Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#628927 - 09/08/2006 11:06 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
Hearts-AEK 1 2.10
Salzburg-Valencia 2 2.21

wg. mnie najlepsze propozycje na dzis, z tych o wysokich kursach o ekipie Hearts już sporo napisano i jestem w 100% za, wszytskie znaki na niebie wskazuja na ich dzisiejsza wygraną, a co do Valencii:

Analiza spotkania

&#8221;Podejmiemy dziś przeciwnika bardzo wymagającego, świadomego tego, ze pierwsze spotkanie może być dla niego jedyną szansą. W ekipie z Salzburga panuje bardzo dobra atmosfera oraz wysokie morale, jako ze jest to zespół odnoszący w ostatnim czasie wiele zwycięstw. By wygrać ten pojedynek, musimy podjeść do niego z maksymalnym skupieniem i zaangażowaniem&#8221;.

Analiza rywala

&#8221;Przygotowywaliśmy się do tego spotkania od długiego czasu, podporządkowując treningi pod jego wymagania. Wszyscy piłkarze są dobrze przygotowani pod względem fizycznym, a dodatkowo do pracy wrócili także mundialiści, którzy również znajdują się w dobrej formie. Zmierzymy się z przeciwnikiem bardzo wymagającym i zmotywowanym, lecz jesteśmy przekonani, że uda nam się go pokonać, przypieczętowując tym samym dobrą postawę zespołu w ubiegło sezonowych rozgrywkach ligowych, jak i ciężką pracę wykonaną na przygotowaniach przed rozpoczęciem nowego sezonu&#8221;.

Liga Mistrzów

&#8221;Zobowiązani jesteśmy znaleźć się w tych rozgrywkach, gdyż założyliśmy sobie ten cel jeszcze w ubiegłym sezonie.Chcemy nawiązać do historii Valencii w europejskich pucharach, w których prawda klub występuje od niedawna, ale ma już na koncie swoje sukcesy. Naszym obecnym celem jest znaleźć się w rozgrywkach grupowych, wkładając później wszystkie możliwe siły, by bronić barw "Blanquinegros" najdłużej jak to tylko możliwe także i w dalszych fazach Ligi Mistrzów&#8221;.

Ayala i Simao

&#8221;Nie ma tematu Ayali i Simao dotąd, aż wrócimy do Walencji. Dziś koncentrujemy się wyłącznie na skopaniu z Salzburgiem&#8221;.

zródło: VCF.pl

nie wiem jak Wy, ale ja to gram

Do góry
Bonus: Unibet
#628928 - 09/08/2006 11:29 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Destination Offline
addict

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 478
Skąd: Neu Tomysen
Czy orientuje sie ktos jakie dzisaj sa mecze w TV? Czy bedzie transmisja meczu Liverpoolu?

Do góry
#628929 - 09/08/2006 11:41 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Quote:

Czy orientuje sie ktos jakie dzisaj sa mecze w TV? Czy bedzie transmisja meczu Liverpoolu?




Tvp 1: Szachtar-Legia 18:30
Polsat Sport: AC Milan - Crvena Zvezda Belgrad 20:45

Do góry
#628930 - 09/08/2006 11:55 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Destination Offline
addict

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 478
Skąd: Neu Tomysen
Quote:

Quote:

Czy orientuje sie ktos jakie dzisaj sa mecze w TV? Czy bedzie transmisja meczu Liverpoolu?




Tvp 1: Szachtar-Legia 18:30
Polsat Sport: AC Milan - Crvena Zvezda Belgrad 20:45




thx

Do góry
#628931 - 09/08/2006 12:00 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja nie wiem dlaczego wielu stawia na Heart. Przecież to przecietny zespolik, a to, ze wygral z cienkim Celtickiem o niczym nie świadczy. To nie Hearts gral świetnie, a Celtic beznadziejnie.
AEK to druzyna lepsza i moim zdaniem wygra z Sercami. A w każdym razie nie przegra.

Dziwi mnie też podejście do meczu Levski - Chievo
Włosi to zawsze Włosi, mistrzowie betonu i fuksiarze. A że troche z nienacka znaleźli sie w LM, to tylko plus.
Zreszta w takiej samej sytuacji była kiedyś Dania na ME i wszystkim tyłek skopała.

