Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#531457 - 13/03/2006 18:18 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
camey Offline
enthusiast

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 218
Skąd: W-WA
Kursy STS:
Code:
 Nr	Godz.	Spotkanie	       1	X	2	1X	X2
17-03-2006 Piątek
707 20:00 Legia - Cracovia 1.40 3.60 7.10 1.05 2.39
18-03-2006 Sobota
888 14:30 Korona - Lech P. 1.80 3.20 3.80 1.15 1.74
889 18:00 Amica - Polonia 1.45 3.60 6.10 1.05 2.26
890 18:00 Arka - Belchatow 2.00 3.10 3.25 1.22 1.59
891 18:00 Gornik Z. - Pogon Sz. 2.50 3.00 2.60 1.36 1.39
892 18:00 Lubin - Wisla P. 1.80 3.20 3.80 1.15 1.74
893 18:00 Leczna - Groclin 2.40 3.00 2.70 1.33 1.42
19-03-2006 Niedziela
1406 17:00 Wisla K. - Odra W. 1.30 4.20 8.00 0.00 2.75



Jako że w poprzednim temacie robiło się troche nieprzyjemnie pora założyć nowy aby wszyscy mogli na spokojnie przeanalizować następną kolejke naszej ekstraklasy. Mecz Górnika Łęczna z Arką pierwotnie przełożony na 4 marca, został ponownie przełożony, najprawdopodobniej na 4 kwietnia.

Tak poza tematem to prosiłbym o pisanie wszystkich nazw klubów z dużej litery. Nie potrzeba do tego dużego wysiłku a napisanie nazwy z małej litery podobno jednak nie daje punktów w lidze hools.


Do góry
Bonus: Unibet
#531458 - 13/03/2006 22:40 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
buster Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 474
No to Górnik Zabrze jedyneczka

komentarz chyba zbędny, kurs moim zdaniem bardzo zachęcający

a tak przy okazji - nie wiecie gdzie mają zakłady kto spadnie z ligi?
bo chcę puścić Pogoń

Bet24 reklamują wszędzie zakłady długoterminowe na polską ligę a nie mają ich w ofercie, dziwne

Do góry
#531459 - 14/03/2006 00:43 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
fruit of Ck Offline
newbie

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 25
Skąd: Kielce
no Górnik rzeczywiście wydaje mi się pewną jedyneczką, (ewentualnie postawie 1x tak jak Legia - Cracovia), Amica może się w końcu potknąć bo te 2 zwyciestwa zrobily swoje i do zespolu moze sie wkrasc pewne rozluznienie patrzac na wyniki Lecha Poznan.. a Polonia bedzie kazdy mecz grac o wszystko, Wisle nie obstawiam nie ma sensu sie denerwowac, co do Koronki to mysle ze powinni wygrac z Lechem ale bardziej pewny wydaje sie kurs over 2,5 w tym meczu

Do góry
#531460 - 14/03/2006 01:47 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
syndykat Offline
member

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 104
Skąd: Warsaw
Możecie mi wyjaśnić dlaczego został wystawiony tak wysoki kurs na Górnika Łęczną? W Groclinie problemy z piłkarzami, trener nie ma planu poprawy, będą walczyć o utrzymanie w lidze. Łęczna radzi sobie coraz lepiej - jedynym mankamentem jaki widze jest to, że nie grali w lidze od grudnia. Mimo to na sparingach radzą sobie całkiem całkiem.
W Bet-at-home na 1 jest 2.50. Z kąd taki kurs? przecież dzień dziecka dopiero za 2 miesiące...

Do góry
#531461 - 14/03/2006 12:21 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
w profie na Wisłe 1,40 . Odra pierwszy mecz gładkie 0-4 z Amicą . Znowu wymienili tam większą ilość piłkarzy . Wisełka nie może sobie pozwolić na wtope w takim meczu .

Cracovia zagra bez Barana i Gizy a jak przegrają walke w środku pola z Legią to będzie po meczu.

