Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#5075134 - 05/12/2011 02:39 Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia)
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
GRUPA D


Ukraina
Bramkarze: 1 - Maksym Kowal, 12 - Andrij Pjatow, 23 - Ołeksandr Gorjainow.
Obrońcy: 2 - Jewhen Selin, 3 - Jewhen Chaczeridi, 5 - Ołeksandr Kuczer, 13 - Wiaczesław Szewczuk, 17 - Taras Michalik, 20 - Jarosław Rakicki, 21 - Bohdan Butko.
Pomocnicy: 4 - Anatolij Tymoszczuk, 6 - Denys Garmasz, 8 - Ołeksandr Alijew, 9 - Ołeh Husiew, 14 - Rusłan Rotań, 18 - Serhij Nazarenko, 19 - Jewhen Konoplianka.
Napastnicy: 7 - Andrij Szewczenko, 10 - Andrij Woronin, 11 - Andrij Jarmolenko, 15 - Artem Milewski, 16 - Jewhen Selezniow, 22 - Marko Dević.


Szwecja
Bramkarze: 1 - Andreas Isaksson, 12 - Johan Wiland, 23 - Paer Hansson.
Obrońcy: 2 - Mikael Lustig, 3 - Olof Mellberg, 4 - Andreas Granqvist, 5 - Martin Olsson, 13 - Jonas Olsson, 15 - Mikael Antonsson, 17 - Behrang Safari.
Pomocnicy: 6 - Rasmus Elm, 7 - Sebastian Larsson, 8 - Anders Svensson, 9 - Kim Kaellstroem, 16 - Pontus Wernbloom, 18 - Samuel Holmen, 21 - Christian Wilhelmsson.
Napastnicy: 10 - Zlatan Ibrahimović, 11 - Johan Elmander, 14 - Tobias Hysen, 19 - Emir Bajrami, 20 - Ola Toivonen, 22 - Markus Rosenberg.


Francja
Bramkarze: 1 - Hugo Lloris, 16 - Steve Mandanda, 23 - Cedric Carrasso.
Obrońcy: 3 - Patrice Evra, 4 - Adil Rami, 5 - Philippe Mexes, 13 - Anthony Reveillere, 21 - Laurent Koscielny, 22 - Gael Clichy.
Pomocnicy: 2 - Mathieu Debuchy, 6 - Yohan Cabaye, 7 - Franck Ribery, 11 - Samir Nasri, 12 - Blaise Matuidi, 14 - Jeremy Menez, 15 - Florent Malouda, 17 - Yann M'Vila, 18 - Alou Diarra, 19 - Marvin Martin, 20 - Hatem Ben Arfa.
Napastnicy: 8 - Mathieu Valbuena, 9 - Olivier Giroud, 10 - Karim Benzema.


Anglia
Bramkarze: 1 - Joe Hart, 13 - Robert Green, 23 - Jack Butland.
Obrońcy: 2 - Glen Johnson, 3 - Ashley Cole, 5 - Martin Kelly, 6 - John Terry, 12 - Leighton Baines, 14 - Phil Jones, 15 - Joleon Lescott, 18 - Phil Jagielka.
Pomocnicy: 4 - Steven Gerrard, 8 - Jordan Henderson, 11 - Ashley Young, 16 - James Milner, 17 - Scott Parker, 19 - Stewart Downing.
Napastnicy: 7 - Theo Walcott, 9 - Andy Carroll, 10 - Wayne Rooney, 20 - Alex Oxlade-Chamberlain, 21 - Jermain Defoe, 22 - Danny Welbeck.


