Opcje tematu
#53717 - 22/02/2004 06:05 Betandwin i jego limity
rzepek Offline
newbie

Meldunek: 05/09/2003
Postów: 40
Witam,

Betandwin z racji swojej bogatej oferty i zakladow live jest popularny wsrod polskich graczy. Jest niestety powszechnie znany z nakladania smiesznych limitow na graczy ktorzy za duzo u nich wygrywaja.

Zakladajac ten temat licze na komentarze osob, ktorym Betandwin narzucil limity (jestem jedna z takich osob). Prosze o nie umieszczanie tu postow dotyczacych innych kwestii zwiazanych z Betandwin - jest do tego stworzony bardzo obszerny temat (obecnie Betandwin 3).

Wiadomo ze do ustawiania limitow B&W uzywa automatu, ktory analizuje zaklady wystawiane przez graczy.

Chcialbym ustalic:
- jakie sytuacje (wygrane zaklady) najbardziej przyczyniaja sie do ustawienia limitow,
- po jakim czasie od rozpoczecia zyskownej gry B&W reaguje i ustala limity dla gracza (moze uda sie ustalic czy sprawdzaja pod tym katem sytuacje gracza po kazdym zakladzie czy co jakis czas - chodzi mi o mozliwosc uzyskania kilku wiekszych wygranych w ciagu krotkiego czasu np. 1 dnia),
- czy komus udalo sie wynegocjowac podniesienie limitow (juz po ich przyznaniu), jak tego dokonal i czy sa one przyznane na dluzej czy do pierwszej wiekszej wygranej,
- czy zdarzylo sie, zeby komus komu obcieli limity nie chcieli wyplacic wygranych pieniedzy,
- czy po zamknieciu konta (przede wszystkim na wlasna prosbe) mozna otworzyc je ponownie na te same dane i czy wtedy nasze limity sa znowu takie jak dla nowych graczy
- wiadomo ze betandwin.com, betandwin.de, a teraz jeszcze kupiony przez nich playit korzystaja z tej samej technologii; czy limity narzucone na gracza w ktorejs z nich maja wplyw na limity u pozostalych.

Moje spostrzezenia sa nastepujace:
- na poczatku moje limity krecily sie w okolicach 1500$ na winnings - kiedys chcialem zagrac 500$ po kursie 11 i napisal ze sorry ale winnings 5500$ przekracza 1500$ z malym hakiem,
- ten limit (okolo 1500$) mialem troche ponad dwa tygodnie, do momentu kiedy obcieli go do 5$,
- w tym czasie gralem prawie wylacznie zaklady live,
- w momencie przyznania limitu bylem u nich prawie 2000$ do przodu,
- w czasie gry stawialem z reguly miedzy 100 a 500$ (zaleznie od kursu tak kalkulujac zeby winnings bylo okolo 1000-1200$),
- wiekszosc stawianych kursow byla z przedzialu 1.40-2.50, dwie wygrane byly przy wiekszych kursach: 4.2 (za 300$) i 8.0 (za 150$), zreszta po tej ostatniej wygranej zostal nalozony limit.

Interesuje mnie Wasze wszelkie doswiadczenia w omawianej kwestii - Wasze wygrane do momentu nalozenia limitow, stawiane pieniadze, przyblizony bilans sumaryczny w B&W, czas "spokojnej" nielimitowanej gry, itd...

Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#53718 - 22/02/2004 14:44 Re: Betandwin i jego limity
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
[QUOTE]Oryginalnie wysłał rzepek:
[qb]Jest niestety powszechnie znany z nakladania smiesznych limitow na graczy ktorzy za duzo u nich wygrywaja.[/qb][/QUOTE]U nich "za dużo" potrafi być naprawdę śmieszną sumą. Dlatego wyjąłem od nich większość pieniędzy i nawet nie sprawdzam już ich oferty. Może jak nasza ekstraklasa ruszy to ponownie tam zajrzę...

A tak a propos to zapraszam do istniejącego tematu o betandwin: Betandwin 3

Do góry
#53719 - 22/02/2004 17:11 Re: Betandwin i jego limity
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Rzepek, dzięki za PW. Zostawimy ten temat otwarty byś mógł tutaj zbadać te "zagadnienie".

