Strona 1 z 14 1 2 3 ... 13 14 >
Opcje tematu
#434832 - 25/10/2005 12:02 RANKING MODERATORÓW
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Witam,w zwiazku z ostatnimi,burzliwymi zmianami na forum,oraz kilkoma sytuacjami w tematach,postanowiłem założyć taki temat,gdzie każdy o ile ma odwage,może wpisac swoje pozytywne i negatywne opinie,na temat pracy naszych zielonych Rangerów
,dołączam,też sondę,która pomoże ukazać,jak powinien wyglądać dobry moderator.

PROSZĘ O KULTURALNE I RZECZOWE POSTY,TEMAT MA NA CELU UKAZANIE MOCNYCH I SŁABYCH STRON TEGO FORUM I POMÓC W JEGO ROZPOCZĘTYM NAPRAWIANIU,DLATEGO JESZCZE RAZ APALUJĘ O NIE WPISYWANIE OBRAŹLIWYCH CZY ATAKUJACYCH POSTÓW,JEDYNIE KONKRETNE UWAGII,DZIĘKUJĘ.
KTO JEST TWOIM ZDANIEM NAJLEPSZYM MODERATOREM NA FORUM?
Multiple choices allowed (1999 total votes)
g00niek - 95 (5%)
Feher - 45 (02%)
amkwish - 68 (03%)
Adolf 88 - 31 (2%)
vonseb - 46 (02%)
Fro Lech - 65 (03%)
Gregov - 59 (3%)
viva - 24 (01%)
Schranzer - 66 (03%)
JiroJiro - 45 (02%)
THOM - 36 (2%)
kura - 20 (01%)
Bzyku - 99 (5%)
Rivaldihnio - 129 (06%)
Prem - 113 (6%)
WhiteStar - 38 (2%)
Experto - 86 (04%)
gump - 39 (2%)
hpc - 68 (03%)
mankiet - 24 (01%)
Set Fisher - 20 (01%)
domin - 21 (01%)
Da Bartek - 61 (03%)
toro - 14 (1%)
sznikers - 11 (1%)
SebaS... - 34 (2%)
grzesiek2 - 18 (1%)
twist - 34 (2%)
gopi - 19 (1%)
wesul - 14 (1%)
M 99 - 11 (1%)
majner - 17 (1%)
A.S Romek - 44 (02%)
Gabriel - 11 (1%)
Biszop - 113 (6%)
Llama - 33 (2%)
T-error - 107 (05%)
Mondex - 15 (1%)
Ronni - 87 (04%)
Haz$ - 57 (3%)
Torsten - 19 (1%)
Leo - 18 (1%)
slav007o - 25 (01%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu
CZY WASZYM ZDANIEM OBECNA EKIPA MODERATORÓW DOBRZE SPEŁNIA SWOJE ZADANIE?
Only one choice allowed (475 total votes)
Tak - 223 (47%)
Nie - 160 (34%)
Nie wiem - 92 (19%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
Bonus: Unibet
#434833 - 25/10/2005 12:26 Re: RANKING MODERATORÓW
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Uff jak dobrze, że mnie nie ma na liście

Oczywiście chętnie poczytam wszelkie uwagi dotyczące tego jaki powinien być wzorowy moderator.

Dla mnie dobry moderator jest bezstronny i nie rozczula się nad kimś kto ma 5000 postów a po kilku ostrzeżeniach nie potrafi się uspokoić tylko dalej sieje ferment.

Na kogo zagłosowałem ? Solidarnie na wszystkich

Do góry
#434834 - 25/10/2005 12:37 Re: RANKING MODERATORÓW
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Dla mnie najlepszym jest Biszop, buduje konstruktywne wypowiedzi, nie wdaje się w kłótnie z innymi userami. Oby tak dalej. Sporą część osób z tej sondy pierwszy raz widzę Ale to może dobrze.

Do góry
#434835 - 25/10/2005 12:50 Re: RANKING MODERATORÓW
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
wy to nie macie co robić...