11.06.2012 Francja -:- Anglia (Donieck - 18:00)

11.06.2012 Ukraina -:- Szwecja (Kijów - 20:45)

15.06.2012 Szwecja -:- Anglia (Kijów - 18:00)

15.06.2012 Ukraina -:- Francja (Donieck - 20:45)

19.06.2012 Szwecja -:- Francja (Kijów - 20:45)

19.06.2012 Anglia -:- Ukraina (Donieck - 20:45)
Zwycięzca grupy D
Only one choice allowed (53 total votes)
Ukraina - 4 (8%)
Szwecja - 7 (13%)
Francja - 17 (32%)
Anglia - 25 (47%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu


Edited by Ghost (04/06/2012 17:40)

Do góry
Bonus: Unibet
#5075726 - 05/12/2011 16:24 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Luc Nilis]
Loonatic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 2638
Moim zdaniem - Francuzi nie awansują. Wciąż nie jest to pamiętana przez wszystkich "wielka Francja". Gwiazdy grają chimerycznie, zgranie jest takie sobie...
Czarnym koniem mogą okazać się Szwedzi. Mają wyrównany team, walczaków wspartych przez nieobliczalnego Ibrahimovicia. To może wypalić. Anglicy - tradycyjny faworyt, pytanie czy tradycyjnie też zawiedzie? Mają dobrą, jeśli nie bardzo dobrą pomoc. Napad to wielka niewiadoma, bowiem Rooney raz szaleje, a potem ma przestoje. Defensywa jest solidna i zgrana, ale nie bezbłędna. Ergo - to jest Anglia raczej słaba. Gospodarze będą superzmotywowani i groźni dla każdego, z tym że nie widzę ich awansu. Tak jak i nasi, mają po prostu zbyt mało atutów.
Kolejność?
1 Szwecja
2 Anglia
3 Francja
4 Ukraina

Do góry
#5198330 - 09/02/2012 03:24 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Jak podała agencja Reuters Fabio Capello podał się do dymisji, a władze angielskiej federacji ją przyjęły. Współpraca została zakończona w trybie natychmiastowym. Następca nie został jeszcze ogłoszony, głównym kandydatem jest Harry Redknapp, obecnie menedżer Tottenhamu.

Do góry
#5239275 - 01/03/2012 09:38 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Rafik 25]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Zastanawiam się nad obstawieniem tego, że Anglia nie awansuje z grupy. Stracili kapitana reprezentacji, stracili selekcjonera, cokolwiek by się teraz nie stało to wielkich zmian i postępów przed mistrzostwami nie zrobią Nawet opinia publiczna już skreśliła ich szanse na turniej i radzą by zbudować drużynę na Mundial i zapomnieć o tym Euro.

Do góry
#5239616 - 01/03/2012 18:07 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Conrad]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
No właśnie, ja nie bardzo rozumiem, dlaczego Szwecja jest uznawana za najsłabszy zespół z tej grupy. Tradycyjne potęgi czyli Anglia i Francja mają swoje doskonale znane problemy. Ukraina jest u siebie, ale dobrym zespołem ich nazwać nie można.

Kurs na wygranie grupy przez Szwecję jest 8.50 w tobecie i expekcie. W kilku innych bukach w których patrzyłem (łącznie z Pinnacle i betfair) jest znacznie niższy. Jak dla mnie to spore value.
Tak jak pisze Loonatic - wyrównany team wsparty nieobliczalnym Ibrahimoviciem. Wczoraj pojechali na wyjeździe Chorwatów. Kto wie?

Do góry
#5384317 - 04/06/2012 17:02 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
lamps Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2009
Postów: 1540
Anglia pięknie się kruszy, Cahill, Lampard, Barry i kto jeszcze nie pojedzie ?

Do góry
#5385191 - 05/06/2012 03:50 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Według mnie najlepszym zakładem jaki w tej chwili widzę na Euro to wygrana grupy D przez Francję po kursie 13/8.

Do góry
#5388751 - 07/06/2012 14:43 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
1 Francja
2 Ukraina
---------------
3 Anglia
4 Szwecja

jak dla mnie to Bedzie wyglądało tak w tej grupie Francja ma niema co ukrywać najmocniejszy skład po wykruszeniach w Anglii i nie do końca mocnych składach Ukrainy i Szwecji . Ukraina zajmie drugie miejsce graja u siebie a to jak by nie patrząc tez może im pomóc liczę ze wygrają w meczu 1 kolejki ze Szwedami i bedą jedna nogą w ćwierćfinale

Typy

Francja - Anglia -1
Ukraina - Szwecja - 1

Do góry
#5396237 - 11/06/2012 03:56 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Uważam, że Francję 1 po 2.52 w Betfair warto grać.
Kompletnie nie liczę na Anglików ... 2 mecze bez Rooneya, brak Lamparda, Cahilla, Ferdinanda ... hm, będzie ciężko.
Poza tym Anglicy hurtowo zawodzą a teraz chyba mają ogólnie ciężki okres.

