Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#366648 - 27/06/2005 16:46 KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
Gajwer2 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 1629
Skąd: Kraków
Witam i sorki, jeśli ktoś uzna, że śmiecę, ale mam pilną sprawę i nie mam niestety czasu na przlądanie tysięcy cennych opinii na tym forum, po prostu chciałbym szybko zacząć grać u netowego buka (robię to po raz pierwszy, dlateog zależy mi na waszych opiniach).

Oto jakie mam życznie odnośnie buka:

1) SOLIDNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO - żeby moja kasa nie ulotniła się nagle ani nie było żadnym jaj z wypłatami

2) SZYBKIE WPŁATY/WYPŁATY - jak mówię, żebym mógł przy wpłacie dizsiaj/jutro rano mógł grać (najpóźniej!) w środę

3)BOGATA OFERTA - interesują mnie zwłaszca fajne handicapy, np. przeciw faworytom (nie asiany, zwykłe hc mogą być), różne zakłady specjalne, np. il. rzutów rożnych, kartek itd.

4) ŻEBYM MÓGŁ WPŁACIĆ BEZ ZBĘDNYCH CEREGIELI kasę przelewem z polskiego banku (bezpośrednio, nie mam ochoty, zeby moja kasa krążyła przez jakieś pierniczone systemy netowe, tylko z banku do banku )

5) ŻEBY MINIMALNY DEPOZYT nie był duży, najlepiej podajcie go przy typach na "mojego przyszłego buka"

6)MILE WIDZIANE PROMOCJE W STYLU CASHBACK ALBO NAJLEPIEJ PODWOJENIE DEPOZYTU DLA NOWEGO GRACZA

I takie pytanie kontrolne dla ew. podwojenia depozytu. WIadomo, że trzeba wtedy obrócić ileś razy kwotą i/albo bonusem. Tylko czy trzeba to zrobić jednorazowo, czyli zagrać jeden zakład całą kwotą czy można to rozbić na parę zakładów w ciągu powiedzmy paru dni???

Z góry dzięki wszystkim za okazaną pomoc - odwdzięczę się stawiając jasne pełne temu kto mi pomoże i komu się zechec przyjechać do Krakowa napić się ze mną

Dzięki z góry wszysztkim za okazaną pomoc i pozdrawiam!
Gajwer2

Do góry
Bonus: Unibet
#366649 - 27/06/2005 16:51 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
Gato Offline
addict

Meldunek: 04/05/2003
Postów: 509
Skąd: Łódź
To ja tak na początek mogę polecić : Expekt, Unibet(jak masz konto w Kredyt Banku to kasa może być nawet tego samego dnia) ew. Sportingbet. Można mieć trochę zatrzeżeń ew. co do oferty, zwłaszcza Unibetu, ale nie ma buków idealnych

Do góry
#366650 - 27/06/2005 16:56 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Unibet plusy: to co wymieniłeś, minusy: nie-gigantyczna oferta
inne "polskie" buki odradzam szczególnie BAW

Do góry
#366651 - 27/06/2005 17:11 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
Gajwer2 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 1629
Skąd: Kraków
ok, czyli widzę, że na razie na czoło stawki wysuwa się Unibet Jeśli chodzi o ofertę to powiem jeszcze, że interesuje mnie gł. piłka, tenis, to na teraz no i ew. jakiś hokej albo kosz czasem, liga światowa z siatki może, nie jakieś egzotyczne dyscypliny Znajdę to w unibecie ?

Czy Unibet ma ofertę jeśli chodzi o te dysypliny bogatszą niż buki naziemne -sts i prof, u ktorych gram?

Aha i kwestia wysokości min. depozytu, nie wiecei jaki jest? Bo słyszałem już wiele kwot od 50 do 200 zł

DZIĘKI WIELKIE ZA WSZELKĄ POMOC

Do góry
#366652 - 27/06/2005 18:14 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Polecam Sportingbet, uczciwa firma, polskie konto bankowe, polska strona, NAJLEPSZY support z wszystkich buków obsługujących polski rynek. Zero zmartwień, pełen profesjonalizm.

Natomiast odradzam Expekt. Według sondażu tutaj na forum ten buk był #1 pod względem oszukiwania swoich klientów. Statystyki nie kłamią.

Do góry
#366653 - 27/06/2005 19:57 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
qbasmuggy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/03/2003
Postów: 3517
Skąd: Kraków
jw
Ze Sportingbetem nigdy nie miałem żadnych problemów, support'u lepszego wymarzyc sobie nie mozna, b. profesjonalny buk. Oferta nie jest oszałamiająca, zakładów typu liczba kornerów to chyba nie ma, ale HC sa. Obecnie jest chyba bonus 20% dla nowych. Polecam!

