Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#63716 - 02/07/2004 20:36 Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
Latający II Offline
addict

Meldunek: 03/05/2004
Postów: 410
Skąd: Warszawa
Tak się zastanawiam jaki sens ma istnienie tego forum? Od dawna nic się nie dzieje: dobrzy typerzy uciekają jak szczury z tonącego statku, a pozostają same nastolatki pragnące wykazać się znajomością nazw drużyn i łatwością dostępu do internetu. W każdym temacie jacyś idioci chcąc się pochwalić znajomością piłki wrzucają kupon za kuponem, z kursami i stawką. A kogo to ****a obchodzi co kto gra? Czasem zdarzają się też genialne analizy w stylu:
"Drużyna A zajmuje 3 miejsce w tabeli z bilansem 3-2-0, drużyna B zajmuje 8 miejsce z
bilansem 0-4-1. Pewna jedynka z kursem 1,5"... Tyle, to każdy jest w stanie sam znaleźć w sieci.
A jeśli nie, to wystarczy napisać poradnik pt. "Korzystanie z tabel ligowych" i po sprawie.
Jeśli ktoś coś pisze, to niech pisze z sensem...a jeśli nie ma nic do powiedzenia to niech da sobie spokój, albo zaśmieca dział "Private Picks" swoimi pseudo-analizami. W poszczególnych tematach powinny być informacje wyłącznie przydatne, typu: składy, kontuzje, motywacja przed meczem itd.. Są przecież na forum ludzie którzy mają możliwość obejrzenia meczy poszczególnych drużyn z mniej popularnych lig, i ocenienia ich aktualnej formy. Sa na pewno też ludzie znający języki inne niż polski, czy angielski, więc mogą bez problemu znaleźć jakąś ważna informację na stronie, czy na forum klubowym (przykład - Rafałek i jego analizy niższych lig angielskich).To na pewno ułatwiłoby życie, a tak wszyscy skazani jesteśmy na czytanie bzdur pisaych przez "profesjonalnych graczy z profesjonala". Nie chcę każdego zmuszać, aby przeszukiwał sieć, po to by znaleźć coś interesujacego. Wystarczy, że jedna osoba, która zagrała mecz w rzeczywistości napisała konkretne info przemawiające za zwycięstwem konkretnej drużyny i tyle. Przecież są tu na pewno ludzie, którzy nie kierują się wyłącznie kursem i miejscem w ligowej tabeli, a szczegółowymi informacjami dotyczącymi danego spotkania. Jeśli nikt nic nie napisze, to przynajmniej lepszy pusty temat niż wypełniony bzdurami typu "Manchester wygra, bo musi". Wiem, że są na forum jeszcze osoby, które nie mają ciągu pisania byle czego w każdym temacie, ale to niestety gatunek na wymarciu. Przydałoby się więcej takich, którzy piszą, wyłącznie w temacie o którym mają jakieś pojęcie i z ich postów można dowiedzieć się coś konkretnego. I takich ludzi powinno być więcej...ale to niestety prawie niemożliwe.

Wiem, że jest to kolejny temat z serii "co zrobić, żeby nie było burdelu" i mój post nic
nie zmieni, ale chyba lepsze to niż wklejenie kolejnego kuponu-pociągu za 2 zł.

PS. Jakbym był moderatorem, to od razu byłby tu porządek

Do góry
Bonus: Unibet
#63717 - 02/07/2004 20:42 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
nazir69 Offline
old hand

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 863
Skąd: Browary Warka
ciekawe czy to dotrze do kogokolwiek???

Do góry
#63718 - 02/07/2004 20:45 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
Latający II Offline
addict

Meldunek: 03/05/2004
Postów: 410
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał nazir69:
[qb]ciekawe czy to dotrze do kogokolwiek??? [/qb][/QUOTE]Na pewno nie dotrze...ale zawsze można spróbować.

Do góry
#63719 - 02/07/2004 20:47 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
Kiko Offline
member

Meldunek: 23/03/2003
Postów: 197
Skąd: Jadowniki
[QUOTE]Oryginalnie wysłał nazir69:
[qb]ciekawe czy to dotrze do kogokolwiek??? [/qb][/QUOTE]nie masz szans bo juz byly takie proby i sam widzisz ze nic to nie pomoglo

Do góry
#63720 - 02/07/2004 21:07 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
:rolleyes:

Do góry
#63721 - 02/07/2004 21:25 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
Tak bylo, jest i bedzie i chocby nie wiem jak sie starano nikt ani nic tego nie zmieni. Na forum jest zarejestrowanych prawie 13 tys. userow i kazdy mysl, ze jest najlepszy - jednak nie popisuja sie niczym innym tylko bezsensownymi typami nie popartymi zadna analiza. Co zrobisz - taka juz ludzka (polska) natura. Popatrzmy chociazby na taki bettingadvice (zreszta na inne zachodnie fora) - takiego burdelu nie ma nigdzie (a DJ SACHI mogl urodzic sie tylko w Polsce). To zreszta jest juz nasza (Polakow) mentalnosc, ze robimy wszystko inaczej niz to powinno wygladac. Nawet watpie, zeby wieksza ilosc modow sobie poradzila z tym rozgardiaszem!!! Dlatego wg mnie najwazniejsza jest umiejetnosc wychwytywania z forum najistotniejszych rzeczy bo nawet w tych stosach bzdur mozna znalezc naprawde sporo!

