Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#585354 - 19/06/2006 19:45 Re: GRUPA - B -
ksamil Offline
old hand

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 1058
Anglia- Szwecja
Jeśli chodzi o ten mecz to myśle że bardzo wiele będzie zależało od wyniku Niemcy- Ekwador. Wiadomo, mecz ten zadecyduje o pierwszym miejscu w grupie A. Jeśli Niemcy nie pokonają Ekwadorczyków, co przecież nie jest niemożliwe to wiadomo już będzie że aby nie trafić na gospodarzy już w 1/8 lepiej zająć miejsce drugie. Kombinacji nie wykluczam, z resztą kto jak kto ale Szwedzi w tych kombinacjach są naprawde nieźli vide EURO 2004 i jakże trudny do przewidzenia remis 2-2.

Od 18 do 21 jest jeszcze sporo czasu więc można ewentualnie wtedy postawić. Jednak na chwile obecną przy założeniu, że Niemcy wygrają, najpewniejszym typem wydaje się Anglia podparta remisem.

Do góry
Bonus: Unibet
#585355 - 20/06/2006 00:32 Re: GRUPA - B -
Consigliere Offline
stranger

Meldunek: 13/06/2006
Postów: 8
Skąd: Warszawa
mysle ze dobrym typem moze byc Paragwaj - TiT X2 (kurs 2,0 bet24) paragwajczycy nic nie pokazali szczegolnego narazie i mysle ze TiT podejmie walke widac ze beenhaker wpoil im walecznosc i jak narazie ich postawa jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem

Do góry
#585356 - 20/06/2006 03:46 Re: GRUPA - B -
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Niewiem jak wogole niektorzy analizuja sytuacje w tej grupie: )...prawda jest taka ze Tobago to mimo wszystko słaba druzyna.....i bedzie miała spore kłopoty by ograc Paragwaj to jedna rzecz.....a druga sprawa ze jezeli nawet Szwecja by przegrała 1: 0 a Trynidad by wygrał 1:0 to i tak SZwecja gra dalej ze wzgledu na lepsza róznice bramek....wiec tak czy siak nie liczyłbym tu na to ze Tobago cokolwiek namiesza....musieli by wygrac np 2:0 i liczyc na zwyciestwo Anglików w w ktore nie wierze....bo i po co Szwedzki trener miałby krzywdzic swych rodaków: )

Do góry
#585357 - 20/06/2006 06:47 Re: GRUPA - B -
zbychal Offline
veteran

Meldunek: 19/02/2003
Postów: 1216
Wszystko wskazuje na remis w meczu Anglii ze Szwecja.
Jednak moze sie okazac, ze zespoly beda walczyc, aby zagrac z Ekwadorem, wiec uwaga w razie remisu Niemcy -Ekwador szykuje sie niezly kabaret i proby przegrania meczu przez obie druzyny.
Stad obstawianie przed meczem Niemcy -Ekwador mija sie z celem.

Do góry
#585358 - 20/06/2006 07:19 Re: GRUPA - B -
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Anglia-Szwecja - X

Jeżeli chodzi o ten turniej to powiem szczerze, zawodzą jedni i drudzy. Oczywiście Anglia 2 wygrane ale w kiepskim stylu. Oczywiście mogą oszczędzać siły i pewnie tak robią, ale żeby tylko zdołali się obudzić. Ja osobiście widziałem ich w pierwszej 4-ce mistrzostw ale teraz sam już nie wiem. Z tym, że podkreślam potencjał ogromny i jak go wykorzystają będzie dobrze. Szwedzi natowmiast od dłuższego czasu grają źle a na dodatek nie skutecznie. W ostatnich 6 meczach strzelili zaledwie 2 gole !! A na tym mundialu ja wręcz nie mogę ich oglądać. Jedyny człowiek, który coś robi to Wilhelmson i naprawdę na tle zespołu wyróżnia się zdecydowanie.
Ten mecz jest też specyficzny. W ostatnich latach większość meczy między tymi zespołami kończyła się remisem albo wygraną Szwedów. Ale czy dziś ich stać na ogranie Angoli szczerze wątpię.
Friendlies 2004
Sweden England 1:0
World Cup 2002
England Sweden 1:1
Friendlies 2001
England Sweden 1:1
Euro 2000 Qualifiers
England Sweden 0:0
Sweden England 2:1
Jak widać historia pokazuje, że ten mecz powinien zakończyć się remisem i underem 2.5.
Za takim rozstrzygnięciem przemawia fakt, iż obydwa zespoły satysfakcionuje remis. Wówczas Anglia wychodzi z 1 miejsca, które i tak jej się należy, a Szwedzi z drugiego i mecz Paragwaj-Trynidad jest bez znaczenia. Anglicy pewnie też nie rzucą się do jakiegoś szaleńczego ataku żeby nie narazić się na jakąś głupią przegraną i bić się dalej z Niemcami. Trzeci scenariusz to gra Szwedów o wygraną i atak od początku. Dla mnie raczej jest to nie możliwe z kilku powodów. Nie wierzę aby Szwedzi dziś byli w stanie wygrać z Anglią, po drugie remis daje im awans i tak szczęśliwy bo z Paragwajem wygrali tylko cudem. Poza tym jak Paragwaj oleje dziś mecz a zawsze tak może się stać Trynidad w wypadku wygranej mógłby Szwedów gdyby Ci przegrali odprawić z kwitkiem.
Reasumują:
1. Moim zdaniem jeżeli Anglia zechce to wygra ten mecz.
2. Myślę, że nikt nie będzie tutaj szalał aby się nie przemęczyć za mocno i nie narazić na kontuzje. Anglicy nie chcą grać z Niemcami a Szwedzi chcą awansować dalej. Remis urządza jednych i drugich.
3. Szwedzi są za słabi żeby pokonać Anglię.
4. Under bardzo prawdopodobny.
5. Trener Anglii jest kim jak mnie pamięć nie zawodzi Szwedem !! - z tego powodu remis jak najbardziej prawdopodobny i dla mnie to może być klasyka jeżeli chodzi o ustawki.
Pozdrawiam LART

