Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#585294 - 21/05/2006 20:28 GRUPA - B -
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...

Do góry
Bonus: Unibet
#585295 - 23/05/2006 10:22 Re: GRUPA - B -
polo_2 Offline
stranger

Meldunek: 23/05/2006
Postów: 7
ok to moze ja zaczne moja pierwsza mundialowa prognoze i podam typ z betandwin. Moim zdaniem typ na trynidad tobago ze zdobedzie 0 punktow (2.0) jest dobry poniewaz jak widac powyzej trynidad gra w grupie z anglia (tutaj takze preferowalbym typ ze trynidad nie strzeli bramki (1.6)i ze szwecja i nie przewiduje tu innych wynikow jak wygrane szwedow i anglikow. takze pozostaje nam mecz paragwaj -trynidad a patrzac na mundialowe sklady obu druzyn to sadze ze paragwaj wygra to spotkanie majac w skladzie zawsze grozny atak z bundesligi valdez - santa cruz. W zespole trynidadu graja przecietni zawodnicy grajacy w slabych zespolach europejskich. Takze doswiadczenie przemawia za paragwajem ktory bedzie gral w mundialu trzeci raz z rzedu. Wydaje mi sie ze kurs 2.0 kusi i na pewno jest to dobry typ. Jak bedzie zobaczymy wkrotce.Czekam na wartosciowe komentarze

Do góry
#585296 - 23/05/2006 11:20 Re: GRUPA - B -
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Grając combo w baw na porażki Trynigdadu otrzymasz 2.14

- poszukasz u innych buków i wyciągniessz spokojnie 2.40

Do góry
#585297 - 24/05/2006 09:41 Re: GRUPA - B -
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Ja bym tego typu na Trynidad nie traktował aż jako 100% pewniaka. A to dlatego, że w tej grupie jeśli Paragwaj nie wzniesie się na wyżyny możliwości już po 2 meczach będzie "pozamiatane". I wtedy ostatnim meczem będzie mecz o pietruszkę: Paragwaj - Trynidad.

A w meczach o nic wszystko się może zdarzyć.


Ja zastanawiam się nad zagraniem, że Trynidad nie strzeli gola Szwecji - w BaW @1.60.

Nie będę oryginalny, jeśli powiem, że nie wróżę sukcesu Trynidadowi na MŚ. Jakimś wielkim pogromem to się pewnie nie skończy, bo to już nie te romantyczne czasy gdy przyjeżdżali kelnerzy i na dzień dobry dostawali 7-8 bramek.

Ale Szwecja, która gra naprawdę szybką piłkę nie powinna mieć problemów z przejęciem inicjatywy i atakowaniem non-stop.

Miałem wątpliwą przyjemność oglądać mecz Bahrajn - Trynidad decydujący o awansie do MŚ. Trynidad wygrał, ale poziom tego spotkania jak i umiejętności obu drużyn był na poziomie naszej Orange Ekstraklasy.



Innym typem na to spotkanie jest: Szwecja/Szwecja (ht/ft). @1.61 w BaW

Szwedzi od lat mają drużynę, która wiele się nie zmienia. Wszyscy są zgrani i wiedzą co mają grać - a grają naprawdę szybką i ładną piłkę. Mają swój specyficzny system gry, z którym nigdy nie może sobie poradzić choćby nasza reprezentacja, więc pewnie nie poradzi sobie i Trynidad.

Trynidad to nie zespół z Afryki, który mógłby czymś zaskoczyć. Tam poziom piłki rozwija się szybko, a gro zawodników gra w najlepszych klubach Europy.
W ekipie Trynidadu jest wielu zawodników z 2-3 lig wysp brytyjskich, więc można się spodziewać trochę siłowego stylu gry. Ojjj, będzie ich tam Larsson wkręcać w ziemię...

W zasadzie pytanie o ten typ sprowadza się do tego, czy Szwecja strzeli gola do przerwy - moim zdaniem strzeli.

W eliminacjach MŚ Szwecja na 8 wygranych meczów, w 6-ciu z nich prowadziła też do przerwy. Czyli raczej nie widać symptomów by była to drużyna "rozkręcająca się powoli".

A obronę Trynidadu i Tobago przetestowali piłkarze II-ligowego austriackiego klubu Austria Wiedeń(am), którzy wbili 2 gole finalistom mundialu. Trynidad wprawdzie wygrał całe spotkanie 3-2, ale ten wynik najlepszym prognostykiem chyba nie jest.

