Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#628907 - 09/08/2006 03:11 Re: Ja te volim, Dinamo!
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Jak oceniacie szanse Steaua Bukareszt ? mysle ze X2 powinno wejsc ... zastanawiam sie tez nad 1X na FC Salzburg....
P.S.Hearts oplaca sie grac czysta 1 po takim kursie! ja to lyknalem jak pelikan :D:D

Do góry
Bonus: Unibet
#628908 - 09/08/2006 05:09 Re: Ja te volim, Dinamo!
mAstar Offline
stranger

Meldunek: 05/08/2006
Postów: 6
Kto normalny gra na Dinamo ? hahaha.

Do góry
#628909 - 09/08/2006 05:56 Re: Ja te volim, Dinamo!
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Pozwole sobie na małe typowanko tej rundy:

CSKA Moskwa -Ruzemberok

Moim zdaniem mecz no bet,bolszewików nie gram od kilku lat i dobzre na tym wychodze,ostatnio Spartak pokazał jak można awansować,wywalając tysiace kuponów.
Słowacka piłka robi spory postęp i nie wykluczone,że Ruzemberok pójdzie w ślady Artmedii , bo ekipa z Moskwy wcale nie jest taka mocna,jak to kursy pokazaują.


Dynamo Kijów - Fenerbahce

tutaj bardzo wyrównana para i typowanie zwycięzcy przypomina wróżenie z fusów,choć mnie jednak bardziej przekonują Turcy,to już nie jest to samo Dynamo co dawniej...

Lille-Rabotnicki

Sensacyjna ekipa z Macedonii zaszła aż do 3 rundy,ale tutaj już czeka Lille,za wysokie progi,Francuzi to bardzo mocna ekipa,która dobrze zaczeła sezon i pewnie awansuje do LM, wygrywając pierwszy mecz kilkoma golami.
Jako,ze kursy na 1 małe,można dac zaklad,ze Robotniczki nie stzrelą gola,jest to mało prawdopodobne,lille to underowa ekipa,która ma doskonałą defensywe i bramkarza.

Szachtar-Legia

Tutaj wiadomo,będzie golenie, gdzieś 2-0 lub 3-1 dla potentata z Zagłebia Donieckiego.

Levski-Chievo

Dziwna para jak na LM-wejdzie jeden cienais do golenia.Mistrz Bułgarii to solidna ekipa,ograna w pucharach ale też żadne cudo,Chievo niby z Włoch,ale nie jest to potentat europejski,skromny klubik z przedmieść Verony,trudno coś tu typować,chyba under w pierwszym meczu,bo makarony jak to mają w naturze,pewno beda się murowali,a w rewanżu się zobaczy.

Galata-Bolesław

Kolejna z pozoru latwa para,ale dla mnie wyrównana,już kursy na turków ida w góre,bo strasznie nisko je wystawili buki.
Czeskie ekipy są mocne i mimo,że wicemistrz Czech jest mało znany na europejskiej arenie,to nie znaczy , że jest słaby.
Galatasray to też żadna potęga,warto spróbować na awans Bolesława,bo ja tu szanse wyceniam 55-45 dla Turków,ale jak u siebie nie wygrają pewnie,to bedzie ciężko im awansować.

Liberec-Spartak

Tutaj nie podejme się typowania awansu,choć bliżej mi do Czechów,gdzie znowu kurs bardzo dobry.
Ale napewno warto zagrać na gospodarzy w pierwszym meczu,Spartak to śreni i chimeryczny klub,za to Liberec ma mocny skłąd i u siebie jest niezwykle groźny dlakazdego i Sowiety jak najbardziej są w jego zasięgu.

Kopenhaga -Ajax

Ajax jest slaby,co pokazal zeszły sezon i w tym roku , podobnie jak w poprzednim,znów obydwie ekipy zmierzą sie w walce o faze grupowa CL,rok temu niewiele zabrakóo Dunczykom do awansu,zagrali bardzo dobrze us iebie,prowadzili a potem długo remisowali w Amsterdamie,jednak zabrakło szczęscia i doswiadczenia.
W tym roku jednak drużyna ze stolicy Danii jest mocniejsza i szanse są według mnie pół na pół a nie 10 na 90 dla Ajaksu,jak dają buki.
Zagrałem awans Kopenhagi po wsyokim kursie i czekam na meczyki,Allback,Gronkjer,Pimpong i reszta ekipy wygląda solidnie.

