Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#59068 - 09/05/2004 18:53 Jaki sens stawiać ...
tue Offline
member

Meldunek: 01/05/2004
Postów: 178
Skąd: Sosnowiec
.. kiedy kończy sie już sezon w wielu ligach piłkarskich i wszystko prawie jest rozdane ? Niektórzy cieszą się że jest końcówa i chcą obrobić buki, wytłumaczcie proszę na czym polega ich optymizm .

Do góry
Bonus: Unibet
#59069 - 09/05/2004 19:17 Re: Jaki sens stawiać ...
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Mecze sprzedane: np dzisiaj Reggina - Milan...takiech spotkan sie szuka pod koniec sezonu.

Do góry
#59070 - 09/05/2004 19:22 Re: Jaki sens stawiać ...
tue Offline
member

Meldunek: 01/05/2004
Postów: 178
Skąd: Sosnowiec
[QUOTE]Oryginalnie wysłał takizwykly:
[qb]Mecze sprzedane: np dzisiaj Reggina - Milan...takiech spotkan sie szuka pod koniec sezonu.[/qb][/QUOTE]To dlaczego buki nie wycofują takich spotkań, a może wszyscy stawiają na Reginę, a wygra jednak Milan ? Przecież bukmacherzy nie lubią tracić

Do góry
#59071 - 09/05/2004 19:24 Re: Jaki sens stawiać ...
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Wlasnie czesto tak jest...mecz niby sprzedany, kurs zanizony, połowa ludzi stawia, a pozniej sie okazuje ze nic z tego "sprzedania" nie wyszlo:-)

Do góry
#59072 - 09/05/2004 19:36 Re: Jaki sens stawiać ...
tue Offline
member

Meldunek: 01/05/2004
Postów: 178
Skąd: Sosnowiec
Jednak wyszło - jak na razie 2-0 ( szkoda )

Do góry
#59073 - 09/05/2004 20:06 Re: Jaki sens stawiać ...
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Ustalmy jeszcze raz jedno. To, że buki wycofują jakieś mecze z oferty nie znaczy, że mecze te są ustawione. W internecie działają setki manipulatorów, którzy chcą żebyście uwierzyli, że jakiś mecz jest ustawiony i to oni robią na tym fortunę. A w dzisiejszych czasach dobrze zapuszczona plotka potrafi obejść cały świat w 3 godziny. Jak ktoś mądry tu wcześniej napisał "jeżeli mecz jest ustawiony to wie o tym kilka osób, a nie trąbi cała Europa". Bo to, że Milan wystawia skacowane rezerwy i dzień po imprezie z okazji mistrzostwa, nie gra już o nic to zupełnie inna sprawa.

a w tym momencie jest już 2-1...

P.S. Wczoraj podobno miał w Belgii wygrać Heusden. Dostał lanie 4:0. Pozdrawiam kombinatorów.

Do góry
#59074 - 09/05/2004 23:31 Re: Jaki sens stawiać ...
jazdun Offline
enthusiast

Meldunek: 26/03/2003
Postów: 260
Skąd: Elblag
Jak dla mnie sukces w bukmacherce to cos co moze sie nas trzymac przez jakis czas jednak w kazdej chwili mozemy poplynac i to grubo dlatego trzeba zachowywac zimna krew i nie rzucac wszystkiego co mamy na zaklady po kilku wygranych tylko nadal robic swoje.

Sztuka nie jest znalezienie pierwszego lepszego cynku o sprzedaniu czy odpuszczeniu meczu przez jakas druzyne. Cala filozofia polega na dobrej selekcji znalezionych informacji. Najlepszym nauczycielem jest praktyka wg mnie w tym przypadku. Porazki to wtopiona kasa, mozna jednak wyciagac z nich wnioski aby nastepnym razem nie dac sie juz zrobic w bambuko.

