Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#538055 - 20/03/2006 23:44 Wojewódzki czy Majewski ?
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
Kto według was ma lepszy program itd. ?
Wojewódzki czy Majewski ?
Only one choice allowed


Votes accepted starting: 20/03/2006 23:44
View the results of this poll.

Do góry
Bonus: Unibet
#538056 - 21/03/2006 00:00 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
oba programy sa dobre, ale Wojewodzki jest lewackim totalistą próbujacym narzucić reszcie "jedyne" słuszne poglądy, natomiast Majewski nie narzuca widzom "jedynej słuszenej wizji swiata" gdzie można tylko robic żarty z jednej strony
natomiast oba programy ida wg schematu: nieważny poziom byle było smieszne (wieksza ogladalnosc= drozsze reklamy=wieksza kasa), Majewskego odróznia to ze nie jest lewackim pomylencem (przynajniej tego nie pokazuje)

Do góry
#538057 - 21/03/2006 00:16 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
dla mnie ten majewski to dno

Do góry
#538058 - 21/03/2006 00:29 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

oba programy sa dobre, ale Wojewodzki jest lewackim totalistą próbujacym narzucić reszcie "jedyne" słuszne poglądy, natomiast Majewski nie narzuca widzom "jedynej słuszenej wizji swiata" gdzie można tylko robic żarty z jednej strony
natomiast oba programy ida wg schematu: nieważny poziom byle było smieszne (wieksza ogladalnosc= drozsze reklamy=wieksza kasa), Majewskego odróznia to ze nie jest lewackim pomylencem (przynajniej tego nie pokazuje)




jest jakikolwiek temat w ktorym nie bedziesz sial swojej "zlowrogiej" propagandy??
Jest temat Polityka i jeszcze Ci malo?? zmiluj sie, lud prosi

p.s.
Tak swoja droga zastanawiam sie czy jesz schabowe??
Przeciez to ze swini, a swinia moze byc tylko komunistyczna, juz niedlugo "drob" otowrzy kolejny front swojej wojny - zwalczanie "swin"

Do góry
#538059 - 21/03/2006 00:58 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
Quote:

Quote:

oba programy sa dobre, ale Wojewodzki jest lewackim totalistą próbujacym narzucić reszcie "jedyne" słuszne poglądy, natomiast Majewski nie narzuca widzom "jedynej słuszenej wizji swiata" gdzie można tylko robic żarty z jednej strony
natomiast oba programy ida wg schematu: nieważny poziom byle było smieszne (wieksza ogladalnosc= drozsze reklamy=wieksza kasa), Majewskego odróznia to ze nie jest lewackim pomylencem (przynajniej tego nie pokazuje)




jest jakikolwiek temat w ktorym nie bedziesz sial swojej "zlowrogiej" propagandy??
Jest temat Polityka i jeszcze Ci malo?? zmiluj sie, lud prosi

p.s.
Tak swoja droga zastanawiam sie czy jesz schabowe??
Przeciez to ze swini, a swinia moze byc tylko komunistyczna, juz niedlugo "drob" otowrzy kolejny front swojej wojny - zwalczanie "swin"





hahhahahaha

Do góry
#538060 - 21/03/2006 01:47 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Wojewódzki to idiotyczny przygłup, z tekstami na poziomie piaskownicy w dzielnicy robotniczej,nic sobą nie prezentuje ,tani konferansjer.
Majewski też cudowny nie jest,ale trzyma pewien poziom humoru i jest całkiem zabawny.Ale i tak daleko im do Cejrowskiego...

Do góry
#538061 - 21/03/2006 08:02 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
dla mnie oba programy sa slabe, jedyne co lubie u Majewskiego to rozmowy w tloku ze wzgledu na bardzo dobra gre tych aktorow skadstam, jesli chodzi o Wojewodzkiego, to go nie lubie, jest prymitywem i tyle, ale na pewno nie dlatgeo, ze jest jakimstam lewakiem, bo nie wiem :d, nie dotykalem go, wiec nie wiem .

