Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >
Opcje tematu
#434872 - 25/10/2005 21:15 Re: RANKING MODERATORÓW
irriducibili115 Offline
old hand

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 1043
napisalem sorrka za literowki przeceiz gumol:Pjak mnie cos ....... to zmieniam literkii takie cudo wychodzi:)

Do góry
Bonus: Unibet
#434873 - 25/10/2005 21:16 Re: RANKING MODERATORÓW
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Snoopol to co piszesz powyzej to jest.... prawda w... wiekszej polowie

To co teraz napisze, napisze na forum ogolnym a nie privem...

Nie jestem niczyim adwokatem... jak sam wiesz staralem sie Was dwoch pogodzic ze soba... Zadnych Twoich postow bez powodu nie wycialem... Staralem sie po prostu nie dopuszczac do bezsensownych klotni.. Moja ocena amkwisha w tym momencie jest calkowicie bezuczuciowa.. Ostatnimi czasy zostalem oskarzony o rzeczy ktorych nie zrobilem, ale to jest dluga historia z administracyjnej czesci forum...

Czy Ty myslisz ze mi sie podoba wszystko co robia moi znajomi? Ano nie podoba i od niedawna powiedzialem sobie ze nigdzie nie bede wsadzal swojego nosa, nie bede rozmawial o innych osobach i tyle..

I tak jak kiedys nie chcialo mi sie wchodzic w polemike z amkwishem tak teraz po prostu powiem co mi sie nie podoba..
I pamietam ze to amkwish pierwszy posluzyl sie mna slowem "chucherko" piszac to Tobie.. I to fakt, w rozmowie uzylem takiego sformulowania ale nie mialo to negatywnego wydzwieku za to moge przeprosic... Ale potem z kolei Ty powolales sie na mnie... slow ktorych nigdy w zyciu nie powiedzialem, a potem zarzucasz mi ze nie umiem czytac miedzy wierszami...

I wiele z argumentow ktore przytaczasz jest prawda.. Tylko ze zawsze robiles to w ten sam sposob.. wysmiewajac sie z innych ludzi... To amkwish byl osoba ktora zarekomendowala mnie do grona moderatorow tego forum i byc moze mialem jakistam dlug wdziecznosci, respekt... Ale teraz jest inaczej... Jesli amkwish napisze ze albo on albo ja jako mod US Sports i postawi sprawe na ostrzu noza ja sobie spokojnie wroce do bycia czarnym.. bez zalu..

Tak jak pisalem wczesniej nie zaluje niczego co zrobilem tutaj na forum i nie zrobilem niczego wbrew sobie i wbrew innym userom...

A Ty? Ze chocby przypomne jak zmieszales mnie z blotem za przyrownanie PG Detroit i Indiany To sobie akurat zapamietalem... Nie potrafisz napisac tak aby nie urazic drugiej osoby...

Byc moze po tym poscie amkwish znowu napisze do mnie z pretensjami... ale po prostu niektore z jego zachowan mi sie nie podobaja i nawet nie wiesz snoopol jak sie mylisz/myliles piszac ze ja komus lize dupe

To tyle.. bez owijania w bawelne...

Do góry
#434874 - 25/10/2005 21:20 Re: RANKING MODERATORÓW
goran Offline
veteran

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 1399
Skąd: EAST DULWICH
Quote:

Snoopol to co piszesz powyzej to jest.... prawda w... wiekszej polowie

a ja cale zycie bylem przekonany ze polowy sa rowne tyle lat zylem w nieswiadomosci ??

Do góry
#434875 - 25/10/2005 21:25 Re: RANKING MODERATORÓW
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Dziekuje Wam za odpowiedzi

Wprawdzie obaj pomineliscie najwazniejsze pytanie, ale nie musicie na nie odpowiadac bo odpowiedz jest oczywista.

Nie chce sie juz wdawac wiecej z Wami w polemike bo to nie ma sensu. Z racji moderowania nie mozecie miec przeciez innego spojrzenia na pewne rzeczy a i tak sprawa dotyczy tak naprawde kogos innego.

Takze o ile nie nastana nowe okolicznosci , to dam Wam spokojnie pracowac.