Hamburg-Ossasuna

Trudna bardzo para,dwie drużyny z silnych lig,chyba szlagier tej rundy.
Hamburg jest silną ekipą,ale goście reprezentuja silniejszą lige hiszpańską , gdzie wyprzedzili kilka mocnych ekip w walce o LM.
Ossasuna nie kupiła Brożka bo Wisła wygłupiła się z cenami,nie zagra też kameruński snajper Webo.
Jednak do klubu trafiło kilku piłkarzy,którzy jednak nie powalają na kolana:Font z Villareal,Juaniu z Betisu,który nie łapał się do skałdu Numanci,czy Irańczyk-Javad Nekounam
.Prawdopodobnie odejdzie do Betisu Delporte,skład ekipy z El Sadar wyglada bardzo przeciętnie i beda mieli spore problemy z awansem,w moich oczach faworytem jest zespół HSV, ale poszczególnych meczy nie typuje,szczególnie Hamburga za 1,7.

Liege-Steaua

Kolejne podejscie mistrza Rumuni do LM,rok temu wydawało się ,że bezproblemowo ograją Rosenborg,jednak to drużyna z Trondheim zagrała dalej.
Teraz rywalem jest wicemistrz Belgii i o dziwo buki faworyzują Steaue do awansu,a szkoda,bo myślałem,ze wyskoczą z jakimś tłustym kursem i zagram , atak sobie odpuszcze.W poprzednim sezonie zaszli do półfinału UEFA,pokonujac po drodze Valencje,ale taki dwumecz żądzi się swoimi prawami,jednak ja widze dalej ekipe z Bukaresztu,jednak za takie grosze nie tykam awansu,moze dam gołą dwuje na dziś-zobacze.

Milan-CZ Belgrad

Co tu pisać,chłopaki Berluskoniego wywineli się od degradacji i spokojnie mogą zagrać w kolejnej edycji LM, kursy marne ,ale cucu raczej nie będzie i bez Szewy wbiją odpowiednią ilosć goli Czerwonej Gwieździe.


Salzburg - Valencia

Austryjacy maja bogatego sponsora i nakupili kilku ciekawych graczy jak na swoją lige,ale w konfrontacji z Che raczej kariery nie zrobią, choć pomarańczowi stracili kilku kluczowych graczy, odeszli choćby Aimar i Mista, ale i tak awans Valencji razcej niezagrożony,choć łatwo nie bedzie i po remisie w Salzburgu u siebie wymęcza 1-0 lub 2-0.
Do ekipy przyszedl Morientes,co napewno wzmocni atak po odejsciu Misty i Di Vaio,wraca nie wiem po co Corradi,solidnym wzmocnieniem i tak solidnej defensywy jest przyjście z Chelsea Ariela Del Horno.
Awans Che.

Hearts-AEK

Bardzo ładny kurs na wygrana Szkotów,którzy maja sporo kasy i całkiem ciekawy,młody,ambitny skład.
AEK to bardzo pzreciętna drużyna,która nie jest jeszcze w ligowym rytmie,jak dla mnie wygrana Serc i spore szanse na awans.

Liverpool-Maccabi

Co tu dużo pisac,The Reds wciągną pejsiaków nosem...

Do góry
#628910 - 09/08/2006 05:57 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Quote:

Hearts - AEK. Jesli ktos moglby to niech poda kontuzje w tych zespolach !!!





...jako miłośnik Scottish PL powiem tylko tyle ,ze druzyna ze stolicy HEARTS OF M. ten mecz poprostu musi wygrac i wygra ,gdyz oczekiwanie ze strony klubu siegły naprawde zenitu!!! SKŁAD HEARTS JEST PRAWIE KOMPLETNY GDYZ NIE ZAGRA Z PODSTAWOWEGO SKŁADU TYLKO PAUL HURTLEY ALE DLA POCIESZENIE DODAM ,ZE POWRACA SNAJPER Edgaras Jankauskas I OBRONCA Hristos Karipidis. DODAM JESZCZE TYLKO ,ZE SERCA ZAGRAJA NA STADIONIE NARODOWYM Murrayfield Stadium GDZIE NIESC ICH BEDZIE KOMPLET WIDZÓW - 67,500

TYP OSOBISTY: REMIS

Do góry
#628911 - 09/08/2006 06:40 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
rodrigo Offline
veteran

Meldunek: 11/10/2003
Postów: 1587
Skąd: BARANÓWKA
..... a Ja mam nadzieje, że wszyscy się dzisiaj przejedziecie na Szachtarze .