Do góry
#585359 - 20/06/2006 08:28 Re: GRUPA - B -
zmiennicka Offline
newbie

Meldunek: 08/06/2006
Postów: 35
Skąd: Gdańsk
no zobaczymy

Do góry
#585360 - 20/06/2006 09:25 Re: GRUPA - B -
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
O czym wy mówicie ,jakich kalkulacjach teraz że ten wygra ,ci zremisują ,takie myslenie prowadzi do piekła ,jak grać to na całego i walczyć do upadłego.Anglia dziś wygra ze Szwedami/To samo w grupie A Niemcy nie bedą kalkulować bo graja dla publiczności i dla siebie.

Do góry
#585361 - 20/06/2006 09:30 Re: GRUPA - B -
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Szwecja - Anglia remis

Dlaczego:
-> Ten wynik premiuje do awansu obie ekipy
-> Trenerem Anglików jest szwed
-> Szwedzi juz raz pokazali że lubia się tak ustawiać było to na Euro 2002.W ost. meczu Szwecja grała z Danią i tylko wynik 2:2 dawał awans obu ekipą w ten sposób Włosi zajeli 3 lokate w grupie . Zgadnijcie jak się skończyło spotkanie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Europy_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej_2004#Grupa_C

Dania 2 - 2 Szwecja

Tomasson 28' --- Larsson (karny) 47'
Tomasson 65' --- Jonson 89'

Do góry
#585362 - 20/06/2006 10:09 Re: GRUPA - B -
Calma Offline
member

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 133
Ciekawa jestem kto odwazy sie powiedzieć Rooney`owi że ma grać na remis . Nie jestem pewna czy Anglicy będą chcieli bawić się w takie chocki-klocki. Zarówno Anglicy jak i Szwedzi nie pokazali jak narazie nic wielkiego. Dlatego ja proponowałabym skoncentrowac się na zakładach tj. ilosć wyrzutów z autu, czy rzutów rożnych. W pozostałych przypadkach czysty no bet.

Do góry
#585363 - 20/06/2006 10:22 Re: GRUPA - B -
Dr.Romano Offline
enthusiast

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 217
Skąd: ER
Quote:

Dlatego ja proponowałabym skoncentrowac się na zakładach tj. ilosć wyrzutów z autu, czy rzutów rożnych.




A co konkretnie proponujesz, jezeli chodzi o rozne?

Ilosc rzutow roznych w poprzednich meczach:

ENG-PAR 6-1
TRI-SWE 1-8
ENG-TRI 7-3
SWE-PAR 6-3

Jak widac 4 razy under 10,5 - dodatkowo uwazam, ze w dzisiejszym meczu Anglikow ze Szwedami gra bedzie bardzo ostrozna, co nie sprzyja duzej liczbie rogow.

wiec under 10,5 - BaW - 1,80

Do góry
#585364 - 20/06/2006 11:34 Re: GRUPA - B -
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

O czym wy mówicie ,jakich kalkulacjach teraz że ten wygra ,ci zremisują ,takie myslenie prowadzi do piekła ,jak grać to na całego i walczyć do upadłego.Anglia dziś wygra ze Szwedami/To samo w grupie A Niemcy nie bedą kalkulować bo graja dla publiczności i dla siebie.