Do góry
#538062 - 21/03/2006 08:10 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
podzielam pogląd większości , oba programy są nie najwyższego lotu powiedzmy sobie delikatnie , Wojewódzkiego zaś nie trawię , to taki czterdziestoletni młodzieniaszek równie śmieszny co żałosny

Do góry
#538063 - 21/03/2006 08:15 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Quote:

p.s.
Tak swoja droga zastanawiam sie czy jesz schabowe??
Przeciez to ze swini, a swinia moze byc tylko komunistyczna, juz niedlugo "drob" otowrzy kolejny front swojej wojny - zwalczanie "swin"




Biszop, drób to "układ", "salon", międzynarodowy sPiSek przeciwko IV RP.

Do góry
#538064 - 21/03/2006 08:30 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
GSE Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 2890
Skąd: Chciałbyś wiedzieć...
Oba programy są żenująco słabe... A Majewski ostatnio mnie wk****ił w Empiku... wystrojony jak paw razem z córeczką kupowali jakieś duperele, przy kasie stał z 10 minut bo córeczka donosiła a to a to i tak w kółko. Dupek w kasie zachwycony... skończyło się awanturą, zapłaciłem przed niezdecydowaną rodzinką i poszedłem... dla mnie to żaden autorytet... ani osoba opiniotwórcza...

Do góry
#538065 - 21/03/2006 09:59 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
rycerz_83 Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 539
roznica jest podstawowa i zasadnicza:

- u majewskiego goscie sa tylko tlem, rownie dobrze moglo by ich nie byc i nikt by nie zauwazyl,

- u wojewodzkiego przynajmniej sie o gosciach mozna czegos dowiedziec, poznac ich z innej strony,

Do góry
#538066 - 21/03/2006 10:29 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
Lord_Viader Offline
veteran

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 1472
Skąd: Stalowa Wola
Co do Majewskiego, to zenujace jest to jak opowiada o swojej inteligencji. Wczoraj tak bylo, gdy pokazywal ten mozg co niby mu ewoluowal. Tak samo bylo jak zaprosil Wojewodzkiego. Nie pamietam dokladnie hasla, ale bylo to cos w stylu "Niech zyja ludzie inteligentni" czy jakos tak. Czlowiek inteligentny swoja inteligencja chwalic sie nie musi, mozna ja poznac po tym co mowi i robi. Poza tym nie podoba mi sie jego sposob rozbawiania publiki. Ubiera sie w jakies wiejskie kosyiumy, stroi durne miny i rzuca zartami niezbyt wysokiego lotu. Oczywiscie sa tez i plusy tego jego programu. Podoba mi sie turniej, w rozmowach w tloku czasem tez mozna uslyszec dobry tekst (chociaz calosc nie jest zbyt smieszna). Podobala mi sie rowniez parodia reklamy MasterCard
A Wojewodzki? Troche mi sie przejadl, na poczatku czesto ogladalem jego program, teraz rzadziej, zalezy to tez od tego, kogo zaprosi. Wole go od Majewskiego, z tego powodu, ze zna sie na muzyce, byl redaktorem naczelnym w "Brumie". Czasem mozna bylo uslyszec rozmowe z jakims zespolem, czy wokalista, posluchac jakiejs piosenki i to u mnie przemawia na jego korzysc.
Ale tak ogolnie, to zgadzam sie z Riquelme: obu daleko do Cejrowskiego...

Do góry
#538067 - 21/03/2006 10:37 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
czepek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/05/2003
Postów: 4543
Skąd: Olkusz
Majewski to taka tania podroba programu MTV.

Do góry
#538068 - 21/03/2006 10:49 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Jak dla mnie to są 2 innego typu programy dlatego ciezko rozstrzyngac ktory lepszy. KW to talk-show, a Majewski sam Show.

Mowicie ze programy nie najwyzszego lotu... no ok, ale wsród polskiej szarosci... takie programy tez sa wazne.