Dlatego zagram sobie za pare stówek na Legie X2

myslę,że do przerwy będzie remis 0-0, Szachtar będzie coraz bardziej niecierpliwy, będzie atakował większą ilością zawodników i to się na nich zemści - Goooool Włodarczyka (przełamię się wreszcie). A co dalej?? Murowanie bramki i co najwyżej w ostatnich minutach meczu gol dla Szachtara - po stałym fragmencie gray strzeli nie kto inny jak Lewandowski.

1-1 takim wynikiem zakończy się dzisiejszy mecz !!!

Szachtar - Legia (podwójna szansa) X2
Szachtar - Legia (dokładny wynik) 1-1
Szachtar - Legia (wynik do połowy) X

Pozdrawiam i życzę udanych typów (no może poza tym meczem)

Do góry
#628912 - 09/08/2006 07:10 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Randall McMurphy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/08/2004
Postów: 2512
Skąd: Szczecin
Quote:

..... a Ja mam nadzieje, że wszyscy się dzisiaj przejedziecie na Szachtarze .


Do góry
#628913 - 09/08/2006 07:26 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava

SZACHTAR 1
STEAUA X2
HEARTS 1X
LILLE 1
MILAN 1
GALATASARAY 1

------------------------------------------------------------

SZACHTAR silny i pewny własnego terenu (pokazuja tu ostatnie wyniki w lidze HOME: 5-0 ,5-0) + chec rozstrzygniecia 2meczu w pierwszym spotkaniu + brazylijska siła na Polaków + pewność dobroczyncy co do wyniku Szachtaru (1,7mld$$$) - Rinata Achmetowa + ambicja wywołana politycznymi stosunkami miedzy Naszymi krajami
TYP: 4:0 (3xMatuzalem ,Elano)

STEAUA Bukareszt to to bardzo ambitna i grajaca wspaniały football rumunska druzyna (co pokazała rok temu) + łatwo wyeliminowali w pop. rundzie słowenskiego mistrza GORICE 2krotnie wygrywajac 3:0 oraz 2:0 + graja pełnym składem + Standard słbo rozpoczał sezon - dwie porazki 1-2 + wiara w Nicolae Dica oraz Iacobe TYP: 1:2 (Dica ,Iacob)

HEARTS ambitne i stojace przed historycznym momentem -grze w Champions League + 67.500 publicznosc zgromadzona na narodowym stadionie Murrayfield + ogranie sezonowe + perspektywa mowego stadionu (od prezesa i sponsorów + premie) za awans + powrót supersnajpera Janckausa TYP: 2:1 (Bednar , Janckauskas)

LILLE to solidnie grajaca francuska druzyna ,ktora marzy o rozgrywkach tego typu + graja mocny i defensywny football + dobry start w LIGEU 1 (wygrana na Rennes 2:1) + silne przeczucie TYP: 2:0 (Gygax ,Abdulqadir Kaita)

MILAN hmmmm... udało sie z utrzymaniem i udało sie ze startami w LM (NIC TYLKO GRAC I WYGRYWAĆ!!!) TYP:3:1 (2xKaka ,Gilardinho)

GALATASARAY chyba nikomu nie trzeba przedstawiac tego temperamentu + atut własnego terenu + energiczna widownia + rywal nie z najwyzszej półki TYP:3:1 (Sas ,Sukur ,Ozcan)


DZIEKUJE

Do góry
#628914 - 09/08/2006 08:15 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Mailman32 Offline
addict

Meldunek: 05/08/2003
Postów: 607
Przepraszam Panowie ,ale czy wie ktos ktory buk internetowy daje kursy na awanse? Kilka najwiekszych sprawdzilem i kursow nie bylo?

