Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#627949 - 10/08/2006 11:20 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
slavia powinna spokojnie wygrac z drużyna z azerbejdżanu ,czesi to solidna druzyna wice mistrz kraju a jak wiadomo liga czeska jest na niezłym poziomie...a co myślicie o lokomotiv sofia oraz brondby ??biorąc pod uwagie jakich maja rywali powinni spokojnie wygrac choc po 1:0...tym bardziej ,ze lokomotiv gra niyb na wyjezdzie ale to spotkanie na neutralnym teranie więc jeszcze lepiej...jak myslicie??pozdro

Do góry
Bonus: Unibet
#627950 - 10/08/2006 11:39 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Rooney88 Offline
old hand

Meldunek: 01/01/2006
Postów: 848
Quote:

slavia powinna spokojnie wygrac z drużyna z azerbejdżanu ,czesi to solidna druzyna wice mistrz kraju a jak wiadomo liga czeska jest na niezłym poziomie...a co myślicie o lokomotiv sofia oraz brondby ??biorąc pod uwagie jakich maja rywali powinni spokojnie wygrac choc po 1:0...tym bardziej ,ze lokomotiv gra niyb na wyjezdzie ale to spotkanie na neutralnym teranie więc jeszcze lepiej...jak myslicie??pozdro




Wedlug mnie Slavia dzis nie wygra bo
- jest po ciezkim meczu z Teplicami gdzie wygrali 3-2
- w Azerbejdzanie jest goraco ( 38-42 stopnie )
- maja bardzo daleka droge do Azerbejdzanu
- Karvan w poprzedniej rundzie pocisnol dwa razy pepikow ze Slowacji

Do góry
#627951 - 10/08/2006 11:42 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
a co sądzisz o lokomotivie oraz brondby??

Do góry
#627952 - 10/08/2006 11:43 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Apoel - Trabzonspor 1x 1.55

Największe osłabienie Trabzonu w tym sezonie to brak Tekke, który obecnie bramki strzela w Zenicie. Jednak w zamian za to jest(a moze raczej ma być bo w meczu z Apoelem nie wystąpi)Marcelinho. W Apoelu kilku nowych i dobrych a więc wzmocnili się przed sezonem. Ronald Gomez reprezentant Kostaryki, Nikos Machlas niegdyś najlepszy Grecki napastnik reprezentował udanie barwy Ajaksu jednak koniczy juz powoli kariere i błąka się po słabych klubach. Ponadto jest Javi Pinto, Daniel Florea czy Aleksander Polking. Trabzon ma napewno w pamięci mecze z zeszłego roku z Anarthosisem gdy to niespodziewanie odpadł. Jeżeli Apoel bedzie chciał powtórzyć sukces Anarthosisu to pierwszego meczu nie może przegrać. Trabzon zaś będzie uważał w tyłach bo kiepska gra w obronie spowodowała klęske rok temu.

Karvan - Slavia 1x 2.15

Czesto teoretycznie lepsze kluby jadące w taką podróż nie przywożą dobrego wyniku licząc na mecz u siebie. Już Trnava pokazała, ze choć była faworytem na stadionie gości to jednak nie przełożyło się to na wynik. Karvan u siebie łatwo skóry nie sprzeda i 1x w tym meczu bardzo prawdopodobne.

Chernomerec - Wisła Under 2.5 1.70

Wisła pojedzie na Ukraine z podobnym nastawieniem jak Legia i gra może wyglądać podobnie. Absolutnie zadowoli ich 0-0 o co nie będzie łatwo. W poprzednim sezonie Wisła pokazała że bronić się umie. Gospodarze to rywal którego w dwumeczu można ograć i według mnie to Wisła Płock ma największe szanse na awans z Polskich klubów.

Roeselare - Ethnikos handicap 1 2.15 lub spokojnie 1 1.3

Klub z Belgii w bardzo dobrej formie, Ethnikos zespół ze srodka tabeli ligi cypryjskiej. Wyniki gospodarzy pokazują że grają oni bardzo ofensywnie co powinni ponownie potwierdzić dzisiaj.

Ried - Sion Over 2.5 1.95

Sion bardzo liczy na dobry występ w pucharach. Grają ofensywnie. Gole strzelac potrafią i tutaj też nie powinno byc problemów ze zdobyciem przynajmniej jednego która ustawiła by ich w rewanżu. Ried jak narazie kiepsko. O ile pamiętam to w czterech meczach zdobyli zaledwie 3 punkty. Granie na gospodarzy absolutnie nie jest warte ryzyka.