Do góry
#531462 - 14/03/2006 14:23 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
pkmaxim Offline
stranger

Meldunek: 13/03/2006
Postów: 3
Dzisiaj dopiero sie zarejestrowalem i postaram sie cos wytypowac. I tak moim zdaniem
Korona Kielce- Lech Poznań 1
Górnik Zabrze- Pogoń Szczecin 1x
Amica- Polonia 1
Mam nadzieje ze sie sprawdza w 19 kolejce nie wszedl mi tylko jeden mecz a mianowicie Korona Kielce niestety zremisowala a ja postawilem ze wygra reszta meczy sie sprawdzila a bylo ich 5.

Do góry
#531463 - 14/03/2006 15:27 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
fruit of Ck Offline
newbie

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 25
Skąd: Kielce
Co do Amica - Polonia to mam przeczucie ze czarne koszule wywiozą conajmniej punkt z wronek

Do góry
#531464 - 15/03/2006 12:09 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
Komentator Offline
enthusiast

Meldunek: 15/03/2006
Postów: 275
Skąd: Gdańsk
Witam Wszystkich

Właśnie się zarejestrowałem głównie z uwagi ze jest to niezłe forum:) Postaram się w miarę możliwości podawać moje typy na różne ligi. Komentarze mile widziane. Pozdrawiam wszystkich i powodzenia!

Do góry
#531465 - 15/03/2006 14:08 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
pol44 Offline
veteran

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 1289
Skąd: Żywiec
Oto moje typy na tą kolejke.

Legia - Cracovia 1
Cracovia ma problemy z bokami obrony.Dodatkowo wystąpi bez dwóch podstawowych środkowych pomocników Gizy i Barana.Przy takim osłabieniu i dobrej formie Legi można zaryzykować Handicampa: Legia - Cracovia (+1.5) kurs 1,95.

Korona - Lech P
Obie drużyny grają w półfinale pucharu Polski.Wczoraj Korona grała ze Zagłębiem,jednak nie pokazała nic ciekawego.Trener Wieczorek oszczędzał chyba kilku swoich zawodników,między innymi Piechna i Kaczmarek weszli dopiero po przerwie.Lech gra dzisiaj mecz z Wisłą Płock.Oba zespołu grały ostatnio ze Zagłębiem i na tle tego przeciwnika nie zaprezentowały się ciekawie.Atutem Kielczan jest własny stadion i fatalna murawa na której poległa ostatnio sama Legia.Dodatkowo jeden dzień więcej wolnego po pucharach.W meczu tym skłaniałbym się na wygraną Kielczan,ale z ostatecznym typem poczekam po dzisiejszym meczu Kolejorza.

Amica - Polonia no beat
Rozpędzona Amica spotyka się z mającą nóż na gardle Polonią.Po ostatnich wynikach wydaje się ,że faworyt tego spotkania jest tylko jeden.Czy napewno.Amica zagrała dobry mecz z Odrą 4-0,ale dwie bramki strzeliła z karnych,a jedną z samobója zawodnika Odry.Potem w Szczecinie pewnie wygrała z jeszcze nie przystosowaną do naszych realiów Pogonią,tu również jedną bramke zdobyła z pewnego spalonego.Napewno w obu meczach były to zasłużone wygrane zespołu z Wronek,ale wydaje mi się ,że za wysokie.Dla Poloni każdy kolejny mecz jest meczem o życie.Nowy trener Żurek zbudował nową drużyne na bazie zawodników nie chcianych w innych klubach.Wraz z upływem czasu gra tej drużyny powinna być coraz lepsza.Już w meczu z Koroną mieli mecz do wygrania,gdyby nie fatalna skuteczność.Granie tego meczu po kursie 1,45 na Amice wydaje mi się nie opłacalne.

Arka - Belchatow under
Spotykają się dwie drużyny które wchodzą w sezon.GKS rozegrał niezły mecz na Łazienkowskiej,tracąc bramke dopiero w 89 minucie.Arka dopiero dzisiaj inauguruje sezon w meczu z Łęczną.Po tym meczu dopiero będziemy wiedzieć więcej co do dyspozycjji tej drużyny.Faktem jest,że na własnym boisku gospodarze grają bardzo underowo.Na 8-siem spotkań zanotowali siedem takich wyników.Bełchatów w defensywie pokazał na Legii ,że ma gre ułorzoną.Dużym wzmocnieniem tej formacji wydaje się transfer bramkarza Lecha.Wydaje mi się ,że będzie to mecz wyrównany ,a zakończy się wynikiem 1-0 dla jednej z drużyn,lub 0-0.