Zeby nie pisac znowu w kolejnym temacie to podrzuce Wam pomysl. Z racji swoich sportowych zainteresowan jestem czestym gosciem na amerykanskich forach. Co sie tam rzuca od razu w oczy? Ano to, ze prawie kazdy podaje swoj bilans typow! (Ci co tego nie robia to zazwyczaj maja wieloletnia wyrobiona marke)

Do góry
#434876 - 25/10/2005 21:33 Re: RANKING MODERATORÓW
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Quote:

zrobcie cos z tym forum ,zeby bylo tak jak z dwa latka temu:)i bedzie git





sorry, ale ja też pamiętam forum sprzed niecałych dwóch lat - i pamiętam że wtedy nie było tylu "dzieciaków", bluzg i wzajemnych kłótni. Pod tym względem było coraz gorzej i dlatego teraz próbujemy coś z tym zrobić.

I jak myślisz, dlaczego kiedyś było 10 stron analiz, a teraz 2 ? Właśnie dlatego że przez szerzące się chamstwo wartościowi ludzie pouciekali. Jakbyśmy teraz nic nie robili, to za rok pewnie nie było by wielu z obecnie udzielających się, zostały by same dzieciaki, a dyskusje zeszły by (z małymi wyjątkami) na poziom polsatowskiego czatu.

Do góry
#434877 - 25/10/2005 21:41 Re: RANKING MODERATORÓW
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Quote:

Z racji swoich sportowych zainteresowan jestem czestym gosciem na amerykanskich forach. Co sie tam rzuca od razu w oczy? Ano to, ze prawie kazdy podaje swoj bilans typow! (Ci co tego nie robia to zazwyczaj maja wieloletnia wyrobiona marke)




to dobry zwyczaj i świetnie było by coś takiego zobaczyć u nas na stałe. Ale to, żebyśmy zmuszali do tego ludzi to już przesada. Trzeba by zmusić wszystkich do zakładania tematów PP, zmusić by robili bilanse i pilnować ich - awykonalne.

To tylko kwestia woli użytkowników.

Do góry
#434878 - 25/10/2005 21:44 Re: RANKING MODERATORÓW
odgdog Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 4300
Skąd: Pyrlandia/ Anfield Road
Quote:


Pod tym względem było coraz gorzej i dlatego teraz próbujemy coś z tym zrobić.






Jeżeli chcecie zrobić dozwalone od lat X, to ja mam dostęp do programu czy podany pesel jest prawidłowy, czy nie. więc jak chcecie to ja mogę sprawdzać. Oczywiście decyzja należy do adminów. Pesel można wziąć od kogoś starszego, ale przynajmniej część gimnazjalistów wyeliminuje.

Do góry
#434879 - 25/10/2005 21:45 Re: RANKING MODERATORÓW
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu

Czy typy sa lepsze niz rok temu??

ciezko odpowiedziec ale jestem w stanie zaryzykowac twierdzenie ze tak, tu akurat przypisalbym zasluge b6 ktory poruszyl ta kwestie w zalozonym przez siebie temacie Zmiany na forum,
przynajmniej jedno sie poprawilo co raz wiecej osob podaje stawke za jaka gra dany typ, zdaje sobie sprawe ze wielu robi to zupelnie bezmyslnie nie rozumiejac zasady okreslania stawki ale przynajmniej zaczeli sie starac, typy sa okraszone analiza (czy lepsza czy gorsza to inna kwestia), ciekawym "niusem", to juz wedlug mnie calkiem duzy krok ku lepszemu, wypowiadam sie tutaj o tym co widze na SP i ewentualnie na Korcie poniewaz do reszty zagladam sporadycznie.
zreszta tak prowadzona dyskusja i zawarte w niej zarzuty wraz z odpowiedziami powinny dac calkiem sporo

byle zarzuty byly madrze wyartykulowane, do tego nie glupsze odpowiedzi i juz mamy kilka pozytywow

Do góry
#434880 - 25/10/2005 21:50 Re: RANKING MODERATORÓW
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Quote:

Quote:

Snoopol to co piszesz powyzej to jest.... prawda w... wiekszej polowie

a ja cale zycie bylem przekonany ze polowy sa rowne tyle lat zylem w nieswiadomosci ??




chyba nie zauwazyles ":)" taka mala ironia z mojej strony...

Do góry
#434881 - 25/10/2005 22:02 Re: RANKING MODERATORÓW
snoopol Offline
addict

Meldunek: 26/09/2003
Postów: 633
Skąd: Ojczyzna
Quote:


I pamietam ze to amkwish pierwszy posluzyl sie mna slowem "chucherko" piszac to Tobie.. I to fakt, w rozmowie uzylem takiego sformulowania ale nie mialo to negatywnego wydzwieku za to moge przeprosic... Ale potem z kolei Ty powolales sie na mnie... slow ktorych nigdy w zyciu nie powiedzialem, a potem zarzucasz mi ze nie umiem czytac miedzy wierszami...