Nie wiem kto tam będzie strzelał bramki. Defoe ma przebłyski ale raczej daleko mu do wielkiej formy. Caroll wg mnie to porażka.

Natomiast Francuzi na papierze mają niezły skład i mogą w końcu się odrodzić po wcześniejszym kryzysie ... mecz powinnien być naprawdę ciekawy ale stawiam na Francję.
Dla mnie to faworyt grupy, Anglicy wg mnie wyjdą. Drugie miejsce dałbym Szwecji. Nie wiem czemu ale są w stanie awansować. Ukraina prezentuje się dość średnio. Niby gospodarz ale to nadal zespół bez rewelacji. Jednak samego meczu SWE-UKR wolałbym nie typować. Dla mnie no-bet. Może ew. próbować Zlatana na strzelca. Bo on powinien być gwiazdą kadry. Ma nosa do bramek i forma w tym sezonie wysoka ...

Do góry
#5396312 - 11/06/2012 06:00 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: mopsiq]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Originally Posted By: mopsiq
1 Francja
2 Ukraina
---------------
3 Anglia
4 Szwecja


Myślę, że nie doceniasz Szwecji i przeceniasz Francję.

Do góry
#5396591 - 11/06/2012 17:41 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Ukraina - Szwecja : Liczba bramek
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 2.34
Bukmacher: Betsson

Jako ostatni na tegorocznych Mistrzostwach Europy zagrają reprezentacje Ukrainy i Szwecji. Współgospodarz mistrzostw Ukraina nie jest zbyt przekonana do sukcesu swojej reprezentacji na Euro, nie dość, że trafili do ciężkiej grupy to jeszcze mecze kontrolne tuż przed Euro nie wypadły najlepiej. Owszem wygrali 4-0 z Estonią ale następnie przegrali 2-3 z Austrią i 0-2 z Turcją. Spory problem ekipa Ukrainy miała (i ma) z obsadą bramkarza, wiadomo było już od dłuższego czasu, że nie zagra Ołeksander Rybka z Szachtara Donieck (dyskwalifikacja) następnie kontuzji doznał Andrij Dykań ze Spartaka Moskwa a tuż przed turniejem pierwszy bramkarz w ekipie Ołeha Błochina Ołeksander Szowkowski. Aby tego wszystkiego było mało w Ukraińskiej kadrze brakuje jednego z bardziej wartościowych zawodników jakim jest Dmytro Czyhryński grający na pozycji środkowego obrońcy.
Problemy mają jednak też Szwedzi, jeszcze na lutowym zgrupowaniu wypadł z kadry Daniel Majstorović, obrońca Celticu Glasgow, który wraz z Olofem Mellbergiem mieli tworzyć duet środkowych obrońców. Obecnie duet Mellberg z Jonasem Olssonem nie jest tak zgrany jak poprzedni i może być słabszym punktem reprezentacji "Trzech Koron". Podobnie zresztą jak bramkarz Andreas Isaksson, który jak wiemy przegrał rywalizację w klubie PSV Eindhoven z Przemkiem Tytoniem a w dodatku był ostatnio kontuzjowany i do gry wrócił dopiero 24 maja.
Wspomniałem już o kłopotach defensywnych obu ekip ale też trzeba pochwalić obie ekipy jeśli chodzi o ofensywę. Szwedzi wiadomo wszystko jest uzależnione od Zlatana Ibrahimovicia ale też w tej kadrze są inni ciekawi zawodnicy, którzy potrafią zdobywać bramki jak Johan Elmander, Markus Rosenberg, Ola Toivonen, Sebastian Larsson, Kim Kallstrom, Rasmus Elm czy Emir Bajrami. Druga linia i atak wygląda więc u Szwed naprawdę imponująco, zresztą Szwedzi w grupie eliminacyjnej potwierdzili, że potrafią strzelać sporo bramek zdobywając ich, aż 31. W meczach kontrolnych przed Euro Szwedzi wygrali z Islandią 3-2 i Serbią 2-1, pokazując tym samym, że w ofensywie ten zespół wygląda nieźle niestety w obronie są problemy.
Co do Ukraińców to jest to drużyna, która będzie zapewne na tych mistrzostwach grała z kontry wykorzystując potencjał swoich skrzydłowych Jewhena Konoplanki i Andrij Jarmełeno, którzy są wiodącymi piłkarzami tej reprezentacji. Nie należy jednak zapominać o napastnikach, których Ukraińcy też mają bardzo dobrych jak Artem Miłewski, Andrij Woronin czy na zmianę Marko Dević i doświadczony Andrij Szewczenko.
Patrząc więc na możliwości obu ekip w ofensywie oraz problemy jakie miały te ekipy przed Euro postanowiłem zagrać w tym meczu powyżej 2.5 goli strzelonych.