Benei - Lokomotiw 2 1.85

Mecz na Słowacji a to juz ogromny minus Benei. Lokomotiw to średni zespół z Bułgarii który jest zdecydowanym faworytem dwumeczu. Teren neutralny spowoduje pewnie że więcej bedzie kibiców z Bułgarii a jak wiadomo kluby z Izraela zawsze grając w pucharach liczą na wsparcie przedewszystkim kibiców. Benei to klub bardzo mały i ten występ w pucharach to pewnie jednorazowy wyskok. Z bardziej znanych zawodników klubu z Izraela to przedewszystkim bramkarz Enyama i jeżeli on nie powstrzyma gości to raczej nikt tego nie zrobi.

Artmedia - Dynamo 1 1.65

Artmedia sezon zaczęła słabiutko(porażka 0-2 z beniaminkiem) ale rozkręca się z meczu na mecz. ostatnio z Ruzemborokiem pokazali niezłą piłke. Ponadto w 1 rundzie kwalifikacji uporali sie z zawsze groźnym zespołem z Gruzji. Odpadnięcie Petrzałki byłoby napewno bardzo bolesne dla gospodarzy. Jesli chodzi o Dynamo to jak oglądałem ich mecze z Lubinem to co pare minut mi się przysypiało. Z taką grą to oni daleko nie zajdą. Mizerne Zagłębie wyeliminowali po jednym głupim błędzie obrońcy i drugi raz nie będą miec tyle szczęścia.

Ventspils - Newcastle 2 1.40

Kurs mały ale Newcastle w pełnym składzie pojechało na Łotwe. Mecz ponadto rozegrany w Rydze a więc daleko od Ventspils. Łotysze w poprzedniej rundzie niesamowicie męczyli sie z Owczarzami a Newcastle powoli dochodzi do formy. Liga już za tydzień z haczykiem i ten mecz to jakby decydujący sparing jaki skład wybiegnie na pierwszą kolejke.

Fehervar - Grasshoppers 2 1.98

Jezeli klub z drugiej ligi Szwajcarskiej leje pierwszoligowca z Węgier 4-0 na wyjeździe to ja w tej konfrontacji nie daje szans gospodarzą. Piłka Węgierska jak słusznie ktoś zauważył ma jeszcze większego doła od naszej i jeżeli grasshoppers odpadnie w tej fazie to będzie to wielka sensacja.

Partizan - Maribor x 3.95

Maribor pokazuje że grac umie szczególnie dobrze z kontry i w tym meczu cos moze spokojnie ustrzelić. Kurs na Partizan bardzo zaniżony. W pierwszej chwili chciałem dawać pewną jedynke ale po przyjzeniu się temu spotkaniu bliżej upatrywałbym w tej parze małej niespodzianki.

Mattersburg - Wisła x 3.20

Taki remis jest absolutnie w zaisęgu Wisły. wynik bardzo prawdopodobny. Mattersburg choc w dobrej formie w Krakowie nie powinien mieć większych szans. Wisła z meczu na mecz będzie odzyskiwać świeżość. Bramki jeszcze nie stracili i bardzo mozliwe że ta pierwsza wpadnie dziś. Ale i z czasem atak powinien grać dużo lepiej. Jak Zieńczuk nie zmarnuje z dwóch setek jak to ma w zwyczaju to korzystny wynik a za taki uważam remis powinien zostac osiągnięty. Pozatym wątpliwe jest że będzie aż tak źle i wszystkie Polskie kluby przegrają swoje pierwsze mecze w Pucharach.

Sarajevo - Rapid 2 1.70

Rapid w poprzednim sezonie w pucharze uEFA dotarł do 1/4 i odpadł z lokalnym rywalem Steauą. W poprzedniej rundzie sporo drużyn sprawe awansu rozstrzygneło już na boisku rywala. Nikt nie bedzi chciał sobie psuć nerwów i zostawiać sprawe awansu do drugiego decydującego meczu bo wtedy zawsze jakiś przypadek może spowodować że druzyna o wiele lepsza piłkarsko odpadnie bo rywal będzie miał akurat dobry dzień. Dlatego myśle że wiele drużyn nie bedzie grało taktycznie tylko postara się jak najszybciej udowaonic że są lepsi. To tyczy się także Rapidu. Piłkarsko zdecydowanie lepsi. Zespoły z Bośni zachowują się tak jakby kompletnie olewały puchary. Od lat żadna drużyna z tego kraju nic wielkiego nie pokazała.