Do góry
#53720 - 22/02/2004 17:26 Re: Betandwin i jego limity
woytass Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2004
Postów: 2502
Skąd: Camp Nou
Ja na wstępie napisze ze grałem za troszke mniejsze pieniądze niz ty Rzepek, ale mimo wszystko pare dni temu nałożyli mi limit w wysokości 25 euro. Bez limitów cieszyłem sie graniem przzez ok miesiąc. Moje spostrzezenia są takie : wydaje mi sie ze wszystko było cacy póki raz wygrywalem raz przegrywałem. Bilans tego był mimo wszystko dodatni gdyz kasy na koncie mi przybywało. Lecz w ciągu ostatniego tygodnia trafiła mi sie seria 6 wygranych pod rząd w trakcie której trafiłem m.in. kupon o ako 8,5 a suma wygranych w tej serii przekroczyła 600 euro. Wtedy tez zdecydowałem sie na wypłatę sporej częsci swojej kasy. No i gdy pieniądze mi "wydano" chcąc postawić następny zakład za sumę 50 euro zobaczyłem komunikat :
Wnosząc taką stawkę przekroczyłbyś Twój limit zakładów, który wynosi 25,00 Euro W celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z operatorem. Adres: support@betandwin.com
Co do sposobu nakładania limitów, myśle ze mimo wszystko ktoś to monitoruje. Jakoś nie wierze w zbieg okoliczności towarzyszący mojej wypłacie i nałożeniu limitów. A jeżeli jest to automatycznie nakładane to moze rzeczywiście warto czasem przegrać jakiś zakład nawet za małą stawke by "maszyna limitowa" nie wyłapała naszej osoby.
Co do negocjowania limitów sam chętnie bym sie dowiedział czy tą drogą mozna coś wskurać.

Do góry
#53721 - 22/02/2004 17:31 Re: Betandwin i jego limity
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
rzepek sprawa jest banalnie prosta: Jesli zagrasz to czego nie powinienes to masz limit.

Przyklad z zycia wziety:

Nowe konto -> Zaklad pierwszy na nowym koncie! -> Legia - Pogon 1 1.5 -> Zamkniete konto

Przyp[omne ze Pogon jak spadala z ligii dostawala z kazdym i ani prof ani sts nie wystawial wogole kursow z jej udzialem.

Wniosek jest taki: jesli grasz razace roznice kursowe szybko ci zaloza knebel bez wzgeldy na to za ile grales i ile wygrales.

Ps. Nie ma co sie ludzic na zwiekszenie limitow, bo jak informuje poslki support konto zostalo zamkniete jako ze podejrzewaja ze jestes w zorganizowanej grupie wnoszacej zakaldy w ich biurze.

Czyli profesjonal wie co robi pilujac limity wygranej powolujac sie na Finansowy Terroryzm

Do góry
#53722 - 22/02/2004 17:46 Re: Betandwin i jego limity
woytass Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2004
Postów: 2502
Skąd: Camp Nou
Problem w tym ze ja nie zagrałem nic nieodpowiedniego. Sprawa polskiej ligi a zakładów na nią jest tematem na odddzielny post. Myśle ze nie o to tu chodzi.

Do góry
#53723 - 22/02/2004 17:54 Re: Betandwin i jego limity
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Polska liga byla przykladem.

Do góry
#53724 - 22/02/2004 17:57 Re: Betandwin i jego limity
rymoholik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 22237
Skąd: Saskatchewan
Jesli mozna to wkleje posta jednego z uzytkownikow RX forum:

JackDee,they will cut your limits to 5-25 euros if ya dare to win,but whats more worrying is that they ve started slow paying people,and also using lame excuses for not paying at all,here is an example:

"Your account has been closed by our Security Department. We are not happy with one of the games you placed your bet on, and this is currently being investigated. We may contact the police in order to check on the possible fradulent game. We will keep you informed about this issue, but are unable to pay out any funds until this matter is resolved."

Dla zainteresowanych ten i inne posty na temat B&W mozna zobaczyc tutaj

Do góry
#53725 - 22/02/2004 18:28 Re: Betandwin i jego limity
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
rymoholik baw tylko straszy Ale np. betfair jest w scislej wspolpracy z Federacja Tenisowa i wymienia z nimi informacje gdzie naplywaja znaczne ilosci pieniedzy na dana strone by zapobiegac tenisowym oszustwom przez zawodnikow...