//Rozumiem, że według Ciebie dziś Anglicy i Szwedzi zagraja do uapdłego, na noże połapią po kilka kartek, kilka kontuzji i jeszcze Bóg wie czego a za 3 dni wyjdą na boisko z Niemcami i co ?? Masz jakieś pomysły co wtedy bo to jest dopiero dla mnie tok myślenia cokolwiek niezrozumiały. A że wygraja to wszystko możliwe tylko nie wierzcie w to że dziś Anglia będzie się zabijać o punkty !!

Do góry
#585365 - 20/06/2006 11:34 Re: GRUPA - B -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Ja podobnie jak wielu typerów przewiduję w dzisiejszym spotkaniu remis. Mówi się o tym, ze drużyny z grup A i B moga grać tak, by uzysać jak najlepszą sytuację w 1/8 finału. Nie wiem czy tak będzie czy nie. Niewątpliwie Szwedzi i Anglicy mają ku temu wieksze szanse, gdyż będą już znać wynik Niemców.

Tak czy inaczej przewiduję remis...zarówno do przerwy jak i końcowy. Anglicy wydaja się być silniejsi, grają lepiej od Szwedów, którym to jednak z Wyspiarzami zawsze nieźle szło.

Śmierdzi poważnie remisem i nie tylko my to wiemy, wystarczy popatrzec na kursy u buków.

Do góry
#585366 - 20/06/2006 11:38 Re: GRUPA - B -
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Ciekwaie wygladaja kursy na over w meczu Anglia - Szwecja
betway daje 2,60, nie patrzylem w oferty innych bukow ale mysle ze warto sprobowac:)
Obie druzyny nie mialy do tej pory overow mysle ze czas najwyzszy

Powazniej traktujac sprawe uwazam ze obie ekipy maja awanas w kieszeni bo mimo wszystko nie sadze zeby TiT wygralo z Paragwajem, i wyspiarze i skandynawowie zagraja na wiekszym luzie i bedzie to bardziej mecz dla kibicow niz dla nich samych, owszem potyczki szwedzko-angielskie zawsze byly przyprawiane na ostro ale dzis sprawa ma sie troche inaczej.
Nie zwracalbym tez uwagi na fakt ze beda niby kalkulowac co bardziej sie oplaca tzn z ktorego miejsca wyjsc z grupy bo Szwedzi sa na musiku i malo od nich zalezy bo rowniez sadze ze nie pokonaja Anglikow, a Anglicy sa swiecie przekonani ze prezentuja sie tak dobrze ze nie czuja potrzeby kalkulowania co bardziej sie oplaca.
Tak wiec
over 2,5 z kursem 2,60
2-1 dla Anglikow z kursem 11
kursy z betway ale na correct score SB pewnie bedzie mialo lepszy kurs:)

Do góry
#585367 - 20/06/2006 11:41 Re: GRUPA - B -
Calma Offline
member

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 133
Quote:

Quote:

Dlatego ja proponowałabym skoncentrowac się na zakładach tj. ilosć wyrzutów z autu, czy rzutów rożnych.




A co konkretnie proponujesz, jezeli chodzi o rozne?

Ilosc rzutow roznych w poprzednich meczach:

ENG-PAR 6-1
TRI-SWE 1-8
ENG-TRI 7-3
SWE-PAR 6-3

Jak widac 4 razy under 10,5 - dodatkowo uwazam, ze w dzisiejszym meczu Anglikow ze Szwedami gra bedzie bardzo ostrozna, co nie sprzyja duzej liczbie rogow.

wiec under 10,5 - BaW - 1,80




Zagralam na under 4,5 zółtych - BaW 1,70. Zastanawiam sie jesze nad over 20,5 wybić z bramki - będących raczej wynikiem za długich podań na skrzydła a nie ogromną iloscią strzałów, chociaż jeżeli na boisko wybiegnie Rooney to będzie pewnie próbował z dystansu.

Do góry
#585368 - 20/06/2006 12:10 Re: GRUPA - B -
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Quote:


Tak wiec
over 2,5 z kursem 2,60




Hm... przyznam iz masz troche racji i obrales calkiem ciekawy tok myslenia ale wydaje mi sie iz jednak obedzie sie bez "overowych niespodzianek" .

Szwecja-Anglia

Szwedzi sa ostatnio w beznadziejnej formie strzeleckiej delikatnie rzecz ujmujac i gdyby mieli troche mniej szczescia Paragwajowi take by nic nie wcisneli. Inaczej ma sie sprawa z ich defensywa, ktora ma sie calkiem solidnie i chyba tylko to pozostalo po "wielkiej" Szwecji ktora pamietamy z eliminacji do Euro. Do tego dochodzi jeszcze aspekt iz Skandynawom wystarcza punkt do pewnego awansu- zapewne przede wszystkim beda zabezpieczac tyly a ofensywa zejdzie na drugi plan.

