Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#616256 - 20/07/2006 23:33 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
e-pieniadze Offline
member

Meldunek: 26/03/2006
Postów: 183
za to pieknie weszło herbi -2,5 - Nicki

Ryzykant jestes jak grales na taką parę. Było można się spodziewać, że Herbi pojedzie jakąs zmianę i jokera ( jednak to bez znaczenia) ale grać przeciwko Andersenowi, który ma sezon życia to ryzykanctwo.

Mógłby ktoś opisac jak wyglądała jazda Naszych ? Tak dramatycznie jak pokazują wyniki ?
Nie oglądałem relacji w TV.

Do góry
Bonus: Unibet
#616257 - 21/07/2006 02:31 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

za to pieknie weszło herbi -2,5 - Nicki

Ryzykant jestes jak grales na taką parę. Było można się spodziewać, że Herbi pojedzie jakąs zmianę i jokera ( jednak to bez znaczenia) ale grać przeciwko Andersenowi, który ma sezon życia to ryzykanctwo.

Mógłby ktoś opisac jak wyglądała jazda Naszych ? Tak dramatycznie jak pokazują wyniki ?
Nie oglądałem relacji w TV.




dramatycznie to delikatnie powiedziane,nie wiem co za debil w PZMOT wymyślil sobie Kasprzaka i Kołodzieja ale z Holtą i Walaskiem napewno byśmy sie tak nie skompromitowali,wynik oddaje w pełni beznadzieje naszego teamu , gdzie każdy dał dupy....

Do góry
#616258 - 21/07/2006 07:40 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
mihal Offline
addict

Meldunek: 26/03/2005
Postów: 519
Quote:

Quote:

Czemu śmiech ;?

Można robić combosy

pozdrawiam





Hehe, niezle 10bet pojechal umieszczajac zaklady BAW i EXP (lacznie) w swojej ofercie.



Tylko że w nakładaniu szalonych limitów te żałosne parobasy są niedoścignione, a 10bet rżnąc od nich ofertę robi im poważną konkurencję bo stawkowanie w 10bet na zupełnie innym poziomie.
I bardzo dobrze.

Do góry
#616259 - 21/07/2006 07:50 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

za to pieknie weszło herbi -2,5 - Nicki

Ryzykant jestes jak grales na taką parę. Było można się spodziewać, że Herbi pojedzie jakąs zmianę i jokera ( jednak to bez znaczenia) ale grać przeciwko Andersenowi, który ma sezon życia to ryzykanctwo.

Mógłby ktoś opisac jak wyglądała jazda Naszych ? Tak dramatycznie jak pokazują wyniki ?
Nie oglądałem relacji w TV.




Polacy zaczeli jechac od polowy III serii, zdazylismy juz stracic jokera, potem bylo niezle. Fatalny Kasprzak, slaby Kolodziej, pozostala trojka jak sie dopasowala byla ciezka do ugryzienia dla reszty, co sie moglo rzucic w oczy z calych zawodow? Andersen, mysle, ze jak sie ktos wkurzy to go zdzieli w koncu w boksie za to jak on jezdzi.

Do góry
#616260 - 21/07/2006 14:01 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
e-pieniadze Offline
member

Meldunek: 26/03/2006
Postów: 183
Andersen ? Hmm widziałem go na żywo w paru meczach i jest strasznym walczakiem, jeździ widowiskowo, a wiadomo, że można czasami przesadzić jednak nie napisałbym, że to jazda niebezpieczna Zresztą duńczycy preferują ostry żużel ( chociaz nie po wszystkich widać ), a to się podoba.

A co do Chomskiego, będzie dymisja ?
Trenerem reprezentacji powinien zostać Cieślak ! Ten to jest kombinator i umie trzymać za pysk. Takiego cwaniaka Nam trzeba, zeby Olsen sie nie panoszył na Naszym podwórku.

Do góry
#616261 - 21/07/2006 17:02 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Panowie Unibet wystawil kursy na FINAL

Patrze od razu na kurs dotyczacy ANGLIKOW ? i co widze 12 !
Biore dziekuje i czekam do jutra

COME ON ENGLAND !

Do góry
#616262 - 21/07/2006 17:12 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Quote:

Panowie Unibet wystawil kursy na FINAL

Patrze od razu na kurs dotyczacy ANGLIKOW ? i co widze 12 !
Biore dziekuje i czekam do jutra

COME ON ENGLAND !




Tu się nei zgadzam. Wczoraj było widac jak jeżdżą anglicy. Mają luki w składzie i gdyby nie słaba postawa na początku zawodów polaków to byłoby gorąco. Wydaje mi się,że jutro będzie bardzo ciasno w czołówce jednak nie widzę tam Anglików.
Nie mają żadnego zawodnika który by był super liderem(jak Crump, Hancock czy Andersen). Wydaję mi się,że faworytem jest Australia. Gdyby Nicki lubił ten tor to widziałbym ich na 2 miejscu ale tak może Sszwecja a byc może Anglia hehe. Dużo niewiadomych. ALe Anglia DMŚ ? Jakoś tego nie widzę.

