Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#5116516 - 28/12/2011 19:24 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
9.01

Do góry
Bonus: Unibet
#5116651 - 28/12/2011 23:00 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Początkowo proponowałem termin 2.01, ale widzę, że większość osób opowiada się za startem w dniu 9.01, także w tym terminie ruszy XXI edycja.

Jednocześnie proszę ażeby wszystkie zgłoszenia, jak również wpłaty zostały dokonane do końca 8.01.2012r. Nie wyobrażam sobie powtórki sytuacja z poprzedniej edycji, kiedy jeszcze w trzecim tygodniu rywalizacji musiał prosić, ganiać, upominać etc. Teraz czasu do rozpoczęcia konkursu jest naprawdę dużo także proszę o terminowe dopełnienie wszystkich regulaminowych obowiązków.

Pozdrawiam piwo

Do góry
#5116685 - 28/12/2011 23:57 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Poniżej wklejam propozycję regulaminu po małym face-liftingu. Z uwagi na zmianę liczenia podatku od typów zagranych u bukmacherów naziemnych (uprzednio 10% podatku, obecnie 12,5%) proponuję zrezygnować z STS-u, Fortuny, Millenium i Totomixa.

Pozostałe kwestie zostały praktycznie po staremu.

Regulamin konkursu hokejowego

1. W konkursie typujemy wyłącznie zdarzenia dotyczące hokeja na lodzie.
2. W każdym tygodniu gramy 7 typów podstawowych oraz 2 tzw. underdogi.
3. W przypadku typu podstawowego musi być równy bądź wyższy 1.50 (w przypadku bukmacherów naziemnych
4. W przypadku underdoga kurs musi być równy bądź wyższym 2.20.
5. Za każdy trafiony typ podstawowy uczestnik otrzymuje 1 punkt.
6. Za każdy trafiony underdog uczestnik otrzymuje 2 punkty.
7. W przypadku trafienia wszystkich siedmiu typów podstawowych w jednym tygodniu konkursowym uczestnik otrzymuje dodatkowe 2 punkty.
8. Typujemy bez limitu dziennego typów.
9. Mecze można podawać na dzień wcześniej przed datą jego rozegrania.
10. Dla ujednolicenia datę rozegrania meczu NHL należy przyjąć dzień w którym jest wystawione w ofercie bukmacherów naziemnych
11. W konkursie można używać wyłącznie kursów od następujących bukmacherów: Unibet, Pinnacle, Betsson, Expekt, Sportingbet, Nordicbet/Tobet, Gamebookers (bez p2p), Bet365, Bwin, William Hill.
12. Nie gramy meczów z lig niższych niż 2-ga w danym kraju
13. Mecze obstawiamy w systemie 1X2, dunder/over, handicapy i poszczególne tercje, h2h miedzy dwoma zawodnikami (punkty w klasyfikacji kanadyjskiej, gole)
14. Każdy z uczestników może "zastopować" typ maksymalnie 3 razy w tygodniu
15. Nie wolno podawać typów na mecze które już trwają, lub które się skończyły, pomimo podawanej innej godziny, bądź daty rozpoczęcia spotkania w ofertach buków.
16. Nie wolno grac ewidentnych pomyłek buków.
17. Typ podany niezgodnie z regulaminem, ale nietrafiony traktowany jest jako nietrafiony natomiast, zaś typ niezgodny z regulaminem ale trafiony należy powtórzyć na zasadach ogólnych.
18. Jeżeli typ zawiera jakiś błąd (brak kursu, zły zawodnik, brak znaku stopu itp.) to uczestnik przed rozpoczęciem spotkania powinien w kolejnym poście zacytować swój typ i poprawić błąd.
19. Jeśli uczestnik konkursu podał typ, na który zgodnie z zasadami bukmachera przysługuje zwrot może on powtórzyć dany typ (musi to tylko dokładnie opisać za co jest zagrany ten zwrot)
20. Edytowanie postów jest zabronione.
21. Wybrany typ podstawowy może typować maksymalnie 3 uczestników konkursu, po podaniu zdarzenia jako 3 osoba należy zaznaczyć przy nim stop
22. Underdoga może typować maksymalnie 2 uczestników konkursu, po podaniu zdarzenia jako 2 osoba należy zaznaczyć przy nim stop
23. Za powtórzenie typu nie jest traktowane sytuacja, gdy jeden z uczestników postawi na drużynę A, podczas gdy inny uczestnik zagra ten sam mecz i postawi na drużynę B.
24. Underdogów nie można grać jeżeli w tym samym spotkaniu zagraliśmy typ podstawowy.
25. Z jednego meczu jedna osoba może podąć tylko 1 zdarzenie.
26. Wpisowe do wzięcia udziału w konkursie wynosi 50 PLN
27. Wpisowe należy przelać na konto skarbnika do dnia 8.01.2012 roku włącznie
28. Po w/w terminie, zgłoszeni którzy nie wpłacili wymaganej sumy zostaną wykreśleni z konkursu (numer konta będzie przesłany każdemu uczestnikowi na priv/maila; przy przelewie należy zaznaczyć nicka, który będzie brał udział w konkursie).
29. Podział puli: 50-30-20 % dla pierwszej trojki w konkursie
30. W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu to nagrody są proporcjonalnie dzielone pomiędzy zainteresowanych.
31. Konkurs zaczyna się z dniem 9.01.2012 (poniedziałek).
32. Definitywny koniec XXI edycji konkursu hokejowego będzie miał miejsce po pełnych 12 tygodniach gry
33. Przewiduje się możliwość tygodniowego lockoutu w konkursie w razie gdyby była mała ilość meczy do typowania (ogłaszane zaraz na początku tygodnia).
34. Do końcowego wyniku będzie zaliczone 11 najlepszych tygodni.
35. W kwestiach nieuregulowanych decydujący głos ma organizator konkursu.

