie o jej problemach 'z głową' bo kazdy o tym wie. Czy chocby o jej załamaniu po tym jak jacys złodzieje napadli na jej dom w Moskwie i przyłozyli pistolet do głowy jej ojcu. Ogolnie głowa zawsze była jej najsłabszą stroną na korcie bo grac w tenisa to ona potrafi. Choc odnosnie jej strony psychicznej mówi ze jest teraz całkiem inna osobą , że sie zmieniła. Jednak sadze ze na Pennete jej zabraknie choc Pennetta nigdy jeszcze nie zabłyszczała na AO, jej top na razie to 3 runda ale mimo wszystko bet przeciw Chaki wydaje sie dosc pewny.



Edited by rafal08 (16/01/2010 19:10)

Do góry
#3622881 - 16/01/2010 19:17 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: Mr. Federer]
kumichal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/02/2008
Postów: 6934
http://www.livesports.pl/detail/tennis.php?match=40443&gmt_offset=-3600&tab=1 Może to pomyłka smile

A co do meczu zgadzam się ze zdaniem bad beta, Chakve nie ma czego tu szukać

Polecam zagranie na Razzano, ponieważ Makaraova jest kompletnie bez formy. Ostatnio rowerek od Kudryavtsevej. Mimo, że Virginie nie zachwyca to powinna ją pyknąc bez problemu

@1.30

Do góry
#3627368 - 18/01/2010 08:54 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: kumichal]
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Tak sobie patrzę na mecze ATP i WTA pierwszego dnia i oprócz kilku propozycji, które już w necie zostały omówione dogłębnie i z którymi zgadzam się mniej lub bardziej, stwierdzam, że ... nie ma czego grać... :/

No ale ponieważ chciałem coś napisać przynajmniej pierwszego dnia, bo potem może nie być czasu, to zwrócę uwagę na dwa mecze z WTA, które wydają mi się interesujące...

Punktem wyjścia do moich rozważań jest fakt, że zaraz po rozpisaniu drabinek znalazłem sobie kilka spotkań, w których pomyślałem, że dobrze byłoby zagrać handicap na faworyta, bo gładkie zwycięstwo wydaje się być oczywiste. Tyle tylko, że w zasadzie wszędzie tam, gdzie ja sobie w myślach ustawiłem do zagrania handicap -7,5 gema, to buki ustawiły -8,5; a tam gdzie ja chciałem grać -5,5; w ofercie widnieje 6,5. Zawsze więc ciut za wysoko i zawsze ten jeden gem różnicy odstrasza mnie od gry. Obserwacją ogólną jest jednak to, że wydaje mi się, że handicapy na pierwszą rundę "generalnie" ustawione są stosunkowo wysoko.

W związku z powyższym, moją uwagę zwraca spotkanie, które zagram w odwrotną stronę, a więc z handicapem dodatnim.

Maria Sharapova - Maria Kirilenko +5,5
Zdecydowanie najbardziej "atrakcyjny" mecz pierwszej rundy. Mam nadzieję, że Panie obecne na forum się nie obrażą, kiedy napiszę, że męska część publiki ten mecz będzie oglądać z zainteresowaniem równym conajmniej półfinałom tongue - i to niekoniecznie z powodu walorów ściśle tenisowych, a raczej efektów specjalnych związanych z poruszaniem się i odgłosami wydawanymi przez obie zawodniczki smile
No ale nie chcąc być posądzony o seksizm, przejdę do typu, bo i tak wstęp jest już bardzo długi.
Gdybym miał wskazać lepszą tenisistkę, z pewnością wskazałbym na Sharapovą. Gdybym miał wskazać zawodniczkę w lepszej formie, wskazówki zatrzymałyby się pewnie mniej więcej równo. A różnica w klasie nie jest aż tak duża, żeby Sharapova miała wygrać tutaj gładko. Poza tym jeśli będzie kontrolować mecz, nie sądzę, aby chciała się przemęczać w australijskim upale tylko po to, żeby pokazać, że jest "wyraźnie lepsza", a nie tylko lepsza. Przynajmniej jeden wyrównany set daje duże szanse powodzenia tego typu, wynik 6:3 6:4 z pewnością Mashę będzie satysfakcjonował, a mnie daje trafiony typ. A przy odrobinie szczęścia Kirilenko może pokusić się nawet o lepszy rezultat. W H2H 2-1 dla Mashy, mecze w miarę wyrównane, ale akurat H2H nie jest wiarygodnym czynnikiem, bo ostatnie spotkanie zostało rozegrane w 2006 roku.