A tak wogole to ... swoje i zycie swoje

Do góry
#53726 - 23/02/2004 15:03 Re: Betandwin i jego limity
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]
Ps. Nie ma co sie ludzic na zwiekszenie limitow, bo jak informuje poslki support konto zostalo zamkniete jako ze podejrzewaja ze jestes w zorganizowanej grupie wnoszacej zakaldy w ich biurze.
[/qb][/QUOTE]

Przy takich kursach jakie czasami dają nie trzeba być nawet w grupie

Do góry
#53727 - 24/02/2004 15:20 Re: Betandwin i jego limity
woytass Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2004
Postów: 2502
Skąd: Camp Nou
Próbowałem coś wskurać odnosnie limitów nałożonych. O to co mi ich support napisal :
Poniewaz sprawdzilismy Pana konto zakladow oraz sposob, w jaki wnosil Pan zaklady, zdecydiwalismy sie na wyznaczenie limitu wnoszonej stawki na 25,00 euro.

Naszym zdaniem limit ten jest w tej sytuacji odpowiedni.

Poniewaz konta naszych klientow sa regularnie sprawdzane, wyznaczone limity sa zwiekszane, zmniejszane lub pozostaja bez zmian.

Przykro nam, ale w chwili obecnej nie mozemy zmienic wyznaczonego limitu.
Prosimy o ponowny kontakt w tej sprawie za kilka miesiecy- ponownie rozpatrzymy Pana prosbe o podwyzszenie limitu.

Z powazaniem,

Support Team z betandwin.com


Przecież oni sa śmieszni. Gralem u nich bez limitów 3 tygodnie, oni nakładają limit i ewentualne podwyzszenie limitu za kilka miesięcy :eek:
niech tylko minie niecały miesiąc, to wypłacam kase i tyle mnie widzieli. Z dupy ten buk

Do góry
#53728 - 26/02/2004 18:08 Re: Betandwin i jego limity
Shoti Offline
veteran

Meldunek: 24/03/2003
Postów: 1405
Skąd: Racibórz
Właśnie dostałem limit w B&W o wysokości 50 euro co jest o tyle ciekawe ,że 4 moje ostatnie kupony postawione za 300,300,100 i 200 euro (ako zawsze ok 2.0) były przegrane. Oznacza to chyba ,że przegrana czy wygrana...na przyznanie limitu nie ma wpływu

Do góry
#53729 - 26/02/2004 18:57 Re: Betandwin i jego limity
rzepek Offline
newbie

Meldunek: 05/09/2003
Postów: 40
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb]Właśnie dostałem limit w B&W o wysokości 50 euro co jest o tyle ciekawe ,że 4 moje ostatnie kupony postawione za 300,300,100 i 200 euro (ako zawsze ok 2.0) były przegrane. Oznacza to chyba ,że przegrana czy wygrana...na przyznanie limitu nie ma wpływu [/qb][/QUOTE]Widocznie zadbali o stan Twoich finansow - tak zebys za duzo nie przegral

A tak serio dla mnie to cenna informacja.

Z innej beczki - potwierdzeniem tego ze o limity "dba" tam automat jest grany przez mojego kolege live, gdzie postawil 450$ po kursie 2.20 i wygral, a zaraz po rozliczeniu (jeszcze w czasie tego samego meczu) sprawdzil limit i juz go dostal.

Dla nie wtajemniczonych - betandwin podaje wysokosc limitu jesli wybierze sie jakies dowolne zdarzenie, wpisze sie stawke z kosmosu np. 10000 i podejmie probe zatwierdzenia zakladu. Mozna to zrobic majac nawet puste konto.

Do góry
#53730 - 26/02/2004 19:57 Re: Betandwin i jego limity
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
I ten automat ratuje im tyłki. Przykład wczorajszy. Cały świat w momencie gdy Manchester strzelił Porto bramkę dawał kurs na 1X maksymalnie 2.15. A betandwin co? Oczywiście 2.90. Takie prezenty są średnio raz na 3 mecze. Z tego wynika niestety, że w dłuższym okresie każdy gracz, który ma trochę rozsądku dostanie u nich limity, no chyba, że gra za 2euro. Ta firma już wkrótce upadnie, jeżeli czegoś nie zmienią. Polityka, którą prowadzą może sprawić, że obudzą się z ręką w nocniku, a wtedy będzie już za późno.