Ja tam gram że Legia strzeli i x2 Valencję

Do góry
#628932 - 09/08/2006 12:20 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Liverpool - Maccabi

Zwyciesca może być tylko jeden nie przewiduję żadnych mega sensacji. Ponieważ jednak kurs masakrycznie niski widzę dwie możliwości na granie tego, ale za cholere nie mogę się zdecydować co wybrać a mianowicie:

pick: -2 Liverpool oczywiście AH
pick: over 2,5

może ktoś zechce się wypowiedzieć która opcja jest pewniejsza

Do góry
#628933 - 09/08/2006 12:26 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

wszyscy przeciwko Legii oby was to nie przewiozło .......




Sanchez postaw X2 to będziemy spokojniejsi

Do góry
#628934 - 09/08/2006 12:29 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Liverpool - Maccabi

Zwyciesca może być tylko jeden nie przewiduję żadnych mega sensacji. Ponieważ jednak kurs masakrycznie niski widzę dwie możliwości na granie tego, ale za cholere nie mogę się zdecydować co wybrać a mianowicie:

pick: -2 Liverpool oczywiście AH
pick: over 2,5

może ktoś zechce się wypowiedzieć która opcja jest pewniejsza




moim zdaniem pewniejszy jest over,zawsze jak Żydki wbiją albo cuś,i będzie np. 3-1 czy 2-1 to zakład wchodzi(masz większe sznase procentowo do -2 goli),a tak The Reds musza wygrać trzema golami,co na tym poziomie jest lekko ryzykowne,nawet z Żydziakami z Maccabi....
Przy asianiue muszą wygrać tzrema golami i koniec,przy overku wystarczą Ci trzy obojętnie czyje gole

Do góry
#628935 - 09/08/2006 12:29 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
Quote:

Quote:

wszyscy przeciwko Legii oby was to nie przewiozło .......




Sanchez postaw X2 to będziemy spokojniejsi




podbijam he he

Do góry
#628936 - 09/08/2006 12:32 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Quote:

Liverpool - Maccabi

Zwyciesca może być tylko jeden nie przewiduję żadnych mega sensacji. Ponieważ jednak kurs masakrycznie niski widzę dwie możliwości na granie tego, ale za cholere nie mogę się zdecydować co wybrać a mianowicie:

pick: -2 Liverpool oczywiście AH
pick: over 2,5

może ktoś zechce się wypowiedzieć która opcja jest pewniejsza




moim zdaniem pewniejszy jest over,zawsze jak Żydki wbiją albo cuś,i będzie np. 3-1 czy 2-1 to zakład wchodzi(masz większe sznase procentowo do -2 goli),a tak The Reds musza wygrać trzema golami,co na tym poziomie jest lekko ryzykowne,nawet z Żydziakami z Maccabi....
Przy asianiue muszą wygrać tzrema golami i koniec,przy overku wystarczą Ci trzy obojętnie czyje gole





//Nie wymądrzać się tylko pisać opinie hihi dzięki JRR

Do góry
#628937 - 09/08/2006 12:37 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
mAstar Offline
stranger

Meldunek: 05/08/2006
Postów: 6
Nie bede prosil wiecej o spokoj


Edited by Biszop (09/08/2006 12:45)

Do góry
#628938 - 09/08/2006 12:45 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
max74 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 2823
Quote:

Ja nie wiem dlaczego wielu stawia na Heart. Przecież to przecietny zespolik, a to, ze wygral z cienkim Celtickiem o niczym nie świadczy. To nie Hearts gral świetnie, a Celtic beznadziejnie.
AEK to druzyna lepsza i moim zdaniem wygra z Sercami. A w każdym razie nie przegra.

Dziwi mnie też podejście do meczu Levski - Chievo
Włosi to zawsze Włosi, mistrzowie betonu i fuksiarze. A że troche z nienacka znaleźli sie w LM, to tylko plus.
Zreszta w takiej samej sytuacji była kiedyś Dania na ME i wszystkim tyłek skopała.