Do góry
#5396660 - 11/06/2012 18:36 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Ja też nie bardzo wierze w Anglików z tym składem, ale pokuszę sie na zakład typu najlepszy strzelec w drużynie A.Young....Fakt ze nie ma Rooneya w pierwszych dwóch meczach mocno ogranicza jego szanse na strzeleckie popisy, tym bardziej że ostatni grupowy występ może być ostatnim w turnieju w co wierzę..W takim wypadku ruchliwy i sprytny murzynek wdług mnie ma duże szanse być najskuteczniejszym strzelcem w ekipie.Może sie okazać że strzelenie 2 bramek w 3 meczach zagwarantuje mu taka pozycję...Kibicowałem mu ogladajac mecze Aston Villi przed przejściem do MU i myśle że coś ustrzeli na tych ME...Kurs 7,0 całkiem ładny jak na tego typu rozwiązanie....

Do góry
#5397982 - 12/06/2012 04:37 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Ciekawy mecz Szwecji z Ukrainą gospodarze zagrali bardzo dobrze stawiałem podwójny remis Anglia z Francją planowo, szkoda bo miałem fajny kurs trudno było trafić, żeby w końcówce nie pudłowali skonczyłoby sie remisem.
Ukraina pozytywnie się pokazała i jesli ograją Anglię to z grupy wyjdą,oby nasza reprezentacja tez mogła jutro zrobić dobry wynik

Do góry
#5403809 - 15/06/2012 04:22 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Jutro spotkania drugiej kolejki interesujące mecze się szykują Ukraina - Francja
gospodarze na fali po wygranej ze Szwecją powalczą o przynajmniej 1 punkt to najtrudniejszy przeciwnik w tej grupie, Francja tez musi szukać punktów by liczyć na awans, chociaż nawet przy porażce zachowają szanse na awans jeśli w drugim spotkaniu byłby remis lub wygrają Szwedzi.
Ukraina myślę, że nie przegra z Francja przed własną publicznością nie wypada tym bardziej, że tak dobrze im się turniej ułożył.
Z pojedyńczego typowania zaproponowałbym X dobry kurs 3,00 lub 1X za 1.57
Szwecja- Anglia typ X 3,05
Szwecja przegrała pierwszy mecz pomimo,że prowadziła i miała z trzy sytuacje by wyrównać, brakowało często szczęścia umiejętności wykorzystaia stwarzanych sytuacji i chłodnej głowy w tych atakach.
Anglii nie oglądałem w meczu z Francją zagrają drugi mecz bez Rooneya jest to niewątpliwie oslabienie tej reprezentacji myśle że stać ich przynajmniej na dobry występ przeciwko ekipie Trzech Koron, którzy sa pod presją dobrego wyniku dajacego punkty.
Anglia bedzie starała się rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść by nie zostawiać wszystkiego na ostatnią kolejkę kiedy zagrają z Ukrainą.
Anglia powinna zdobyć 3 pkt by mieć realne szanse na awans, Szwecja musi zdobyć przynajmniej punkt by pozostać w turnieju obie ekipy zakładają wygraną może po dobrym meczu paść remis i wszystkie 4 drużyny z szansami na awans Ukraina 4 pkt Francja z Anglią po 2 pkt Szwecja 1 pkt no chyba, że Szwecja pokona Anglię i podobnie jak Czechy mieć całkiem dobrą sytuacje w grupie kurs na dwa remisy 9 zeta za każda złotówkę ewent wygrana Szwecji podobny kurs może będzie taki dzień, że zakończy się remisami po wysokim kursie.

