Opcje tematu
#381434 - 02/08/2005 18:03 ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
IDEA Prokom Open

Place: Sopot, Polska
Date: Sierpień, 01-07, 2005
Surface: Outdoor clay
Prize Money: 425,250 euro
Oficjalna strona turnieju
Draws : Single Deble

Legg Mason Tennis Classic

Place: Washington DC, USA
Date: Sierpień, 01-07, 2005
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $600,000
Oficjalna strona turnieju
Draws : Single Deble


Pomocne linki :

http://www.tennis.matchstat.com/
http://www.atptennis.com/en/
http://www.itftennis.com/mens/players/
http://www.stevegtennis.com/

--------------------------------------------------------------------------------

Prosimy zapoznać się z Regulaminem KT. Posty nic nie wnoszące do tematu będą kasowane

--------------------------------------------------------------------------------

Jeśli chcecie porozmawiać o tenisie, poznać opinię innych, zapytać o aktualny wynik to zapraszamy na nasz czat #tenis.. więcej informacji tutaj

Do góry
Bonus: Unibet
#381435 - 02/08/2005 22:12 Re: ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08
Wacoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/06/2005
Postów: 2987
Skąd: Olsztyn
Na srode proponuje taki typ:

Schrichaphan-Goldstein 2 3.4zł/toto-mix

Goldstein bardzo dobrze se radzi w turniej amerykanskich w kazdym dochodzi wysoko. Jets w wysokiej formie. Kurs na niego w totku to lekka przesada i ja to gram za wyzsza stawke. Schrichaphan nic wielkiego w tym sezonie nie pokazał, na pewno nie wiecej od Goldsteina.

Do góry
#381436 - 02/08/2005 22:34 Re: ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08
grabtom Offline
old hand

Meldunek: 30/06/2002
Postów: 1011
Puerta pewnie nie jednemu dzisiaj zepsuł humor, w tym także i mnie. W związku z tym na jutro tylko jeden smutny dubelek w Interwetten.

Srichaphan P. - Goldstein P. 1 @ 1,35
Paradorn jakoś specjalnie nie przekonuje w tym roku, no ale w zeszłym tygodniu ograł Goldstaina z bez większych kłopotów, więc czemu nie teraz? Tymbardziej że byłaby to już 4 wygrana Taja nad Paulem.

Kolega powyżej powinien chyba trochę zweryfikować trochę swój osąd, bo skoro Taj wygrał tydzień temu, to chyba musiał pokazać coś więcej od Amerykanina


Hanescu V. - Costa A. 1 @ 1,60
Rumun jak na swoje możliwości zaliczył całkiem udany sezon na glinie. W RG zaliczył ćwierćfinał, a w zeszłym tygodniu wygrane nad Behrendem czy Puertą. U Costy z kolei to już nie te lata i nie ta świeżość. Ostatnie tygodnie słabiutkie, może niezdzierżyć z Hanescu.

Do góry
#381437 - 03/08/2005 06:38 Re: ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08
kurecki Offline
enthusiast

Meldunek: 15/12/2004
Postów: 292
Na dzisiaj z Sopotu: do wyboru 2/5
1) Garcia/Hood-Monaco/Zabaleta 1 1.45 (toto-mix)
2) Montanes/Hernandez-Kubot/Urban 2 1.8
3) Fyrstenberg/Matkowski-Levinsky/Kochlsreiber 1 1.45
4) Pala/Vizner-Cibulec/Vanhoudt 1.45
5) Andreev-Sabau 1.4

Analiza:

1) Gar/Hoo: swietni deblisci (24,48 ATPdouble),grali juz niejednokrotnie razem,obydwoje w dobrej formie (Garcia-zwyciezca turnieju ATP sprzed 2 tygodni, Hood finalsta ATP Mercedes Cup 3 tyg temu; w Sopocie graja tylko w deblu!
dla przeciwwagi:Mon/Zab to typowi singlisci, w deblu graja raczej tylko z zamilowania...ale do pieniedzy raczej;spordycznie wystepuja razem, od dwoch lat w turnieju ATP nie przeszli nawet 1 rundy;w zeszlym tygodniu w parze z Verdasco-oczywiscie porazka; poza tym jeszcze jedno... jezeli prawda jest to co sie stalo wczoraj w meczu Zaby to nie sadze zeby zalezalo mu na dluzszym pobycie w Sopocie...a kiesznkowe przeciez odierze... WYDAJE SIE PEWNA 1 ZA CALKIEM ROZSADNY KURS