Nawet jeśli w tym meczu zabraknie Ljungberga, to szanse na trafienie typu widzę duże


Edited by Bzyku (24/05/2006 09:44)

Do góry
#585298 - 05/06/2006 13:33 Re: GRUPA - B -
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
grupa o najwyzszej roznicy umiejetnosci.Anglia i szwecja gladko awansuja,a gdybanie czy Trynidad strzeli bramke-to sprawa losowa.Moze z Anglia nawet strzelic np. przy stanie 5-0 ,gdy Angole odpuszcza i odddadza inicjatywe.Moja niespodzianka turnieju to wysokie miejsce Szwedow na Mistrzostwach.jakze ta druzyna jest pomijana w rozmowach na temat szans

Do góry
#585299 - 07/06/2006 23:04 Re: GRUPA - B -
Bart87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 1846
Skąd: Łódź
Jeśli chodzi o potyczki w grupie B potencjalnym kandydatem do awansu jest oczywiście drużyna Anglii. Potencjał i doświadczenie posiadane przez synów Albionu zdecyduje różnicuje ich od drużyn Trynidadu i Tobago oraz Paragwaju. Niestety okazało się, że w fazie grupowej niezdolny do występów będzie Wayne Rooney, który doznał kontuzji z ligowym meczu Manchesteru United. Wiadomo już, że mistrzostwa w Niemczech są pożegnalna imprezą Svena Gorana Ericssona i po nich rozstanie się on z reprezentacja Anglii – więc na koniec wypadałoby dobrze się zaprezentować. Theo Walcott czy Peter Crouch? – Ericsson bedzie musiał zdecydować się na któregoś z tych graczy i wydaje się, że większe szanse ma ten drugi gdyż młody gracz Arsenalu nie jest jeszcze ograny w reprezentacji i szwedzki trener zabiera go do Niemiec jedynie po to aby zdobywał doświadczenie. Wydaje mi się, że Anglicy będą w stanie sprostać Paragwajowi w pierwszym meczu w grupie B.

Paragwaj posiada bardzo młodą i zdolna kadrę, nie są to gwiazdy światowego formatu (z tych bardziej znanych Roque Santa Cruz i Nelson Valdez) ale są oni bardzo waleczni i zgrani. Ich siła tkwi właśnie w kolektywie i pełną 11 są oni w stanie konkurować z najlepszymi. Niestety wygląda na to, że napastnik Bayernu Monachium nie będzie mógł wystąpić w pierwszym spotkaniu przeciwko Anglii. Będzie to dla nich znaczące osłabienie. Paragwaj jest drużyną, mogącą napsuć trochę krwi tym bardziej znanym kolegom z Anglii czy Szwecji. Ale nie wydaje mi się żeby byli w stanie zrobić coś więcej od minimalizowania strat bramkowych i przegrywania minimalna różnicą bramek. W pierwszym meczu zapewne zostaną pożarcie przez Angoli, ze Szwecją mogą powalczyć, a T&T nie powinien im się długo opierać...mecz na otarcie łez.

O Szwedach nie mogę napisać zbyt ścisłych i konkretnych prognoz. Henke Larsson, Zlatan Ibrahimovic czy Freddy Ljungberg – to właśnie oni będą stanowić o sile skandynawów. Zastanawiają mnie już od pierwszego spotkania i to właśnie z T&T przyjdzie im się zmierzyć. Po kursie 1.3 nie zdecyduję się chyba na granie tego spotkania gdyż po prostu „nie czuje” tego meczu.

Trynidad i Tobago dostało się do Niemiec po części dzięki przekrętom szefa CONACAFU Jacka Warnera. Można powiedzieć, że po części dzięki znajomościom załatwił on Trynidadowi grę w MŚ na czym sam osiągnął olbrzymie zyski (nie ma sensu się zagłębiać w temat). T&T to przede wszystkim gracze lig angielskich, nawet Leo Beenhakker chwali się, że styl gry Angoli zna od podszewki właśnie dzięki tym graczom ale nie dodaje już, że szczytem marzeń „jego” graczy są niższe ligi angielskie. Dwight Yorke, była gwiazda Manchesteru United kończy piłkarską karierę w Australii (FC Sydney), a druga gwiazda Stern John gra w Derby County. Wedlug mnie T&T jedzie na Mundial aby zebrać masę nowych doświadczeń, gracze na nic się nie nastawiają i powinni być dostarczycielami punktów dla rywali.

