Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#64362 - 19/07/2004 04:15 Limity u bukmacherow
Belltom Offline
journeyman

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 99
Skąd: Krakow
Moze ktos nakreslic jakie limity wprowadzaja internetowi bukmacherzy w momencie wygranych przy stawkach 300-1,000 zl.

Do góry
Bonus: Unibet
#64363 - 19/07/2004 14:58 Re: Limity u bukmacherow
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
Zdecydowanie za niskie kwoty.

Do góry
#64364 - 19/07/2004 15:23 Re: Limity u bukmacherow
maycj Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/08/2002
Postów: 2020
Skąd: only wawa
zalezy jaka miales wygrana, a nie jaka miales stawke

Do góry
#64365 - 19/07/2004 19:33 Re: Limity u bukmacherow
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Generalnie zależy od bukmachera. Najbardziej restrykcyjny jest betandwin. Z moich obserwacji wynika, że na limit można zapracować grając za duże stawki i dokonując wypłat na większą sumę niż wpłat. Przez długi czas udawało mi się (nie wiem jakim cudem) nie mieć tam limitu. Może to dlatego iż wiedziałem od początku o zagrożeniu limitami i grałem ostrożnie (czyt. ograniczałem stawki) Potem przycięli mnie do 50 euro, a dwa tygodnie później już do 25 na zakład. To już jest spore ograniczenie, ale są gracze z limitami 5 eur lub nawet 1 eur na zakład.

Na koniec powiem, że polityka limitowa tej firmy przeczy idei zakładów bukmacherskich. Idea ta jest taka: większość graczy w dłuższym okresie przegrywa ale niektórzy wygrywają a bukmacher zawsze zarabia. Betandwin chce żeby wszyscy przegrywali, a jak nie to limit albo do widzenia dlatego moim zdaniem nazwa BetAndLose byłaby dla tej firmy o wiele bardziej odpowiednia.

Do góry
#64366 - 19/07/2004 19:50 Re: Limity u bukmacherow
Maverick7000 Offline
veteran

Meldunek: 27/02/2004
Postów: 1599
Skąd: Warszawa
Limity rzedu paru euro czy nawet 25 czy 50 to czysta zenada...dla odmiany w expekcie stawialem kiedys bardzo duze kwoty i nigdy nie bylo problemu

Do góry
#64367 - 19/07/2004 19:56 Re: Limity u bukmacherow
Belltom Offline
journeyman

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 99
Skąd: Krakow
Slyszalem ze w WILLHILL, BETFAIR, BET365 kwoty zakladow rzedu 1000USD to nic wielkiego. Moze to ktos potwierdzic?

Do góry
#64368 - 19/07/2004 20:11 Re: Limity u bukmacherow
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
Zacznij moze od podstaw, poczytaj najpierw troche chocby o bukmacherach. Limity pojawiaja sie pozniej... Betfair to platforma p2p limitem jest gorna granica oferty lub ilosc kasy, ktora druga strona zechce przyjac. Bet365 klasa jest zblizony do B&W, limity nakladane sa szybko i sa b. dokuczliwe (czyt. niskie)

Do góry
#64369 - 19/07/2004 20:55 Re: Limity u bukmacherow
Belltom Offline
journeyman

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 99
Skąd: Krakow
Na pewno nie mam tyle doswiadczenia w bukmacherce internetowej do tej pory tylko naziemnie, jednak 10 lat w grze powoduje ze czlowiek szuka nowych mozliwosci. Przyznam sie ze 10 procentowy podatek mnie oslabil na tyle, ze zaczalem myslec o grze przez internet.

Do góry
#64370 - 19/07/2004 21:58 Re: Limity u bukmacherow
Cyborg Offline
old hand

Meldunek: 01/10/2002
Postów: 712
Skąd: Warszawa
Hill też ładnie tnie. Na początku owszem możesz postawić tys. USD, ale mi po ostatniej kolejce Champions League przycięli limit do 10-100 $, tyle że z tego co zauważyłem tylko na piłkę, bo na tym wygrywałem

Do góry
#64371 - 19/07/2004 22:37 Re: Limity u bukmacherow
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
Z limitami bedzie coraz gorzej szczegolnie u bukow zwiekaszjacych oferte czyli ponoszacych ryzyko walku.....B&W...idealny przyklad. Ogolnie patrzac z perspektywy 4 lat gry w internecie wiele sie zmienilo powtsaly rozne grupy grajacych,
coraz wiecej walkow idzie i tyle.....