Do góry
#53731 - 26/02/2004 20:22 Re: Betandwin i jego limity
Belisariusz Offline
old hand

Meldunek: 16/03/2002
Postów: 835
Skąd: Bytom
Jak na razie to chyba wykupują konkurencje

Do góry
#53732 - 26/02/2004 21:05 Re: Betandwin i jego limity
mg1 Offline
enthusiast

Meldunek: 02/02/2004
Postów: 253
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]I ten automat ratuje im tyłki. Przykład wczorajszy. Cały świat w momencie gdy Manchester strzelił Porto bramkę dawał kurs na 1X maksymalnie 2.15. A betandwin co? Oczywiście 2.90. Takie prezenty są średnio raz na 3 mecze. Z tego wynika niestety, że w dłuższym okresie każdy gracz, który ma trochę rozsądku dostanie u nich limity, no chyba, że gra za 2euro. Ta firma już wkrótce upadnie, jeżeli czegoś nie zmienią. Polityka, którą prowadzą może sprawić, że obudzą się z ręką w nocniku, a wtedy będzie już za późno.[/qb][/QUOTE]Rozumiem ze ten kurs 2.9 to z rozpisu na 1 i na x bo w b&w nie ma zakladow typu 1x x2 12.

Do góry
#53733 - 26/02/2004 21:05 Re: Betandwin i jego limity
rzepek Offline
newbie

Meldunek: 05/09/2003
Postów: 40
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Belisariusz:
[qb]Jak na razie to chyba wykupują konkurencje[/qb][/QUOTE]No wlasnie. Kupili niedawno skandynawski PlayIt a wraz z nim tamtejszych graczy. Dali im tez swoja technologie do zakladow L!ve (swoja droga ciekawe dlaczego starsza wersje aplikacji we flashu).

Ciekaw jestem czy nakazali pracownikom PlayIt, zeby dawali graczom takie same niskie limity u siebie. Czy ktos gra tam za wieksze pieniadze i moze sie podzielic doswiadczeniami? Mam tam co prawda konto od dluzszego czasu, ale nigdy duzych pieniedzy tam nie stawialem.

Do góry
#53734 - 26/02/2004 21:50 Re: Betandwin i jego limity
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
[QUOTE]Oryginalnie wysłał mg1:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]I ten automat ratuje im tyłki. Przykład wczorajszy. Cały świat w momencie gdy Manchester strzelił Porto bramkę dawał kurs na 1X maksymalnie 2.15. A betandwin co? Oczywiście 2.90. Takie prezenty są średnio raz na 3 mecze. Z tego wynika niestety, że w dłuższym okresie każdy gracz, który ma trochę rozsądku dostanie u nich limity, no chyba, że gra za 2euro. Ta firma już wkrótce upadnie, jeżeli czegoś nie zmienią. Polityka, którą prowadzą może sprawić, że obudzą się z ręką w nocniku, a wtedy będzie już za późno.[/qb][/QUOTE]Rozumiem ze ten kurs 2.9 to z rozpisu na 1 i na x bo w b&w nie ma zakladow typu 1x x2 12.[/qb][/QUOTE]Nie, z handicapa. W tej chwili tez jest surebet: valerenga-newcastle
betfair: 2 1.24 (po odliczeniu prowizji)
betandwin: 1x 6.00

Do góry
#53735 - 27/02/2004 00:02 Re: Betandwin i jego limity
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Valerenga wyrównała i znowu muszą wypłacić kasę. Oczywiście żadnych wniosków z tego nie wyciągną. Bo to przecież całkiem naturalne, że jak inni płacą 3.40 za jakiś typ to my zapłacimy 6.00. A jeżeli na tym stracimy to nałożymy limity na tych co grali i mamy spokój

Do góry
#53736 - 27/02/2004 03:38 Re: Betandwin i jego limity
Piwosz Offline
addict

Meldunek: 02/05/2002
Postów: 400
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Valerenga wyrównała i znowu muszą wypłacić kasę. Oczywiście żadnych wniosków z tego nie wyciągną. Bo to przecież całkiem naturalne, że jak inni płacą 3.40 za jakiś typ to my zapłacimy 6.00. A jeżeli na tym stracimy to nałożymy limity na tych co grali i mamy spokój [/qb][/QUOTE]A w ogole surebety pomiedzy BAW i Betfair gdzie BAW oferuje zawyzony kurs na doga to ostatnio klasyka. Wczoraj w meczu Porto wzialem Portugalczykow po stracie bramki 1X @2,90 i w Betfair 2 @1,70.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49