Analizy może niezbyt wyczerpujące ale czasu mało a pozatym chciałbym wkońcu dziś jakieś śniadanko zjeść.

Do góry
#627953 - 10/08/2006 12:10 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Rooney88 Offline
old hand

Meldunek: 01/01/2006
Postów: 848
Quote:

a co sądzisz o lokomotivie oraz brondby??





Brondby powinno wygrac. W lidze narazie graja dobrze 3-1-0 choc grali 1 mecz na wyjezdzie i wlasnie go zremisowali, ale Flore powinni pocisnac tym bardziej ze flora w swojej lidze narazie jest dopiero 3 i traci duzo punktow do lidera. W tamtym sezonie Flora grala w 1 rundzie kwalifikacji z Esbjergiem i w pierszym meczu wygrala 2-1 na wyjezdzie!, a w drugim u siebie dostala 0-6.

Wedlug mnie dobry mecz na dzis to Grasshoppers. Narazie dobrze gra w lidze wygral osatnio z BAsel na wyjezdzie, Fehevar w wegierskiej narazie na 2 mecze 2 przegrali. Sa ostatnia druzyna wegierska w pucharach i dzis mysle ze Grasshoppers wygra jedna bramka.

Lokomotiv mozna zagrac w sumie. Graja na Słowacji. W druzynie izraelskiej odeszlo kilku kluczowych zawodnikow. Nie zagra ich najlepszy gracz Mate Baturina. Lokomotiv wygralo pierwsze 2 mecze w lidze a zydy jeszcze nie rozpoczely ligi. Wiec Bulgarzy powinni wygrac

Do góry
#627954 - 10/08/2006 12:16 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
Quote:

Quote:

Quote:

... - wg mnie X2 po kursie prawie 2.0 jest do zagrania.




Wygrac raczej tego nie wygraja (Płock) ,wiec po co dodajesz ta x2 (czujesz sie bezpieczniejszy?) czy nie lepiej zagrac czysty X za 3,50 ?


3mka




Miałbym się wkurzać na wypadek zwycięstwa? Mecze pucharowe mają to do siebie, że często zespoły grające pierwsze mecze u siebie z czasem się odkrywają, a kontra jest ulubionym... bla bla bla

Do góry
#627955 - 10/08/2006 12:44 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
misiek2 Offline
newbie

Meldunek: 13/06/2006
Postów: 32
Quote:

slavia powinna spokojnie wygrac z drużyna z azerbejdżanu ,czesi to solidna druzyna wice mistrz kraju a jak wiadomo liga czeska jest na niezłym poziomie...a co myślicie o lokomotiv sofia oraz brondby ??biorąc pod uwagie jakich maja rywali powinni spokojnie wygrac choc po 1:0...tym bardziej ,ze lokomotiv gra niyb na wyjezdzie ale to spotkanie na neutralnym teranie więc jeszcze lepiej...jak myslicie??pozdro




Slavia to typowa drużyna swojego boiska. W europejskich pucharach ma duże problemy w meczach wyjazdowych. Dodatkowo będa grać w ciężkich warunkach. Oni zwykle takie mecze grają "PICem" czyt. na luzie. To kończy sie bramkowym remisem bądź porażką. Osobiście odradzam.

Do góry
#627956 - 10/08/2006 12:54 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
jarx68 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 2749
Skąd: LODZKI KS
Witam.
Dzisiaj na tapecie ROESELARE-ETHNIKOS ACHNAS FC.

Bilans gospodarzy w ost.10 spotkaniach:
6O/4U,na swoim boisku 3O/2U.

Bilans gosci w ost.10 spotkaniach:
7O/3U,na wyjezdzie 3O/2U.

Belgowie zaczeli rozgrywki w ladnyn stylu,rywale maja to jeszcze przed soba.

Gram over 2.5 przy kursie 1.65.

