Strona 7 z 12 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 11 12 >
Opcje tematu
#701265 - 02/11/2006 22:23 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Wczoraj średnio przeciętnie. Moje źródło informacji nie trafiło w obsadę 2 bramkarzy. W St. Louis jednak bronił Sanford, anie Legace i skończyło się 1-4. Pytanie czy jakby bronił Legace nie byłoby wyżej. Ponadto NY Rangers zdeydowało się wystawić Weekesa, zamiast Lundqvista i to był chyba krok we właściwym kierunku, bo występ tego bramkarza w dużym stopniu pozwolił na osiągnięcie korzystnego rezultatu na trudnym terenie w Anaheim. Nietrafiony zupełnie mecz Columbus-Colorado, zawalił bramkarz Leclaire puszczająć 4 gole przy niewielkiej ilośći strzałów zespołu z Colorado.

Na dziś jest parę meczy, które wyglądają dość ciekawie.

Florida-Toronto over 6 (ot) 7/10 1,80 GB
Minnesota-Vancouver under 5 (60) 5/10 1,87 Bwin
St.Louis-Colorado over 6 (ot) 5/10 1,80 GB
Boston-Buffalo under 6 (60) 4/10 2,00 Bwin
NJ Devils-NY Islanders over 5,5 3/10 2,05 GB

Bilans: 18-10-2 +21,15

Krótkie opisy za chwilę w poniższym poście

Do góry
Bonus: Unibet
#701266 - 02/11/2006 22:29 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Witam panowie

Malo czasu wiec przepraszam bardzo ze bez opisow:

Zaczynamy gre dzis na :

lose TOR @ 2.25
OT CHI @ 4.35
2 poziom progresji na lose NYI @ 1.65

Do góry
#701267 - 02/11/2006 22:59 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
Hans Offline
old hand

Meldunek: 21/09/2005
Postów: 721
Skąd: Górny Śląsk
2.11
San José Sharks - New York Rangers 2 & OT
Minnesota Wild - Vancouver Canucks OVER 5,5
Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens 2 ML & UNDER 6
Philadelphia Flyers - Tampa Bay Lightning OT
Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings 1 & OT

Na analizy niestety brak czasu, ale w sumie już o tej porze to bez sensu je pisać

Do góry
#701268 - 02/11/2006 23:01 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Florida-Toronto

Na bramkach odpowidnio Belfour i Aubin. Obie drużyny grały już ze sobą w tym sezonie - wygrało Toronto 2:1ot. Z tym że Florida na wyjeździe i Toronto u siebie to dwie bardzo nieskuteczne drużyny jak dotychczas. Zupełnie inaczej to wygląda jak Panthers i Maple Leafs grają na odwrót. Obie ekipy strzelają mnóstwo goli i tego mniej więcej spodziewam się i w tym spotkaniu. Aubin, bramkarz Toronto na razie występował w 2 spotkaniach i nie ma imponującej statystyki 4,41 GAA. Jeżeli jednak nawet wystąpiłby Raycroft podstawowy bramkarz to i tak Florida powinna strzelić ~3 gole z gry. Plus coś być może dorzucić z bardzo solidnego PP. Na razie Florida aplikowała conajmniej 3 gole w każdym pojedynku u siebie, zatrzymała się jedynie na San Jose, ale defensywa tych ostatnich jest zupełnie na innym poziomie aniżeli zespołu z Kanady. Toronto na wyjazdach jest również bardzo skuteczne, i nawet jeżeli Belfour będzie miał "swój dzień" ze 2 gole z gry powinny wpaść. No i gry specjalne obie drużyny mają bardzo dobry PP, Florida ma słaby PK, co może jedynie pracować na over w tym meczu.