Do góry
#434836 - 25/10/2005 12:54 Re: RANKING MODERATORÓW
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
nie ma mnie

Do góry
#434837 - 25/10/2005 12:57 Re: RANKING MODERATORÓW
odgdog Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 4300
Skąd: Pyrlandia/ Anfield Road
A może by tak wprowadzić demokrację? I zrobić wybory (z kampanią), partie, Sejm, Rząd itp itd? Tak mi się klimat wyborów udziełił

Do góry
#434838 - 25/10/2005 13:00 Re: RANKING MODERATORÓW
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Quote:

A może by tak wprowadzić demokrację? I zrobić wybory (z kampanią), partie, Sejm, Rząd itp itd? Tak mi się klimat wyborów udziełił




tia i zakladanie kilku kont coby wiecej glosow uzyskac

Biszop na premiera!!!!

Do góry
#434839 - 25/10/2005 13:10 Re: RANKING MODERATORÓW
snoopol Offline
addict

Meldunek: 26/09/2003
Postów: 633
Skąd: Ojczyzna
Osobiscie to znam tylko tych z US Sports bo to jedyny dzial gdzie zagladam. amkwish to kules, ktory uwaza ze ma zawsze racje. gdy ktos mu jej nie przyzna to od razu staje sie wrogiem. a gdy juz amkwishowi sie podpadnie to gooniek usuwa kazdy post. przytocze przyklad z MLB


post amkwisha:
W finale Astros BEZ SZANS

Moj post:
jak zawsze amkwish nie masz racji (dlugo sie nie ostal, bo pan moderator gooniek zaedytowal i zostawil cos takiego)

Napisz to w innej formie i podaj jakies argumenty... ja ci na slowo nie wierze...


Zreszta nie poraz pierwszy mialo cos podobnego miejsce.

Do góry
#434840 - 25/10/2005 13:48 Re: RANKING MODERATORÓW
petre11 Offline
addict

Meldunek: 23/08/2004
Postów: 679
Skąd: Warszawa
Najlepszy moderator to taki ktory pelni sowja funkcje sprawnie ale i bez zbednego rozglosu i zamieszania.Wazna rzecza jest to zeby mial jeszce szacunek wsrod forumowiczow i był powszechnie uwazany za dobrego typera.

Do góry
#434841 - 25/10/2005 14:25 Re: RANKING MODERATORÓW
smog Offline
old hand

Meldunek: 14/12/2004
Postów: 807
To co napisał snoopol to naprawde chamstwo. Przecież nie złamał regulaminu w swoim poście, a moderator nie jest od oceniania kto ma racje.

Do góry
#434842 - 25/10/2005 14:53 Re: RANKING MODERATORÓW
GumoL Offline
old hand

Meldunek: 22/01/2003
Postów: 971
Skąd: Tarnów
Przyznam szczerze ze nawet nie wiedzialem, ze jest tak duza liczba moderatorow, moze dlatego ze ich dzialania nie sa tak widoczne?

Wlasnie patrze na rozklad moderatorow przydzielonych do danych dzialow. Czy modem w danym dziale, powiedzmy ze tenis, moze byc tylko osoba, ktora zna sie np na tenisie? Rola moderatora jest trzymanie porzadku i jezeli ktoregos z modow danego dzialu nie ma to inny nie moze poprawic czy usunac posta w nieswoim dziale, a taki stan moze sie utrzymywac dlugo bo nie kazdy mod siedzi na forum 24 h na dobe.

Ja bym raczej ustalil kilku, kilkunastu, ktorzy najczesciej przegladaja forum, niech oni pilnuja we wszystkich dzialach, wtedy wszelkie zlamania regulaminu beda szybko egzekwowane.