Do góry
#628915 - 09/08/2006 08:47 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Quote:


SZACHTAR 1
STEAUA X2
HEARTS 1X
LILLE 1
MILAN 1
GALATASARAY 1

------------------------------------------------------------

MILAN hmmmm... udało sie z utrzymaniem i udało sie ze startami w LM (NIC TYLKO GRAC I WYGRYWAĆ!!!) TYP:3:1 (2xKaka ,Gilardinho)





Trudno się z tym nie zgodzić,ale kurs na zwycięstwo Milanu marny...dlatego pomyślałem o over 2.5.Kursy na poziomie 1.65-1.70 są przyzwoite,a myślę że dziś może paść sporo bramek.Milan zapewne będzie chciał już w pierwszym meczu zdobyć odpowiednią zaliczkę przed rewanżem,najlepiej 2-bramkową (jak pisze Patricu$).

Do góry
#628916 - 09/08/2006 08:47 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Boczek1986 Offline
member

Meldunek: 09/08/2006
Postów: 153
CSKA Moskwa - Ruzemberok - dla mnie nie ma o czym mówić czysta 1 po kursie 1.35. Ruzemberok jest drużyną która przede wszystkim dobrze gra u siebie, a tutaj przyjdzie im zagrać u Rusków:)

Lille-Rabotnicki - Rabotnicki sensacyjny awans do 3 rundy, ale ta część kwali to już za wysokie progi na macedończyków.
I tak sporą gratyfikacją będzie występ w PUEFA dla Rabotnicki. Kurs niski, ale warto zagrać:)


Szachtar-Legia - NO BET Prawdopodobne jest że brazylijskie gwiazdeczki w barwach Szachtara zlekceważą Mistrza Polski a wiadomo jest jak to się kończy.

Kopenhaga -Ajax - Tu odważni mogą zagrać czystą 1. Kurs zachęcający. Za Kopenhagą przemawia to, że jest w pełni sezonu i dość dobrze się w nim prezentują. Ajax dopiero zaczyna rywalizację, a więc nie wiadomo jak będą się prezentować kondycyjnie.

Milan-CZ Belgrad - Co tu dużo mówić Milan jest zespołem kilka klas lepszym i u siebie nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem Serbów.

Liverpool-Maccabi - Powiem tak: lekko , łatwo i przyjemnie. Myślę że kibice na Anfield zobaczą dziś kilka ładnych brameczek w wykonaniu The Reds.

Hearts-AEK - Ten mecz zostawiłem na koniec. Prawdziwa perełka dzisiejszych spotkań , mówiąc oczywiście o chojności buków:) Kursik 2.05 to chyba prezent gwiazdkowy (a święta jeszcze daleko) Hearts miało dobre losowanie gdyż kopacze AEK jeszcze nie zaczęli sezonu a gracze Hearts pokazali się już z bardzo dobrej strony. Wygrana z Celtami mówi sama za siebie. Do tego wyśmienitą formę potwierdza snajper Hearts - Bednar a dziś jeszcze będzie wspomagany przez Jankauskasa:) Kopaczą Hearts nie będzie wypadało zawieść 67.000 tysięcy widzów którzy pewnie zasiądą dziś na stadionie Murrayfield.

Do góry
#628917 - 09/08/2006 08:49 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies
Krotka analiza + typy. Kursiki z profa.

18:00 CSKA Moscow (Rus) ? - ? Ruzomberok (Slk) 1 1,35

wszyscy graja gospodarzy, sa oni bardzo mocni u siebie i jak najbardziej przylaczam sie do tego typu. Jesli chca awansowac musza sobie wyrobic zaliczke.

18:00 Dynamo Kyiv (Ukr) ? - ? Fenerbahce (Tur) 1 1,98

Wyrownana para. Dynamo jednak od wielu sezonow gra w LM i jest doswiadczone. Fenerbace ma problemy z przebiciem sie do elity. Moj typ 1:0.

18:00 Lille (Fra) ? - ? Rabotnicki 1 1,25

Jeden z meczy gdzie gospodarze sa zdecydowanym faworytem. Pogrom nie pogrom to zalezy od mentalnosci pilkarzy, ale zwyciestwo powinno przyjsc bezproblemowo.

18:30 Shakhtar Donetsk (Ukr) ? - ? Legia Warsaw (Pol)

Wole nie komentowac.

19:30 Galatasaray (Tur) ? - ? Mlada Boleslav 1 1,46

Zespol z Turcji jest nieprzewidywalny, ale to spotkanie powinien wygrac.

19:30 Levski Sofia (Bul) ? - ? Chievo (Ita) X 2,91

Bardzo ciekawe spotkanie. Chievo jest nieprzygotowane do gry w pucharach, ale ciagle jest dostatecznie silne by wyeliminowac Bulgarow. U siebie jednak Levski nie przegra. Moim zdaniem X.