Minnesota-Vancouver

Tu krótko - Fernandez vs Luongo. Moim zdaniem jak nie najlepsi, to ścisła czołówka bramkarzy NHL. Do tego oba zespoły mało skueczne z gry - Minnesota u siebie ciut lepiej aniżeli na wyjazdach, Vancouver bardzo przeciętnie na wyjazdach, jedynie przeciwko bramkarzowi Chicago Boucher udało im się rozstrzelać. Jedynie gry specjalne Minnesoty (PP goals) mogą tu w moim przekonaniu zagrozić underowi, ale Vancouver ostatnio craz lepszy PK, do tego brak Gaborika w Minnesocie, myślę, że powinno być dobrze. To drugie spotkanie w tym układzie w tym sezonie, w pierwszym 2:1ot dla Minnesoty.

St.Louis-Colorado

To juz drugi typ związany z zespołem z Colorado w tym tygodniu. Poprzedni (under w meczu z Columbus) zupełnie nietrafiony. Colorado zaskakująco łatwo strzelało kolejne bramki Leclairowi. Pisałem wówczas, że Colorado ma bardzo skuteczny atak, ale Leclaire powinien stanąć im na przeszkodzie (bronił do tej pory naprawdę nieźle). Tymczasem dzisiaj Colorado zagra przeciwko Legace'owi - i jeżeli nie mieli problemu z Columbus nie widzę, jak i tutaj nie mieliby mocno poprawić swojego konta bramkowego. Legace jak do tej pory u siebie puszczał średnio 3 gole z gry, ale rywale to nie byli jacyś potentaci: kolejno Boston, Chicago, Phoeni i ostatnio Detroit, które swoją drogą też nie błyszczy za bardzo w meczach wyjazdowych. Są to ekipy, które skutecznością ataku ustępują dość wyrażnie zespołowi Avalanche (na wyjazdach). No i z dugiej strony St.Louis. Ostatnio 5 goli z Anaheim i wogóle grają dość skutecznie u siebie, czym nadrabiają braki w defensywie. Mają dobry PP, strzelają z gry 5on5 i na Theodore to powinno wystarczyć. W każdym bądż razie Colorado ma dziś rywala z dużo lepszym atakiem i z dużo słabszą obroną/bramkarzem aniżeli wczoraj (5:3 Columbus). Wniosek nasuwa się sam.

Boston-Buffalo

Thomas vs Miller. Obie ekipy już się w tym sezonie starły 2:6 dla Buffalo. Wówczas bronili Toivonen i Biron. Jeżeli chodzi o tego drugiego, to jest on rezerwowym bramkarzem, słaszym raczej od Millera, i w tym upatruję sporą szansę na to, iż dorobek zespołu gospodarzy w tym meczu nie przekroczy liczby 2. Spodziewam się, że Miller jest w stanie nawet w tym meczu uzyskać shotout, ewentualnie puśćić jednego gola. Broni on naprawdę jak dotąd bardzo dobrze, puścił 5 bramek w 4 meczach wyjazdowych i na taką drużynę jak Boston, tj dość przeciętną, jak chodzi o atak, jest to całkiem prawdopodobne. Z kolei Thomas, zastępujący obecnie Toivonena może się poszczycić 2 bardzo dobrymi ostatnimi występami (puścił z gry 5on5 1 gola w dwóch kolejnych meczach z Montreal i Toronto) i na pewno na taką ekipę jak Buffalo to odpowiedni wybór trenera gospodarzy. Wygląda on w każdym bądź razie dużo lepiej obecnie aniżeli Toivonen, którego zmienił. Buffalo w tym mezu będzie na pewno strzelać bramki (myślę, że głównie z PP - bardzo słaby PK Bostonu), ale z gry pięciu na pięciu ten dorobek może być bardzo mocno ograniczony.

NJ Devils-NY Islanders

Brodeur vs Di Pietro. Bramkarz NJ devils niby w formie (2 shotouts), ale mam pewne wątpliwości, bo rywale tacy sobie, żeby nie powiedzieć słabi. Wcześniej było znacznie gorzej. Di Pietro wydaje mi się cały czas nie odnalazł swojej optymalnej dyspozycji, a każdy kolejny występ stale to potwierdza. W dużym stopniu liczę tu na gry specjalne obu drużyn. Szczególnie zderzenie PP NJ Devils z PK NY Islanders może zagrwarantować parę brameczek, hokeiści NY Islanders poza tym często uciekają się do gry nieprzepisowej. Gorzej z gry 5on5 - NJ Devils nie prezentują się tu najkorzystniej, ale myślę, że conajmniej do wyniku 4:2 w tym meczu powinni dociągnąć. NY islanders też wie jak strzelać gole.