2) Najmniej oczywisty dla mnie typ, ale... wydaje sie byc bardzo rozsadny. Her/Mon raczej grywaja w singlu,w tym roku Hernandez w deblu w turniejach ATP zagral 7 razy i... 7 razy przegral, Montanes jeszcze gorzej i jeszcze radziej grywa debla...najwyzsze miejsce w karierze deblowej to 292 miejsce w 2003 roku; w tym roku nie grali razem,w zeszlym tygodniu Montanes zagral w Umag i przegral 1:6,2:6... A polski debel? Wiemy doskonale ze gwiazdy debla to tez nie sa...obydwoje dosyc przecietni,w rankingach rownie daleko jak Hiszpanie...ale: primo graja w Polsce, maja motywacjem poza tym okazje do zebrania troche grosza, secundo:wygrali w zeszlym tygodniu debla w Poznaniu pokonujac m.in po drodze Hooda, a to znaczy ze cos juz tam graja... DUZA SZANSA NA PRZEJSCIE HISZPANOW NO I ZA CALKIEM PRZYZWOITY KURS 1.8

Tyle na razie...reszta pozniej jak starczy czasu

Do góry
#381438 - 03/08/2005 06:41 Re: ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Andreev-Sabau (1) 1,4
M.Garcia/Hood-Monaco/Zabaleta (1) (ok.1,35)

Rosjanin poprawnie zaprezentował się w 1r. sprawiając jak dla mnie małą niespodziankę, teraz przyjdzie mu się zmierzyć z zawodnikiem słabszym od G-L. Po relacjach osoby która ogląda mecze w Sopocie po prostu nie widzę Rumuna w 3r. turnieju.

M.Garcia i M.Hood - bardzo dobrzy debliści, szczególnie na ziemi trafili na swoich rodaków o których dyspozycji tak naorawdę nie wiemy prawie nic. Zabaleta odpuścił singiel... Monaco wprawdzie ograł Mackina w 1r. , ale Brytyjczyk jest prawie najsłabszym zawodnikiem całego turnieju. Oprócz tego na próżno szukać dobrych wyników tych graczy jako deblistów. Zabaleta ostatni mecz w deblu wygrał w maju ... 2004. Monaco również bardzo kiepsko... Kurs w GB 1,45 jest bardzo wysoki, Profes słusznie zanalizował ten mecz i dał "tylko" 1,25...

Te 2 mecze + Marienham-TP47 to trójca która dzisiaj dla mnie powalczy

Do góry
#381439 - 03/08/2005 06:42 Re: ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08
werpix Offline
enthusiast

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 390
Skąd: Białystok
A czytaliście to
http://www.ideaprokomopen.pl/pl/news/news.php?id=140
jak Sabau wycofał sie z debla z powodu kontuzji to dziś warto grubiej postawić Andreev tylko ciekawe jaka to kontuzja może ktoś więcej wie ?!

Do góry
#381440 - 03/08/2005 07:37 Re: ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08 *DELETED*
werpix Offline
enthusiast

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 390
Skąd: Białystok
Post deleted by schranzer

Do góry
#381441 - 03/08/2005 08:03 Re: ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08
KeeYou Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/06/2003
Postów: 2165
Skąd: Na zawsze W-wo
Quote:

Na jezeli prawda jest to co sie stalo wczoraj w meczu Zaby to nie sadze zeby zalezalo mu na dluzszym pobycie w Sopocie...a kiesznkowe przeciez odierze...




Oczywiście co do typu zgadzam sie w zupełności, tylko zdaje sie, ze Żaba za debla żadnego kieszonkowego nie dostanie jeśli nie przejdą pierwszej rundy, gdyż za pierwszą rundę debla w Sopocie nie płacą. Tak przynajmniej stoi namazane w programie turnieju (4 kartki ksero ).

Do góry
#381442 - 03/08/2005 08:27 Re: ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08
Tiago Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 9285
Skąd: Oświęcim
Quote:

Ale głupoty wypisują na tej oficjalnej stronie:
"Szczęścia nie miał również Łukasz Kubot, który dość gładko uległ Filippo Volandriemu 6:3, 6:1. Tym samym w turnieju singlowym nie ma już żadnego Polaka." - Źródło http://www.ideaprokomopen.pl/pl/news/news.php?id=142
Widocznie Adam Chadaj to dla nich nie polak hehe



moze oni juz fakty wyprzedzili??? bo jak dla mnie mecz Acasuso-Chadaj to pewna jedynka. Pomimo ze Jose w slabej formie, to jest to wciaz zawodnik z wyzszej polki i chociaz od Garossa jeszcze nic nie ugral to jednak dzis Polak niestety polegnie. Jak dla mnie:

