Strona 8 z 14 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 >
Opcje tematu
#504678 - 21/02/2006 14:23 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Quote:

Co do pozostałych meczów to wiecej można bedzie powiedziec po zakonczeniu meczu Szwajcarii z gospodarzami, ale na ten czas wydaje mi sie możliwy remis Szwedow ze Slowakami (wtedy nawet w przypadku "planowej" porazki Rosji z USA ani Szwedzi nie wyprzedza Ruskich, ani sami nie zostana wyprzedzeni przez USA i w ćwierćfinale zagraja ze Szwajcaria, która raczej nie powinna kalkulowac na kogo chce trafic i przynajmniej remis w meczu z Wlochami wyciagnie - co do zajecia przez Szwajcarow drugiego miejsca w grupie to wazny bedzie tez wynik meczu Czechy - Kanada ale tylko w przypadku gdy Szwajcarzy nie wygraja z Wlochami). Pozostalych meczy jakos narazie "nie widze", jak pisalem wczesniej bedzie mozna kombinowac dopiero znajac wynik meczu Szwajcaria - Wlochy, wtedy bedziemy mieli pole do popisu dla naszych "teorii spiskowych" Pozdro...



No więc mamy Szwajcarię na drugim miejscu w swojej grupie...
Czekamy na ruch Szwedów, którzy raczej będą "polować" na to aby się z nimi spotkać...Zgadzam się z marzano, że Szwedzi mogą "skalkulować" sobie za i przeciw i raczej opcja "szwajcarska" powinna być dla nich wygodniejsza...
Nie mogą więc wygrać pojedynku ze Słowakami. Czy to możliwe???
Pamiętamy mecz piłkarski Dania-Szwecja gdzie obydwie drużyny satysfakcjonował wynik 2:2 i w efekcie czego Włosi wypadli z mistrzostw. Myślę, że mecz będzie "spokojny", bo Słowakom nikt pierwszego miejsca nie zabierze a Szwedzi mogą zagrać dla "siebie"... Remis nikogo nie krzywdzi, Słowacy pozostaną niepokonaną ekipą a Trzy Korony zagrają ze Szwajcarią, która dziś wypadła naprawdę blado z Włochami...Jak wpadną na siebie to Szwecja powinna ich "rozjechać", bo od jutra gra zacznie się na całego.
Może by więc tak delikatnie na remisik???
Over też nie będzie złym posunięciem, bo może to być pokaz dobrego hokeja...

Pozdr

Do góry
Bonus: Unibet
#504679 - 21/02/2006 14:25 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Arson111 Offline
member

Meldunek: 17/12/2005
Postów: 124
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Mam pytanko
Co, przy równej ilości pkt 2 zespołów decyduje o zajęciu wyższego miejsca: stosunek bramek, czy bezpośrednie spotkanie (Szwajcaria, Kanada)

Do góry
#504680 - 21/02/2006 14:32 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
Quote:

Mam pytanko
Co, przy równej ilości pkt 2 zespołów decyduje o zajęciu wyższego miejsca: stosunek bramek, czy bezpośrednie spotkanie (Szwajcaria, Kanada)




bezposrednie spotrkanie, Szwajcarzy juz na bank 2 miejsce

Do góry
#504681 - 21/02/2006 14:34 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
osin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 3104
Skąd: Wolverhampton
Mam pytanie: jak typujecie mecz Kanada - Czechy. Obie drużyny będą chciały wygrać, żeby nie zagrać ze Słowakami.

Czy zagra Hasek. Jak nie, to grubo na Kanadę.

Do góry
#504682 - 21/02/2006 14:34 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Ralph tylko pamietaj, ze w przypadku remisu Szwedow i porazki Ruskich to Ci drudzy zagraja ze Szwajcaria. Mysle jednak, tak jak napisalem wczesniej, ze Ruscy z kim jak z kim ale z Amerykancami nie odpuszcza i to nie tylko ze wzgledow sportowych. Beda chcieli pokazac ze sa lepsi i postaraja sie pokonac USA nie kalkulujac i nie kombinujac za duzo. Takie moje zdanie dlatego tez gotow jestem zagrac delikatnie na remis Szwedow, ale raczej nie ma tu mowy o ustawce obu druzyn, raczej Szwedzi beda kontrolowac te spotkanie i w odpowiednim momencie pozwola Slowakom wyrownac.

Do góry
#504683 - 21/02/2006 14:42 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Quote:

Mam pytanie: jak typujecie mecz Kanada - Czechy. Obie drużyny będą chciały wygrać, żeby nie zagrać ze Słowakami.

Czy zagra Hasek. Jak nie, to grubo na Kanadę.