Jak ktos mówi, że wojewódzki to przyglup to...
inteligencji, bystrosci, elokwencji itd. chyba nikt o zdrowych zmyslach odmowic mu nie moze. A to ze kreuje sie na takiego "debila" ? taka wybral droge...

poczucie humoru kuby... w moje gusta trafia... taka mieszanka prymitywizmu z wyobraznia...z mała nutką ...

majewskiego ogladam....a śmieje sie tylko na rozmowach w tloku. majewski sam w sobie nie jest zbawny. Zabawne sa jake materialy i aktorzy, ktorzy u niego wystepują.

o ile u kuby czasami pojawia sie zarodek "przekazu"... czasami, rzadko bo rzadko jego program sklania do jakichs tam przemyslen, refleksji, o tyle u szymona caly czas jaja, jaja i jeszcze raz jaja.

robicie z Cejrowskiego gwiazde... ale o ile dobrze pamietam, to jego autorski program, pojawil sie po tym jak
byl gosciem u kuby. i tak jakos dlugo na fali sie Cejrowski nie utrzymal...

rasumujac polska tv nie oferuje nam jakis fajerwerków polskiego pochodzenia. m jak milosc bije wszystko... a furrore robi nawet u ruskich.

Do góry
#538069 - 21/03/2006 10:55 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
Gajwer2 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 1629
Skąd: Kraków
czemu nie ma opcji "żaden" ?

Do góry
#538070 - 21/03/2006 11:12 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Dziwne troche ze wszyscy krytykuja i jednego i drugiego, skoro programy sie utrzymauja i maja spora ogladalnosc to zanczy ze sa ludzie ktorzy to ogladaja zapewne takze tutaj
Jacy odbiorcy takie programy, stara prawda,
Moim zdaniem zeby zrobic z siebie idiote i przekonac o tym widzow trzeba byc naprawde inteligentnym i o ile Wojewodzki jest raczej pozerem ktory nie jest taki w rzeczywistosci to w programie wychodzi mu to idealnie, potrafi cos czego wielu jemu podobnych nawet nie liznelo, w pozrornie prymitywny i malo wyszukany sposob potrafi rozmawiac z goscmi ktorzy czesto nieswiadomie opowiadaja o sprawach o ktorych w innym "tokszole" by nie opowiedzieli, zgodze sie ze Wojewodzki lansuje jedna opcje polityczna ale wolno mu, to jego autorski program wiec dziwie sie ze sie oburzacie u niego podoba mi sie zelansuje tez zespoly muzyczne ktore dzieki temu maja szanse sie wybic.
Jak Urban ladnie to okreslil ze prowadzi program na ta miare na jaka pozwala obecnie jezyk polski, a ze Powiatowy akurat upodobal sobie tekst "spieprzaj dziadu" , przeciez nie on to powiedzial

Majewski to zupelnie inna bajka, inny program inna osobowosc, inny rodzaj humoru,
akurat to co teraz prezentuje Majewski nie trafia do mnie zupelnie, niby swiadomie ubiera sie jak sie ubiera, niby swiadomie robi kicz ale mimo wszystko to zupelnie nie dla mnie, jedyne co zwraca moja uwage to rozmowy w tloku, sa naprawde dobre ale to akurat zasluga osob tam odtwarzajacych role bo Majewski jako "prowadzacy" jest tam zupelnie zbedny.
Jeszcze co do gosci, tak jak ktos napisal wyzej u Wojewodzkiego jest szansa zeby wylowic cos z tej dyskusji u Majewskiego nie ma na to szans, goscie sa tylko dodatkiem, cos jak kwiatek do kozucha
Pamietam x lat temu byl program Manna i Materny w ktorym p. Szymon sie pokazywal w koncowkach i opisywal dziwne urzadzenia ub smieszne sytuacje i porownujac go do tamtych programow teraz jakby zatracil swoj styl, bo to co teraz pokazuje jest zbyt kiczowate jak na moj malo komplikowany gust
Jesli padloby pytanie kogo wybieram i jeden odpada to z oporami ale wybralbym Wojewodzkiego.