Gornik Z. - Pogon Sz 1
Ciekawy mecz międzynarodowy Polska- Brazylia.Górnik po zaskakującej wygranej w Krakowie,pewnie wygrał z Podbeskidziem towarzysko 2-0,co świadczy ,że jest w dobrej formie.Pogoń skompromitowała się z Amicą i napewno w klubie jest nerwowo.Uważam ,że Pogoń wkrótce zaskoczy,ale w sobote poniesie drugą porażke w rundzie.Oprócz dobrej formy Górnika za tą drużyną przemawia trzymająca zima na południu,więc chyba stan murawy będzie nie najlepszy,oraz świetny bilans Górnika z pogonią na włsnym boisku.Dość powiedzieć ,że dwa ostatnie mecze na Rosvelta kończyły się wygranymi gospodarzy 4-0 i 9-0,a ostatnią bramke Pogoń tam strzeliła 12.09.1999r. Przy takim kursie grzechem by było ,nie grać tego meczu.

Lubin - Wisla P.
Zagłębie na początku sezonu wydaje się w strasznym gazie.Widać ręke Frantza,który z drużyny która traciła mnóstwo bramek,stworzył zgrany kolektyw.Dużym wzmocnieniem okazuje się kolumbijski stoper,oraz grający na lewej obronie Felipie pozyskany z Górnika.Żagłębie gra szybką i efektywną piłke.W ostatnich 10-ciu meczach więcej punktów od tej drużyny zdobyła tylko Legia.Płock dzisiaj dopiero rozpoczyna runde,meczem pucharowym.Na dzień dzisiejszy faworytem tego meczu wydają się gospodarze,ale z ostatecznym typem poczekam po zakończeniu dzisiejszego meczu drużyny z Płocka.

Leczna - Groclin no beat
Łęczna dzisiaj zaczyna runde,o jej formie ciężko cokolwiek powiedzieć.Groclin natomiast ma już za sobą dwa mecze zakończone porażkami.O ile w meczu z Wisłą wynik ten dużej ujmy nie przynosi,o tyle po ostatniej klęsce z Legią w klubie zrobiło się bardzo nerwowo.Prezez Drzymała zapowiedział cięcia w wypłatach dla piłkarzy.Pozycja trenera wydaje się być również zagrożona.Gołym okiem widać ,że Liczka foruje swojego synka,co nie sprzyja dobrej atmosferze.Na ten mecz przewiduję dwa warianty.Zawodnicy Groclinu przechodzą obok meczu,ponoszą szóstą porażke z rzędu,przyczyniając się tego,że pozycja Liczki jest bardzo zagrożona.Drugi wariant to taki że po wypowiedziach prezesa o ucięciu kasy,następuje pełna mobilizacja w drużynie i Groclin będzie gryzł trawe aby nie przegrać.Jednak na dzień dzisiejszy ciężko wytypować wynik tego meczu.

Wisla K. - Odra W 1
Zdecydowanym faworytem tego meczu sa mistrzowie Polski.Odra nie jest jeszcze w dobrej formie.Po porażce we Wronkach zaledwie zremisowała w sparingu z Ruchem 0-0.Każdy inny wynnik niż wygrana Wisły będzie mega sensacją.

Do góry
#531466 - 15/03/2006 19:13 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
pol44 Offline
veteran

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 1289
Skąd: Żywiec
Po dzisiejszym meczu w PP,moje typy na weekend wyglądają następująco.
Legia-Cracovia 1
Arka-Bełchatów under
Górnik-Pogoń 1
Zagłębie-Płock 1
Wisła-Odra 1



Edited by Bzyku (16/03/2006 21:44)

Do góry
#531467 - 15/03/2006 20:04 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Ja tylko napisze, że jeśli do soboty utrzyma się taki mrozek w Gdyni to piłkarze będą mieli na boisku zapewnione niezłe lodowisko. Na razie to wygląda strasznie, do soboty pewnie jeszcze uda się ogarnąć, jednak normalne warunki to to nie są. W ogóle bym nie ruszał tego spotkania - bramki mogą wpadać przypadkowe, lub będzie gra na oślep i nie wpadnie nic

Hej Arka goool, mam nadzieje, że w sobote będe mógł znów zaśpiewać na zegarze

Do góry
#531468 - 16/03/2006 15:00 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
ZAGŁĘBIE LUBIN vs WISŁA PŁOCK


Franciszek Smuda: Warunki, w jakich grali piłkarze, były skandaliczne. Dziękuję Bogu, że wszyscy piłkarze obydwu drużyn wrócili do szatni cali i zdrowi. To cud, że na takim boisku nikt nie skręcił nogi.