Do góry
#366654 - 27/06/2005 20:07 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ja mogę polecić Sportingbet i mimo wszystko Expekt. W pierwszym gram od jakiegoś czasu i nie mam zastrzeżeń, w drugim nie posiadam obecnie kasy ale nigdy nie miałem z nimi problemów związanych z wpłatami-wypłatami. Jeżeli chodzi o zdarzenia live to najszerszą ofertę posiada Betandwin ale jeżeli się zagalopujesz ze stawianiem i wygrywaniem, to szybko narzucą ci takie limity, że nie będzie opłacało się grać. Do tego wydaje mi się, że pomimo bogatej oferty posiadają najniższe kursy ze wszystkich netowych buków.

Piszesz, że chcesz grać głównie piłkę nożną i tenis. Sportingbet posiada dosyć bogatą ofertę na futbol (min. niższe ligi skandynawskie, południowoamerykańskie), expekt ma trochę uboższą ofertę ale można wytrzymać. Jeżeli chodzi o tenis, to w expekcie można grać tylko męski. Kobiecy tenis pojawia się wyjątkowo rzadko. W Sportingbecie oferta obejmuje zarówno męski jak i kobiecy tenis. W żadnym z tych buków nie ma natomiast debli. Minimalna stawka na zakład, to odpowiednio: expekt - 0,50 gr.; sportingbet - 2.00 zł.
Mam nadzieję, że chociaż trochę Ci pomogłem ale wybór i tak należy do Ciebie.

Do góry
#366655 - 27/06/2005 20:17 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
Gajwer2 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 1629
Skąd: Kraków
OK, dzięki wielkie tym, którzy się wpisali - powiedzcie jeszce jakie są MINIMALNE KWOTY DEPOZYTU PRZY WPŁACIE do Sportingbetu i Unibetu (bo chyba już tylko nad tymi 2 się zastanawiam)...chyba, że ktoś jeszcze ma jakieś inne propozycje?

Wielkie tym co się wpisali. Qbasmuggy, Tobie mogę od ręki postawić, bo widzę, żeś z Krakowa

Do góry
#366656 - 27/06/2005 20:28 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
bazyl Offline
Zuzia Róża

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 18582
Skąd: mokotow
nie rozumiem co Wy wszyscy chcecie od Expekta?! jest to parzadna firma z ktora nigdy nie mialem zadnych problemow. kasa przy wyplacie jest zawsze maks 3 po jej zleceniu! Support tez bez zadnych zarzutow, zawsze odpisuja w okolo 1 h. (chyba ze jest noc to dopiero rano) posiadaja tez jedne z lepszych kursow. jedyny ich minus to brak kobiecego tenisa!

Pozdrawiam!

Do góry
#366657 - 27/06/2005 20:34 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
shiva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 3108
Skąd: Korona Kielce
sądzę tak jak kolega bazyli ja wróciłem ponownie do expektu ze sportingbet

Do góry
#366658 - 27/06/2005 20:44 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
W Sportingbecie jest ten minus, ze nie ma siaty, nie wiem czemu, ale nie ma

Reszta ok, jestem z nich zadowlony, kursy jakie oferuja sa dosc wysokie(powrownuje z B&W), oferrta dosc szeroka

Do góry
#366659 - 27/06/2005 20:51 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
Gajwer2 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 1629
Skąd: Kraków


ok, ponawiam pytanie o te MINIMALNE STAWKI DEPOZYTU JAKI MUSZĘ WPŁACIĆ, BO 200 ZŁ TO JA NIE CHCĘ WPŁACAĆ NA RAZIE

Poza tym: niech mi powie ktoś, kto korzysta z UNIBETU i SPORTINGBETU, gdzie jest lepsza oferta pod względem tego co pisałem - już chrzanić te zdarzenia specjalne, rogi itp. - gdzie jest więcej fajnych handicapów, bogatsza oferta co do lig piłkarskich a z tenisa to w deblach nie siedzę, więc mi to nie potrzebne, ale mniemam, że w UNI są i laseczki i mężczyźni??

Siatki w takim razie w sportingbecie nie ma jak widzę...

A NBA i kosz europejski?

Interesują mnie także jakieś hc w tenisie albo underki/overki na gemy, bo to fajne jest - jest w którymś z nich coś takiego?

To tyle, jak to mi powiecie, to będę szczęśliwy

Pozdrawiam i wielkie dzięki!!

Do góry
#366660 - 27/06/2005 20:58 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
bazyl Offline
Zuzia Róża

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 18582
Skąd: mokotow
W Expekcie jest mninimum 50 zl. i naprawde polecam tego buka jesli nie musisz grac kobiecego tenisa.