Do góry
#538071 - 21/03/2006 11:21 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
jeszcze dorzucę pare groszy:
Majewskiego przez lata nie cierpiałem, jego humor był żenujący (zwłaszcza Sponton w Radiu Zet), dopiero w tym programie zacząło być dla mnie śmiesznie, akurat w odróżnieniu od wielu Rozmowy w Tloku uważam za najgorszą częśc programu, parę razy przekroczono tam granice dobrego smaku;
co do Wojewódzkiegoto program jest śmieszny często jednak zbyt często sa wstaki ideologiczne, Wojewódzki próbuje wszędzie nachalnie promowac "jedynie sluszną wizję świata", nie mówię że polityki ma nie być w tego typu programach, u Majewskiego jest ale facet nie śmieje się tylko z jednej strony i nie promuje nachalnie drugiej

Do góry
#538072 - 21/03/2006 11:36 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nirtz?? potrafisz ocenic otaczajac Cie rzeczywistosc tylko przez pryzmat polityki??
Nie znudzilo Cie to ani troche?? z

Z calym szacunkiem dla Twoich idoli, przeciez i tak w koncowym rozrachunku wyjdzie na to ze wydymaja Cie bez mydla, myslisz ze oni sie przejmuja takimi szarymi ludzmi jak Ty czy ja??
Ja na swoje wlasne potrzeby uknulem taka chytra teorie ze wszyscy przy korycie mysla tylko o dwoch moze trzech sprawach
po 1 nachlapac sie ile da bo kariera na szczycie tego syfu szybko sie konczy
po 2 zapisac sie w kartach historii Polski, dajmy na to takiego Millera, stety lub niestety o nim bedziemy czytac w podrecznikach jako o tym ktory wprowadzil Polske do UE i czy sie to komus podoba czy nie taki jest fakt historyczny
po 3 oni lubuja sie w tym aby wkladac sobie nawzajem ile wlezie, nie wazne o co idzie wazne zeby "prawda" byla po ich stronie, nie widzisz jak jedni i drudzy ida w zaparte niewazne o co chodzi?? no wlasnie Ty chyba tego nie widzisz
oni zatracili juz dawno sens swojej walki jesli taki istnial kiedykolwiek.
Jeden wielki syf, w Polsce trzeba umiec sobie radzic niezaleznie od opcji politycznej bedacej przy korycie, oni Ci nie pomoga albo sie dostosujesz i nauczysz poruszac w tym bagienku albo wraz z uplywem "czasu dla drobiu" zginiesz przy swoim podejsciu, znikniesz jak ptasia grypa

dobra bo sie rozgadalem o pierdolach, jak chcesz odpowiedziec to odpowiedz w Polityce bo i tak juz zasmiecilismy ten temat

Do góry
#538073 - 21/03/2006 12:18 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
Tak sobie czytam i widze ze wielu z was spiera sie tak jakby chodzilo o wybory prezydenckie a nie programy rozrywkowe.
Program Majewskiego jak dla mnie lepszy, poniewaz w nim jest wiecej do smiacia. Rozmowy w tloku nie zawsze trafione ale np. wczoraj jak Marcinkiewicz sie cieszy na widok Rydzyka mistrzostwo. I Wojewodzki i Majewski sa bardzo inteligentni i potrfia szybko walnac jakis spontaniczny joke.
Że oba programy sa dobre wystarczy porownac je z tym co proponuje publiczna. Ten program Kryszaka jak dla mnie bardzo slaby, choc po samej osobie Kryszaka spodziewalem sie wiele a tu lipa. Kolejny program rozrywkowy zaproponowany przez tvp to "dubidu" czy jakos tak. Choc prowadzacego lubie i szanuje to program dno.
Wiem ze zaraz niektorzy beda gadac ze to sa inne typy programow co Majewski i Wojewodzki, ale przeciez wszystkie one sa programami rozrywkowy i sa wrzucone do jednego worka. Rozumiem tez ze w publicznej nie wszystko mozna gadac, zwalaszcza teraz ale to tylko pokazuje jak programy tytułowych bohaterow sa dobre

Do góry
#538074 - 21/03/2006 12:36 Re: Wojewódzki czy Majewski ?
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
sam zauważasz tendencyjnośc Wojewódzkiego więc nie wiem czemu zarzucasz mi upolitycznienie kazdej wypowiedzi;
co do reszty pytań to powiem tak: należę do tych około 30-50% osób dla których nie jest istotny tylko czubek własnego nosa i starają się znaleźć takich polityków którzy zrobią coś dobrego dla ogółu a nie tylko konkretnie dla danej osoby;
pozdrawiam

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (rafal08), 3427 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49