I wiele z argumentow ktore przytaczasz jest prawda.. Tylko ze zawsze robiles to w ten sam sposob.. wysmiewajac sie z innych ludzi... A Ty? Ze chocby przypomne jak zmieszales mnie z blotem za przyrownanie PG Detroit i Indiany To sobie akurat zapamietalem... Nie potrafisz napisac tak aby nie urazic drugiej osoby...

Byc moze po tym poscie amkwish znowu napisze do mnie z pretensjami... ale po prostu niektore z jego zachowan mi sie nie podobaja i nawet nie wiesz snoopol jak sie mylisz/myliles piszac ze ja komus lize dupe

To tyle.. bez owijania w bawelne...




Po pierwsze gooniek nie musisz mnie za nic przepraszac, bo ja o byle co sie nie obrazam. Ze mni enazwales "chucherko" czy jak Ci sie tam podoba Twoja sprawa. W koncu postura nie grzesze wiec wcale za obrazliwe tego nie odebralem.
Odpowiadajac Ci dalej jak sam zaznacyzles to amkwish Cie w to wszystko wciagnal nie ja. Bo gdyby byl inteligentny to by nic o Tobie nie pisal a tylko wspomnial, ze widzial moje foto, w koncu umiescilem je kiedys w jednym ze starych tematow wlasnie tu na mecz.pl. Jakos sie nie wstydze tego jak wygladam stad jeszcze jedna fotka dla amkwisha.



To przede mna to Larry O'Brien Trophy. To tylko tak dla informacji panie AMKWISZCZ, bo mozesz tego nie wiedziec w koncu Twoj informator z Miami nigdy nie mial okazji widziec tego. Chyba ze Roxa byla w detroit w latach 1989-90 badz 2004. Aha i jeszczce jedno, probowalem sie nie napinac ale sam wiesz, moja ulubiona druyzna wygywa mistrzostwo NBA i ja tam jestem trudno bylo sie powstrzymac.
A wracajac do Ciebie gooniek, wyjasniam oc mialem na mysli piszac, ze nie umiesz czytac miedzy liniami. Gdy w 1 poscie napisalem ze Ty pisales o amkwisha problemach z sercem to byla moja odpowiedz na jego napinanie sie i mieszkanie w przyczepie. On wykorzystal Ciebie pierwszy wiec odpowiedzialme tym samym. Pierwszy bankow bym Cie w ot nie wciagal. Pozniej amkwish pisze cos w stylu "ze masz za dlugi jezor i poprzekrecales wszystko, wiec zastapilem problemy z sercem problemami z glowa.
Co do ublizania wszystkim to nie wiem co masz na mysli i kogo??? Siebie czy amkwisha. Jesli amkwisha to patrz najego post z tego tematu
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....0&fpart=all
Gosc jedzie po Yankeesach bo ich nie lubi. Za chwile przyznaje sie, ze nawet nie zna sie na Baseballu ( jakby ludzie o tym nie wiedzieli). Podobnie jest w koszykowce, akurat nie mowie, ze amkwish sie nie zna, bo gdy go zapraszalem do ligi to wlasnie dlatego, bo wiedzialem ze gosc kumaty w tym temacie. No ale gdy ja w temacie NBA cos napisze to trzeba usunac, bo amkwish ma inne zdanie, niekoniecznie racje inne zdanie a snoopol to cham ktory kazdemu chce na forum dowalic. Tylko poza amkwishem sobie nikogo nie przypominam. Jesli Cie boli moja odpowiedz do Twojego porownania Billups'a I Tinsley'a to po pierwsze w moim odczuciu i nie tylko moim a i praktycznie wszystkich fachowcow od NBA Billups to znacznie wyzsza polka, a po drugie jako kibic Pistons nawet bym czegos takiego nie pisal. No ale jak sam mowiles Ty chyba z tego co pamietam nigdy nie byles w Detroit a my tu jestesmy wiekszymi fanami niz spokojni ludzie na polnocy. Wiesz, my tu w przyczepach mieszkamy.
I na koniec ja w odroznienu od amkwisha potrafie docenic klase rywala i nie ublizam druzynom typu Miami czy Pacers, bo znam ich klase. Latwo jest wskoczyc do pocaigu kibicow z Miami po przyjsciu tam Shaqa, bo w czesniej to jakos Heat mieli malo fanow. A co do Pistons to gdy w tamtym roku przegrali nikt tu nie plakal. Wiesz czemu??? Bo pokazali charakter jak nikt inny. I chyba z tej druzyny bylem bardziej dumny niz z tej, ktora rok wczesniej wygrala. Po 5 meczu z Miami wszyscy tu ich krytykowali caly dzien telefony do sportowego Radia w Detroit oburzonych fanow. Wiesz dlaczego, nie dlatego, ze przegrali, ale dlatego ze nie podjeli walki. I ja krzyczalem wtedy najglosniej, ze dali ciala, bo taka byla prawda. Bo jak wiesz fani Pistons to w wiekszosci blue collar i wygrywanie jest wazne, ale wazniejsze jest podjecie walki i gra na maxa w kazdym meczu. Stad sie wzielo haslo "Pistons goin' to work!!!
I to by bylo na tyle, bo i tak za bardzo sie rozpisalem.