20:15 Liberec (Cze) ? - ? Spartak Mosc. (Rus) X 2,9

Typowy mecz na remis.

20:30 FC Copenh'gen (Den) ? - ? Ajax Amsterd. (Hol) X2 1,35

Malo kto rusza ten pojedynek. Wydaje mi sie, ze Ajax nie bedzie mial problemow z nieprzegraniem tego meczu, a moze sie nawet pokusic o zwyciestwo. Jest lepszy.

20:30 Hamburger SV ? - ? Osasuna 1 1,86

Najciekawszy mecz chyba. Wszystko zalezy od podejscia Niemcow, jesli nie zlekcewaza rywala to wygraja tutaj 2:0.

20:30 Standard Liege (Bel) ? - ? Steaua B'rest (Rom) x2 1,52

Jak jzu ktos napisal futbol rumunski poszedl ostro w gore, Standard ma za to klopoty. X2 jak najbardziej dobrym rozwiazaniem.

20:45 AC Milan (Ita) ? - ? Red Star Belg. (S&M) 1 1,24

Jeden z meczy gdzie gospodarze sa zdecydowanym faworytem. Pogrom nie pogrom to zalezy od mentalnosci pilkarzy, ale zwyciestwo powinno przyjsc bezproblemowo.

20:45 SV Salzburg ? - ? Valencia (Spa) X2 1,3

Wyjazdowy mecz i Hiszpanie beda chcieli go nie przegrac. Wprawdzie jeszcze nie weszli w sezon, ale i tak sa dosc klasowa druzyna by remis lub zwyciestwo sobie zapewnic. Dokonali wielu wzmocnien i jesli trener zdola to poukladac to nie bedzie problemow z awansem.

21:05 Liverpool (Eng) ? - ? Maccabi Haifa (Isr) 1 1,18

Jeden z meczy gdzie gospodarze sa zdecydowanym faworytem. Pogrom nie pogrom to zalezy od mentalnosci pilkarzy, ale zwyciestwo powinno przyjsc bezproblemowo.

21:45 Hearts ? - ? AEK Athens (Gre) 1 2,05

Hearts na fali, maja wielka szanse awansowac do LM, ktora moze sie juz nie powtorzyc. AEK jest jednym ze slabszych rywali na jakich mogli trafic trzeba to wykorzystac, szczegolnie u siebie.

Do góry
#628918 - 09/08/2006 08:54 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
Hearts - AEK

Liga szkocka to jedna ze słabszych lig w europie , a na pewno już słabsza od Greckiej. Nie znaczy to jednak że druga siła poprzedniego sezonu w Scottish Premier League nie wygra dziś z AEK. Szkoci już w przeciwieństwie do greków rozpoczęli sezon i są po 2 kolejce . W pierwszym meczu pokonali na wyjeździe Dunfermline ( 2:1 ) , zaś w drugiej kolejce wygrali na własnym obiekcie z Celtic Glasgow (2:1). Grecy natomiast jeszcze nie rozpoczęli rozgrywek ligowych co może stawiać Szkotów na lepszej pozycji. W poprzednim sezonie AEK uplasowało się na wysokiej bo 3 pozycji z bilansem na wyjazdach 9:2:4. Osobiście myślę że młodzi i utalentowani gracze Hearts mogą wygrać ten mecz a kurs bardzo przyzwoity bo około 2. Do zespołu powrócił ich najlepszy strzelec Edgaras Jankauskas poza tym będą grali prawdopodobnie przy komplecie 67 tyś widzów.
Typ : 1x



Shakhtar - Legia

Chyba najtrudniej typuje się występy pucharowe w których gra polska drużyna . Z jednej strony każdy wie jakie są realne szanse Legi , a z drugiej strony każdy by chciał żeby polska drużyna grała w LM. W poprzedniej rundzie stołeczna drużyna ledwo co wygrała oba mecze z amatorami . Takie wyniki mnie nie przekonują do grania na Legie . Shakhtar w przeciwieństwie w lidze "rozwala" rywali nie 1:0 , 2:0 tylko po 5:0 . Po 3 kolejkach w lidze są oczywiście liderem z bilansem gier 3:0:0 i bramkowym 12:0 . Kolejnym aspektem przemawiającym za Ukraincami są pieniądze , których im nie brakuje. Posiadają idealne warunki do treningów nawet sami piłkarze niewiedzą ile maja boisk .Ich baza treningowa to istna twierdza w której na pewno się w spokoju przygotują do dzisiejszego meczu. Wg. mnie dziś zespół Mariusza Lewandowskiego wygra to spotkanie bardzo prawdopodobne że nawet różnicą dwóch goli.
Typ : 1