Mecze:
Anglia – Paragwaj 1 @ 1.6 7/10
Szwecja - Trynidad Tobago 1 @ 1.3 4/10
Anglia - Trynidad Tobago 1 @ 1.2 10/10

Z resztą typów czasowo się wstrzymuję...

Do góry
#585300 - 08/06/2006 05:14 Re: GRUPA - B -
buubi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/01/2004
Postów: 1905
Skąd: Rzeszów
Niezłą propozycją jest kurs na awans Szwedów 1,45 połączony z awansem naszych Orzełków 1,55 daje niezłe AKO a uważam że prawdopodobieństwo dość duże, pod warunkiem że obejdzie się bez niespodzianek.

Do góry
#585301 - 08/06/2006 08:23 Re: GRUPA - B -
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Podonie jak w grupie A dwa mecze nieatrakcyjne do grania , kurs na zwycięstwo Anglikow staje sie nieatrakcyjny , ponizej 1,5 ,
na handi sie nie zdecyduje , bo Paragwaj ma naprawde bardzo dobrą obronę ,
drugi mecz Szwedów , kurs na win Sweden zenująco niski , nie warty grania, a poza tym sensacji bym tutaj nie wykluczył ,Trynidad nie jest az tak słaby jak go malują, Szwedzi to poza tym, taka wredna drużyna do obstawiania , nauczony bukmacherskim doświadczeniem ich meczy raczej nie ruszam.

Do góry
#585302 - 08/06/2006 09:24 Re: GRUPA - B -
zbychal Offline
veteran

Meldunek: 19/02/2003
Postów: 1216
Ku przestrodze fanom Szwecji:
18 jan Saudiarabien Riyadh 1-1
23 jan Jordanien Abu Dhabi 0-0
1 mars Irland Dublin 0-3
25 maj Finland Göteborg 0-0
2 juni Chile Solna 1-1


Nie mowie, ze nie wygraja z Trynidadem , ale z Paragwajem wcale nie musza...

Do góry
#585303 - 10/06/2006 07:34 Re: GRUPA - B -
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Zgadzam się, że Szwedzi są trudni do przewidzenia, ale o ile mnie pamięć nie myli to w ważnych turniejach osiągali wyniki na miarę swoich możliwości. Wałki zdarzają im się wtedy, kiedy mecz nie ma dla nich stawki.
Tutaj myślę, że zagrają na wygraną. Zajmując drugie miejsce trafiają na Niemców, a to chyba ostatnie czego by chcieli na tym etapie turnieju. Fakt, że bardzo to uprościłem (nie zapominajmy o Paragwaju), ale oddając punkty w tym meczu stawiają się w bardzo nieciekawej sytuacji.

Jak dla mnie Szwedzi zagrają tak, żeby wystarczyło do zwycięstwa z zawodnikami z niższych lig angielskich.
Choć ich nie lubię, nie widzę innej opcji w tym meczu.

Do góry
#585304 - 10/06/2006 08:48 Re: GRUPA - B -
Elninio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 4203
Skąd: Bydgoszcz
Podpisuje się pod słowami jarkowa.
Szwecja to silny , wyrównany zespół posiadający w swoim składzie 3 gwiazdy światowego formatu:Ljungberg,Ibrahimović i Larsson(kolejność przypadkowa:D)i jeśli chodzi o duże turnieje to radzą sobie w nich przyzwoicie.Zgadzam się z teorią ,że Szwedzi odpuszczają w niektórych meczach natomiast następuje to wtedy gdy grają o NIC.
Ja mam zagrałem Szwedów bo:
-mają o wiele lepszy skład
-to jest 1 mecz mistrzostw i na pewno nie ma mowy o odpuszczaniu
- będą chcieli wygrać aby mieć dobre samopoczucie przed walką z Anglią i Paragwajem
-posiadają gwiazdy w zespole
-stanowią zgrany kolektyw gdyż w tym składzie grają już długo ze sobą
Szwecja @ 1.2 GB stawka:10/10
do jakiegoś combo jak znalazł

Do góry
#585305 - 10/06/2006 10:10 Re: GRUPA - B -
yoyo Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 1521
Skąd: Szczecin
ja gram Anglie !!! Nie wierze za anglicy w tym meczu nie zdobędą 3 pkt. W grupie silna szwecja i dlatego musza wygrywac z przecientniakami. zadna analiza tu nie pomoze. Wygra Anglia i ja na nia stawiam z pelnym spokojem

Do góry
#585306 - 10/06/2006 10:17 Re: GRUPA - B -
marcys22 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 3096
Quote:

ja gram Anglie !!! Nie wierze za anglicy w tym meczu nie zdobędą 3 pkt. W grupie silna szwecja i dlatego musza wygrywac z przecientniakami. zadna analiza tu nie pomoze. Wygra Anglia i ja na nia stawiam z pelnym spokojem




masz racje !! ja tez zagralem Anglie bo nie widze tutaj
innej opcji !!