Do góry
#59075 - 09/05/2004 23:36 Re: Jaki sens stawiać ...
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Ustawione mecze, to tak jak w Hiszpani, Baskowie graja dla siebie, przeciez nie sa to mecze sprzedane, a tzw. piknik, teraz można się najbardziej obłowić.

Do góry
#59076 - 10/05/2004 02:01 Re: Jaki sens stawiać ...
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Experto:
[qb]Ustawione mecze, to tak jak w Hiszpani, Baskowie graja dla siebie, przeciez nie sa to mecze sprzedane, a tzw. piknik, teraz można się najbardziej obłowić.[/qb][/QUOTE]Jest to chyba trochę naiwny tok myślenia. Dzisiaj rządzi niestety kasa. Trochę przypomina mi to rozumowanie typu "skoro Legia gra z Pogonią to będzie remis bo oba kluby mają zgodę". A potem Legia wygrywa 5:1.

Do góry
#59077 - 10/05/2004 02:23 Re: Jaki sens stawiać ...
RoYeK Offline
veteran

Meldunek: 26/01/2004
Postów: 1263
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Experto:
[qb]Ustawione mecze, to tak jak w Hiszpani, Baskowie graja dla siebie, przeciez nie sa to mecze sprzedane, a tzw. piknik, teraz można się najbardziej obłowić.[/qb][/QUOTE]Jest to chyba trochę naiwny tok myślenia. Dzisiaj rządzi niestety kasa. Trochę przypomina mi to rozumowanie typu "skoro Legia gra z Pogonią to będzie remis bo oba kluby mają zgodę". A potem Legia wygrywa 5:1.[/qb][/QUOTE]Zgadzam się. Per saldo na niespodziankach i "ustawionych meczach" nie da się wyjść na +. Po prostu, niemal niemożliwe jest odróżnienie informacji prawdziwej od dezinformacji i dorabiania fałszywej ideologii do spotkań. Naprawde pewny i ustawiony mecz jeszcze mi się nie trafił, a stawiając na "newsy" wygrałem tylko raz przegrywając 4 :rolleyes: Per saldo w plecy. I co gorsze nie zawsze (a nawet rzedko) daje się wyczuć kiedy np. Milan sobie odpuszcza. Trzebaby mieć za znajomego np. ciecia z ich stadionu, a takie znajomości to kto ma? Kilku Włochów i oni będą trzymać jadaczki a kłódki, bo inaczej blok meczu i kaska nie popłynie. Jasne, że można było przypuszczać, że Romie i Milanowi nie będzie się chciało chcieć, ale to i tak liczenie na łut szczęścia, bo cholera wie, czy w danym meczu nie ma ktoś komuś czegoś do udowodnienia I tak wracamy do punktu wyjścia, czyli do zwykłego łutu szczęścia.
Pozdrawiam

Do góry
#59078 - 10/05/2004 03:03 Re: Jaki sens stawiać ...
pyk Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2004
Postów: 1153
Wracajac do meritum tego tematu to powiem tak, ze mi osobiscie lepiej sie typuje na poczatku sezonu. Wtedy kazdy gra o cos, druzyny sa swieze, zawodnicy sie staraja. Pod koniec sezonu jest znacznie gorzej niby ostatnie 2 kolejki połowa druzyn gra o nic ale potrafi urywac punkty. A przekonalem sie o tym w ten weekend, poscilem kupony z tymi meczami (jeden gra o cos-puchary, utrzymanie a drugi kompletnie o nic):
Aston Villa, M`gladbach, Bochum, Bilbao, Liverpool, Kaiserslautern, Lyon, Saragossa.
Do wygrania prawie 15000 i co 2 druzyny daly dupy. Tak wiec twierdzenie o ukladach i odpuszczaniu pod koniec sezonu jest śmieszne, przynajmniej w czołowych ligach.
Bo niby co taka Reggina moze dac Milanowi w zamian za odpuszczenie.