Do góry
#64372 - 20/07/2004 00:22 Re: Limity u bukmacherow
VillBill Offline
member

Meldunek: 25/03/2004
Postów: 110
Skąd: Homlet
Gram przez internet ok 2 lata i moje doświdczenie opiera się o grę w trzech firmach expekt, unibrt i willhill. Mogę powiedzieć że w expekcie niema większych problemów z limitami przeważnie akceptują takie stawki, w unibecie jest podobnie tylko trochę lepiej bo więcej można postawić nawet 2000euro i niema problemu, w willhill na początku kiedy ma sie mało pieniędzy na koncie to dają duże limity a w miarę wygrywania stawki są zmniejszane po koleji na wszystkie zakłady w zależności na jakim sporcie się wygrywa. Mi ograniczyli piłkę, hokej, dziś zobaczyłem że i tenis w sobotę mogłem postawić nawet ok 9762 euro przy kursie 1,22 a dziś już tylko 672 euro, bardzo mnie to zdziwiło bo wogóle nie postawiłem na tenis ok dwa miesiące.
Czekam na początek rozgrywek piłkarskich ale tam mam jeszcze mniejsze limity tylko do ok 500 euro a na intertoto jeszcze mniej bo najwięcej do 150 euro. Największe limity mam jeszcze na NBA i MLB chyba dlatego że grałem tam rzadko lub wcale.
Powiem jeszcze tyle że jak na razie więcej tam wpłaciłem niż wypłaciłem i mam w tej firmie najkrutszy staż ok 6 miesięcy i troche się rozczarowałem.

Pozdrawiam.

Do góry
#64373 - 20/07/2004 01:20 Re: Limity u bukmacherow
b6 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/09/2003
Postów: 1990
Mi sie wydaje cos takiego: do buka trzeba wplacic pieniadze i ich bardzo dlugo nie wyplacac ale grac. Tez nie za duzo - nie za czesto jak ma sie wysoka skutecznosc. Jak ktos daje w ciagu weekendu 5 zakladow - i te 5 zakladow wchodzi przy kursie 2.00 na mecze niezbyt znane i ten proceder powtarza regularnie - to wtedy moze byc problem - lub bukmacher widzi ze ktos gra systemem - np. progresja i dobiera mecze ktore w odczucuiu bukmachera system progresyjny - prawdopodobienstwo wygranej - przesuwa na strone gracza - to bardzo slusznie ze zaklada limit.
Najlepiej miec konta u 8 - 10 bukmacherow i korzystac z uslug raz to jednego raz to innego - a to wyjdzie automatycznie ze wzgledu na wysokosc kursu jaki kazdy bukmacher na dane spotkanie proponuje - a wiadomo, ze wezmiemy tam gdzie bedzie wyzszy

Do góry
#64374 - 20/07/2004 01:27 Re: Limity u bukmacherow
Belltom Offline
journeyman

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 99
Skąd: Krakow
Zgadzam sie b6, ale nie kazdego stac na zamrozenie
wiekszej ilosci gotowki u 8 bukmacherow, poza tym jakich Ty doradzasz bo ja widzialbym w tej osemce Sportingbet, WillHill, Bet365, Expekt, GB, Unibet,
Ladbrokes, NOrdicbet ? Mozesz napisac swoje zdanie.

Do góry
#64375 - 20/07/2004 14:49 Re: Limity u bukmacherow
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
[QUOTE]Oryginalnie wysłał denis:
[qb]Z limitami bedzie coraz gorzej szczegolnie u bukow zwiekaszjacych oferte czyli ponoszacych ryzyko walku.....B&W...idealny przyklad. Ogolnie patrzac z perspektywy 4 lat gry w internecie wiele sie zmienilo powtsaly rozne grupy grajacych,
coraz wiecej walkow idzie i tyle.....[/qb][/QUOTE]A ja myślę, że sposób w jaki B&W nakłada limity jest po prostu nieracjonalny. Gdyby nie limit to jestem przekonany, że jeszcze sporo bym u nich mógł przegrać, a tak szansa, że wyjdą ze mną na zero przy limicie 25e na zakład jest praktycznie żadna. Tym bardziej, że na taki limit można zapracować już po paru dniach od założenia konta. Każdy inny buk by na takim graczu zarobił, ale oni się boją i właśnie w momencie kiedy gracz już sporo od nich wygrał zachęcają go do rezygnacji z gry lub ograniczają mu możliwość przegranej.

Do góry
#64376 - 21/07/2004 01:49 Re: Limity u bukmacherow
rafałek Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2003
Postów: 909
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Belltom:
[qb] Przyznam sie ze 10 procentowy podatek mnie oslabil na tyle, ze zaczalem myslec o grze przez internet.[/qb][/QUOTE]Ten podatek to drażliwy temat ,ja myślę że indywidualną sprawą każdego jest to ,czy grając w necie chce go odprowadzać czy też nie.

Wszystko zależy od dyscyplin jakie zamierzasz grać .

Jeśli chodzi o piłkę nożną to :

Na obecną chwilę nie ma chyba buka ,który spełniałby wszystkie wymagania klienta.Bo zauważcie ,że jeżeli każdy indywidualnie zrobi sobie selekcję to wyjdą mu wnioski takie ,że : wszystko co z przedstawicielstwem firmy na Malcie odpada ,wszystko z kulawym regulaminem i zmianą zasad w trakcie trwania gry też odpada ,z nakładanymi szybkimi limitami czy ubogą ofertą analogicznie.Bo zawsze znajdą się jakieś powody do narzekań ,np. że w Sportingbet można grać wysoko ale prawie nic oprócz standartu nie mają w ofercie czy że Nordicbet ładuje na niektóre mecze szwedzkich i norweskich okręgówek takie marże ,że głowa mała itp....