Do góry
#585307 - 10/06/2006 10:31 Re: GRUPA - B -
manifestant Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/12/2005
Postów: 2149
Skąd: Płonące Wybrzeże

Tez mysle, ze Anglia powinan to spotkanie wygrac ale nie wiem czemu mam jakies dziwne przeczucia i nie zagralem tego spotkania..
Bardziej w tym meczu widzialbym taki dosc ciekawy zaklad - kto wykona wiecej rzutow roznych Anglia po kursie 1.65...
Z pewnoscia jest to loteryjne dlatego nie bede w tym wypadku szalal stawka...Moim zdaniem anglicy rzuca sie dzis do atakow juz od pierwszych minut beda chcieli szybko strzelic bramke, aby moc dalej ze spokojem kontrolowac przebieg wydarzen na boisku. Dlatego tez podejrzewam, ze rzutow roxznych bedzie w tym spotkaniu sporo -Paragwaj bedzie musial przygotowac sie na huraganowe ataki angielskich snajperow - Owena i Croucha (chociaz co do gry tego ostatniego nie bardzo jestem przekonany ale to tylko moje skromne zdanie )...
Takze podsumowujac w tym spotkaniu nie podejmuje sie gry na 1 X 2,ale proponuje za mala stawke sprobowac:
Anglia - Paragwaj wiecej rzutow roznych 1 kurs 1.65


Co do drugiego spotkania w grupie B, to chyba nie ma sie co rozpisywac
Jest oczywiste ze Szwecja pokona Trynidad i to podejrzewam ze w dosc efektownym stylu rozpoczna ten mundial...
Roznica klas obu reprezentacji jest tak ogromna, ze nie wyobrazam sobie innego rozstrzygniecia w tym meczu
Zastanawiam sie jeszcze nad overem kurs jest bardzo kuszacy , podobnie jak we wczorajszym meczu otwarcia 1.70 - mysle ze zostanie on osiagniety juz w pierwszej polowie
Ale oczywiscie bez szalenstw stawkowych...

Szwecja - Trynidad 1 1.23 9/10
Szwecja - Trynidad over 2.5 1.70
Powodzenia wszystkim grajacym takie wlasnie typy pozdrawiaju

Do góry
#585308 - 10/06/2006 10:39 Re: GRUPA - B -
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
witam
SB wystawil ciekawy zaklad,
Wszystkie druzyny dzisiaj grajace strzela bramke, kurs 11:)

Wg mnie calkiem spore, jak to ladnie ujal Bzyku to nie sa te czasy gdzie przyjezdzali kelnerzy...
W pelni sie z tym zgadzam.

O ile Anglia, Szwecja strzela bez problemu o tyle balbym sie z faworytow o Argentyne choc powinni sobie poradzic, z potencjalnie slabszych zostaje Paragwaj ale jakos mam dziwne przeczucie ze mimo ze przegraja to strzela bramke,
WKS tez powinno strzelic mimo raczej pewnej przegranej, i dalej nie zgadzam sie z przedmowca, Szwedzi sa owszem silni ale nie az tak jak kiedys i sadze ze ten jeden blad popelnia i niedoceniany Trynidad wcisnie ta bramke ktora niezmiernie mnie ucieszy;-)

Ogolnie zakladam ze beda to mistrzostwa bramek, nawet potencjalnie slabsze druzyny beda strzelac, dzis tym bardziej, pierwsza kolejka wszyscy chca zagrac jak najlepiej zeby ustawic sobie kolejne mecze w grupie:)
W mojej opini warto zagrac ten zaklad bo szanse sa duzo wieksze niz wyceniaja to fachowcy z SB, i tej wersji sie bede trzymal

Do góry
#585309 - 10/06/2006 11:09 Re: GRUPA - B -
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Jeszcze cos mi wpadlo w oko:)