Do góry
#616263 - 21/07/2006 17:14 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
wasp Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 2428
Skąd: krakow
Quote:

Panowie Unibet wystawil kursy na FINAL

Patrze od razu na kurs dotyczacy ANGLIKOW ? i co widze 12 !
Biore dziekuje i czekam do jutra

COME ON ENGLAND !




AL,kurs marzenie , tylko czy Anglia jest wstanie tego dokonac?Osobiscie troszke powatpiewam, gdyz z calym szacunkiem do Nichollsa, czy tez Richardsona, to mimo wszystko ustepuja umiejetnosciami takim tuzom jak ;Crump, Adams, Andersen itd.a sama znajomosc toru jak i chec zwyciestwa to troszke malo.Jednak niespodzianki sie zdarzaja wiec delikatnie mozna sprobowac.Pozdrawiam

Do góry
#616264 - 21/07/2006 17:35 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
galeon Offline
old hand

Meldunek: 14/04/2003
Postów: 1047
Skąd: rzeszów
@12 to duzo? Spokojnie znajdziesz jutro wiekszy kurs, nawet juz teraz w angielskich bukach kursy w okolicach @15. A jutro pewnie znajdziesz 20.00...

Do góry
#616265 - 21/07/2006 19:54 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Kurs jest bardzo mocno przesadzony panowie ja nikogo nie namawiam
sam gram na Anglie poniewaz racjonalnie uwazam ze stac ich na wygranie.
W barazu na pewno nie jechali na najlepszych silnikach bo i po co ?
Tor tez bedzie przygotowany pod nich jestem przekonany dlatego stawiam
z pelna swiadomoscia na Anglie.

Do góry
#616266 - 21/07/2006 20:12 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

Kurs jest bardzo mocno przesadzony panowie ja nikogo nie namawiam
sam gram na Anglie poniewaz racjonalnie uwazam ze stac ich na wygranie.
W barazu na pewno nie jechali na najlepszych silnikach bo i po co ?
Tor tez bedzie przygotowany pod nich jestem przekonany dlatego stawiam
z pelna swiadomoscia na Anglie.




3 linijka bez komentarza

Do góry
#616267 - 21/07/2006 20:33 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
wasp Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 2428
Skąd: krakow
Nie chce gdybac , bo i po co , tylko napisze jako ciekawostke, Richardson (joker) gdyby przywiozl 6pkt wynik by brzmial 48-48.Chce tylko zaznaczyc jak moze sie wszystko przetasowac i do konca moze byc walka o mistrzostwo.Nie mozemy zapominac wlasnie o jokerze bo faktycznie moze zmienic wynik.Tu sie zgadzam , ze Anglia bardziej pilnowala bezpiecznej 2-ej pozycji niz walke na 100% o zwyciestwo.Jednak z ostatecznymi decyzjami, typami trzeba sie wstrzymac do jutra , gdy ukaza sie oferty.Pozdrawiam.

ps.

Ja chyba bede gral Australie i Danie jako faworytow w roznych zestawach , a osobno naprawde mozna win Anglii, bo przy ewentualnym zwyciestwie gospodarzy wraca sie z sowita nawiazka.

Do góry
#616268 - 21/07/2006 20:33 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Hagii posmiejmy sie jutro o 23

Do góry
#616269 - 21/07/2006 22:09 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
w druzynie w.brytania jest zmiana ktora moze wyjsc temu zespolowi na dobre za Simona Steada jedzie Chris Louis
u kangurow za Rory Schleina pojedzie zuzlowiec miejscowego klubu z Reading Travis McGowan

Do góry
#616270 - 21/07/2006 22:36 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Moim zdaniem, wygrają Aussies i to dość spokojnie. Kombinowac z torem to sobie można, ale Anglicy nie mają składu na DMŚ i nic tego nie zmieni - kombinacje moga dac im medal i to wszystko. Poza Australia liczyc sie może Dania, ale Bjarne chyba już zawiedzie, a Iversen i Gjedde nie zrobią wiecej niż Wiltshire + Sullivan. Todd to nie byle frajer, starty ma rakiety i 8 punktów dowiezie, bo jechac potrafi. McGowan u siebie tez cos pourywa, a Crump + Adams, tej pary przedstawiać nie trzeba.

Jestem dziwnie pewny zwycięstwa Kangurów i kurs choc wskazuje ich jako faworytów i tak wydaje mi sie zawyżony. Szwedów sie nie boje, oni pojechali już co mieli pojechac w Malili.