Do góry
#434882 - 25/10/2005 22:14 Re: RANKING MODERATORÓW
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Chyba niektorzy pomylili fora kibicowskie z bukmacherskimi

Do góry
#434883 - 25/10/2005 22:20 Re: RANKING MODERATORÓW
snoopol Offline
addict

Meldunek: 26/09/2003
Postów: 633
Skąd: Ojczyzna
Hey piomil a to jest temat o moderatorach a nie dla moderatorow. Moj post byl skierowany do goonka a nie do Ciebie i nie zlamalem nigdzie waszeg oregulaminu wiec albo napisz cos sobie w zamknietym dziale dla modow, w ktorym amkwish cie nie chce albo..........................

[img=http://img431.imageshack.us/img431/8279/stfu2xr.gif]

Do góry
#434884 - 25/10/2005 22:21 Re: RANKING MODERATORÓW
snoopol Offline
addict

Meldunek: 26/09/2003
Postów: 633
Skąd: Ojczyzna
Hey piomil a to jest temat o moderatorach a nie dla moderatorow. Moj post byl skierowany do goonka a nie do Ciebie i nie zlamalem nigdzie waszeg oregulaminu wiec albo napisz cos sobie w zamknietym dziale dla modow, w ktorym amkwish cie nie chce albo..........................


Do góry
#434885 - 25/10/2005 22:28 Re: RANKING MODERATORÓW
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Widze, ze nie za bardzo zrozumiales co napisalem Twoj post w zaden sposob nie odnosi sie do tego co napisalem ale coz i tak bywa
Twoje marne prowokacje i resztki pozbywania sie godnosci kompletnie mnie nie ruszają , a takie obrazki zostaw sobie dla kolegow
pozdrawiam

Do góry
#434886 - 25/10/2005 22:35 Re: RANKING MODERATORÓW
snoopol Offline
addict

Meldunek: 26/09/2003
Postów: 633
Skąd: Ojczyzna
To chyba ty nie zrozumiales. Moze to Ci pomoze.

http://portalwiedzy.onet.pl/tlumacz.html

Do góry
#434887 - 25/10/2005 22:36 Re: RANKING MODERATORÓW
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Moze to i dobrze ze powstal taki temat.. to bedzie jak reality show pokoj zwierzen... moze atmosfere troche oczyscimy...

Ach.. mialbym propozycje wprowadznia w tym temacie "embarga" na ostrzezenia Czyli nikt nikomu nie da ostrzezenia za wypowiedzi w tym topiku...

Snoopol przyjalem do wiadomosci co napisales.. A o to Twoich odpalow to wlasnie to: " To tylko tak dla informacji panie AMKWISZCZ," Piszesz rzetelnego posta z tym co Ci lezy na watrobie i nie wplatasz w to takie rzeczy.. to jest niepotrzebne.. I po co ten obrazek...

Acha... i oczekiwalem na forum ogolnym takze slow "Przepraszam" od Ciebie i amkwisha za posluzenie sie moja osoba w Waszej prywatnej wojnie, ale sie nie doczekalem jak na razie..

