Opcje tematu
#42356 - 11/04/2003 22:35 Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
Anonymous
Unregistered


Propouję,aby każdy wysłał e-mail do najlepszych bookuf na świecie,aby Ci stworzyli polski interfejs.Treść listu:

Dear Sirs

I consider your firm one of the best sports betting portals in the world. Since I am Polish I regret that web site doesn`t have Polish version. There are some Polish gamblers who would like to be your cutomers but don`t know English at all. Most of Poles have a good command of English and they already are registered in Gamebookers. Unfortunately I am not one of them. (That letter wrote me one of English-speaking Polish gamblers)

I think that you should consider creating Polish version of your betting portal in order to draw attention of more Polish customers.
Other internet bookmakers (Expekt, Unibet, Bet&Win) already have Polish web site and support. They managed to acquire many customers in my country.
I would like to know if you plan to create a Polish web site of your betting portal.

I am looking forward to your answer.

Yours faithfully,
"Tu się podpisz"


Gamebookers
community@gamebookers.com
Canbet
techsupport@canbet.com.au
Globet
globet@globet.com
Betfair
info@betfair.com

Już narazie nie che mi się szukać,dajcie jeszcze e-mail do innych - William Hill,Ladbrokes,Eurobet,Centerbet,bet365..i jeszcze inne.

Do góry
Bonus: Unibet
#42357 - 11/04/2003 22:55 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
Sw_Mikolaj Offline
old hand

Meldunek: 13/12/2001
Postów: 881
Skąd: Zambrow
Lepiej niech otworza oddzialy w Polsce tak jak uczynil to np expekt.Wole zaplacic 3zl za przelew niz zamiast soccer miec pilka nozna

Do góry
#42358 - 11/04/2003 23:11 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Nie glupia prosba...z tymze dla bukow bardziej argumentujace beda $$$ wplacane na ich konta...

Do góry
#42359 - 11/04/2003 23:19 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
No nie..., rozbroiłeś mnie Skip to my lou z tym tematem.
Po pierwsze zapomniałeś dodać "copyright by scottie", ale to nic.
List napisany przeze mnie był napisany w tonie sarkastyczno-ironicznym nieco, ale skoro tobie to nie przeszkadza to ok. Zwłaszcza ta cześć w nawiasie jest niezła .
Idea przewodnia listu była abyście się zaczeli uczyć jezyków , a nie wysyłali listy żeby wprowadzili polski support. Ale spoko. Możecie wysyłac gdzie chcecie, powodzenia.
dobre
scottie

Do góry
#42360 - 11/04/2003 23:24 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Skip to my lou:
[qb]
Since I am Polish... :eek:

"Tu się podpisz"

[/qb][/QUOTE]Ale ogólnie chyba dobry pomysł na akcję mailingową.

pozdrowienia
wuzz

Do góry
#42361 - 12/04/2003 12:34 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
Anonymous
Unregistered


Już Canbet mi odpowiedział,szansa jest:

Greetings Skip to my lou,

I don't know of any immediate plans to create a polish version of our site, but I will pass your suggestion on to our Sports Book Manager.

Regards

Do góry
#42362 - 12/04/2003 15:50 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
Radj Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1555
Skąd: N 52°13'49'' E 21°00'38'' [War...
Przeciez w tym liscie chyba w kazdym zdaniu jest blad...

Do góry
#42363 - 12/04/2003 16:15 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
wOJOK Offline
addict

Meldunek: 06/11/2002
Postów: 694
Skąd: Katowice
i o to chodzi
zobacza, ze nie znamy jezyka i nam zrobia po polsku

Do góry
#42364 - 12/04/2003 17:23 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Przeciez w tym liscie chyba w kazdym zdaniu jest blad...[/qb][/QUOTE]jak jesteś takim świetnym anglistą to popraw

Do góry
#42365 - 13/04/2003 16:15 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
Witam

Ciekawiło mnie, jak treść tego listu odbierze jakiś Anglik.
Oto oryginał i tłumaczenie wykonane przy użyciu: http://www.tranexp.com:2000/Translate/result.shtml
Tłumaczenie "na żywca", zdanie po zdaniu.

[QUOTE]
Dear Sirs


I consider your firm one of the best sports betting portals in the world. Since I am Polish I regret that web site doesn`t have Polish version. There are some Polish gamblers who would like to be your cutomers but don`t know English at all. Most of Poles have a good command of English and they already are registered in Gamebookers. Unfortunately I am not one of them. (That letter wrote me one of English-speaking Polish gamblers)

I think that you should consider creating Polish version of your betting portal in order to draw attention of more Polish customers.
Other internet bookmakers (Expekt, Unibet, Bet&Win) already have Polish web site and support. They managed to acquire many customers in my country.
I would like to know if you plan to create a Polish web site of your betting portal.