Do góry
#616271 - 22/07/2006 00:04 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Moim zdaniem właśnie Australia ma małe szanse na złoto.
W eliminacjach pokonali bardzo przeciętnych Polaków i Angoli jednym punktem.
Owszem Crump jest obecnie debeściak i poza zasięgiem rywali,ale reszta już nie taka mocna,do tego mają poważne dziury w składzie,w trójke się drużynówki nie wygra.
Todd to jednak niższa póła, a McGowan to wielka niewiadoma,a znajomość toru wcale nie musi być jego atutem (vide Gjedde i Koldi).
Anglicy zgadzam się ze też nie odegrają wielkiej roli i raczej powalcza o góra 3 miejsce.
Walkę o złoto rozegraja pomiędzy sobą Skandynawowie.
Dania ma rewelacyjnego Hansa(choć ostatnio zdeka przegina z ostrością jazdy), niezawodnego Nickiego, solidnego Bjarne oraz średniaków Iversena i Gjedde.
Szwedzi z kolei mają chyba najrówniejszy skład,bez wielkich gwiazd,ale za to całą solidną piątkę , która będzie sporo punktowała .Jeżeli któryś z Duńczyków zawali to wygrają Szwedzi,jeżeli Hans z Nickim pojadą ostro a reszta zrobi średnio 8 punkta to wygra Dania.
Takie jest moje zdanie.

Do góry
#616272 - 22/07/2006 02:13 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
e-pieniadze Offline
member

Meldunek: 26/03/2006
Postów: 183
Quote:


W barazu na pewno nie jechali na najlepszych silnikach bo i po co ?





to zdanie to chyba kwiatek miesiąca
Jasne, po co ? To tylko baraż w którym równie dobrze mogli dostać po dupie z Polską. Fakt, mogli końcówkę odpuścić ale żeby jechali jak na treningu ? taka teza jest spoooorą herezją

Ja Angoli nie widze wyżej niż 2-3 miejsce. Myślę, że wygrana rozstrzygnie sie między Danią, a Australią. Szwecja będzie rywalizowała z Angolami o 3 miejsce. Mają młodziaków w drużynie i jeszcze za mało doświadczenia u takiego Lindgrena czy Lindbaecka żeby wygrywali na obcych torach z takimi zawodnikami jak Andersen, Crump, Adams, Pedersen.

Chociaz zatypuje sobie na koniec i dziabne na win Australii. Todd w Anglii ma bardzo przyzwoite wyniki, żeby nie powiedzieć znakomite jak na powrót "po latach". Żelazna trójka swoje zrobi do tego nieobliczalny McGowan na swoim torze i wygrana gotowa. U duńczyków nie przekonuje mnie Iversen i Gjedde. Nicki też nie w szczytowej formie i mozna zakładać jego przegrane z Crumpem czy Adamsem.

Gdyby Dania miała jeszcze Jensena wtedy bez zastanowienia postawiłbym na Dunów.

Do góry
#616273 - 22/07/2006 07:12 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
Moim zdaniem Australia wygra ale na plecach siedzieć będą Duńczycy i Angole , Szwedzi hmmmm jakoś nie widze ich na torze w Reading. Moim zdaniem reprezentacja 3 koron zajmie ostatnie miejsce. Australia ma tylko jedno ogniwo które nie wiem jak pojedzie McGowan, reszta Adams Sullivan no i oczywiście Crump pojdzie dobrze wiec w nich upatruje faworytów do złota.

Do góry
#616274 - 22/07/2006 08:28 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Quote:


Dania ma rewelacyjnego Hansa(choć ostatnio zdeka przegina z ostrością jazdy), niezawodnego Nickiego, solidnego Bjarne oraz średniaków Iversena i Gjedde.
Szwedzi z kolei mają chyba najrówniejszy skład,bez wielkich gwiazd,ale za to całą solidną piątkę




Australia ma rewelacyjnego Crumpa, naprawdę niezawodnego Adamsa (bo Nicki zawodzi i dzis też rewelacji na tym nielubianym przez siebie torze raczej nie zrobi), solidnego Sullivana oraz 'mniejszych' średniakow - McGowana (porownywalny z Gjedde - OK) i Wiltshire'a (mam wrazenie ze Puk dzis sie nie odnajdzie w tych zawodach)

A Szwedzi to może o brąz powalczą jak im dobrze pojdzie

Do góry
#616275 - 22/07/2006 09:06 Re: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (SWC) 2006
wasp Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 2428
Skąd: krakow
Witam.

Panowie w milenium pojawila sie oferta.Na pierwszy rzut oka ciekawie wyglada;

Szwecja - G.B 2 2,20

Jak ktos juz wczesniej zaznaczyl Szwecja co miala pojechac , to juz...pojechala w Malili, w dodatku jest duza "szansa" ze 'mlodziez" sie troszke spali, w przeciwienstwie do gospodarzy w ktorych skladzie pojada sami rutyniarze.Kurs ...cacany.

Do góry
Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, akagi, Sensei, wHiTe_StAr, VVega, burbon, pacyfista, Lukasz111, igea23), 4384 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582811 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07