Do góry
#5404934 - 15/06/2012 22:28 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Ukraina - Francja

Francja zagrała w miare dobre spotkanie z Anglią co nie oznacza ze zagraja znowu dobrze, owszem sa ogolnie na pewno pilkarsko lepsi od gospodarzy. Ale w futbolu nie jeden faworyt zawodził i to zdecydowany. Francuzi bardziej potrzebuje punktów i na pewno beda chcieli zagrac ofensywny futbol, beda musieli sie bardziej odsłonić i tutaj gospodarze na pewna beda szukali swojej szansy przy kontratakach. Szczególnie skrzydłami z obu stron to jest bardzo grozna bron gospodarzy, maja na bokach bardzo dobrych równorzędnych zawodników którzy dzis powinni nie raz zamieszac w szykach obronnych rywali. Trener Błochin na pewno widzi szanse dzis na zwyciestwo, zespoł wyjdzie ogromnie zmotywowany i zdeterminowany od początkowego gwizdka. Dodatkowo fantastyczny i żywiołowy doping powinien ich poniesc na wyżyny umiejętności a w takim razie moga dzis ograc przeciwników.

Ukraina 1 DNB 2.90

Do góry
#5405905 - 16/06/2012 04:15 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Bardzo trudne spotkania w tej grupie na 4 spotkania wytypowałem prawidłowo wynik meczu Anglii z Francją.Szwecjs zagrała bardzo ambitnie szczególnie w drugiej połowie po stracie bramki nie udało sie dowieść krzystnego wyniku do końca szkoda Ukrainie wystarczyłby remis teraz muszą wygrać z Anglią.
Najtrudniejsza grupa do wytypowania mecze są w Kijowie i Doniecku kapitalne i chyba awansuja raczej faworyci Francja i Anglia.

Do góry
#5411606 - 18/06/2012 23:59 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
Izajasza53 Offline
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 7781
Poszukuje składu Szwedów na mecz z Francją?
A przede wszystkim czy za gra obrońca Olof Mellberg, który w meczu z Anglią strzelił gola i dostał żółtą kartkę. Bo został mi z długoterminowych zakładów na królów strzelców reprezentacji, że Zlatan Ibrahimović -król strzelców Szwecji 3.50 . Co wchodzi obecnie, ponieważ strzelił pierwszy bramkę. A na to, że Olof Mellberg strzeli kurs 18 w tobet i nie wiem czy kontrować.

Do góry
#5411660 - 19/06/2012 00:36 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Izajasza53]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Mellberg ma grać.

Cytat:
W jego zespole zabraknie prawdopodobnie narzekających na urazy Johana Elmandera i Rasmusa Elma.

- Z wyjątkiem piłkarzy kontuzjowanych, zagrają wszyscy najlepsi. Mimo wyeliminowania z turnieju, mecz w mistrzostwach Europy nie służy eksperymentom. Wyjdziemy na boisko z myślą o zwycięstwie - podkreślił 54-letni szkoleniowiec.


http://www.pap.pl/euro2012/aktualnosci/n...e-wrazenie.html

Do góry
#5411662 - 19/06/2012 00:37 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Ghost]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
wie ktos czy jutro ma nie grac Szewczenko?? bo cos takiego slyszalem i nie wiem czy to prawda

Do góry
#5411673 - 19/06/2012 00:48 Re: Grupa D (Ukraina - Szwecja - Francja - Anglia) [Re: Krystian]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Zdziwię się, jeśli nie zagra. W końcu to może być jego ostatni mecz w reprezentacji.

http://www.sport.pl/euro2012/1,126893,11...zdecyduje_.html

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >




Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Ojro, VVega, 11kera11, akagi, alfa, Sensei, rafal08, Sony, igea23, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 3466 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581791 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49