Swoją drogą - ciekawostką jest, iż ostatnią zawodniczką z czołówki światowej, z którą obie dzisiejsze przeciwniczki mierzyły się mniej więcej w jednakowym czasie była Aga Radwańska w październiku 2009. Sharapova z Agą wygrała 2:1 (6:3 2:6 6:4), a Kirilenko 2:0 (6:3 6:3). No ale to tylko ciekawostka smile

Do góry
#3629792 - 19/01/2010 06:05 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: Aslan]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Kristina Barrois (GER) – Akgul Amanmuradova (UZB)
Typ: 1
Kurs: 1.62
Buk: Pinnacle


Oglądanie w akcji Akgul jest mało interesujące. Niezbyt ona ładna, nienajlepiej się porusza, jest mało zwrotna, a wysoki wzrost jej w tym nie pomaga. Potrafi solidnie zaserwować czy zagrać forhandem, ale już z bh gra całkowite alibi. Jej rywalka na pewno prezentuje wyższy poziom tenisowego rzemiosła choć w rankingu dzieli je tylko kilka miejsc. Krysia potrafi fajnie wyrzucjąco zaserwować, zagrać dobry return na 2 podanie rywalki. Jest na pewno zwrotniejsza i w moich oczach jest po prostu lepszą zawodniczka od Akgul. Barrois w zeszłym sezonie kilka razy toczyła bardzo wyrównane mecz z zawodniczkami z czołówki jak Dementieva, Azarenka czy Safina. Myślę, że poradzi sobie z będącą bez formy rywalką.

Do góry
#3629941 - 19/01/2010 07:00 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: Bullet]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Legendy przeszłości nigdy nie umrą , śpiewa wybitny wokalista zespołu Queen w jednym ze swoich popisowych utworów , rozgrywki WTA powoli odzyskują swój dawny blask za sprawą powrotu na światowe korty '' Federera w spódnicy '' wielkiej i filgranowej mistrzyni z ogromnym sercem do gry Justine Henin. Kiedy Henin ogłosiła światu swój wielki comeback tenisowy świat poruszony tą wielką co niespodziewaną nowiną zastanawiał się czy Henin chociaż w jakimś stopniu będzie prezentować wielką mistrzowską formą którą zachwycała świat przed swoim spektakularnym odejściem z zawodowego sportu. Dzisiaj odpowiedz na to pytanie jest już oczywista , Henin powróciła jeszcze silniejsza , bardziej zdeterminowana i żądna powrotu na fotel liderki światowego rankingu.Powroty mają to do siebie że nie zawsze się udają ale '' JuJu '' kiedy oglądała w swojej rezydencji majowe zwycięstwo Rogera Federera na tak bliskich jej sercu kortach Rolanda Garrosa postanowiła zrealizować swoje największe marzenie jakim jest zwycięstwo w Wimbledonie.Jedno co można zauważyć w grze Henin to zdecydowanie bardziej agresywna gra niż dotąd , stara się od pierwszej piłki w każdej wymianie zdominować swoją rywalkę , a biorąc pod uwagę skalę talentu Justine oraz mentalność zwycięzcy to jej rywalki z kortu już powinny zacząć się obawiać Belgijki jak nigdy dotąd.

Henin grająca z dziką kartą już w drugiej rundzie tegorocznego turnieju Australian Open 2010 stanie przed wymagającym egzaminem jakim będzie konfrontacja z prezentującą kapitalną dyspozycję Jeleną Dementievą , testem z którego musi wyjść z twarzą jeżeli pragnie walczyć o główną nagrodę w Melbourne. Styl gry sympatycznej Jeleny odpowiada Henin więc to powinien być jej handicap w tym meczu , fakty mówią same za siebie na jedenaście rozegranych między nimi meczów Justine wygrała aż dziewięć.

Dementieva ma spore problemy z serwisem , chociaż trzeba obiektywnie przyznać że w ostatnich latach poczyniła w tej dziedzinie pewien postęp. Nie można jednak zakłamywać rzeczywistości Justine Henin jest kimś zupełnie unikatowym w świecie WTA i jeżeli forma fizyczna nie zawiedzie byłą liderkę światowych list to jest w stanie wygrać w tym turnieju z absolutnie każdą rywalką.



Justine Henin - Jelena Dementieva.

Typ: 1. Kurs. 2.02. Betfair.

Do góry
#3630190 - 19/01/2010 08:13 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: Amir_Khan]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Rogowska-Cirstea typ:1 kurs3,5 stawka: 5/10 Unibet

Rogowska to młoda perspektywiczna zawodniczka reprezentujaca Australie.W turnieju glownym gra dzieki dzikiej karcie, którą otrzymała od organizatorów co juz jest duzym wyroznieniem. Ta zawodniczka gra wylacznie w Australii( w turniejach nizszej rangi) i na szlemach.
Fani tenisa zapewne pamietają jej mecz z Safiną z ubieglorocznego US OPEN...Wtedy mloda australijka byla o krok od wyelimowania bylego numeru jeden rankingu WTA i grala naprawde swietne spotkanie. Z innyck rezultatow z roku 2009 na uwage zasluguje wygrana z Kirilenko na RG czy zaciete ( choc przegrane) mecze z siostrami Bondarenko( z Aloną na AO 7-5 3-6 2-6 i Kateryną w 2 rundzie RG 6-4 5-7 5-7)
Cirstea jest totalnie bez formy. Fakt ze przegrala 7 meczow z rzedu ilustruje jej dyspozycje a przeciwniczki, ktore ją ogrywaly nie nalezaly do czołówki smile
Mysle ze mlody australijski talent ma tu wielkie szanse na wygraną dlatego zainwestuje w nią dzisiaj swoje pieniążki smile