PS: Jak sie rejestrowalem prawie 2 lata temu to to byla kopalnia wiedzy, a teraz ... przewaznie bywa to kopalnie smiechu !

Pozdr iwo:

Do góry
#63722 - 02/07/2004 22:00 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
ckm55 Offline
old hand

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 1140
Skąd: Biala Podl.
Niestety na tym forum bardziej urzyteczne sa ploteczni na temat sprzedanych meczy, ostatnio z inter toto niz jakiekolwiek sensowne analizy.

Od dawna mowie, zeby za dostep do wysylania postow na forum, trzeba bylo placic, to by czesciowo ograniczylo bezsensowne pisanie. Jak to mowia jak placisz to myslisz co robisz a jak nie placisz to niemasz dostepu do zapisu, tylko zwykle ogladanie.
Ale napewni zaraz podniesie sie krzyk.
No coz ligi sie pokonczyly to i mlodych gniewnych przybylo
Trzeba poprostu cierpliwie poczekac kiedy ci gniewni pojda z torbami al:

Do góry
#63723 - 02/07/2004 22:49 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
barister Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2003
Postów: 1509
Najgorsze jest to, że na zagranicznych forach jest ta sama radosna twórczość. Prawie nikt nie chce się dzielić swoją wiedzą publicznie, bo i po co? No to jest jak jest - do wszystkiego trzeba dochodzić samemu, tak więc nie ma lekko..... Złudna alternatywa dla forum to typerzy dający typy za kasę z rozsądnym uzasdanieniem, ale to utopia - nikt kto prezentuje wysoki poziom nie bawi się w to raczej (chyba że jest młody i nie ma kasy).

Jeśli chodzi o forum to kojarzy mi się z przedszkolem - ludzie bawią się w typowanie. I to jest dobre, że wielu ma zajęcie i urozmaicony czas. Jednak jeśli typowanie przestaje być grą za 2-10 zł, a jest tak, że na zakład idzie 100, 200 czy więcej zeta to zabawa się kończy, bo stawką nie jest przegrane 1 piwo, tylko 40 i więcej . Jednak na zabawowym forum wtedy nie ma czego szukać, bo większość zwyczajnie nie wie na czym polega trafne wytypowanie meczu, pomimo że każdy chce zapewne jak najlepiej. Jednak chęci to za mało.

Co zostaje - uczyć się samemu i jak się osiągnie jakiś przyzwoity poziom próbować zarobić na tym jakąś kase (przynajmniej nie stracić). Innego sposobu nie dostrzegam. Szkoda tylko, że ta nauka tak drogo kosztuje.... Skoro tak to po co dzielić się wiedzą z kimś, kto bez wysiłku przepisze typy i już?
Czas na zmiany......

Do góry
#63724 - 02/07/2004 22:49 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
revange Offline
member

Meldunek: 25/03/2004
Postów: 198
Skąd: S-c
Mój faworyt na najgłupszą analizę:
"xxx muszą przegrać/odpaść bo i tak za daleko zaszli"
Zna ktoś lepsze hasła???

iwo:

Do góry
#63725 - 03/07/2004 23:46 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
kredens Offline
addict

Meldunek: 13/10/2003
Postów: 623
Skąd: Pyskowice
[QUOTE]Oryginalnie wysłał revange:
[qb]Mój faworyt na najgłupszą analizę:
"xxx muszą przegrać/odpaść bo i tak za daleko zaszli"
Zna ktoś lepsze hasła???

iwo: [/qb][/QUOTE]"xxx muszą wygrać bo to pewniak" buehehehe

Do góry
#63726 - 03/07/2004 23:57 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
main Offline
addict

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 671
Skąd: Żyrardów
jesli nauczysz sie filtrowac, to dasz sobie rade;
oczywiscie zgadzam sie z tym co piszesz, ale liczba 13 tys uzytkownikow + ludzie glosuja na LPR + samoobrone + wszyscy kradna = nie moze byc inaczej;

czesciowe rozwiazanie - platne forum, okresy przejsciowe, itp.
ale chyba nikomu nie chce sie tego robic...
pozdrawiam

Do góry
#63727 - 04/07/2004 01:16 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
poinformowany Offline
stranger

Meldunek: 01/07/2004
Postów: 11
[QUOTE]Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb]Niestety na tym forum bardziej urzyteczne sa ploteczni na temat sprzedanych meczy, ostatnio z inter toto niz jakiekolwiek sensowne analizy.