Poza tym, proponuje nie rozczulac sie nad uzytkownikami ktorzy bezsensownie zakladaja nowe tematy, szczegolnie w dziale "swiat bukmacherstwa" z pytaniem: "jak wplacic kase do expekta", jedno ostrzezenie a potem ban. Nie potrzebujemy na forum ludzi, ktorzy nic do niego nie wnosza a tylko robia wielki syf. Podobnie z osobami piszacymi cale posty wielkimi literami, naduzywajacymi emotow..

Mysle, ze wartaloby takze walczyc z bykami ortograficznymi. Wiadomo, ze kazdemu moze sie to zdarzyc, ale nie 10 razy w jednym zdaniu!

Do góry
#434843 - 25/10/2005 14:59 Re: RANKING MODERATORÓW
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
hmmmmmmm, ciekawy temacik. to ja napiszę nasze zasługi z ostatniego miesiąca.
reorganizacja 4 największych działów forum. czyli Stadionu, Kortu, Świata Bukmacherstwa i Quasi Chatu. jednak widzę, że większości to i tak nie odpowiada /2 część sondy/ tęsknicie za burdelem?
ktoś kto podejmuje niepopularne decyzje /ja / nie może liczyć na duże uznanie no tak, ktoś tym bulterierem w rządzie musi być
i jeszcze jedno, jeśli chodzi o wszelkie spory pomiędzy mod-user, APELUJĘ poraz n-ty! kierujcie wszystkie skargi do jedynego czerwonego tego forum. nie twórzcie jakiegoś pseudo opozycyjnego podziemia ludzi ciemiężonych i dyskryminowanych

pozdrawiam

Do góry
#434844 - 25/10/2005 15:03 Re: RANKING MODERATORÓW
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
wyborcy ostatnio czerwonych pogonili, ale nasz trzyma się dobrze

Do góry
#434845 - 25/10/2005 18:05 Re: RANKING MODERATORÓW
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Quote:

Osobiscie to znam tylko tych z US Sports bo to jedyny dzial gdzie zagladam. amkwish to kules, ktory uwaza ze ma zawsze racje. gdy ktos mu jej nie przyzna to od razu staje sie wrogiem. a gdy juz amkwishowi sie podpadnie to gooniek usuwa kazdy post. przytocze przyklad z MLB


post amkwisha:
W finale Astros BEZ SZANS

Moj post:
jak zawsze amkwish nie masz racji (dlugo sie nie ostal, bo pan moderator gooniek zaedytowal i zostawil cos takiego)

Napisz to w innej formie i podaj jakies argumenty... ja ci na slowo nie wierze...


Zreszta nie poraz pierwszy mialo cos podobnego miejsce.




A mi sie wydaje ze po raz pierwszy... Twoj post byl kompletnie bez zadnej argumentacji... Czy wnosil cos do dyskusji?? "Jak zwykle nie masz racji" niewazne czy amkwish czy kto inny postapilbym tak samo... Posta nie skasowalem tylko zedytowalem z prosba o argumenty popierajace hipoteze ktora wysnules... To ma byc chamstwo smog??? Wydaje mi sie ze to jak najbardziej pozadane dzialanie... Snoopol pozniej napisal cos konstruktywnego wiec uwazalem zadanie zakonczone sukcesem...

A posty prowadzace do klotni, obrazajace innych w kazdy sposob czy zawoalowany czy bezposredni zawsze bede kasowal lub edytowal bez wzgledu na to KTO je napisze czy snoopol czy inny user... czy moderator... Nie bedzie poblazania dla ludzi ktorych jedynym celem jest zdezorganizowanie forum..

Owszem polemiki na forum sa bardzo cenne, ale kulturalne i bez obrazania innych.. od tego macie inne srodki komunikacji...