I am looking forward to your answer.

Yours faithfully,
"Tu się podpisz"

[/QUOTE] [QUOTE] Szanowni Panowie

JA rozważać twój przedsiębiorstwo jednej z ten najwyższa oferowana cena sportowy zakładanie się przewóz w ten świat . Skoro JA jestem Polski Szkoda że ją straciłem ów tkanina umiejscowienie nie robi mieć Polski wersja. Tu są niektórzy Polski gracze który byłby podobny zostać twój cutomers oprócz don`t znać Język angielski wcale (po poprawieniu cutomers na customers i don`t na do not mamy: Tu są niektórzy Polski gracze który byłby podobny zostać twój klientela oprócz czynić nie znać Język angielski wcale). Większość z Polacy mieć pewien dobry panowanie nad Język angielski i oni już jesteście wpisywać do rejestru w Gamebookers. Nieszczęśliwie JA jestem nie jednej z im. (Ów oznaczać pisał mi jednej z Język angielski - rozmawianie Polski gracze).

Zdaje mi się że powinieneś rozważać tworzenie Polski wersja od twój zakładanie się przewóz w klasa wobec ciągnąć uwaga od liczniejszy Polski klientela. Inny Internet bukmacherzy (oczekiwać , Wspólna szyna , Założyć &Win) już mieć Polski tkanina umiejscowienie i poprzeć. Oni opanowany wobec zdobyć dużo klientela w mój kraj. :eek:
Chciałbym się dowiedzieć czy ty roślina wobec wierzyciel pewien Polski tkanina umiejscowienie od twój zakładanie się przewóz.

JA jestem patrząc wysyłać wobec twój odpowiedź.

Z poważaniem

[/QUOTE]Większe jaja wychodzą po powtórnej obróbce polski-angielski itp.

Ciekaw jestem kto stosuje takie słowniki ???

Pozdrowienia
wuzz
Ciekawy jestem

Do góry
#42366 - 13/04/2003 16:36 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
Blaster Offline
member

Meldunek: 28/03/2003
Postów: 133
Skąd: Białystok
moim zdaniem to czy strona jest po polsku czy po angielsku to małe piwo, ważne żeby w firmie siedziała osoba która odpowie na maile po polsku, bo to co jest na stronce chyba każdy zrozumie , ale z problemem jest już gorzej.
najważniejsze jest - jak napisał św mikołaj - żeby buki porobiły rezydentów w polsce i pootwierały u nas swoje konta. mało kto ma kartę kredytową, a inną drogą to staje się bardzo nieopłacalne (chyba że ktoś gra przynajmniej "setkami").
Moja propozycja - napisć: ..and open Your polish account to minimalize custmer's costs

Do góry
#42367 - 13/04/2003 17:59 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
tysio111 Offline
veteran

Meldunek: 14/11/2001
Postów: 1290
wuzz na pierwszych komputerach nie pograłbyś w Quake'a. Będzie dobrze za parę lat jeśli chodzi o te słowniki. Ale na razie jest to przerażające. Trochę to wina naszego języka. Spróbuj sobie tłumaczeń np niemiecko-angielskich. Wychodzą o niebo lepiej, no może o pół.

pozdrawiam

Do góry
#42368 - 13/04/2003 18:57 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Nie sądziłem , że napisanie tego nieco jajcarskiego listu wywoła takie zainteresowanie.

Do góry
#42369 - 13/04/2003 19:46 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
maycj Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/08/2002
Postów: 2020
Skąd: only wawa
Wy lepiej uczcie sie jezyków, a nie wszystko po polsku byście tylko chcieli!

Do góry
#42370 - 13/04/2003 21:51 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
Radj Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1555
Skąd: N 52°13'49'' E 21°00'38'' [War...
[QUOTE]Oryginalnie wysłał scottie:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Przeciez w tym liscie chyba w kazdym zdaniu jest blad...[/qb][/QUOTE]jak jesteś takim świetnym anglistą to popraw[/qb][/QUOTE]scottie wskaż mi w którym miejscu napisałem, że tak świetnie znam język angielski? Napisanie lepszej wersji nie jest specjalnym problemem. Jeżeli chcecie podajcie e-mail'e do booków u których chcielibyście mieć PL ver. a ja wyśle im ten list. Oto moja propozycja, pisałem w pospiechu, więc mogą być błędy:

Dear Sir/Madam, [jeżeli nie wiemy do kogo się zwracamy] lub Dear Mr.X,/Dear Mrs.Y, [w przypadku, gdy znamy nazwisko, X-mężczyzna, Y-kobieta]

I am writing on behalf of the Polish gamblers who want to open an account in [nazwa booka]. Your company is a top-notch betting portal and has begun to catch on among many Poles. Please take into account that a lot of Polish people do not know English at all and this is why they have not become your customers yet. I would be very grateful if you think over creating a Polish version of your web site with support in our native language. Other internet bookmakers like Bet&win, Expekt or Unibet already have a Polish version wich encouraged many people from Poland to open an account there. Please let me know if there are any plans to create a Polish version of your betting portal.