Acasuso-Chadaj 1 1.28

Andreev-Sabau 1 1.38

przylaczam sie do opinii moich przedmowcow i mam nadzieje ze Igor nie okaze sie dzisiejsza wtopa dnia... Wiekszosc stawilo przeciwko Niemu w pierwszej rundzie, ale po tym jak pokazał w tamtym meczy solidny tenis wiemy na co Go stac teraz Sabau znowu sie bedzie tylku wku...wial, a Igorek spokojnie go pyknie swoim forehandem i lepszym serwisem

Jest takze dzis kilka ciekawych debli do wyboru, na deblach moge niestety sie tyle znac co obserwowac wyniki, forme poszczegolnych par, no i czasem postawe zawodnikow w turnieju singlowym, takze dzis:

Fyrs/Matk-Kohl/Lev 1 1.41
Polacy dobrze zaprezentowali sie w meczach singlowych, graja u siebie i chyba bede chcieli cos pokazac jako debel. Jak wiemy z drugiej pary tylko Czech Levinsky gra regularnie debla. O jego koledze Kohlschriebie niewiele mozna napisac jesli chodzi o debel. w Turnieju gry pojedynczej odpadl z Costa, takze chyba dzis juz zafunduje sobie wyjazd do domu z tego turnieju. Trzeba zauwazyc ze w Bastad na poczatku lipca wlasnie Levinsky w parze z Berdychem pokonali Frytk/Matk 7-5 6-4, Tekze nie oczekuje dzis szybkiej wygranej, a raczej wyrownany pojedynek i zwyciestwo Polakow

M.Gar/Hood-Mon/Zab 1 1.25
bedzie krotko opisane. Garcia/Hood solidni deblisci,dopiero od tygodnia graja razem, W Kitzbuhel przegrali w 1 rundzie po zacietym pojedynku z klasowa para Suk/Vizner. Monaco rzadko grywa w deblu,a Zaba jak wiemy zaraz leci do usa

Do tego jeszcze dwa deble z Washingtonu.
Bry/Bry-Gro/Hrb 1 1.26
W.Bla/Ully-Palm/Pal 1 1.33
Wyzszosc klas. Zawodnicy Ci graja tylko w deblach. Jedne z najlepszych par na swiecie. Pomimo zeszlotygodniowej porazki Brayanow uwazam ze dzis wygraja. Balcki nie graly jeszcze nigdzie od Wimbledonu, wiec to moze byc jedyny powod dla ktorego mozna zrezygnowac z tego typu ale nie wydajae mni sie ze sa slabsi. Na pewno trenowali i przygotowywali sie do Hardow, bo to chyba ich ulubiona nawierzchnia. Z ciekawostek to w 2002 drugim roku Pary Brayan i Black spotkali sie tu w finale wygrala para z Zimbabwe 3-6 6-3 7-5.

Zamierzam wszystkie te mecze zagrac na jednym kuponie za dosc wysoka stawke. ako po odjeciu podatku wynosi 4.69 .Wiem ze ryzyko jest bardzo duze, szansa na wygrana o wiele mniejsza i mozna to nazwac hurraoptymizmem, ale ja to tak widze.
Wszystkie kursy z profa
pozdrawiam

Do góry
#381443 - 03/08/2005 08:44 Re: ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08 *DELETED*
Antigia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/03/2005
Postów: 3157
Post deleted by schranzer

Do góry
#381444 - 03/08/2005 09:06 Re: ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08 *DELETED*
Tiago Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 9285
Skąd: Oświęcim
Post deleted by schranzer

Do góry
#381445 - 03/08/2005 09:31 Re: ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08
Adizzz Offline
member

Meldunek: 01/06/2005
Postów: 110
Skąd: Częstochowa
Jak dla mnie na dzis z Washingtonu:
Grosjean - Popp 1 @1,3
Jak wiadomo Popp typowy trawkarz, wiec Grosjean nie powinien miec z nim wiekszych problemow, kurs tez okazaly 1,3 mysle ze warto.

Ew. jak napisal kolega wyzej mozna sprobowac Srichaphan - Goldstein 2

Z Sopotu:
Hanescu - Costa 1 @1,55
Hanescu calkiem niezle prezentowal sie na clayu. Wygrane nad Behrendem i Puertą. Dla Costy chyba nastaja chude czasy

Acasuso - Chadaj 2 @4,5
I oczywiscie hit dnia

Do góry
#381446 - 03/08/2005 09:42 Re: ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Witajcie,

Nie wiem skad taki optymizm co do Hanescu... Bardzo go lubie ale dzisiaj stanie naprzeciw Alberta ktory jest cholernie doswiadczonym graczem i Kohlschreibera ogral moze nie latwo lekko i przyjemnie ale pewnie...