Do góry
#434846 - 25/10/2005 18:21 Re: RANKING MODERATORÓW
odgdog Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 4300
Skąd: Pyrlandia/ Anfield Road
Quote:

Quote:

Osobiscie to znam tylko tych z US Sports bo to jedyny dzial gdzie zagladam. amkwish to kules, ktory uwaza ze ma zawsze racje. gdy ktos mu jej nie przyzna to od razu staje sie wrogiem. a gdy juz amkwishowi sie podpadnie to gooniek usuwa kazdy post. przytocze przyklad z MLB


post amkwisha:
W finale Astros BEZ SZANS

Moj post:
jak zawsze amkwish nie masz racji (dlugo sie nie ostal, bo pan moderator gooniek zaedytowal i zostawil cos takiego)

Napisz to w innej formie i podaj jakies argumenty... ja ci na slowo nie wierze...


Zreszta nie poraz pierwszy mialo cos podobnego miejsce.




A mi sie wydaje ze po raz pierwszy... Twoj post byl kompletnie bez zadnej argumentacji... Czy wnosil cos do dyskusji?? "Jak zwykle nie masz racji" niewazne czy amkwish czy kto inny postapilbym tak samo... Posta nie skasowalem tylko zedytowalem z prosba o argumenty popierajace hipoteze ktora wysnules... To ma byc chamstwo smog??? Wydaje mi sie ze to jak najbardziej pozadane dzialanie... Snoopol pozniej napisal cos konstruktywnego wiec uwazalem zadanie zakonczone sukcesem...

A posty prowadzace do klotni, obrazajace innych w kazdy sposob czy zawoalowany czy bezposredni zawsze bede kasowal lub edytowal bez wzgledu na to KTO je napisze czy snoopol czy inny user... czy moderator... Nie bedzie poblazania dla ludzi ktorych jedynym celem jest zdezorganizowanie forum..

Owszem polemiki na forum sa bardzo cenne, ale kulturalne i bez obrazania innych.. od tego macie inne srodki komunikacji...




To może będziemy pisali do moderatorów co chcemy napisać, a oni będą pisać?
Ludzie to jest forum. Nie przesadzajcie. Dajcie ludziom trochę luzu. Po co ostrzeżenia za wyzywanie zawodników drużyn? Szkodzi to komuś? Myślę, że wiekszość obrażanych drużyn/zawodników nie wie o istnienu tego forum. A tak se koleś pobluzga, wyładuje się, a ludzie się trochę pośmieją.
Po co ostrzeżenia za ?? po coś ją chyba umieściliście? używanie którego emotikonka (czy jak to się tam nazywa) będzie następnie zakazane? bo kojarzy się z policja? bo to oznacza, że ktoś się cieszy?
Uważam, że mody powinny działać jak najciszej. banować tylko za kilka "przewinień", a nie edytować każdy post, bo dojdziemy do tego co pisałem wcześniej. Aha. I jeszcze jedno: to, że dostaliście uprawnienia moda nie zonacza, że jesteście nieomylni i wszystko wiecie i w ogóle jesteście naj...

Dla modów: oszczędzając wam pracy piszę swój post po edicie:

"W ogóle nie rozumiem czego się czepiacie! Przecież Modzi na tym forum są najlepszymi modami na świecie! I w ogóle się nie mylą. A każda ich decyzja jest bardzo dobra i na pewno słuszna"

Do góry
#434847 - 25/10/2005 18:34 Re: RANKING MODERATORÓW
GumoL Offline
old hand

Meldunek: 22/01/2003
Postów: 971
Skąd: Tarnów
Quote:

A mi sie wydaje ze po raz pierwszy... Twoj post byl kompletnie bez zadnej argumentacji... Czy wnosil cos do dyskusji?? "Jak zwykle nie masz racji" niewazne czy amkwish czy kto inny postapilbym tak samo... Posta nie skasowalem tylko zedytowalem z prosba o argumenty popierajace hipoteze ktora wysnules... To ma byc chamstwo smog??? Wydaje mi sie ze to jak najbardziej pozadane dzialanie... Snoopol pozniej napisal cos konstruktywnego wiec uwazalem zadanie zakonczone sukcesem...




Idac tym tokiem myslenia, rownie dobrze mogles usunac post Amkwisha, ktory tez nic nie wnosil do dyskusji, jak to mowia w Stadionie Pilkarskim (nie wiem czy w US Sports takze), ze na suche typy jest miejsce w PP.