Hasek już dawno wrocil za ocean, kontuzja w pierwszym spotkaniu porzeciwko Niemcom wyeliminowala go z dalszego udziału w Igrzyskach. A co do samego meczu, to sam nie wiem, zarówno Czechy jak i Kanada "do wyboru" za przeciwnikow cwiercfinalowych maja Slowakow albo Rosjan. Nie wydaje mi sie zeby tu byla jakas kalkulacja i kombinowanie. Druzyny o takim potencjale jak wszystkie 4 wymienione wyzej moga wygrac z kazdym i wszystko zalezy od aktualnej formy i dyspozycji dnia. Z moich "obserwacji" jasno wynika, ze zarowno Czesi jak i Kanadyjczycy dalecy sa od swojej optymalnej formy, a Slowacy w bezposrednim meczu z Ruskimi udowodnili swoja wyzszosc. Jednakze pradziwa wartosc tych druzyn poznamy dopiero w meczach cwiercfinalowych, a dzisiejsze mecze moga niektore druzyny potraktowac ulgowo, oszczedzajac sily na cwiercfinaly...

Do góry
#504684 - 21/02/2006 14:45 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Zagrałem dość mocno na win Rosjan z Amerykańcami. Czytając jednak Wasze posty trochę się tego meczu zaczynam obawiać.
Zagrałem gdyż:
1) - sportowo Rosjanie są silniejsi od Amerykanów
2) - w grę wchodzą sprawy ambicjonalne i olimpiada w Lake Placid z 1980 roku gdzie Amerykanie pokonali ZSRR - myślę, że od tego czasu Rosjanie w każdym meczu z Amerykanami będą walczyć "o życie".

Boję się jednak tego, że Rosjanie mogą zrobić wałek - czy Waszym zdaniem jest to możliwe? - mogę jeszcze skontrować u naziemnych:) - poszło dość grubo na Ruskich w BAW. Pozdrawiam.

Do góry
#504685 - 21/02/2006 14:51 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Quote:

Ralph tylko pamietaj, ze w przypadku remisu Szwedow i porazki Ruskich to Ci drudzy zagraja ze Szwajcaria. Mysle jednak, tak jak napisalem wczesniej, ze Ruscy z kim jak z kim ale z Amerykancami nie odpuszcza i to nie tylko ze wzgledow sportowych. Beda chcieli pokazac ze sa lepsi i postaraja sie pokonac USA nie kalkulujac i nie kombinujac za duzo. Takie moje zdanie dlatego tez gotow jestem zagrac delikatnie na remis Szwedow, ale raczej nie ma tu mowy o ustawce obu druzyn, raczej Szwedzi beda kontrolowac te spotkanie i w odpowiednim momencie pozwola Slowakom wyrownac.




To tylko może przekonywać do tego,że Szwedzi tego nie będą chcieli wygrać...Tfu...będą chcieli przegrać?
A jak będzie zobaczymy...
pozdr

Do góry
#504686 - 21/02/2006 14:54 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
maxxey rosja gra godzine pozniej niz szwedzi, jesli szwedzi przegraja to rosja nie ma co kombinowac

Do góry
#504687 - 21/02/2006 14:58 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Amerykańców z Ruskimi gram overa5,5 ,bo wierzę, że USA się też kiedyś rozstrzela...To samo w meczu Kanady z Czechami. Jak nie dziś dużo bramek to kiedy? Mecz o "pietruchę" a kanadole spragnieni goli...
Zobaczymy...
A na razie B&W wycofał z oferty Szwedów...Czyżby coś czuli???

Do góry
#504688 - 21/02/2006 15:03 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Pitersz Offline
addict

Meldunek: 17/02/2004
Postów: 514
Skąd: Wieszowa Metropolity
wałek moze byc jak każdy inny wynik, pozatym nie wierze żeby te druzyny wyprówaly z siebie siódme poty, jak i tak najwazniejsze mecze sa jutro

cały klucz do wieczornych meczy jest to jakie bedzie podejcie tych druzyn do meczy i czy beda chcialy sobie wybrac przeciwnika na jutro. Napewno kazdy by chcial zagrac jutro ze Szwajcaria. A Rosjanie maja ten handicap ze graja o 30minut pózniej niz Szwecja, ale i tak karty beda rozdawac Szwedzi, gdyz jak przegraja to napewno beda grac z Szwajcaria, natomiast Rosjanie są od Szwedów uzależnieni, jak oni nie przegraja to maja szanse zagrac z Szwajcaria, takze trudno rozgryzc jakie bedzie ich podejscie do tego meczu

ja osobiscie zagralem na USA i Slowacje ale oba typy z podpórką remisu, jak narazie granie wyzszych kursów na Olimpiadzie sie opłaca, tak jak dzis rano wygranach Kazachów choc wedlug bukmacherów faworytem byli Lotysze tak samo w meczu Włoch z Szwajcaria

Do góry
#504689 - 21/02/2006 15:04 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Oczywiście mecz Kanadoli o "pietruchę" w takim sensie, że obie drużyny już awansowały. Ale stawka to 3 miejsce w grupie. Kto jednak wie czy Czesi nie chcą grać ze Słowakami???
Zobaczymy za paredziesiąt minut. Czesi jednak wg mnie słabiej prezentowali się od Kanadoli w poprzednich meczach. Ja mimo wszystko liczę na over 5,5 w tym meczu.