Do góry
#5119066 - 30/12/2011 20:27 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: marzano]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Originally Posted By: marzano
Bombel Ty nadal nie ogarniasz?
TO jest właśnie temat w którym możesz podawać swoje propozycje zmian i w TYM temacie będziemy je omawiać...
Dawaj zatem śmiało swoje propozycje


Wlasciwie nie ma co dawac propozycji, bo uciete zostaly juz pierwszym stwierdzeniem Valverde:

"ewentualne zmiany będą podejmowane większością głosów biorących udział uczestników".

Biorac pod uwage, ze jest 11 uczestnikow (na razie), to oznacza, ze oprocz proponujacego, musialoby poprzec propozycje 5 innych, razem 6 osob.
Biorac pod uwage zasade 80/20 dotyczaca forow dyskusyjnych, ze na 10 uczestnikow forow 2 zabiera glos (przecietnie) i generuje ruch, reszta (osmiu) sie przyglada, to szans na zadne zmiany nie ma.

Nawet tekst Valverde:
"proponowałem termin 2.01, ale widzę, że większość osób opowiada się za startem w dniu 9.01, także w tym terminie ruszy XXI edycja."

jest bezsensowny, bo zadna wiekszosc sie nie wypowiedziala za nowym terminem, wypowiedzialy sie tylko 4 osoby:
Vonseb, Vodzior, Michall, Marzano

wiec termin pozostaje 2 stycznia, gdyz WIEKSZOSC nie zdecydowala o jego zmianie.

Itd. Nie ma szans na zadne zmiany, o ile ich po cichu sam nie wprowadzi Valverde, tak jak to uczynil w dotychczasowym regulaminie, bezprawnie likwidujac np. buka Ladbrokes, na co nie mial zgody wiekszosci graczy smile

Do góry
#5119122 - 30/12/2011 20:50 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Witam serdecznie, pzodrawiając.

Moje propozycje są takie:

PROPOZYCJA NR 1.
====================================

Zostawic regulamin dotyczacy pickow taki jaki jest, tylko zmienic minimalny kurs z 1.5 na 2.0, i kurs na underdogi zrobic kursem na rzeczywiste UNDERdogi a nie na faworytow (zeby nie robic posmiewiska z terminu underdog), czyli podwyzszyc z 2.2 na 3.0.
I tyle. Niewielka zmiana.

(z zaznaczeniem, ze nie mozna jako underdoga grac FAWORYTA np. z handi -1.5, -3, itd.)

Nic poza tym nie zmieniac.

Uzasadnienie podawalem juz kilka razy: przed ta edycja i w trakcie w oddzielnym watku.

Jesli zaś zostanie dziwne 1.5 i skrajnie absurdalne 2.2 (jako okreslenie na UNDERdoga),
to proponuję zmiane, zeby siedem pickow w tygodniu nazywalo sie SF (SuperFaworyt) a dwa ZF (zwykły Faworyt), co bedzie adekwatne do charakteru picków.

czyli gramy

SF#1.
SF#2.
SF#3.
SF#4.
SF#5.
SF#6.
SF#7.

oraz

ZF#1.
ZF#2.


Dziekuje za uwage.
Pozdrawiam serdecznie, zyczac Szczesliwego Nowego Roku.