Tak na konferencji pomeczowej z Koroną podsumował mecz Franciszek Smuda.Niestety i sobotnie spotkanie przyjdzie rozgrywać w podobnych warunkach co może wypaczyc wynik.Obserwując mecz mozna było się zastanawiac po co oni graja bo to napewno nieprzypominało gry w piłkę a raczej slizganie się w tą i spowrotem.Dużą role odegrał przypadek. Spotkanie toczyło się w arcytrudnych warunkach. Całe boisko pokryte było grubą warstwą śniegu, co bardzo przeszkadzało piłkarzom w utrzymaniu równowagi, nie mówiąc już o grze w piłkę.

Poniżej prezentuje stan murawy w Lubinie . Tylko linie odsniezone.




W sobietni wieczór (18:00) Zagłębie będzie podejmować druzyne z Płocka.Druzyną przyjdzie się zmagać na nienajlepszej murawie o czym pisałem wyżej - jest to efekt braku ogrzewanej murawy.No ale skoro juz na takiej murawie przyjdzie im się zmierzyc to zastanówmy się kto ma wiecej szans . Zagłębie we wtorek juz na niej grało i wychodziło im to nawet dobrze przynajmniej lepiej od Korony tak samo jak Kielczanie zaskoczona może być Wisła której murawa calkowicie popsuje ustawienie i taktyke do meczu.Zagłebie grajace bardzo szybka efektowna z duza ilościa podan piłke zmieniło taktyke na granie długimi piłkami co wyszło idealnie przy znakomicie grajacym Łobodzińskim ( który jako jeden z 3 lubinian trafił do "11" kolejki poza nim jeszcze Liberda i Chałbiński )

Co mozna powiedzieć o formie Zagłębia
Byłem w Poznaniu na meczu Lech - Zagłebie oraz w Lubinie na meczu Zagłębie - Korona i niestety polska piłka to dno . A tak na serio Zagłebie w obu meczach było lepsze odziwo w obu meczach byli chyba mniej w posiadaniu piłki ale przeciesz nieoto chodzi.Pomocnicy zagrywaja długie piłki do szybkich napastników które otwieraja droge do bramki bramkarza rywali dzieki czemu niebyli zmuszeni do rozgrywania pilki na kiepskiej nieruwnej murawie.Tak padł pierwszy gol w Lubinie. Widać prace włozona przez Franza ostatnie wyniki to świetnie pokazują.Mam nadzieje że znowu zdobedą miano "RYCERZY WIOSNY"

Zaglebie Lubin Korona Kielce 2:0
Zaglebie Lubin Odra Wodzislaw 2:0
Zaglebie Lubin Cracovia Kraków 3:1
Zaglebie Lubin Belchatow 2:1
Zaglebie Lubin Legia Warszawa 0:1
Zaglebie Lubin Wisla Krakow 2:1
Zaglebie Lubin Górnik Zabrze 3:0

Co do gry Wisły
Co do gry Wisły Płock to jej wynikiem jestem zaskoczony 0:0 z Lechem i to po bardzo słabym meczy w którym nic niepokazali . Niewiem po co Janas wzioł do kadry Jelenia który tez meczu niezaliczy do najlepszych.Ten mecz grali w srode zaś zagłebie we wtorek dzięki czemu Lubinianie maja jeden dzień wiecej do wypoczynku a na dodatek Wisła musi jeszcze dojechać do Lubina.W poprzedniej rundzie wygrali 3:2 .W Lubinie tak łatwo im niebedzie .