Od dawna mowie, zeby za dostep do wysylania postow na forum, trzeba bylo placic, to by czesciowo ograniczylo bezsensowne pisanie. Jak to mowia jak placisz to myslisz co robisz a jak nie placisz to niemasz dostepu do zapisu, tylko zwykle ogladanie.
Ale napewni zaraz podniesie sie krzyk.
No coz ligi sie pokonczyly to i mlodych gniewnych przybylo
Trzeba poprostu cierpliwie poczekac kiedy ci gniewni pojda z torbami al: [/qb][/QUOTE]Przyznaje sie ze to ja zapodalem cynk na ustawiony mecz z pucharu Intertoto i zostałem wyśmiany m. in. przez ciebie "expekrcie" od bukmacherki. Z tym, że to MÓJ ustawiony typ wszedł, w przeciwieństwie do twojego Dubnica 1X 9/10 ( ). Zamiast krytykować innych może byś się zajął sobą ? Troche szacunku..

Do góry
#63728 - 06/07/2004 01:36 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
dwie wiadomosci - oczywiscie jedna dobra a druga zla (jak to w zyciu bywa):

najpierw zla:
to forum faktycznie schodzi na psy

a ta dobra ?
do pseudoforum toto-mix`a z telegazety polsatu (strona 708) jeszcze nam baaardzo duzo brakuje

nie zauwazylem na naszym forum jeszcze tekstu w stylu: xxx podaj mi jakichs 5 pewniakow na jutro ako powyzej 2 bo chce postawic 500 pln. musze sie odegrac za dzisiejsza przegrana.

i modle sie o to, zeby nigdy cos takiego tu sie nie pojawilo...

Do góry
#63729 - 06/07/2004 04:07 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
edit: tu byl zart ale kiepskiej jakosci

Do góry
#63730 - 06/07/2004 04:40 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
[QUOTE]Oryginalnie wysłał majner:
[qb]
a ta dobra ?
do pseudoforum toto-mix`a z telegazety polsatu (strona 708) jeszcze nam baaardzo duzo brakuje

nie zauwazylem na naszym forum jeszcze tekstu w stylu: xxx podaj mi jakichs 5 pewniakow na jutro ako powyzej 2 bo chce postawic 500 pln. musze sie odegrac za dzisiejsza przegrana.
[/qb][/QUOTE]Hehehe...dobre ,tam nigdy nie zejda na psy , bo oni nimi sa )))))))))))))
Nabita te totomix i telegazety ))))))))))))))

Do góry
#63731 - 06/07/2004 05:41 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
[QUOTE]Oryginalnie wysłał revange:
[qb]Mój faworyt na najgłupszą analizę:
"xxx muszą przegrać/odpaść bo i tak za daleko zaszli"
Zna ktoś lepsze hasła???

iwo: [/qb][/QUOTE]Najlepszy tekst jaki widziałem to "Manchester United musi wygrać, bo jest najlepszy"

Do góry
#63732 - 06/07/2004 14:09 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
40704 Offline
addict

Meldunek: 06/03/2004
Postów: 434
Grisza,Petersen i Marco
Rulez

Do góry
#63733 - 06/07/2004 14:21 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Latający II:
[qb]PS. Jakbym był moderatorem, to od razu byłby tu porządek [/qb][/QUOTE]Ja przynajmniej mam czyste sumienie że chociaż próbowalem... Jednak po skasowaniu kilku naprawdę bezsensownych postow od razu zaczęto głosic że Dj uprawia cenzurę a na forum jest grupa trzymająca władze czy jakies inne glupie hasła. Nie chciałem i nie chcę wchodzić w dyskusje z takimi mało powaznymi ludzi i tlumaczyć (się) im, dlatego też coraz mniej daje pola moderatorskiej ręce. Bycie moderatorem na tym forum nie jest łatwą sprawą a "w koło i tak jest jest wesoło" (cytat).

Serdecznie pozdrawiam
DJ SOSNA

Do góry
#63734 - 06/07/2004 14:35 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Latający II:
[qb]Jednak po skasowaniu kilku naprawdę bezsensownych postow od razu zaczęto głosic że Dj uprawia cenzurę a na forum jest grupa trzymająca władze czy jakies inne glupie hasła. [/qb][/QUOTE] http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=forum;f=25

Jak mawial znany polityk :Chwala nam i naszym przyjaciolom. C h u j o m PRECZ

Ps. Admin test area
Testing area.

Do góry
#63735 - 06/07/2004 14:37 Re: Kolejny post z serii: "Mój kupon za 2 zł"
clarence Offline
enthusiast

Meldunek: 12/02/2004
Postów: 227
Edytuje bo w zle miejsce wpadl post i musze uzupelnic tresc.

Otoz:
Nie da sie nic zrobic.
No chyba ze nadleci Ufo i zrobi ze wszystkim porzadek...

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], Ojro, Akhu, 11kera11, alfa), 3467 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49