Do góry
#701269 - 02/11/2006 23:59 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Witam wszystkich

Buffalo W (60') => 1.85 ; 3j.

NY Rangers L (60') => 1.85 ; 1j.
jak to ktoś inteligentny napisał "Rangers haven't put together 2 wins in a row since Oct 7th.."

Minnesota W (60') => 2.1 ; 1j.

bilans: + 7.25j. 26/21/2

good luck and good night



Do góry
#701270 - 03/11/2006 06:33 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Quote:

1 poziom progresji na lose TOR @ 2.25




Minnesota Wild 5 - 2 Vancouver Canucks
San Jose Sharks 1 - 3 New York Rangers
Chicago Blackhawks 1 - 2 Detroit Red Wings
St.Louis Blues 4 - 1 Colorado Avalanche
New Jersey Devils 2 - 5 New York Islanders
Florida Panthers 4 - 2 Toronto Maple Leafs
Boston Bruins 4 - 5 karne Buffalo Sabres
Carolina Hurricanes 0 - 4 Montreal Canadiens
Philadelphia Flyers 2 - 5 Tampa Bay Lightning

Dzis 4 mecze:

01:00 Washington - Atlanta
01:00 Columbus - Calgary
03:30 Edmonton - Dallas
04:00 Anaheim - Phoenix


Do góry
#701271 - 03/11/2006 07:12 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
Wczoraj napomniałem coś o dniu "dogów" i chyba się nie pomyliłem. Zawiodło mnie tylko najbardziej Vancouver, bo nie przeczę, że liczyłem na coś więcej w ich wykonaniu...St. Louis wreszcie wygrali u siebie, Philly "standardowo" przegrywa z Tampą. Z faworytów wczorajszej kolejki tylko Minnesota i Detroit nie zawiedli, chociaż Chicago jak można było się spodziewać powalczyli.
Ja na dziś mam tylko jedną pozycję na grę:
Washington-Atlanta over 6 1.83 B&W 2j.

Wczoraj:7-4-1 (+7,01j.)
Stan:76W-88L-4 (+35,42j.)

Pozdr

Do góry
#701272 - 03/11/2006 08:10 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
Happy Birthday rangiz9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2006
Postów: 6633
Quote:

3 poziom

SJS X 4,15 --> 2j

2 poziom

Chi X 4,35 --> 1j

TB X 4,05 --> 1j




Coś remisować nie chcą

Bilans -12,25j

14/2/12

Do góry
#701273 - 03/11/2006 11:23 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
pit Offline
journeyman

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 55
Ehh no ostatnia noc nieszczegolnie udana. Nalezy odnotowac to ze NYR chyba wreszcie zrozumieli ze Lundqvist, to w tym momencie nie jest najlepszy pomysl na obsade ich bramki i zaczynaja pozwalac grac Weeksowi. Mnie to zbytnio nie cieszy bo jestem wlasnie podczas progresji an ich lose ale moze Buffalo da rade. Florida pokazuje, ze na wlasnych smieciach beda znow wygrywac. No i chyba cos niezle zaczyna sie dziac u Islandersow. A na dzis wybralem cos takiego:

- Dallas, win - pare dni temu Nashville jechalo na wycieczke do Northwest i powaznie zastanawialem sie czy grac na ich porzke. W koncu odpuscile i jak narazie nie żałuje. Tym razem nie odpuszcze i mam nadzije ze nie bede zalowal. Tyle ze nie Nashville a Dallas i nie a lose a na win. Jak narazie ani Edmonton, ani Vancouver, ani Calgary nie pokazuja nic wielkiego, natomiast Dallas jest druzyna, ktora potrafi po prostu wygrywac. W poprzednim sezonie z tymi trzema druzynami Dallas zaliczylo 7 zwyciestw 2 remisy i 3 porazki. W tym spotkali sie tylko z Vancouver i rowniez wygrali. Mnoznik na dzis wynosi 2.5 w kolejnych meczach tez nie powinien byc duzo nizszy.