Lech Poznan Plock 0:0 * neutralne boisko
Lech Poznan Plock 3:2
Cracovia Kraków Plock 3:1
Belchatow Plock 3:0
Legia Warszawa Plock 3:0
Górnik Zabrze Plock 4:0
Korona Kielce Plock 2:3

Mój typ to 1 / over

Do góry
#531469 - 16/03/2006 16:09 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968


PRZELOZONE MECZE

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Górnik Łęczna - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Zagłębie Lubin - Wisła Płock

Do góry
#531470 - 16/03/2006 16:42 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
pol44 Offline
veteran

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 1289
Skąd: Żywiec
Po dzisiejszym meczu w PP,moje typy na weekend wyglądają następująco.
Legia-Cracovia 1
Arka-Bełchatów under
Górnik-Pogoń 1
Zagłębie-Płock 1
Wisła-Odra 1

mógłbyś napisać coś więcej, bo wybacz, ale "suche" typy podaje się w Private Picks


WIĘCEJ JEST NAPISANE WE WCZEŚNIEJSZYM POŚCIE.ZASTRZEGŁEM SOBIE ŻE DOKŁADNE TYPY PODAM PO MECZACH ŚRODOWYCH

wybacz, nie zauważyłem


Edited by Bzyku (16/03/2006 21:44)

Do góry
#531471 - 16/03/2006 19:14 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
simoon Offline
member

Meldunek: 16/03/2006
Postów: 189
Moje typy:
Legia 1
Tu nie ma co tlumaczyc..Legia na czele ligi i mui wygrac a ze Cracovia zagra bez bez dwóch podstawowych środkowych pomocników Gizy i Barana to szansa na zwyciestwo jest jezcze wieksza!PEWNIAK
Wisła 1
Jak wyzej--Wisła musi wygrywac aby nie zwrosla przewaga nad Legia..A z kim wygrywac jak nie z Odrą i to u siebie?PEWNIAK
Zagłebie-Płock 1
Po ogladnieciu dwóch meczy w PP Zaglebie jest w gazie i widac ze sluzy im Franz..Oni moga jezcze zwojowac..A Wisła Płock jakos grala mizernie--zane mieli strzeleckie wtedy gdy obrona Lecha robiola razace bledy.Wydaje sie byc 80%pewniakiem
Amica-Polonia W. ??
Nie wiem..Z jednej strony Polonia mui zdobywac ptk aby sie utrzymac a Amica jej nie potrzebuje bo niby po co--po ezonie nie bedzi eklubu.Z drugiej zawodnicy musza walczyc o dostanie sie do nowej kadry..Jakos "smierdzi" mi ten mecz..Ja chyba postawie ale na osobnym kuponie X2 bo jakos nie wierze do końca w polska ligę!
Gornik-Pogoń 1X
Dokąd pogoda bedzie typowa zimowa dotąd Pogoń zwana także POGONEIRO nie bedzie miala latwo w polskiej lidze..A jeszcze dochad informacje ze zawodnicy Pogonio maja problemy z nadwaga, trenera nie ma co ich przygotowywal wiec nie ma co liczyc ze sie tam ulozylo wciagu tygodnia.A jak ich pokonala u siebie Amica to tylko potwierdza ze faworytem jest Górnik!

Do góry
#531472 - 16/03/2006 21:15 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
buster Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 474
już mnie to zaczyna wkurzać - niedługo buki będą wystawiały zakłady - ile meczy się odbędzie o/u

a Górnik Łęczna to chyba całą rundę rozegra w 3 tygodnie

polska liga

Do góry
#531473 - 16/03/2006 22:05 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
Koxu Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2005
Postów: 357
"Sześciu piłkarzy Cracovii z podstawowego składu nie będzie mogło zagrać w piątkowym spotkaniu Orange Ekstraklasa z Legią Warszawa - poinformował trener krakowskiego klubu Albin Mikulski.
Ze względu na żółte kartki nie mogą grać Piotr Giza i Arkadiusz Baran. Łukasz Szczoczarz skręcił nogę na treningu, zaś Krzysztof Radwański dalej leczy uraz oka. Nie będzie też grał Marek Baster ze względu na uraz kręgosłupa i Michał Świstak, który leczy kontuzję już dłuższy czas.

"Mamy bardzo trudną sytuacje kadrową, ale muszę sobie jakoś radzić. Rywal jest bardzo mocny, ale mecz z Wisłą pokazał, że chłopców stać na wiele" - stwierdził trener Cracovii Albin Mikulski."