Do góry
#5119144 - 30/12/2011 21:07 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Bombej22]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Originally Posted By: Bombej22

PROPOZYCJA NR 1.
====================================

(...)zmienic minimalny kurs z 1.5 na 2.0, i kurs na underdogi zrobic kursem na rzeczywiste UNDERdogi czyli podwyzszyc z 2.2 na 3.0.


Jesli nie bedzie zgody wymaganej wiekszosci Graczy ("Nie, bo nam sie skutecznosc zmniejszy!" smile (od tego sezonu w zestawieniu juz przestano podawac skutecznosc, tak jak to bylo w poprzednich sezonach), proponuje, zeby obnizyc kurs na faworyta z 1.5 do 1.1, a kurs na fuksa (underdoga) obnizyc z 2.2 na np. 1.4. No bo niby skad sie wziely te kursy konkursowe (1.5 i 2.2)? (zostaly jakos tam arbitralnie ustalone, nie ma ich w kanonie bukmacherstwa, ba! nawet stanowia przelom w mysleniu o bukmacherce, szkoda tylko, ze to my wystawiamy sie na posmiewisko jako piewcy tych nowych tendencji w mysleniu o faworycie jako underdogu.

Przy zmianie z 1.5 na 1.1 i zmianie z 2.2 na 1.4 =
podwyzszy nam sie skutecznosc pickow wtedy.

Nikt nie ucierpi, a zyska nasza skutecznosc.

Pozdrawiam

Do góry
#5119151 - 30/12/2011 21:11 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
PROPOZYCJA NR 2.
========================

Kazda propozycja, ktora nie uzyska WIEKSOZSCI glosow negatywnych/sprzeciwiajacych sie, przechodzi.

Czyli np. Wasza propozycja, zeby zaczac 9 stycznia (a nie 2 stycznia) przejdzie, pomimo iz ma za malo glosow na plus, ktore sa wymagane.

Do góry
#5119158 - 30/12/2011 21:15 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
(odnosnie propozycji nr 2)

Bo na razie , wedlug regulaminu, zaczynamy 2 stycznia, Ladbrokes jest wsrod bukow, STS , Fortuna tez, i ZADNA zmiana nie przejdzie, bo nie dosc, ze w stanie obecnym (11 osob) nie znajdzie sie 6 chetnych do dyskusji, a nawet jak sie znajda, to i tak dojda nowi i sprawa upadnie, bo bedzie potrzebna INNA ilosc wiekszosci (czyli jak dojdzie tylko jedna, czyli dwunasta osoba, bedzie potrzebny SIODMY glos, aby propozycja o 9 stycznia weszla w zycie, a na razie macie tylko 4 glosy).

Do góry
#5119187 - 30/12/2011 21:45 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Odnosnie:
PROPOZYCJA NR 1.
===============================

Tak prawde mowiac, to nie trzeba zmieniac tych underdogow.
W koncu tworzymy, my - uczestnicy konkursu na mecz.pl - awangardę bukmacherki: tworzymy NOWE trendy, NOWE terminy, NOWE definicje, NOWE desygnaty tychże definicji:

Na całym swiecie, w meczach (pierwsze lepsze z brzegu z tego tygodnia z pierwszej alfabetycznie ligi):

Szekesfehervar - Salzburg 2.36 4.25 2.27
Olimpija Ljublana - Linz 2.43 4.27 2.21

underdogami są Szeke i Olimpija, u nas zaś underdogami sa Salzburg i Linz, bo osiagneli magiczne 2.2.

Niech tak zostanie, to miłe miec w czyms poglad inny niz cały świat....

Twórzmy nowe tendencje, nowe defincje terminow bukmacherskich, ruszajmy z posad bryłę swiata, dzis niczym, jutro wszystkim my... smile!

pozdrawiam

Do góry
#5119194 - 30/12/2011 22:00 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
co do kursów to jeśli mamy je zmieniać to jestem za tym aby kurs minimalny wynosił 1.80 a kurs na underdoga 2.60 (i niech underdogiem nie będzie handicap na faworyta)

jeśli chodzi o listę buków to jestem za wyrzuceniem ziemniaków i Ladbrokes a dodaniem w to miejsce Sbobet.

i pytanie do Ciebie Bombej - co ze sponsoringiem o którym wspominałeś przed rozpoczęciem poprzedniej edycji? dasz radę załatwić nam sensownego sponsora?