Do góry
#366661 - 27/06/2005 21:02 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Expekt - minimalny depozyt 50 PLN

Sportingbet - nie ma chyba dolnej granicy - wpłacałem raz 14 PLN i mi zaksięgowali
Sportingbet posiada zarówno ofertę na NBA i koszykówkę europejską. Jeżeli chodzi o tenis, to można stawiać na ilość setów, z hc i u/o się nie spotkałem (możliwe, że w decydujących fazach turniejów się pojawiają) ale niech na ten temat wypowie się ktoś bardziej kompetentny w tej dziedzinie sportu.

To tyle ode mnie.

Pozdrawiam

Do góry
#366662 - 27/06/2005 21:05 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Quote:

posiadaja tez jedne z lepszych kursow.
Pozdrawiam!



na co expkekt ma dobre kursy? czy też jedne z lepszych?

Pinnacle
betfair
pointbet
bet365/piłka/

przepaść kursowa..... i expekt.....

Do góry
#366663 - 27/06/2005 21:08 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
bazyl Offline
Zuzia Róża

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 18582
Skąd: mokotow
Quote:

Quote:

posiadaja tez jedne z lepszych kursow.
Pozdrawiam!



na co expkekt ma dobre kursy? czy też jedne z lepszych?

Pinnacle
betfair
pointbet
bet365/piłka/

przepaść kursowa..... i expekt.....



no coz. w zadnym z tych bukow nie mam kont i jesli rzeczywiscie maja lepsze kursy to przepraszam!!! ale Expekt ma lepsze kursy niz sts i toto i jest duzo lepszy niz reklamowany przez Conrada sportingbet!!!

Pozdrawiam

Do góry
#366664 - 27/06/2005 21:16 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Quote:


NBA i kosz europejski?

Interesują mnie także jakieś hc w tenisie albo underki/overki na gemy, bo to fajne jest - jest w którymś z nich coś takiego?





Na kosz europejski sa ligi wloska, grecka, hiszpanska i niemiecka, nie ma natomisat francsukiej
Sportingbet wystawaia tez mozliwosc remisu w koszu europejskim, co innych bukow raczej sie nie zdarza.

NBA?
oferta jest na win, overy i hp.
Nie ma na NBA tak bogatej oferty jak np B&W gdzie jest ona dosc szeroka np na poszczegolnych zawodnikow

Ale nie narzekam

Aha teraz jest WNBA

Do góry
#366665 - 27/06/2005 21:21 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
arkadiusz Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 2165
Skąd: Selhurst Park
Mam pytanie do cisse .Dlaczego uwazasz ze betandwin nie jest godny polecania ?? Gram juz u nich długi czas i faktycznie kursy nie naleza do najwyzszych ale limity ?? Wyciagnalem od nich juz naprawde niemale pieniadze i jak narazie nic mi nie wiadomo o limitach ?? Mozesz mi blizej cos powiedziec o twoich doswiadczeniach z nimi. Moze juz wkrotce czekaja i mnie jakies niespodzianki ??

Do góry
#366666 - 27/06/2005 21:22 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
ooiioo Offline
enthusiast

Meldunek: 18/05/2005
Postów: 286
Quote:

Jeżeli chodzi o zdarzenia live to najszerszą ofertę posiada Betandwin ale jeżeli się zagalopujesz ze stawianiem i wygrywaniem, to szybko narzucą ci takie limity, że nie będzie opłacało się grać.



czy mozesz podac jakies szczegoly ?
ile takie limity dokladnie wynosza ? 5, 10, 50, 100 zl ?
i przy jakim poziomie wygranych mozna sie takiego limitu spodziewac ?

Do góry
#366667 - 27/06/2005 21:52 Re: KTO MI POMOŻE ZNALEŹĆ SZYBKO FAJNEGO BUKA ;) ?
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Ze wszystkich wymienionych w tym temacie firm najmniej skłaniałbym się ku Sportingbet. Niestety nie cechuje jej pełen profesjonalizm a czasem wręcz amatorszczyzna. Ostatnio 2 razy miałem sytuację, że przysłali do mnie maila z propozycją promocji, w którym było napisane, że każdy kto otrzymał taką wiadomość jest uprawniony do skorzystania z tejże promocji a potem jednak się okazywało (po wniesieniu przeze mnie wymaganego zakładu), że promocja mnie nie jednak dotyczy. Druga sprawa - interfejs. Jedna z gorszych stron jakie widziałem. Trzecia sprawa - limity. Na niektóre ligi śmieszne. Czwarta sprawa - oferta nie rzuca na kolana a tym bardziej kursy. I po piąte właśnie te ich nieszczęsne promocje, które po jakimś czasie przestają gracza dotyczyć. To tak na marginesie.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 795 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49