źródło: www.onet.pl

Do góry
#531474 - 17/03/2006 03:04 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
goros Offline
stranger

Meldunek: 07/05/2004
Postów: 8
Skąd: m-wo
Analizujac mecze na najblizszy weekend jedno wydaje mi sie pewne.
Legia - Cracovia 1
kurs Toto-mixa 1.50

Legia jest w tej chwili zdecydowanie najlepszym zespolem w naszej lidze. Widac skutecznosc nakreslonej przez zarzad i sztab trenerski wizji budowy zespolu <patrz stawianie na mlodych i utalentowanych jak Janczyk, Fabianski, Szalachowski>.
Ostatnie mecze Legii sledze na biezaco i mecz z Korona tylko utwierdzil mnie w przekonaniu ze dla Legii liczy sie tylko mistrzostwo. Ale wracajac do tematu,
wraca po kontuzji Edson, w ostanim meczu z Groclinem nikt nie nabawil sie urazu wiec mysle ze zobaczymy Legie w najsilniejszym obecnie zestawieniu, grajaca bardzo ofensywnie. Cracovia natomiast moim zdaniem jest w tej chwili w slabej formie, nie dam sobie zamydlic oczu remisem z Wisla bo to byl mecz innej kategorii.
Na Łazienkowskiej beda sie zapewne bronic w 11 ale Legii dobrze gra sie w ataku pozycyjnym wiec mysle ze conajmniej 2 gole beda tylko kwestia czasu. Byc moze niektorych nie przekonuja moje przemyslenia ale nie musza;] wyrazilem tylko swoja opinie. PS. nie jestem jakims wielkim fanem Legii zeby bylo jasne ;] oceniam obiektywnie

Do góry
#531475 - 17/03/2006 08:28 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Nie radzę grać Korona-Lech overa. Lech gra nędznie, ale poprawił grę defensywną. Boisko w Kielcach zapewne fatalny, co generalnie daje przewagę broniącym się.

Co ciekawe PS piszę że Michniewicz zastanawią się nad wystawieniem rezerw na ten mecz. (co wg mnie może być wzmocnieniem - opcja ta staje się tym bardziej realna, gdyż Kielce odmówiły wpuszczenia kibiców gości i będzie można "podpiąć" grę rezerwami pod protest.

Do góry
#531476 - 17/03/2006 08:51 Re: 20 kolejka Pomarańczy - 17-19 marca
!zari Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 8048
Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1 ---1.26---
Tu chyba nie moze byc innego wyniku. Legia w gazie, skutecznosc wrocila, natomiast Cracovia bardzo osłabiona. Mysle, ze inny wynik anizeli wygrana Legii to bedzie sensacja

Korona Kielce - Lech Poznań x2 ---brak kursy, wiec podaje kurs przy handicapie 0-1 1.95---
Korona ostatnie dni gra mecz za meczem. Juz bylo widac lekkie zmeczenie w meczu z Zagłebie w ramach Pucharu Polski. Lech rowniez grał w PP, ale z mniej wymagajacym rywalem. Typ moze wydawac sie dziwny, ale Lech na wyjezdzie wygral 3 spotkania co jest drugim wynikiem w lidze! Korona u siebie nie jest az taka silna 3-2-2. Mysle ze ty x2 na spore szanse wejsc.

Arka Gdynia - GKS Bełchatów
Dla mnie mecz 'no bet'. Arka zagra pierwszy mecz w tej rundzie i nie wiadomo na co ja stac. GKS juz gral w pierwszej kolejce z Legia. W meczu z Arka nie zagra Lech, bardzo wazne ogniwo zespolu.

Amica Wronki - Polonia Warszawa ---x2---
To jest tzn masowy typ na Amike a takie typy nie wchodza. Polonia musi sie bronic przed spadkiem i przy pomocy Jana Żurka na ławce mysle ze to im sie uda. Remis z pewnoscia jest w zasięgu piłkarzy z Warszawy.

Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1 1.35
Tu tak jak w przypadku Legii nie moze byc innego wyniku anizeli wygrana Wisły. Musi gonic lidera z Warszawy, wiec mecze u siebie trzeba wygrywac. Odra slaba, bardzo slaba. Przewiduje wysokie zwyciestwo Wisły, albo meczarnie i bronienie cala jedenastka bramki Odry. Proponuje lekko ze stawkami w tym meczu.

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 2797 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49