PS. Bylem w Detroit 3 razy.. Raz na meczu Detroit - LA w Auburn Hills i 2 razy na przystanku Greyhounda i okolicach.. niebezpiecznych

Do góry
#434888 - 25/10/2005 22:46 Re: RANKING MODERATORÓW
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
@Bzyku
Nie mowie o PP, bo tam ludzie sobie robia jakies bilanse. Ale wezmy np. taki oto pierwszy z brzegu post Fozziego z Kortu. Jest typ, stawka, kurs, analiza. Slowem wszystko czego dusza zapragnie. Tylko, ze ja nie sledzac jego typow, nie wiem czy on dobrze na tym wychodzi? Jesli by robil bilans to byloby juz znacznie lepiej dla obserwatora. A klamstwa w bilansie wyjda bardzo szybko same...
I nie chodzi o zmuszanie ludzi do liczenia bilansow, ale jezeli chcemy poprawy jakosci typow na forum, to nalezaloby dawac dobry przyklad. Ja w swoich tematach prawie zawsze podawalem bilans (czasem tylko przyblizony ale dawalo to pewne pojecie czy mialem plus, minus czy zero).

@Biszop
Dzieki za dyskusje. Byla krotka ale dala mi cos do myslenia. Mam nadzieje, ze Tobie takze.

@The Untouchables Mod Team
Wezcie przyklad z tych starszych stazem moderatorow (oczywiscie tych co sie jeszcze udzielaja). Troche mniej arogancji, zarozumialstwa i komentowania.

Do góry
#434889 - 25/10/2005 22:52 Re: RANKING MODERATORÓW
snoopol Offline
addict

Meldunek: 26/09/2003
Postów: 633
Skąd: Ojczyzna
Quote:

Snoopol przyjalem do wiadomosci co napisales.. A o to Twoich odpalow to wlasnie to: " To tylko tak dla informacji panie AMKWISZCZ," Piszesz rzetelnego posta z tym co Ci lezy na watrobie i nie wplatasz w to takie rzeczy.. to jest niepotrzebne.. I po co ten obrazek...





AMKWISZCZ to odpowiedz na SNOPEK jakos amkwisha sie nie czepiales.

jesli Ci to poprafi humor to masz moje przeprosiny, nie powinienem si eznizac do amkwisha poziomu. Do Ciebie gooniek nic nie mam i mam Cie za spoko goscia, ale tego Tinsley'a Ci nie zapomne hahha.
A obrazek to dla piomila.

Do góry
#434890 - 25/10/2005 22:54 Re: RANKING MODERATORÓW
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Ja juz sie podpieram nosem ale mam jeszcze troche pracy i co chwila wpadam na forum...

Ghost ja mam teraz prosbe, jako ze temat juz stal sie, mam nadzieje, na maxa szczery napisz dokladnie o co chodzi... Wymien nicki i zastrzezenia... z nazwiska Panie z nazwiska

Do góry
#434891 - 25/10/2005 22:57 Re: RANKING MODERATORÓW
snoopol Offline
addict

Meldunek: 26/09/2003
Postów: 633
Skąd: Ojczyzna
Quote:

@Bzyku
Nie mowie o PP, bo tam ludzie sobie robia jakies bilanse. Ale wezmy np. taki oto pierwszy z brzegu post Fozziego z Kortu. Jest typ, stawka, kurs, analiza. Slowem wszystko czego dusza zapragnie. Tylko, ze ja nie sledzac jego typow, nie wiem czy on dobrze na tym wychodzi? Jesli by robil bilans to byloby juz znacznie lepiej dla obserwatora. A klamstwa w bilansie wyjda bardzo szybko same...
I nie chodzi o zmuszanie ludzi do liczenia bilansow, ale jezeli chcemy poprawy jakosci typow na forum, to nalezaloby dawac dobry przyklad. Ja w swoich tematach prawie zawsze podawalem bilans (czasem tylko przyblizony ale dawalo to pewne pojecie czy mialem plus, minus czy zero).





Kiedys pracowalem nad baza danych w accessie do bilansow. W sumie dlaej to mam i dziala, ale pewnei znalazlby sie na forum ktos kto by to potrafil ulepszyc. Samo liczy bilans wystarczy tylko wpisac typ i kurs. Moze gdyby takie cos bylo to moderatorzy zamiast polowac i wyscigowac sie w ostrzeganiu uczestnikow mogli by raz n atydzien podac bilans uzytkownikow z ich dzialu. Ale jak znam zycie wtedy gdyby nawet co stakiego bylo nagle by si eokazalo, ze Ci moderatorzy, ktorzy daja ostrzezenia po 5 minutach od ukazania si epostu i spedzaja pol dnia n aforum nagle nie maja czasu.

Do góry
Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4397 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31