Rozmawialismy juz z Gregovem i mamy podobne zdanie ze na Hanescu dzis nie postawimy Ja jestem w stanie pojsc dalej i napisac ze stary lis Costa sprawi dzisiaj niespodzianke i ogra Rumuna...

Co innego Andreev, gram go na pewno dzisiaj. Mecz Sabau z Hernandezem wedlug naszych zrodel w Sopocie to byla tragedia i dobrze ze rozgrywany byl na jednym z mniejszych kortow.. Sabau zachowuje sie calkowicie nieprofesjonalnie i infantylnie.. Dzisiaj Andreev, unikam takich wyrazen, ale izi

Coria - Mantilla nobet.. jak na podatek ten mecz mi nie pasuje.. A jesli chodzi o buki netowe to poza 1,1 trudno jest wyjsc

I na koniec pojedynek Monaco-Monfils... Monaco wczoraj z Mackinem latwo, ale tak jak pisalem Brytyjczyk to najslabszy IMO zawodnik tego turnieju... Monfils poradzil sobie z kolei z Marinem... Gael jednak mial grac z gaudio w 1 r. i juz sie pakowa, gra z Marinem to byla mila niespodzianka pozwlajaca zarobic troche pieniazkow i punktow.. Monaco powinien wygrac...

Z debli sklaniam sie ku propozycji Fro czyli Garcia/Hood.. Ponadto mocno sie zastanawiam nad "naszymi" Matkowski/Fyrstenberg ktorzy w singlu zagrali nadspodziewanie dobrze i urwali po secie odpowiednio Mantilli i Moyi...

Aha i co do wczorajszego dnia.. Napisalem ze Kubot z Polakow najbardziej gladko i nie pomylilem sie.. Mialem Fyrstenberga @15,030 i zabraklo niewiele, emocje byly

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#381447 - 03/08/2005 10:48 Re: ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08
frees Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2005
Postów: 1987
Skąd: opolskie
Moje typy moze zbyt odkrywcze nie sa, ale postanowilem cos tutaj napisac na ich temat
Sabau, R - Andreev, I 1,37
Troche statystyk:
Sabau, R Ostatnie mecze
2005-08-01 Hernandez, Oscar - Sabau, R 1-2
2005-07-26 Sabau, R - Almagro, N 0-2
2005-07-20 Sabau, R - Novak, J 1-2
2005-07-19 Berlocq, C - Sabau, R 0-2
2005-07-09 Sabau, R - Wawrinka, S 0-2
Andreev, I Ostatnie mecze
2005-08-01 Garcia-Lopez, Guillermo - Andreev, I 1-2
2005-07-27 Almagro, N - Andreev, I 2-0
2005-07-20 Verdasco, F - Andreev, I 2-1
2005-07-17 Andreev, I - Mathieu, P-H 3-0
2005-07-15 Andreev, I - Gasquet, R 0-3

Andreev jest w dobrej formie. Swiadczy o tym m.in. wygrana z Garcia-Lopezem. Sabau natomiast strasznie sie meczyl w ostatnim spotkaniu. Jedyna wada tego typu jest to, iz stawia na niego prawie cale forum :/

Monaco, J - Monfils, G 1,58
Monaco to dobry zawodnik. Dzis moze glkadko nie wygra, ale powinien sobie poadzic.
Monaco, J Ostatnie mecze
2005-08-02 Mackin, A - Monaco, J 0-2
2005-07-25 Monaco, J - Mayer, F 1-2
2005-07-21 Zib, T - Monaco, J 2-0
2005-07-20 Monaco, J - Ferrer, D 2-0
2005-07-18 Summerer, T - Monaco, J 0-2

Monfils, G Ostatnie mecze
2005-08-02 Monfils, G - Marin, J-A 2-0
2005-07-19 Monfils, G - Starace, P 0-2
2005-07-06 Robredo, T - Monfils, G 1-0
2005-07-05 Björkman, J - Monfils, G 0-2
2005-06-24 Ancic, M - Monfils, G 3-0

Coria, G - Mantilla, F 1,10
Corie mam na kuponie razem z Monaco, tak dla podbicia kursu W sumie ako 1,74. W H2H jest 2-0 dla Corii (dwa razy 2-1). Ostatnio wygral z Mantillia dokladnie tydzien temu - 27.07.05 i dzis powinien powtorzyc swoj wyczyn.