I look forward to hearing from you.

Yours faithfully,
[jeżeli nie znamy nazwiska osoby do której piszemy] Yours sincerely, [jeżeli nazwisko jest nam znane]

Podpis [pełne imię i nazwisko]

Do góry
#42371 - 13/04/2003 22:50 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Radj jako że ci się nie podobał mój list to ci wyjaśniam , że napisany był naprędce i tonem żartobliwym. Chciałem zrobić sobie dowcip z nieanglojęzycznych kolesi na forum, którzy wyszli z inicjatywą "spolszczena bookuf". Nie sądziłem , że ktos wpadnie na pomysł żeby go naprawdę wysłać.
Wskaż mi więc ten błąd w każdym zdaniu proszę!
Skoro dotarł do buka i buk go zrozumiał i odpisał to jest w porządku.
Twój list jest piękny i bezbłędny (pani od angielskiego ci sprawdzała? ). Cieszę się , że zwróciłeś mi uwagę jakim to nieukiem jestem. Następnym razem postaram się napisać o niebo lepiej i dam komus do sprawdzenia.
pozdro
scottie

Do góry
#42372 - 13/04/2003 23:53 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
Radj Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1555
Skąd: N 52°13'49'' E 21°00'38'' [War...
[QUOTE]Oryginalnie wysłał scottie:
[qb]Radj jako że ci się nie podobał mój list to ci wyjaśniam , że napisany był naprędce i tonem żartobliwym. Chciałem zrobić sobie dowcip z nieanglojęzycznych kolesi na forum, którzy wyszli z inicjatywą "spolszczena bookuf". Nie sądziłem , że ktos wpadnie na pomysł żeby go naprawdę wysłać.
Wskaż mi więc ten błąd w każdym zdaniu proszę!
Skoro dotarł do buka i buk go zrozumiał i odpisał to jest w porządku.
Twój list jest piękny i bezbłędny (pani od angielskiego ci sprawdzała? ). Cieszę się , że zwróciłeś mi uwagę jakim to nieukiem jestem. Następnym razem postaram się napisać o niebo lepiej i dam komus do sprawdzenia.
pozdro
scottie[/qb][/QUOTE]Drogi scottie. Rozumiem, ze jest napisany tonem zartobliwym, ale zeby book bral nas na powaznie trzeba wyslac 'oficjalne' pismo. Zle tez odebrales moje intencje, bo nie chcialem na Ciebie naskakiwac, czy byc zlosliwym. Mojego listu nikt mi nie sprawdzal, bo pisalem go na szybko tu na forum i moge sie zalozyc, ze musi tam byc jakis blad. Jezeli tak nie jest to mmoge byc z siebie dumny:P Pozniej przejrze jeszcze raz Twoja wersje i postaram sie znalezc blad w kazdym zdaniu, jednak zauwaz, ze napsialem, 'chyba' Masz tu iwo: na zgode

Do góry
#42373 - 14/04/2003 00:37 Re: Dla zainetresowanych spolszczeniem najlepszych bookuf...
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Radj:
[qb][QUOTE]

Dear Sir/Madam, [jeżeli nie wiemy do kogo się zwracamy] lub Dear Mr.X,/Dear Mrs.Y, [w przypadku, gdy znamy nazwisko, X-mężczyzna, Y-kobieta]

I am writing on behalf of the Polish gamblers who want to open an account with [nazwa booka]. Your company is a top-notch betting portal and has begun to catch on among many Poles. Please take into account that a lot of Polish people do not know English at all and this is why they have not become your customers yet. I would be very grateful if you think over creating a Polish version of your web site with support in our native language. Other internet bookmakers like Bet&win, Expekt or Unibet already have a Polish version wich encouraged many people from Poland to open an account there. Please let me know if there are any plans to create a Polish version of your betting portal.

I look forward to hearing from you.

Yours faithfully,
[jeżeli nie znamy nazwiska osoby do której piszemy] Yours sincerely, [jeżeli nazwisko jest nam znane]

Podpis [pełne imię i nazwisko][/qb][/QUOTE]

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49