Do góry
#3631390 - 19/01/2010 19:04 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: Vendetta]
anmar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/11/2006
Postów: 3518
Skąd: Jaslo/Krakow
taki zestaw na jutro:

Dementieva, E - Henin, J 1 1.75 boks
Wickmayer, Y - Pennetta, F 2 1.82 boks
AKO: 3.18 Unibet boks smile

Dementieva w wysokiej formie na poczatku sezonu smile pierwszy mecz spacerek smile To bardzo ciezki mecz do wytypowania... myslalem ze Henin rozwali w finale jakąś Williams a tu juz w 2 rudzie musi odpasc jedna z faworytek do koncowego zwyciestwa... zdecydowalem sie zagrac przeciwko Henin bo w meczu z rodaczka Flipkens mnie nie przekonala... przy dluzszych wymianach moze troszke kondycyjnie brakowac a wiadomo ze demetieva to jest sciana prawie wszystko sie od niej odbija dlatego tutaj moj typ na rosjankę.
Jeżeli chodzi o drugi mecz to jestem juz bardziej pewny. Pannetta w wysokiej formie od poczatku sezonu, Wickmayer tez dobrze zaczela sezon ale w meczu 1 rundy ktory mialem przyjemnosc ogladac (chociaz co to za przyjemnosc) poplenila mase bledow, drobna rumunka robila z nia co chciala, czesto przelamywala serwis belgijki, dlatego sadze ze koniec tego marnego grania i jutro bedzie out smile powodzenia smile

Do góry
#3632762 - 20/01/2010 03:27 Re: WTA - Australian Open - 18.01-30.01 [Re: anmar]
szamakh Offline
addict

Meldunek: 19/06/2007
Postów: 435
Originally Posted By: anmar
taki zestaw na jutro:

Dementieva, E - Henin, J 1 1.75 boks
Wickmayer, Y - Pennetta, F 2 1.82 boks
AKO: 3.18 Unibet boks smile

Dementieva w wysokiej formie na poczatku sezonu smile pierwszy mecz spacerek smile To bardzo ciezki mecz do wytypowania... myslalem ze Henin rozwali w finale jakąś Williams a tu juz w 2 rudzie musi odpasc jedna z faworytek do koncowego zwyciestwa... zdecydowalem sie zagrac przeciwko Henin bo w meczu z rodaczka Flipkens mnie nie przekonala... przy dluzszych wymianach moze troszke kondycyjnie brakowac a wiadomo ze demetieva to jest sciana prawie wszystko sie od niej odbija dlatego tutaj moj typ na rosjankę.
Jeżeli chodzi o drugi mecz to jestem juz bardziej pewny. Pannetta w wysokiej formie od poczatku sezonu, Wickmayer tez dobrze zaczela sezon ale w meczu 1 rundy ktory mialem przyjemnosc ogladac (chociaz co to za przyjemnosc) poplenila mase bledow, drobna rumunka robila z nia co chciala, czesto przelamywala serwis belgijki, dlatego sadze ze koniec tego marnego grania i jutro bedzie out smile powodzenia smile



Zgadzam sie i to zdecydowanie z tymi typami elena w tym roku moze wkoncu byc numer jeden na swiecie pokazala to w inauguracyjnym turnieju,no prawie zmiatajac z kortu safine ,williams czy reszte rywalek bez zadnych problemu i tutaj tez zdecydowanie stawian na nia wedlug Henin moze sie liczyc ale jeszcze nie teraz , widac ze forme ma ale na te srednie zawodniczki ,mozna tu przytoczyc mecz z clijster ktora gladko wygrywala a nagle jak zawsze zdarzyl jej sie przestoj i tak henin prawei by ja ograla jednak gdy ta sie przebudzila konczyla prawei kazda pilke , sumujac HENIN jak narazie za slaba na elene ktora typuje na wygranie calego turnieju.

Drugi mecztez obstawiam na pennete ktora zawsze na poczatku gra niezly tenis pokazala to w poprzednim turnieju,tutaj pierwsza runda ciezki mecz z czaki ale 3 set gladka wygrana a wickmayer pewne kwale a pierwsza runda pokazala ruznice miedzy tymi kto gra w kwalach a zawodniczkami z turnieju i prawie porazka wicki, teraz juz szczescia niebedzie i Flavia zrobi swoje i wygra ten mecz.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49