Do góry
#434848 - 25/10/2005 18:35 Re: RANKING MODERATORÓW
v3n0m Offline
old hand

Meldunek: 08/12/2002
Postów: 1137
Skąd: CK
Moim zdaniem to quasi czat skoro juz musi byc(a moim zdaniem nie powinno byc tego dzialu) oo powinien byc puszczony w samopas, przeciez ponad 90% postow tam pisanych nic nie wnosi, co mi po tym ze ktos napisal gogo, albo k... mac. Czytanie tego to strata czasu. Wiem ze ten dzial jest po to zeby takie wiadomosci sie nie pojawialy w innych dzialach, ale chyba lepiej dac wiecej modow do Stadionu, Kortu itd. i niech kasuja "chwasty"

Do góry
#434849 - 25/10/2005 18:40 Re: RANKING MODERATORÓW
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Odgdog od normalnej sytuacji (wedlug mnie) przeszedles do jakichs paranoicznych skrajnosci... Trzymajmy sie przytoczonego tu przykladu: Snoopol zarzuca mi wiele.. a ja odpowiadam post byl bez argumentacji, dazacy do konfrontacji (czytaj niezgodny z regulaminem).. Czy obrazajacy innego user? Tutaj pewnie bylyby 2 obozy, ale to niewazne gdyz udowodnilismy juz niezgodnosc z regulaminem.. Zostal zedytowany i tyle... nie widze sprawy..

Kolejny aspekt..

Uzywanie kulturalnego jezyka jest dla nas priorytetem i za bluzgi na zawodnikow, uzywanie niecenzuralnych slow nie bedzie zmilowania... Bedzie smiesznie??? Smieszy Cie czytanie ku... ch... pier... to mamy troszke inne spojrzenie na to co jest smieszne...

Rozpoczela sie naprawa forum... i powiem szczerze ze ja widze jej efekty.. Bardzo milo mi sie dzis pisalo na quasi np... i widze sporo kontruktywnych wypowiedzi z ktorych mozna wyciagnac ciekawe wnioski... Z rzygania i obrazania nic konstruktywnego nie ma, a frustratom proponuje po prostu zmienic forum albo znalezc sobie ciekawsze zajecie.. np walenie glowa w sciane czy zagryzanie drewnianego kolka..

Byc moze nasza wizja jest zbyt idealistyczna.. ale warta proby.. w calym tym naszym kraju gdzie panuje tyle zla, moze nasze forum bedzie takim swiatelkiem Ale patetyczne

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#434850 - 25/10/2005 18:43 Re: RANKING MODERATORÓW
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Wlasnie g00niek, nie chcialem Ci tego pisac bo Cie lubie chlopie ale GumoL wyjasnil to chyba dosyc dobrze.

Doprowadzacie swoje rzady do granic absurdu!

Proponuje aby kazdy mod pierdzielnal sobie taga "The Untouchable", ciekaw jestem tylko kto bedzie Elliotem Nessem

Do góry
#434851 - 25/10/2005 18:47 Re: RANKING MODERATORÓW
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Quote:

Wlasnie g00niek, nie chcialem Ci tego pisac bo Cie lubie chlopie ale GumoL wyjasnil to chyba dosyc dobrze.

Doprowadzacie swoje rzady do granic absurdu!

Proponuje aby kazdy mod pierdzielnal sobie taga "The Untouchable", ciekaw jestem tylko kto bedzie Elliotem Nessem




Grzesiek... ja jestem otwarty na krytyke.. Roznica pomiedzy tymi 2 postami byla zasadnicza.. Post snoopola dazyl do konfrontacji ktorej ja chcialem uniknac... Rozumiesz? Nawet nie wiesz ile ja prob wykonalem aby pogodzich tych dwoch... Sam nie wiem co sobie myslalem

Do góry
Strona 1 z 14 1 2 3 ... 13 14 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49