Do góry
#59079 - 10/05/2004 13:14 Re: Jaki sens stawiać ...
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Hmm tak przeczytalem wasze posty i postanowilem tez sie wypowiedziec.O ustawionych meczachto nie ma co mowic bo to "bojda" puszcana przez jakis fanatykow jakis druzyn.Nie t twierdze ze jakowych meczy nie ma ,ale jak napisla ktos wyzej " wie o tym garstka ludzi",a to ze sie slyszy np w prof rozmowe 2 gosci w wieku 50lat ,(zdaawwalo by sie ze wiedza o co chodziw bukmacherce),ktorzy gadaja ze mecz np widzem -lech jest ustawiony na remis i twardo stawiaja na to ,glosno sie klucac ze caly prof slyszy.A po chwili dodja stwierdzenia w stylu 12 letnich dzieci ze to "pewniak"itp ,to o czym my gadamy?.wlasnie od takich ludzi idzie fama po bukach i w srod graczy o ustawionych meczachi wiara lyka to bez zapitki bo "dziadek" staly bywalec stwierdzil z kolega z dany mecz to "PEWANIK 100%" i pusci go na tasiemcu za 2 zl.To na tyle mojej wypowiedzi co do ustawionych meczy i skad sie bieze polotka o nich.i jestem przekonany ze 90% jest to prawda,sam mam takich dziadkow 9 u sojegobuka ktorzy tak nadaja,wiec wiem cos o tym procederze .
PYT napisal ze lepiej mu sie gra na poczatku sezonu,a mi przeciwnie .Zawsze staram sie odczekac 3-4 koejki dnej ligi ,aby sprawdzic w jakiej "formie" sa druzyny i z jakim nastawieniam graj.Bo stawianie na 1 kolejke jakiej kolwiek ligi to czysty lud szcescia,bo nie mozemy przewidziec jaki wplyw beda mialy wzmocnieni w przrwie miedzy sezonami ,pozytywny czy negatywny itd.A koncowka sezonu tez nie jest zla ,ale nie sam koncowka na 4-3 koljeki przed zakonczeniem sezonu w nodze nie ma co juz stawiac.ostatnie 2 wekeendy przejechalem sie ostro na p.noznej .Osobiscie gram w 95% NHL w brew opini niektorych to loteria no dla nie ktorych na pewno ,ale dla mnie NHL jest pewniejsze niz p.nozna mam na nim o nieb wieksze zyski niz na nodze.
Pozdrawiam iwo: duzysz zyskow.

Do góry
#59080 - 10/05/2004 13:19 Re: Jaki sens stawiać ...
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
P.S. piszac ze plotka od "dziakdow" idzie po bukach nie mam na mysli tego ze buki na tej podztawie wycowuja dany meczz oferty

Do góry
#59081 - 10/05/2004 17:20 Re: Jaki sens stawiać ...
meyde9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5972
Skąd: Biłgoraj/Kraków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tue:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał takizwykly:
[qb]Mecze sprzedane: np dzisiaj Reggina - Milan...takiech spotkan sie szuka pod koniec sezonu.[/qb][/QUOTE]To dlaczego buki nie wycofują takich spotkań, a może wszyscy stawiają na Reginę, a wygra jednak Milan ? Przecież bukmacherzy nie lubią tracić[/qb][/QUOTE]jak to nie wycofuja u niektorych wycifali, niektorzy tak kursy poobnizali ok 4.00 na Milan a 1.80 na Reggine
tak jak wczoraj Deportivo z Espanyolem taki piekny mecz i Espanyol wygral iwo:

Do góry
#59082 - 11/05/2004 12:09 Re: Jaki sens stawiać ...
Anonymous
Unregistered


Jaki sens???
Idzie duzo zarobic np. mecze adan-besikta,
ankara-adana...nic tylko obstawiac i kasować