Galatasaray - Mladá Boleslav

A teraz kilka słów na temat meczu którego na pewno niezagram. Pojedynek turecko czeski. Mlada Boleslav w poprzednim sezonie uplasowała się na 3 pozycji tracąc do lidera zaledwie 5 pkt. W obecnym sezonie jest po rozegranych 2 kolejkach i zdobyła komplet punktów. W eliminacjach gładko przeszli Valarenge . Turcy są po 1 kolejce w lidze pechowo zremisowali z Ankaraspor BB niestrzelając 2 karnych . W ubiegłym roku Turcy w pucharach odpadli z Tromso u siebie 1:1 na wyjeździe przegrali 0:1. Napewno nie zagram 1,x,2 prędzej chyba zagram awans
Typ : awans Mlady

Do góry
#628919 - 09/08/2006 09:01 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Levski Sofia-Chievo 1-2,45 (toto-mix)
Czytałem dziś na BA, że Włosi mają problemy ze składem i wogóle. Ale patrze na to z przymrużeniem oka, bowiem najważniejsze dla mnie jest to że Bułgarzy grają dobrze i są w rytmie meczowym(m.in. poprzednia runda eliminacji, a Włosi tylko sparingi). Awans do grupowej fazy LM to było by coś dla bułgarskiej piłki, więc zwycięstwo u siebie powinno być pierwszym krokiem.

D.Kijów-Fehnerbahce over2,5 -1,95(toto-mix)
Według mnie przesadzony kurs na overa bo obie drużyny potrafą sobie postrzelać jak i trzcić bezsensownie gole. Dynamo jak zwykle mocne u siebie(ogrywało przecież takie drużyny jak Real), a Turcy z bardzo mocnym składem jak zawsze. Ta mieszanka powinna dać overa, przynajmniej w to głęboko wierze.

Galatasaray-Mlada Bolesław 1-1,5(toto-mix)
Według mnie Turcy wygrają to spotkanie(może nawet różnicą 2 bramek), żeby sobie nie szargać nerwów w Czechach. Jakoś nie widzę w LM drużyny Bolesława, a wy ???

Do góry
#628920 - 09/08/2006 09:11 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Toledo Offline
journeyman

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 54
Moim typem dnia na Lige Mistrzow sa Heartsi.
Ludzie kurs 2,05 tylko brac i sie cieszyc.Jezeli ktos ogladal ostatni mecz z Celticiem to mnie zrozumie.Hearts
to druzyny ktora gra pressingiem caly mecz,sa swietnie wybiegani.Co zrobia swietni technicznie Grecy skoro beda non stop przewalani,atakowani,podwajani - beda dobrze kryci.Powiedzmy sobie szczerze Celtic przegral zasluzenie co pokazal Zuraw.Kompletnie nic poniewaz trudno sie gra z tak grajacymi obroncami.Jeszcze jedna rzecz to jest historyczny moment dla Serc.Pierwszy raz w historii klubu beda walczyc o puchary europejskie.Maja wsparcie mentalne
w postaci wygranej z Celtikiem.AEK to dobra druzyna,ale wydaje sie ze za duzo jest argumentow za Sercami i do tego ladny kurs
Pozdrawiam

Do góry
#628921 - 09/08/2006 09:12 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Ech, mysle ze gdyby nie chodzilo o Legie i ten fanatyczny patriotyzm to nikt z nas nie mialby watpliwosci kto z tej pary okaze sie lepszy
Z calym szacunkiem dla zespolu ze stolicy nie ma wiekszych szans w potyczce z ukrainskim potentatem i jedyne co mozna zrobic to modlic sie o jakas korzystna porazke np. 2-1 lub 3-2 ktora bedzie dawala nadzieje w rewanzu

10 lat od czasow WIDZEWA w LM to chyba jeszcze zbyt krotko aby to powtorzyc:)

Tak czy owak chcialbym by Legia wygrala ten dwumecz i pokazala ze polska pilka jeszcze istnieje...