Pozdrawiam i zycze udanych typow

Do góry
#381448 - 03/08/2005 10:50 Re: ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08
Wandzik Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 820
Skąd: Rzeszów
straszny hurra optymizm wśród wielu zapanował jeśli chodzi o goldsteina tymczasem grali ze sobą tydzień temu i gładziutko srichaphan go puknął.z reszta potem srichapan uległ agassiemu po 3 setach co też dobrze o nim świadczy. nie sądze by w ciągu tygodnia ich forma sie bardzo zmieniła

Do góry
#381449 - 03/08/2005 10:58 Re: ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08
Court Judge Offline
old hand

Meldunek: 04/05/2005
Postów: 827
Skąd: Sheffield, UK
łatwa łup to dzis mecz Clement - Bloomfield,
Brytol wszedl do głownego jako LL po wycofaniu sie Kefira, zajmuje on w rankingu The Race pozycje 0 (czyli nie ugral w tym roku jeszcze punktow zadnych), gra glownie w futuresach i jest #12 na Wyspach
roznica klas ogromna, Clement wczoraj po walce,ale solidnie a kurs 1.12 /gb/ kusi w kazdej konfiguracji, nawet jestem sklonny zagrac 2-0 w setach


Do góry
#381450 - 03/08/2005 10:59 Re: ATP - Sopot, Washington - Środa 03.08
half-a-cat Offline
member

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 110
Zopo, dej tu...

Trafiłem dopiero na końcówki Monfilsa i Nieminena, więc trudno mi się o tych meczach wypowiadać. Ale słyszałem, że obaj grali świetnie. Tyle, że zwycięstwo Fina nad Puertą jest o wiele cenniejsze niż pokonanie zwyklaka Marina przez młodego Francuza. Monaco – Monfils na spokojnie obejrzę, bo za mało obu widziałem. Niech się tłuką dzieciaki…
Matkowski seta zabrał Mantilli, ale mecz był nudny. Felix mógł spokojnie grać na ½ swoich możliwości. W tym samym czasie ciekawsze rzeczy działy się na korcie obok. 3 sety zaciekłej walki między Hiszpanami, Portasem i Almagro. Wygrał młodszy, ale kończył mecz na tabletkach. Ponoć kontuzja mięśni brzucha, ale czy groźna trudno mi powiedzieć. Raczej nic po nim nie było widać. Ma dzień odpoczynku na mecz z Eminemem.
Zabaleta rzeczywiście grał jakby niekoniecznie chciał wygrać. Miał genialne zagrania, ale na każde jedno takie przypadały 3 szmaty w siatkę. Poderwał się w drugim secie i wrócił do gry. Trzeciego seta nie widziałem, ale 1-6 wygląda na odpust. Trudno więc coś powiedzieć o Niemcu, zapamiętałem go dokładnie takiego jakiego widziałem wcześniej w TV.
O Kubocie nie chcę mi się pisać. Volandri najbardziej stylem gry przypomina Costę, techniczny tenis i oczy wokół głowy. Bardzo regularny. Pojedynek Kuerten – Coria skończył się w łatwy do przewidzenia sposób. Guga się spróbował z niezłomnym krasnalem i jak zobaczył, że nie nawiąże walki – poddał mecz.
Nie wiem co prasa napisała, bądź napisze o Fyrstenbergu. Ale moja wersja jest taka… Grający 1/3 swoich możliwości Moya wygrał z grającym życiówkę Polakiem. Jedni napiszą, że nie było widać różnicy klas, dla mnie właśnie w takich przypadkach widać przepaść między zawodnikami. Hiszpan grał jeden z tysiąca meczy w bogatej karierze, Mariusz - najważniejszy w całym swoim życiu. Emocjonujący spektakl i brawa dla Fryty za świetną grę. Ponoć chce wrócić do gry w singlu. I powinien, bo zaprezentował się w Sopocie najlepiej z Polaków.

To tyle… oby Igor nie wywinął dziś numeru, do grania jeszcze wiadome deble. A Costę spokojnie obejrzę i mu pokibicuję, bo widziałem, że ma chęci do gry i lepiej dla turnieju, żeby grał dalej. Jutro być może Jarkkkkkkko i ewentualnie spuści się ze smyczy Starace, niech skoczy do gardła Carlosowi. Spadam na korty…

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49