Do góry
#59083 - 11/05/2004 12:39 Re: Jaki sens stawiać ...
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
JAKI SENS?! PO ZAKONCZENIU TYCH SPOTKAN DOSTANIESZ ODPOWIEDZ:)
--------------------------------------------------
Profesjonal...
--------------------------------------------------
013. Aarau-Wil 1@1.81 :stop: (2-0)
009. Arsenal-Leicester 1@1.34 :stop: (4-0)
192. Ol.Pireus-Aris 1@1.19 :stop: (3-1)
015. Liverpool-Newcast. 0@3.05 :stop: (1-1)
026. Marseille-Montpel. 1@1.64 :stop: (2-1)
848. LA.Lak.-S.Anton. 1@1.52 :stop: (WIN+10)
--------------------------------------------------
AKO: 21,94
STAWKA: 20 PLN
EWK: 394,99 PLN
--------------------------------------------------

--------------------------------------------------
WWW.PROFESJONAL.COM.PL
--------------------------------------------------

Do góry
#59084 - 11/05/2004 12:51 Re: Jaki sens stawiać ...
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
:5gw: w/w kupon wejdzie na 87,6% !!!

Do góry
#59085 - 11/05/2004 13:43 Re: Jaki sens stawiać ...
kitlet1 Offline
addict

Meldunek: 20/10/2003
Postów: 614
Skąd: Kraków
Przeczytałem wasze wypowiedzi i w zupełności sie zgadza w sprawie u stawionych meczy!!
Jak kto słusznie zauważył jezeli mecz jest naprawde ustawiony to wie o tym nieliczna ilośc osób a nie połowa swiata!! Sam w ostatniej kolejce przejechałem sie na niby ustawionym Widzewie. Nie ma naprawde co zachwycac sie wszystkimi plotkami krążacymi po internecie bo śledzac ostatnie wyniki to conajmniej 50% sie nie sprawdziło(wspomne tutaj tylko: Widzew, 1/3 belgijskiej w ostatniej kolejce, pamietny mecz Pogoni ze Stasiakiem )!! Oczywiście mecze są kupowane i to we wszystkich ligach, jestem o tym przekonany!! Ale niestety niektórzy uważaja ze jak jzu jest sedzia kupiony to mecz ustawiony!! A sam sedzia to nie pomoże!! Może wyciagnac jakiegoś dziwnego karnego nie uznac bramki z niby "spalonego" no ale sa sytuacje w ktorych nic nie poradzi!! A żeby kupić zawodników przeciwnej drużyny to nie taka prosta sprawa!!
Wiec z włąsnego doświadczenia radze uważać na te niby ustawiane mecze, i raczej poszukac coś innego niż polegac na opiniach innych internautów!!..JAK KTOS WIE NAPEWNO O NAPRAWDE USTAWIONYCH MECZACH TO NIGDY NIE BEDZIE O NICH PISAŁ NA NECIE!!!

Do góry
#59086 - 11/05/2004 15:38 Re: Jaki sens stawiać ...
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Patricu$:
[qb] :5gw: w/w kupon wejdzie na 87,6% !!![/qb][/QUOTE]A to ciekawe. Ja tylko dodam i przypomnę , że prawdopodobieństwa poszczególnych meczy w przypadku ako się mnoży a nie dodaje

Do góry
#59087 - 11/05/2004 20:32 Re: Jaki sens stawiać ...
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
[QUOTE]Oryginalnie wysłał scottie:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Patricu$:
[qb] :5gw: w/w kupon wejdzie na 87,6% !!![/qb][/QUOTE]A to ciekawe. Ja tylko dodam i przypomnę , że prawdopodobieństwa poszczególnych meczy w przypadku ako się mnoży a nie dodaje [/qb][/QUOTE]... te 87,6% to szansa na wejscie kuponu a nie jego ako ;/

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, Akhu, igea23, VVega, Sensei, 11kera11, alfa, akagi, rafal08), 3434 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49