Ja tam gram że Legia strzeli i x2 Valencję





oj chlopie chcialbys pewnie zeby w Polsce byly chociaz ze 3 takie przecietne ekipy jak Hearts....Jak dla mnie to Hearts awans.

Do góry
#628939 - 09/08/2006 12:54 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
Quote:

Juan Roman Riquelme napisał:

Lille-Rabotnicki

Sensacyjna ekipa z Macedonii zaszła aż do 3 rundy,ale tutaj już czeka Lille,za wysokie progi,Francuzi to bardzo mocna ekipa,która dobrze zaczeła sezon i pewnie awansuje do LM, wygrywając pierwszy mecz kilkoma golami.
Jako,ze kursy na 1 małe,można dac zaklad,ze Robotniczki nie stzrelą gola,jest to mało prawdopodobne,lille to underowa ekipa,która ma doskonałą defensywe i bramkarza.




mAstar wyżej pisał że to brednie.Dokładniej chodziło o under/over

To statystyki Lillie z zeszłego sezonu z ligi


Ogólnie
Mecze 39
Over 15
Under 24

Dom
Mecze 19
Over 7
Under 12

Wyjazd
Mecze 20
Over 8
Under 12

Więc podpisuje się pod wypowiedzią że to underowa ekipa

Do góry
#628940 - 09/08/2006 12:56 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
cóż niektórzy chcą tutaj zabłysnąć, ale chyba w złym świetle, mam na myśli mastara

Do góry
#628941 - 09/08/2006 12:57 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
mAstar Offline
stranger

Meldunek: 05/08/2006
Postów: 6
O lol, underowa to była w zeszłym sezonie. wystarczy zobaczyc na pierwsze spotkanie tego sezonu. 1-2 dla Lille gdzie tez wielu z Was typowało undery. Nie sugerujcie sie garscia statystyk z poprzedniego sezonu. Lille u siebie jest mocne i potrafi wpakowac kupe goli. Nie to co Auxerre.

Do góry
#628942 - 09/08/2006 12:58 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
mAstar Offline
stranger

Meldunek: 05/08/2006
Postów: 6
Pierre ale co poniektórzy typują tu takie bzdury że człowieka głowa boli. Dajmy na to wczorajszy mecz Dinamo - Arsenal, kto mądry gra na remis w takim spotkaniu ?. Ja zagrałem grubo na Gunners i sie nie zawiodłem.

Malo tu kogo obchodzi co zagrales wczoraj;]
Do takich bezsensownych dyskusji jest quasi, tu juz skoncz.


Edited by Biszop (09/08/2006 13:03)

Do góry
#628943 - 09/08/2006 13:04 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Quote:

Pierre ale co poniektórzy typują tu takie bzdury że człowieka głowa boli. Dajmy na to wczorajszy mecz Dinamo - Arsenal, kto mądry gra na remis w takim spotkaniu ?. Ja zagrałem grubo na Gunners i sie nie zawiodłem.




PO meczu kazdy jest madry, jeszcze nam napisz za ile grales

Do góry
#628944 - 09/08/2006 13:04 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
dobrze, spoko gratuluję. hmmm tylko jak mozesz po jednym meczu oceniac, ze lille jest juz overowa druzyna?:) dziwne troche, ale jak wolisz.

for me dzisiaj steua under, napisze przed meczami, znaczy postaram sie wyrobic;)
levski 1,1x,under jeszcze wybiore ktoras opcje,
szachtar + lille

