Opcje tematu
#585671 - 21/05/2006 23:38 Nieudolnosc czy masochizm ?
hotdog Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/05/2003
Postów: 2164
Skąd: Nowa Huta/Londyn
To jest w pewnym stopniu paranoja co sie tu dzieje. Wiekszosc tylko nadaje jak to nie jest zle i gdzie jest lepiej, po czy dla promocji 100PLN wplaca pieniadze do tego jak pisza pozniej "kiepskiego" buka. Nie mam zamiaru nikogo bronic, a wszczegolnosci (z)buki, ale albo nie wiecie gdzie wplacacie pieniadze co jest zupelna glupota, albo lecicie na lep "paru" zlotych co swiadczy tylko o tym ze albo nie potraficie sami zarobic na bukmacherce i lasicie sie na cokolwiek darmoewgo, albo jestescie masochistami psychicznymi. Jezeli komus(w tym przypadku) jakis buk nie odpowiada, to nie wplaca tam pieniedzy. Jest tak duza oferta ze kazdy moze wybrac to co mu pasuje. W dodatku nikt nie zadaje sobie trudu zeby przeczytac regulaminy, a po postach widac ze wiekszosc nawet nie czyta tematu w ktorym zadaje pytania, na ktore juz wielokrtotnie byla podana odpowiedz. Przeciez zanim sie wplaci gdziekolwiek pieniadze, powinno sie dowiedziec co dana firma oferuje(nie tylko buki).
Czyli co, wiekszosc tych narzekajacych chce powiedziec ze nie znala zadnych zasad i co proponuje buk do ktorego przelali pieniadze ?!!! A jezeli tak to do kogo niby chcecie miec pretensje ? Sa dziesiatki (z)bukow ktore maja o wiele gorsze zasady i oferte ale o nich nie skrobiecie bo nie dali Wam za darmo pieniedzy. Jezeli wplacacie do tak "niedobrego" buka a przy tym cwaniakujecie ze tylko zrobicie obrot i wyplacacie, to po co wogole idziecie na jakies 100zl skoro bez zadnego problemu zarabiacie to w innych lepszych bukach? Juz nie wspomne o tym co sie dzieje jak jakis (z)buk zaoferuje bez wplaty 5PLN a juz nie mowiac o calych 5euro! Po czym wielu z nich pisze pozniej o jakiejs uczciwosci i odpowiednim podejsciu. Przeciez wielu chyba nie rozumie tego co mowi/pisze !
Jest takie stare przyslowie ze darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada. Ale nie w Polsce. Tutaj nawet jezeli od kogos sie cos wezmie, to i tak ma sie do niego pretensje.
I nie chodzi mi o to zeby nie miec wymagan, ale mozna wczesniej zwrocic uwage czy sie wchodzi w gowno czy nie. A jezeli pare groszy lezacych na ulicy zaslepia go, to pozniej chodzi smierdzacy. I to on powinien sie bardziej umyc a nie ten co sie zesral.
Wiec jezeli tacy dobrzy i wytrawni gracze wchodza do spolki z takimi kiepskimi (z)bukami to niech lepiej ida do psychologa bo forum im nie pomoze.

Do góry
Bonus: Unibet
#585672 - 22/05/2006 05:44 Re: Nieudolnosc czy masochizm ?
ciacho1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/09/2004
Postów: 2804
Skąd: Kraków
A wiedz ja ze swej strony napisze tak na internecie gram niedlugo bo okolo roku i jak wiekszosc z nas lubie sie samemu przekonac co do jakosci swiadczonych uslug przez firmy bukamcherskie. Bonusy sa czynnikiem motywujacym do wplacenia tam pieniedzy, wiadomo ze to przyciaga graczy i czesc z nich pewnie tam zostanie nawet juz bez zadnych bonusow. Ja przykaldowo wplacajac do GB wiem ze teraz on bedzie moim glownym bukiem gdyz wszystko mi tam pasuje, lacznie z wyplatami, rowniez program (srebrny/zloty status jest ciekawy). Regulaminy zas napewno przynajmniej czesc wplacajacych czyta, bo chyba wypada wiedziec jakie sa warunku bonusu, ile idzie wyplata itd. Kolejna sprawa to support, wiadomo ze roznie z tym jest i nie wystarczy tylko wczesniej pisac meili bo przy wplatach zawsze sa mili i sluza pomoca, gozej czesto bywa jak rodza sie jakies problemy z wyplatami i ja wlasnie po tym glownie selekcjonuje buki w ktorych gram, jesli wyplata jest bez problemu super, a jesli juz rodza sie jakies problemy niezalezne odemnie to interesuje mnie jak sprawa zostanie zalatwiona i jak zostane potraktowany, czy kontakt bedzie z supportem dalej dobry czy juz jednak nie. No i lubie tez jak bukmacher dotrzymuje slow widniejacych w regulaminie np wyplata MB 1 dzien roboczy. Czekam tez na wypowiedzi innych bo moze sie zrodzi ciekawa dyskusja.

Do góry
#585673 - 22/05/2006 05:45 Re: Nieudolnosc czy masochizm ?
Alphabet Offline
enthusiast

Meldunek: 05/04/2006
Postów: 212
Quote:

Nieudolnosc czy masochizm ?



Quote:

A jezeli pare groszy lezacych na ulicy zaslepia go, to pozniej chodzi smierdzacy. I to on powinien sie bardziej umyc a nie ten co sie zesral.





może sraczka ?

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], Ojro, Akhu, 11kera11, alfa), 3467 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49