- Atlanta, win, 2gie podejscie - oby szczesliwsze od pierwszgeo;)

Do góry
#701274 - 03/11/2006 11:49 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
Happy Birthday rangiz9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2006
Postów: 6633
Witam

Na dziś króciutko bo czas nagli. Dzisiaj kontynuacja polowania na X Edmonton, które nie zaznało smaku remisu w 60' od 12 spotkań. Czyli wszystkich meczach jakie do tej pory rozegrało Edmonton w sezonie nie padł wynik remisowy. Jak do tej pory nie udało mi się jeszcze trafić X w 60'. Może dziś będzie lepiej

2 poziom

Edm X 3,95 --> 1j

Do góry
#701275 - 03/11/2006 15:12 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
a oto kolejna niespodzianka jaka spotyka mnie ze strony B&W:

2006-11-03 00:26 Pojedynczy
Toronto Maple Leafs u Florida Panthers (Totals (czas reg.)) Więcej niż 6 USUNIĘTE
100.00 1.83 100.00

Do góry
#701276 - 03/11/2006 19:59 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Edmonton-Dallas
Oilers 12 meczy bez OT, na 7 meczy w domu 6 wygranych (Calgary 3:1, San Jose 6:4, Vancouver 2:1, Detroit 3:1, Phoenix 5:2, Washington 4:0 i ostatnia porażka z Nashville 3:5). Z ekipami z tej samej "przegródki" grają blisko remisu, bo różnica 2 goli nie zawsze jest odzwierciedleniem przewagi w meczu. W 3 ostatnich sezonach padał remis w pierwszym lub drugim meczu między tymi rywalami.
Dallas bardzo groźne w potyczkach wyjazdowych(6 meczy, tylko 1 porażka i reszta win z tym, że 2 po OT), 7 meczy bez OT, rozpoczynają serię wyjazdów(Edmonton, Vancouver, Calgary i Phoenix), 2 ostatnie mecze to zwycięstwa. Najdłuższa seria zwycięstw w tym sezonie to 2 razy po 3. Remis lub porażka wisi już w powietrzu. trzeba wyostrzyć węch i do dzieła.
Typ: OT i handi +1,5 Dallas

Anahaim-Phoenix
Kaczki "dziwaczki" bez porażki w 60 min, 2 ostatnie mecze to OT, ograli u siebie bez dodatkowego czasu 5 ekip(LA 4:3, St.Louis 2:0, Detroit 4:1!!!!, Minnesotę 2:1, Edmonton 6:2), mecz wewnątrz Dywizji, w poprzednim sezonie wszystkie 4 mecze u siebie z Kojotami wygrali.
Kojoty 12 meczy bez OT, 9 porażek, wygrali tylko te mecze w których strzelili minimum 5 goli(6:3 z NYIslanders, 5:2 St.louis i 6:2 Edmonton). W czasie gdy Kaczki rozgrywały 2 ostatnie mecze, Kojoty cieszyły się z 5 dniowej przerwy.
Typ: OT i handi +1,5 Phoenix

Columbus-Calgary
Kurtki 9 meczy bez OT, po serii 4 porażek odnieśli zwycięstwo, aby znowu 2 razy z rzędu przegrać. Wygrali z Phoenix i Los Angeles, w 3 na 10 meczy nie strzelili gola.
W 3 ostatnich sezonach jeden z dwóch meczy u siebie wygrywali z Płomieniami(raz po OT).
Płomienie 3 ostatnie mecze przegrały, bo strzelenie 2 goli to za mało, aby wygrać(Nashville, Washington, Detroit), układ najbliższych gier daje nadzieję, że przełamią ten "nie fart".
Typ: 2