Anglia będzie prowadzić od 1 do 40 min. @3.75

Specyfika angielskiej pilki jest relatywnie prosta, a w zasadzie istnieje w 2 wariantach,
albo strzela szybko bramke i pojda za ciosem,
albo nawet jak strzela to rywale wyrownuja i zaczynaja sie bronic na calego, do przerwy nie dzieje sie nic specjalnego i w drugiej polowie wyspiarze podkrecaja tempo i zaczynaja pokazywac swoja prawdziwa sile oparta na dwoch niezniszczalnych pomocnikach,
no to jestem odkrywca

Szanse pol na pol czyli moze wejdzie, moze nie;-)
Powazniej uwazam ze taki zaklad z tym kursem jest wart uwagi, Paragwaj jest idealnym rywalem dla tego scenariusza, nie rzuca sie na swoich rywali ale beda starac sie trzymac w ryzach rywala aby nie dac sie rozpedzic zanadto bo wiedza czym to sie skonczy, decydujace bedzie pierwsze 10-15 minut, jesli wytrzymaja szanse na wejscie wzrosna zdecydyowanie, jesli beda strzelic bramke w pierwszej polowie przy stanie 0-0 lub 1-0 bede duzo spokojniejszy:)

stawka 3/10 kurs 3,75

Do góry
#585310 - 10/06/2006 15:35 Re: GRUPA - B -
Czesiek41 Offline
addict

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 405
Skąd: Kraków
ja wam doradzam dajcie na UNDER w meczu Szwecjii zobaczycie tam nie będzie wielu bramek , nielekceważnie Trynidadu

Do góry
#585311 - 10/06/2006 16:03 Re: GRUPA - B -
manifestant Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/12/2005
Postów: 2149
Skąd: Płonące Wybrzeże
nie rozumiem na jakiej podstawie tak sądzisz? ja wrecz przeciwnie mysle, ze Szwedzi strzela dzis duzo bramek, poniewaz :
- jest to ich najlatwiejszy mecz na mundialu i po prostu musza go zdecydowanie wygrac , aby wyjsc z grupy
-beda chcieli efektownie rozpoczac mistrzostwa
-maja miazdzaca w porownaniu do swych dzisiejszych rywali sile razenia w ataku
-przeciwnik jak wskazuja na to jego wyniki nic ciekawego soba nie reprezentuje a ich gra pozostawia wiele do zyczenia
-Ibrahimovic i Larsson beda chcieli udowodnic swoja forme strzelecka

Do góry
#585312 - 10/06/2006 18:10 Re: GRUPA - B -
Rancorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2006
Postów: 1689
Skąd: Gdańsk
No i Czesiek mial racje, bramkarz z Trynidadu byl zdecydowanie najlepszym zawodnikiem druzyny, a szwedzi nie zagrali na sto procent swoic mozliwosci, i niestety tylko remis. Nie ma pewniakow ludzie

Do góry
#585313 - 10/06/2006 18:37 Re: GRUPA - B -
manifestant Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/12/2005
Postów: 2149
Skąd: Płonące Wybrzeże

Sorry ale niestety tylko tak mozna zareagowac po ogladnieciu tej megażenady , jaka "uraczyli" nas w dzisiejszym spotkaniu Szwedzi...
Wykluczam jakiekolwiek ustawianie sie na remis , bo naprawde nie chce mi sie wierzyc, zeby w meczu tej rangi cos takiego wogole wchodzilo w rachube...
Przyznaje ze dawno nie widzialem Szwedow w grze , ale nie sugerowalem sie wynikami spotkan towarzyskich , co jak sie okazalo, bylo moim wielkim bledem.
Z taka gra mogliby miec problemy z ograniem sredniej druzyny z naszej Orange Extraklasy
Naprawde nie rozumiem co sie stalo z ta druzyna...po prostu brak mi slow...jak mozna odegrac taka chale na boisku dla tylu kibicow ktorzy przyjechali specjalnie na ten mecz.
Druzyna, ktora ma w swoim skladzie takie gwiazdy jak Larsson , Ibrahimovic czy Ljundberg nie potrafi strzelic chocby jednej bramki outsiderowi , na dodatek cala druga polowe grajacemu w 10-tkę!!!!!
To jest skandal na skale ogolnoswiatowa...nie spodzoiewalem sie takiej sensacji...
Nalezy oczywiscie pochwalic reprezentacje Tynidadu - jestem pod wielkim wrazeniem ich zaangazowania i walecznosci
Ale taka kleska...oj to juz chyba nasze orły nie powinny miec problemu z ograniem co tu ukrywac druzyny ktora nie jest mocarzem...
Wieljkie rozczarowanie po prostu...szkoda slow

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49