Mimo wszystko biorąc pod uwagę te najpopularniejsze firmy sieciowe , zbierając wszystkie plusy i minusy do kupy najlepsze są Bet365 i Centrebet.

Najlepszym bukiem do grania piłki nożnej dla Polaków jest wciąż moim zdaniem Prof i nie zanosi się na to ,żeby któryś z pozostałych mógł mu w najbliższym czasie dorównać.

Ilekroć rozmawiam z kimś na temat Profesora ,Ci co analizują- widzą ,że często mają w nim dość dobre kursy na wyrównane mecze ,Ci co nie analizują i grają tylko na rk też nie narzekają ,bo często mają kursy wyższe niż średnia netowa.

A że na singlach przy podatku i marży bardzo ciężko z nimi minimalnie przegrać i zostaje AKO i systemy to inna sprawa.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał denis:
[qb]Z limitami bedzie coraz gorzej szczegolnie u bukow zwiekaszjacych oferte czyli ponoszacych ryzyko [/qb][/QUOTE]Ja myślę ,że będzie inaczej ,chociaż czas pokaże :zobacz:
Wydaje mi się ,że mechanizm pójdzie w drugą stronę i nie będą limitować graczy (wyższe stawki -większy zysk buka) tylko przed wałkami będą się bronić wyższymi marżami na niższe ligi.

Pozdrawiam

rafałek

Do góry
#64377 - 21/07/2004 02:27 Re: Limity u bukmacherow
b6 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/09/2003
Postów: 1990
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Belltom:
[qb]Zgadzam sie b6, ale nie kazdego stac na zamrozenie
wiekszej ilosci gotowki u 8 bukmacherow, poza tym jakich Ty doradzasz bo ja widzialbym w tej osemce Sportingbet, WillHill, Bet365, Expekt, GB, Unibet,
Ladbrokes, NOrdicbet ? Mozesz napisac swoje zdanie.[/qb][/QUOTE]Belltom - moje zdanie tutaj nie ma znaczenia .Faktem jest, ze to sa bardzo powazne firmy, ktore wymieniles. Mozna by rzec z tradycjami.
Sportingbet - nie znam tego buka wiec nic ci nie powiem. Wiem, ze na 100% bardzo dobrym bukiem jest Victor Chandler - ale u Victora to trzeba wiedziec co grac - bo cie oskubie bardzo szybko - i sie mocno zastanowic, czy jak jest u Victora najwyzszy kurs na faworyta to czy jest sens grac taki mecz - tam raczej na underdogi lepiej chyba stawiac - natomiast poteznym i godnym polecenia jest na pewno Centerbet - australijski buk u ktorego na prawde kosmiczne sa limity.
Reszta bukow ktore wymieniles to tez OK.

PS.
Drobna uwaga - patrz jaki Nordicbet ma kurs na faworyta - czesto jest tak (zwlaszcza jak to sa rozgrywki skandynawskie) - jak ma najwyzszy kurs to cos jest nie tak - lepiej sobie odpusc taki mecz

Do góry
#64378 - 21/07/2004 02:34 Re: Limity u bukmacherow
Belltom Offline
journeyman

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 99
Skąd: Krakow
Wielkie dzieki za wszystkie odpowiedzi, daja one mnie i mysle ze sa one swietna szkola zycia dla wszystkich bo najwazniejsze to nie grac, ale korzystac z gry.

Do góry
#64379 - 21/07/2004 02:44 Re: Limity u bukmacherow
Belltom Offline
journeyman

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 99
Skąd: Krakow
Wielkie dzieki za wszystkie wazne informacje, czym moge sie podzielic z Wami, otoz uwazam ze bukmacherstwo to ciezki kawal czarnej roboty.
Z porazek nalezy wyciagac daleko idace wnioski i uczyc sie na nich. Jesli tego nie umiemy to musimy to traktowac jak rozrywke. Sam tez kilka razy wpadlem w granie na szybkie odegranie jak ja to nazywam. 4-5 porazek na pewniakach nie nauczylo mnie nic i dalej inwestowalem dopiero przerwa i dokladna chlodna analiza wyciagala mnie z problemow.

Do góry
#64380 - 21/07/2004 02:47 Re: Limity u bukmacherow
Belltom Offline
journeyman

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 99
Skąd: Krakow
Latwo to sie pisze z perspektywy czasu, ale mysle ze kazdemu w momentach zlej passy nie jest do smiechu, najgorsze jest to ze ten swoj pech staramy sie usprawiedliwiac a to decydujacy gol w ostatnich minutach, a to faworyt gra w 10-tke itp.
W takich momentach procz pauzy nic nie pomoze.

Do góry
#64381 - 21/07/2004 16:41 Re: Limity u bukmacherow
altobelli Offline
stranger

Meldunek: 07/03/2003
Postów: 4
Skąd: Szczecin
Chcialem dzisiaj postawic na LM i Copa America i juz widze, ze William zadbal o to, aby za duzo nie wygrac... Weszlo raptem kilka kuponow z rzedu i juz taki szopki brrr...

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49