Do góry
#504690 - 21/02/2006 15:05 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Pitersz Offline
addict

Meldunek: 17/02/2004
Postów: 514
Skąd: Wieszowa Metropolity
Quote:

maxxey rosja gra godzine pozniej niz szwedzi, jesli szwedzi przegraja to rosja nie ma co kombinowac



nie godzine a tylko 30minut

Do góry
#504691 - 21/02/2006 17:59 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Sweden-Slovakien under 5,5 1,8

Szwecjci na pewno nie zależy na zwycięstwie, więc spokojnie będą rozgrywać te spotkanie, na pewno w defensywie. Slowacja lepsza w kontratakach, niz rozgrywaniu krazka pozycyjnie. Tym bardziej na pewno nie narzucą wysokiego tempa, bo jutro dopiero zaczyna się prawdziwy turniej! Moznaby postawic na zwyciestwo Slowaków, ale wole under, bo do konca nie wiadomo co moga kombinować obaj trenerzy.Pewniejsze jest to, ze wysokiego poziomu dzis nie zobaczymy. Nie sluchajcie lepiej naszych redakcyjnych ex pertów z tvp

Do góry
#504692 - 21/02/2006 18:10 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
jacuś Offline
addict

Meldunek: 01/07/2005
Postów: 580
Quote:

Rosjanie maja ten handicap ze graja o 30minut pózniej niz Szwecja, ale i tak karty beda rozdawac Szwedzi, gdyz jak przegraja to napewno beda grac z Szwajcaria




Panowie czy to jest nadal aktualne?
Naprawde porazka Szwedow automatycznie "paruje" ich ze szwajcaria ? Nie ma innej opcji??
Jezeli tak to dla mnie jest to typ dnia!
Dziwi mnie jednak ze kursy na to ze Szwecja nie wygra praktycznie sie nie zmieniaja.
Chyba to jednak nie bedzie takie oczywiste

Do góry
#504693 - 21/02/2006 18:27 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Rosja musi jeszcze przegrać z USA...

Do góry
#504694 - 21/02/2006 18:36 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Dlaczego Rosja musi przegrać? Szwecja jest trzecia i porażka pozostawi ją na trzecim miejscu, które gra z drugim drugiej grupy, czyli ze Szwajcarią... Chyba, że o czymś nie wiem...

Do góry
#504695 - 21/02/2006 18:42 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Rosja musiałaby przegrać przy remisie Szwedów aby wpaść na Helwetów. W przypadku gdy Szwedzi polegną, to na pewno zajmą 3 miejsce i grają ze Szwajcarami.

Do góry
#504696 - 21/02/2006 18:45 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
Pitersz Offline
addict

Meldunek: 17/02/2004
Postów: 514
Skąd: Wieszowa Metropolity
Quote:

Quote:

Rosjanie maja ten handicap ze graja o 30minut pózniej niz Szwecja, ale i tak karty beda rozdawac Szwedzi, gdyz jak przegraja to napewno beda grac z Szwajcaria




Panowie czy to jest nadal aktualne?
Naprawde porazka Szwedow automatycznie "paruje" ich ze szwajcaria ? Nie ma innej opcji??
Jezeli tak to dla mnie jest to typ dnia!
Dziwi mnie jednak ze kursy na to ze Szwecja nie wygra praktycznie sie nie zmieniaja.
Chyba to jednak nie bedzie takie oczywiste




nie jest takie oczywiste bo nie wiadomo jakie bedzie podejscie poszczegolnych druzyn do tego meczu, a dla przykladu Slowacy tez maja mozliwosc zagrania z Szwajcaria w 1/4finalu tylko tutaj sprawa jest bardziej skomplikowana bo sa dwa warunki, Słowacja przegrywa roznica przynajmniej 4 goli i Rosja wygrywa z USA, wtedy Słowacja ląduja na 3miejscu, takze mozliwosci jak to sie potoczy jest troche

Do góry
#504697 - 21/02/2006 18:47 Re: Turniej Olimpijski hokeja na lodzie
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Kurde, kurs na Słowację rośnie...był 1.84 w unibecie, teraz 1.92... Może podpucha buków

Do góry
Strona 8 z 14 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, burbon, rafal08, igea23, alfa, latajaca_holenderka, akagi, Sensei, VVega), 4443 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582835 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 20:07