Do góry
#627957 - 10/08/2006 13:01 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Cz.Odessa-Wisła Płock X
Wydaje mi się,że najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym meczu jest remis.Odessa nie wygrała jeszcze meczu w lidze ukraińskiej ale rozegrała ich tylko 3,a Wiła Płock spisuje się nienajgorzej.Widać,że po odejściu Jelenia Wisła tworzy kolektyw,wcezśniej było t5ak,że wszyscy grali na Jeleniaon na pewno trafi,a teraz trzeba poszukać partnera,a że nie ma takiego klasowego piłkarza jak Jeleń zagrywają piłki do różnych zawodników.Myślę,że nie doceniacie Wisły Płock,wiadomo każdy pamięta co ona wyprawiała ostatnio w pucharach z Ventspilsem i Grashopers ale teraz to jest inna drużyna.
Matersburg-Wisła Kraków X
Wisłą sezon zaczęła naprawdę słabo,a Matersburg to solidna drużyna.Jeżeli jednak piłkarze Wisły pokażą taki charakter jak Paulista,czyli będą grali z zaangażowaniem,walecznie to remis powinni ugrać.

Trzeba wierzyć w nasze drużyny,wiem tylko jedno jedna z tych drużyn na pewno zremisuje,może obie chociaż trochę w to wątpię.

Do góry
#627958 - 10/08/2006 13:42 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
ARAFAT Offline
enthusiast

Meldunek: 21/01/2003
Postów: 289
Skąd: Rybnik
Hapoel Tel Aviv - NK Domzale 1 2.05(Prof)

Jak dla mnie kurs złoto. Buki zdecydowanie przeszacowały kursy i przeceniają możliwości Słoweńców. Jest duża różnica między ligami obu krajów, która zdecydowania przemawia za drużyną Haopelu, dlatego niespecjalnie przekonuje mnie forma Słoweńców którzy owszem u siebie w lidze wygrywają, łatwo przeszli poprzednią rundę pokonując NK Orasje, ale trafili teraz na poukładany zespól i zabawa się skończyła. Klub z Izraela jest ograny w europejskich pucharach, z lepszym lub gorszym skutkiem w nich startują, ale przez te pierwsze rundy zawsze przechodzą. Co pradwa mecz jest na terenie neutralnym, ale dla izraelskich zespołów to żadna nowość, bowiem często nie mogą grać na swoich stadionach.

Do góry
#627959 - 10/08/2006 13:49 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
żyła Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/05/2003
Postów: 2320
Skąd: Tarnów
moze mi ktos podac stronke gdzie mam porownanie kursow u bukmacherow internetowych,z gory dzieki

Do góry
#627960 - 10/08/2006 13:52 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....

Do góry
#627961 - 10/08/2006 14:25 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Witam,

Mam jeszcze kilka minut do meczu to przedstawie moją krótką analize meczu Czernomorec - Wisła Płock. Na początku byłem przekonany, że nafciarze łatwo przegrają, ale zminiłem zadnie o 180 stopni i wydaje mnie się, że po kursie 4.50 można delikatnie zagrać. Wiadomo, że Wisła jedzie tam po remis i będzi epróbowała strzelić coś z kontry, a Czernomorec powinien ten mecz wygrać i będzie cisnał. Już wczoraj widzieliśmy, że Szachtar cisnał i gdyby nie karny to kto wie co by było dalej.
Co do porównania Szachtara i Czernomorca to to jest różnica klas, natomiast między Legią a Płockiem już tak wielkiej róznicy nie widać (Superpuchar) - ale to jest akurat najsłabszym argumentem żeby grać na Płock.
Wiślacy narazie grali z drużynami teoretycznie lepszymi (Legia, Lech, Korona) i to wszystko na wyjazdach. Legie pokonała, z Lechem baaardzo niefartownie plecy, a z Koroną zasłużony remis. A Czernomorec ligę zaczął bardzo słabiutko.
W bardzoj dobrej formie od początku sezonu jest Sobczak i wydaje mnie się, że dziś też strzeli brameczkę.

Czernomorec - Wisła Płock 0:1 (Sobczak 63')

Do góry
#627962 - 10/08/2006 16:19 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
wybierz-nowego-nicka Offline
stranger