GL

Do góry
#628945 - 09/08/2006 13:18 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Może ja spróbuję przeanalizować kilka meczy z dzisiejszej oferty Ligi Mistrzów
RB Salzburg - Valencja mój typ X
Moim zdaniem austriacka drużyna nie przegra w tym meczu z hiszpańską ekipą.
Gospodarze zagrają bowiem zdeterminowani przeciwko utytułowanemu zespołowi Valencji, który od wielu lat jest jednym z czołowych uczestników różnych europejskich rozgrywek.
W porównaniu z Valencją to ekipa austriacka dopiero puka do drzwi europejskich rozgrywek i jest raczej skazana na naukę futbolu od Hiszpanów niż na dawanie lekcji innym, niemniej
zawodnicy gospodarzy nie położą sie na boisku i dają się pojechać Valencji jak dzieci. W pierwszym meczu kiedy są dodatkowo gospodarzem i jeszcze mają odpowiednią motywację osiągnięcie remisu leży w zasięgu tej drużyny.
Ponadto austriacki futbol klubowy zrobił w ostatnich latach spory postep w przeciwieństwie do naszego.
Dobre występy Austii Wiedeń Rapidu czy Sturmu w Europie nie wzieły się z niczego tylko z mądrego inwestowania pieniędzy w piłkę przez ludzi którzy wiedzą co to sukces i odpowiedniego zarządzania klubem.
Austriacy tego meczu nie przegrają podobnie jak Austria Wiedeń nie dała się ograć Benfice i mogą sprawić niespodziankę osiągając korzystny rezultat
Valencja pewnie też nie zagra jakiegoś fantastycznego spotkania mając w zapasie mecz rewanżowy u siebie
2 FC Kopenhaga - Ajax Amsterdam mój typ X
Ajaks prawdopodobnie będzie miał szczęście i mecz zakończy się conajmniej remisem.
Kopenhaga ma silniejszy skład niż przed rokiem, ale to wcale nie oznacza, że pewnie wygrają z holenderskim zespołem.
Stawianie 1 w tym meczu wydaje się bardziej ryzykowne Zespoły bardzo wyrównane chyba najcięższy mecz do wytypowania.
3 Dynamo Kijów - Fenerbahce mój typ 1
Mam nadzieję iż nie powtórzy się sytuacja z przed chyba 2 lat kiedy Dynamo przegrało pierwszy mecz z Trabzonsporem 2:1 u siebie.
Moim zdaniem Ukraińcy są bardzo mocnym zespołem u siebie i przede wszystkim tam zdobywają punkty na przeciwnikach.
Też bardzo wyrównana para
Dynamo w lidze rywalizuje głównie z Szachtarem więc trudno mi się wypowiadać na temat ich gry tym bardziej mało kto śledzi poczynania tego zespołu.
Dynamo będzie chciało wypracować przynajmniej 1 bramkową zaliczkę przed rewanżem w Stambule.
Fenerbahce to nie Trabzonspor i będzie trudno o zwycięstwo na goracym terenie w Stambule. W zeszłorocznej edycji LM tylko Milanowi się ta sztuka udała.
Ważny mecz dla Kijowan
4 Slovan Liberec - Spartak Moskwa typ 1
W tej parze w 1 meczu większe szanse dawałbym drużynie z Czech. Rosjanie zagrają raczej by nie stracić bramki i wywieźć jak najbardziej korzystny rezultat ewentualnie coś strzelić na wyjeździe. Wynik 1:0 lub 2:1 dla Slovana
5 Standart Liege - Steaua Bukareszt X
Moim zdaniem nie ma faworyta w tym meczu zarówno Standart który gra pierwszy mecz u siebie jak i grająca bez kompleksów Steaua będą chciały przede wszystkim nie przegrać spotkania i mimo ataków jednych i drugich może paść remis.
Samej dwójki na Rumunów bym nie postawił, ponieważ nie ma ku temu jednoznacznych przesłanek i raczej wolałbym się asekurować remisem gdyż możliwa jest sytuacja, w której np Standart po 1 pol prowadzi 1:0 lub 2:0 to znacznie łatwiej gościom doprowadzić do remisu niż zwycięstwa.
Poza tym Steaua nie musi tego meczu koniecznie wygrać.

Do góry
#628946 - 09/08/2006 13:23 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Quote:

Pierre ale co poniektórzy typują tu takie bzdury że człowieka głowa boli. Dajmy na to wczorajszy mecz Dinamo - Arsenal, kto mądry gra na remis w takim spotkaniu ?. Ja zagrałem grubo na Gunners i sie nie zawiodłem.

Malo tu kogo obchodzi co zagrales wczoraj;]
Do takich bezsensownych dyskusji jest quasi, tu juz skoncz.





gratki MISZCZU co grasz dzisiaj?



Do góry
Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa), 3736 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07