Do góry
#628922 - 09/08/2006 09:17 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
fox1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2003
Postów: 5852
Skąd: Kraków
JA tylko odnosnie Milanu.

Zacytuje wypowiedz Carlo Ancelottiego :
"To młoda i grająca z entuzjazmem drużyna. Gracze nie mają co prawda zbyt dużego międzynarodowego doświadczenia, jednak mają olbrzymią chęć do gry oraz są dobrze przygotowani. Biorąc pod uwagę termin rozgrywania dwumeczu czeka nas trudne zadanie, choć w rewanżu będziemy mieli 15 dni więcej przygotowań w nogach. Musimy zagrać jutro uważnie i kontrolować przebieg gry, by uniknąć niepotrzebnego wysiłku. Z fizycznego punktu widzenia większe szanse upatrujemy w rewanżu, jednakże w pierwszym meczu również postaramy się zagrać tak by wygrać.&#8221;

Jak dla mnie to mozna sprobowac w tym meczu sprobowac zagrac handicap +1.5 na Crvene.
Crvena ma za soba juz prawie 2 miesiace przygotowań , Milan przygotowania zaczął niedawno. Róznica klas napewno jest miedzy tymi druzynami ale na tym etapie przygotowań nie bedzie raczej to az tak widocznie.A ekipie z Serbi ambicji napewno nie zabraknie .

Tak wiec Milan - Crvena Zvezda (+1.5) 2 - 2,1 6/10

Do góry
#628923 - 09/08/2006 09:24 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
Levski Sofia-Chievo

Włoska drużyna ma duze problemy ze składem niewystapi 4 podstawowych zawodników z czego dwuch to środkowi obrońcy .Ich najlepszą strona jest obrona zaś napastnicy pozostawiają dużo do życzenia.Bułgarska piłka zrobiła ostatnio duze postepy i jak dla mnie to levski jest faworytem tego meczu a kurs 2,40 jest dużo przesadzony. W dotychczasowych sparingach a było ich siedem ani razu nieprzegrali.Levski 1 - 1 Inter (Bratislava) , Levski 3 - 0 OFK Beograd , Levski 3 - 2 Brno ,Levski 2 - 1 Gior (Hungary) ,Levski 3 - 2 Korona (Pol) .Levski 3 - 0 Admira V. (Aus) ,Levski 1 - 1 Hercules (Spain) . Mecz odbędzie się na stadionie narodowym , który spewnościa się wypełni po brzegi a może pomieścić 30 tyś widzów.
Typ : 1

Do góry
#628924 - 09/08/2006 09:36 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
Quote:

Jak dla mnie to mozna sprobowac w tym meczu sprobowac zagrac handicap +1.5 na Crvene.
Crvena ma za soba juz prawie 2 miesiace przygotowań , Milan przygotowania zaczął niedawno. Róznica klas napewno jest miedzy tymi druzynami ale na tym etapie przygotowań nie bedzie raczej to az tak widocznie.A ekipie z Serbi ambicji napewno nie zabraknie .

Tak wiec Milan - Crvena Zvezda (+1.5) 2 - 2,1 6/10




oczywiscie sprobowac mozna, tylko czy nie bedzie to podobny scenariusz jak wczoraj w meczu dynamo - arsenal?

Do góry
#628925 - 09/08/2006 10:37 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
fox1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2003
Postów: 5852
Skąd: Kraków
Quote:

oczywiscie sprobowac mozna, tylko czy nie bedzie to podobny scenariusz jak wczoraj w meczu dynamo - arsenal?




Arsenal jednak zaczyna lige juz za niecałe 2 tyg i o eliminacjach wiedział znacznie wcześniej. Zawodnicy Milanu ściagani byli z utlopów. Róznica chyba jednak widoczna między tymi dwoma zespołami. Ja nikomu nic nie chce sugerować ale kurs jak dla mnie warty ryzyka

Do góry
#628926 - 09/08/2006 10:39 Re: Liga Mistrzów - 3 runda (8-9 sierpnia)
DJ SACHI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/02/2004
Postów: 10880
Skąd: DĄBROWA GÓRNICZA
wszyscy przeciwko Legii oby was to nie przewiozło .......

Do góry
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, alfa), 3402 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581797 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49