aaa termin rozpoczęcia jak najbardziej 9.01.2011

Do góry
#5119209 - 30/12/2011 22:23 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
Januch Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2004
Postów: 4301
Skąd: WGR
wtrące swoje zdanie odnośnie tych underdogów co to niby nie są underdogami.
jeśli mamy kursy np. 2,2 - 4,05 - 2,7 to granie na 1 po kursie 2,2 jest dla mnie jak najbardziej underdogiem ponieważ kursem przeciwnym do tego zdarzenia jest X2 po kursie powiedzmy 1,5.
trzeba w tym wypadku patrzeć na zdarzenia dwudrogowe, czyli jeśli dany bukmacher daje na zdarzenia kursy 1,85 - 1,85 to jeśli mamy kursy 1,9 - 1,7 to już kurs 1,9 jest underdogiem.

nie wiem czy mój tok myślenia jest odpowiedni, ale ja to właśnie widze w ten sposób, ze zdarzenie po kursie 1,9 jest underdogiem a zdarzenie przeciwne po kursie 1,7 jest faworytem

Do góry
#5119235 - 30/12/2011 22:49 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: marzano]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Originally Posted By: marzano
co do kursów to jeśli mamy je zmieniać to jestem za tym aby kurs minimalny wynosił 1.80 a kurs na underdoga 2.60 (i niech underdogiem nie będzie handicap na faworyta)


Super!
1.8 wydaje sie byc rozsądne, dobra propozycja.
A underdog - 2.6 to moze ciut za malo? To jakby na granicy underdoga, to moze krakowskim targiem: 2.8 na underdoga?

czyli 1.8 i 2.8?

Originally Posted By: marzano

jeśli chodzi o listę buków to jestem za wyrzuceniem ziemniaków i Ladbrokes a dodaniem w to miejsce Sbobet.


Super. Ja tez opieram pomysl Valverde, zeby wyrzucic ziemniaki.
Sbobet - ok.
A moze jeszcze dodac Bet-at-home (maja okrutnie zdzierskie marże, ale czasem jakies underdoga po dobrym kursie da sie ustrzelic, poza tym sa solidni w wyplacaniu i dosc popularni w Polsce?)

Originally Posted By: marzano
i pytanie do Ciebie Bombej - co ze sponsoringiem o którym wspominałeś przed rozpoczęciem poprzedniej edycji? dasz radę załatwić nam sensownego sponsora?


Prawde mowiac, to umowilem sie z nim, ze wrocimy do tematu dopiero przed poczatkiem nastepnej pelnej edycji - wrzesien 2012, ale skoro jest taki pomysl, to zagadam do goscia.

Originally Posted By: marzano
aaa termin rozpoczęcia jak najbardziej 9.01.2011


Przylaczam sie.

pozdrawiam

Do góry
#5119239 - 30/12/2011 22:54 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Bombej22]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Jak dla mnie nie ma problemu możemy przegłosować sprawę odnośnie kursów. Kwestia dodania buków (Sbobet, Bet-at-home etc.) czy też terminu rozpoczęcia 9.01.2012r. myślę że przejdzie przez aklamację wink

Także prosiłbym każdego uczestnika o zadecydowanie, czy:
A. typ podstawowy gramy po min. 1.50 zaś underdoga po min. 2.20
B. typ podstawowy gramy po min. 1.80 zaś underdoga po min. 2.80

Do góry
#5119241 - 30/12/2011 22:55 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Aha mój głos idzie na opcję A galy

Do góry
#5119266 - 30/12/2011 23:25 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Januch]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Originally Posted By: Januch
wtrące swoje zdanie odnośnie tych underdogów co to niby nie są underdogami.
jeśli mamy kursy np. 2,2 - 4,05 - 2,7 to granie na 1 po kursie 2,2 jest dla mnie jak najbardziej underdogiem ponieważ kursem przeciwnym do tego zdarzenia jest X2 po kursie powiedzmy 1,5.
trzeba w tym wypadku patrzeć na zdarzenia dwudrogowe, czyli jeśli dany bukmacher daje na zdarzenia kursy 1,85 - 1,85 to jeśli mamy kursy 1,9 - 1,7 to już kurs 1,9 jest underdogiem.

nie wiem czy mój tok myślenia jest odpowiedni, ale ja to właśnie widze w ten sposób, ze zdarzenie po kursie 1,9 jest underdogiem a zdarzenie przeciwne po kursie 1,7 jest faworytem


Doskonale rozumiem Twoj tok myslenia smile
To troche mylace, bo Twoj tok myslenia bierze sie z myslenia gracza "dwudrogowego" wlasnie :), czyli obstawiacza np. tenisa.

Oczywiscie kurs 2.2 w dwudrogowym graniu oznacza underdoga, czyli gracza, ktory NIE jest faworytem.