Anglia ma jedna z najlepszych defensyw tych mistrzostw. Bardzo trudno sie przez nia przebic i chyba nie musze sie o niej zbytnio rozpisywac. Jesli chodzi o efensywe to w tym meczu moze wygladac ona slabiej gdyz zagrozony jest wystep Gerrarda(1 zolta kartka) i Lamparda(Sven chce dac mu odpoczac) troszke to martwi gdyz to oni czesto rozbijaja ataki przeciwnika juz na 40metrze ale najbardziej na tym zapewne ucierpi ofensywa. W ataku wystapia prawdopodobnie Owen i Rooney- wielcy napastnicy ale obydwaj po ciezkich kontuzjach. Trzeba pamietac iz Anglicy tak jak Szwecja nie maja po co forsowac tepa, w 100% wystarcza im remis do tego tak doswiadczeni gracze wiedza iz nic im po zwyciestwie nad Szwecja jesli nie ograja Niemcow. Pamietajcie iz pilkarze nie graja dla naszych typow ale dla siebie i jesli wynik ich satysfakcjonuje to nie wlacza o handi czy wygrana mimo iz sa w stanie powiesc rywala jeszcze kilkoma bramkami(no chyba iz sami puszcza jakis kuponik ).

Tak wiec:

under 2,5 1,60

Szwecja nie strzeli 2,30

Do góry
#585369 - 20/06/2006 13:18 Re: GRUPA - B -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Ja również skłaniałbym się raczej ku underowi, tak jak kolega powyzej. Kursy na over moze i są okazyjne ale nie biora się z niczego. Ostatnio mam spore wyczucie do wyników live i wciąż chodzi mi po głowie remisowy wynik 1:1. Nie wierzę by Anglicy ze Szwedami urządzili sobie ostrzejsze strzelanie.

Do góry
#585370 - 20/06/2006 13:31 Re: GRUPA - B -
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Under jak najbardziej prawdopodobny. Kursy oczywiście śmieszne nawet 1,40 widziałem a GB ma na 100% 1,45, ale skądś się wzięły. Mecz jak już pisałem taki gdzie remis urządza obydwa zespóły. Oczywiście nie jest 100% pewne że wykręcą go ale napewno nikt nie zechce tego przegrać i raczej będzie uważna gra w obronie.
Dla mnie 0-0 bardzo prawdopodobny wynik.

Do góry
#585371 - 20/06/2006 17:20 Re: GRUPA - B -
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Też się przychylam do underka 2,5 gola, a jeszcze bardziej widzi mi się podział punktów z dokładnym wynikiem 0-0 lub 1-1. Innym zakładem na mecz Anglia - Szwecja jest under 4,5 żółtych kartek. Obie drużyny będą grały ostrożnie aby nie załapać głupich kartek przed 1/8 co się potwierdziło w meczu Niemcy - Ewador.

Jeszcze co do typu Paragwaj - Trynidad i Tobago, z całym szacunkiem dla tych drugich wydaje mnie się że powinna tu być 1 po kursie 1,8. Moim zdaniem Paragwaj jest drużyną o klase lepszą, a Trynidad już raczej nie bedzie się bronił i jechał z kontry. A Valdez i Cruz grając na luzie powinni coś uszczelić

Do góry
#585372 - 20/06/2006 17:30 Re: GRUPA - B -
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
ja osobiscie zagralem Ile goli padnie w 1 polowie meczu Szwecja - Anglia - under 1,5 po kursie 1.35 w BAW

Do góry
#585373 - 20/06/2006 17:47 Re: GRUPA - B -
osin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 3104
Skąd: Wolverhampton
Quote:

Quote:

Dlatego ja proponowałabym skoncentrowac się na zakładach tj. ilosć wyrzutów z autu, czy rzutów rożnych.




A co konkretnie proponujesz, jezeli chodzi o rozne?

Ilosc rzutow roznych w poprzednich meczach:

ENG-PAR 6-1
TRI-SWE 1-8
ENG-TRI 7-3
SWE-PAR 6-3

Jak widac 4 razy under 10,5 - dodatkowo uwazam, ze w dzisiejszym meczu Anglikow ze Szwedami gra bedzie bardzo ostrozna, co nie sprzyja duzej liczbie rogow.

wiec under 10,5 - BaW - 1,80



Ale zauważ, że obie drużyny miały ponad 5 rogów w każdym meczu. Zresztą, obie grają dużo skrzydłami z wrzutkami w pole karne. A to często kończy się rogami. Dlatego uważam, że dziś będzie over10.5 rożnych

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, Lukasz111, Igor, igea23, latajaca_holenderka), 4456 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4482 @ 3 minut 31 sekund temu