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 13
Już za moment rozpoczną się kolejne mecze II rundy wstępnej Pucharu UEFA. Wśród kilkunastu spotkań, które pozostały jeszcze do rozegrania wybrałem dwa dość inetersujące ze względu na prawdopodobieństwo wskazania prawidłowego rezultatu. Stawki w tej fazie nie są być może wygórowane, jednak na szczegóną uwagę zasługują potyczki Newcastle United i Broendby Kopenhaga. Broendby (druga lokata w I lidze duńskiej) zmierzy się z w Estonii z Florą Talin (3. lokata w lidze). Nie ma co ukrywać, że Duńczycy są faworytami tej potyczki. Kurs w Bwin.com jest ciekawy, bo określony na poziomie 1,40, co zacheca na postawienie na ekipę z Danii. W drugim spotkaniu Newcastle zmierzy się także na wyjeździe z łotewskim Ventspilsem. Co prawda piłkarze gospodarzy dominują w swojej lidze, jednak to za mało, by pokonać Anglików. Jedynym minusem przy obstawianiu zwycięstwa "Srok" jest ich forma, bowiem Premiership rusza dopiero za dziesięć dni. Kurs na zwycięstwo Newcastle w Bwin.com 1,32.
(źródło www.dlakibica.pl)

Do góry
#627963 - 10/08/2006 17:05 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

... - wg mnie X2 po kursie prawie 2.0 jest do zagrania.




Wygrac raczej tego nie wygraja (Płock) ,wiec po co dodajesz ta x2 (czujesz sie bezpieczniejszy?) czy nie lepiej zagrac czysty X za 3,50 ?


3mka




Miałbym się wkurzać na wypadek zwycięstwa? Mecze pucharowe mają to do siebie, że często zespoły grające pierwsze mecze u siebie z czasem się odkrywają, a kontra jest ulubionym... bla bla bla





0:0 pozdrawiam

Do góry
#627964 - 10/08/2006 19:55 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
niestety niemalze powtorka sprzed 4 lat
brann-suduva 2-3
teraz brann-atvidaberg 3-3
i do tego po raz 2-gi duzych pieniedzy mnie pozbawia klub z talinna.
qrva miesiac wczesniej flora teraz levadia !!!

Do góry
#627965 - 10/08/2006 21:10 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzisiaj nasze zespoły osiągneły dwa remisy w meczach wyjazdowych dobre chociaż i to. Wisła Płock zagrała podobną padakę jak Legia tyle że trochę z lepszym skutkiem, miała też trochę szczęscia w drugiej połowie i dzięki dobrej postawie własnego bramkarza.
Najlepiej zaprezentowała sie ze wszystkich naszych pucharowiczów Wisła Kraków której piłkarze zagrali z determinacją i chęcia odniesienia zwycięstwa.
Strzelili bramkę na wyjeździe nie murowali własnej bramki zagrali otwarty mecz w drugiej czesci dużo ostrych zagrań wręcz brutalnych fauli.
Nie wiem czemu sędzia wyrzucił zawodnika Wisły przecież tam nic takiego nie było. Czerwona kartka dla Ratajczyka jak najbardziej zasłużona. Wisła jednak nie ustrzegla się błędów w obronie muszą wyeliminować tą niefrasobliwość w grze na własnym polu karnym i przed własną bramką. Błaszczykowski jak najbardziej na plus świetnie poczynał sobie w ofensywie.
Przed rewanżami każdy zespół z naszych pucharowiczów ma realne szanse na awans tylko trzeba wykorzystać atut własnego boiska i pokazać bardziej odważną grę. Najtrudniejsze zadanie ma jednak Legia, ale zarówno Szachtar, Czarnomorec Oddesa jak i SV Matersburg sa do przejścia.

Do góry
#627966 - 10/08/2006 21:20 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
law Offline
journeyman

Meldunek: 18/03/2006
Postów: 55
Moim zdaniem WISLE K. trzeba dobrego napastnika, LEGII treningu zgrania sie, WISLE P. szczescia

Do góry
#627967 - 10/08/2006 22:17 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
holly_7 Offline
enthusiast

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 271
wisle K. trzeba nowego trenera i nowej druzyny. nic nie pokazali w tym meczu. mieli duz szczescia ze to zremisowali. juz nie wspominam o tych rumunach. nie dosc ze na boisku nie potrafia grac to na lawce sie zachowuja jak schizofremicy. tak trener jak i bramkarz rumunski. porazka.

Do góry
#627968 - 10/08/2006 22:20 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
oj kiepsko wygląda nasz piłka...."dawna" wisła pogoniła by cieniutki mattersburg a dzisiejsza niestety słabiutko ...ale nie widze innej mozliwości jak awans wisły i tej krakowskiej i płockiej....ich rywale naprawde poniżej moich oczekiwan!pomimo śrdniego meczu szachtara w środe odbiega on kolosalnie od drużyny chernomoretsa...coz życze powodzenia naszym klubom i duzo szcześcia:)pozdro

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 795 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49