Natomiast w Twoim przykladzie:
"jeśli mamy kursy np. 2,2 - 4,05 - 2,7 to granie na 1 po kursie 2,2 jest dla mnie jak najbardziej underdogiem ponieważ kursem przeciwnym do tego zdarzenia jest X2 po kursie powiedzmy 1,5."

Czyli, analogizujac, gdyby byl kurs np:

np.
Bombonierka - Duperelka (derby przedmiesc Zgorzelca)
kursy: 1,85 4,4 3,0

KTO jest w tym meczu faworytem, a kto UNDERDOGIEM?
wedlug Ciebie underdogiem jest Bombonierka smile

Bo kurs na X2 (1.8) jest mniejszy niz na Bombonierkę: 1.85

Dochodzimy do absurdu, ze druzyna Bombonierka, na ktorej zwyciestwo buki daja 1.85, jest underdogiem w meczu z druzyna, na ktorej zwyciestwo buki daja 3.0.


pozdro

Do góry
#5119550 - 31/12/2011 02:37 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
michalll Offline
addict

Meldunek: 24/11/2002
Postów: 696
Skąd: Bydgoszcz
Ja również jestem za wersją A, wyhaczenie kursu minimum 2,20 jest nie łatwym zadaniem. No chyba, że dodać jeszcze jeden typ na kurs powyżej 2,80.
Bardziej zastanawia mnie punktacja za UD - dlaczego są punktowane za 2pkt skoro i tak są obowiązkowe. Co innego gdyby gracz musiał wybrać czy typ po kursie 1,5 (ten bardziej pewny), ale punktowany za 1pkt, czy też ten bardziej ryzykowny za 2,20 ale punktowany za 2 pkt. Wówczas do końca by były emocje smile

Do góry
#5120276 - 31/12/2011 16:18 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Jestem zdecydowanie za opcja A, jesli wiekszosc chce moge zrezygnowac z firm naziemnych ( choc ja jestem przeciwny ).

Underdogi sa punktowane po 2 punkty zeby latwiej bylo po dobrym tygodniu /tygodniach ODRABIAC straty a zeby po 2-3 slabych tygodniach zawodnik nie stracil szans na zwyciestwo

Dla kolegi Bombej22-a proponuje przeglosowac BEZWZGLĘDNIE ZMIANĘ NAZWY z underdogow na KURS O WYŻSZYM WSPÓŁCZYNNIKU czy co sobie tam zyczy ( bo widze ze go strasznie mierzi ta nazwa )


Do góry
#5120278 - 31/12/2011 16:22 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
LAdbrokes ma calkiem porzadne kursy na hoka, ale Sbobet jak najbardziej mozna dodac do listy bukow do grania

Do góry
#5120511 - 31/12/2011 19:32 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: vonseb]
colaczek Offline
old hand

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1003
Skąd: miasteczko pon. 4000 m-ców
Co do terminu to oczywiście 9.01 jest OK.
Buki dla mnie nie grają roli więc mogą być wszystkie dostępne w sieci.

Propozycja zmiany kursów uważam że jest zbyt drastyczna. W tej zabawie chodzi o trafienie ilości spotkań a nie sumy kursów. Przy zwiększeniu kursów spadnie ilość trafień (która i tak nie jest wysoka) co może zniechęcić niektórych do grania a przecież i tak nas nie ma zbyt wielu. Co do UD to może rzeczywiście zmienić nazwę na KURS O WYŻSZYM WSPÓŁCZYNNIKU, żeby było spokojniej smile i w tym przypadku możemy powrócić do zasady z wcześniejszych lat gdzie ten kurs wynosił 2,4, ewentualnie jeszcze podstawowy podnieść do 1,6.

To moje skromne zdanie. Ja zaakceptuję każdą zmianę regulaminu.

Udanego Sylwestra i lepszych trafień w Nowym Roku toast

Do góry
#5121054 - 31/12/2011 22:46 Re: Konkurs hokejowy XXI edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
jeśli zostaniemy przy starych reżimach kursowych to proponuję aby ujemne handi na faworyta nie było brane pod uwagę jako "mecz za 2 punkty""... w odwrotna stronę, tj handi dodatnie na drużynę teoretycznie słabszą jeśli będzie spełniało warunki kursowe jak najbardziej dozwolone...

a może taka zamiana wink

w każdym tygodniu uczestnik oddaje jak do tej pory 9 typów ale:

1. trafione typy o kursach 1.50 - 2.20 nagradzane są 1 punktem
2. trafione typy o kursach > 2.20 nagradzane są 2 punktami

uczestnik dowolnie dobiera sobie ilość typów jedno i dwupunktowych...

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, akagi, Sensei, wHiTe_StAr, VVega), 4415 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582829 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07