Do góry
#701277 - 03/11/2006 20:28 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Z tego co widze to dzis temat troszke cichy, wiec postaram sie go ozywic:

Dallas :

Fri Nov 3, 2006 AWAY Oilers
Mon Nov 6, 2006 AWAY Canucks
Tue Nov 7, 2006 AWAY Flames
Thu Nov 9, 2006 AWAY Coyotes

Wed Nov 15, 2006 HOME Islanders


W najblizszym czasie drużyna Gwiazd rozegra serie wyjazdowa serie 4 meczy. Rywale- EDM VAN CGY PHO nie są z najwyzszej pólki,ale nie mozna powiedziec ze to slabeusze, taki wlasnie uklad sprawi ze kursy na wygrana Gości w tych meczach beda z dobry mnoznikiem wiec proponuje:

1 poziom progresji na DAL win @ 2.50




Calgary :

Fri Nov 3, 2006 AWAY Blue Jackets
Sat Nov 4, 2006 AWAY Blues
Tue Nov 7, 2006 HOME Stars
Fri Nov 10, 2006 HOME Ducks

Płomienie po 3 przegranych z rzedu czekaja dwa mecze wyjazdowe a potem potyczki na swojej tafli z DAL i ANA. Na pewno wielu z was dziwi taka a nie inna postawa drużyny z Pengrowth SaddleDome, nie przystoi im taka gra i najwyzsza pora zeby sie otrząsnąć i wziasc w garsc.

1 poziom progresji na win CGY @ 2.15

Atlanta :

Fri Nov 3, 2006 AWAY Capitals
Sat Nov 4, 2006 AWAY Islanders
Mon Nov 6, 2006 HOME Bruins
Wed Nov 8, 2006 HOME Senators
Fri Nov 10, 2006 HOME Rangers


Noi zostały nam na koniec "Drozdy". Po 7 meczach bez przegranej w 60' przyszly dwie porazki ( 2-4 z TOR oraz 2-5 z CAR) i chyba czas na jakies zwyciestwo bo "Hotlanta" majaca po 14 grach 19 punktów zajmuje w konferencji 2 miejsce tuz za Szablami z Buffalo na pewno nie ma zamiaru spuscic z tonu. Kto wie czy te dwie druzyny nie "urwią" sie "peletonowi" na dłuzszy czas... Co do rozkladu gier to wg mnie jest bardzo ciekawy: oba mecze na wyjazdach do wygrania, potem powrot do domu gdzie czekaja mocni, ale jak najbardziej "osiągalni" rywale z Atlantic i Northeast Division.

1 poziom progresji na win ATL @ 2.35

Do góry
#701278 - 03/11/2006 20:36 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
kamikazeeeee Offline
member

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 161
Skąd: Rzeszów
Na dziś dzień (a raczej noc) proponuję WIN Waszyngtonu na przekór ich ciągowi, który wygląda tak WLL WLL WLL W
Pozdrawiam

Do góry
#701279 - 03/11/2006 20:46 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
gobel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/10/2005
Postów: 3666
Skąd: Katowice
Ja dzis tez rozpoczynam progresje na win Calgary,chyba nikt nie spodziewal sie tak slabego startu Kanadyjskiej druzyny,najblizsze mecze sa ze srednimi rywalami i czas na przelamanie,wierze ze nastapi to w 2 a najdalej 4 nastepnych meczach.

Blue Jackets-Flames 2 (1 poziom progresji)

Do góry
#701280 - 03/11/2006 20:58 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
witam
mój pomysł na dzisiejszą grę to od góry do dólu same OT. Cztery spotkania - cztery remisy. Tak sobie wymyśliłem tym bardziej, że dziś na placu boju wystepuja głównie druzyny które od dawna nie zaliczyły OT. Właściwie chciałem zagrać na zwycięstwo Płomieni ale jakos tak nie jestem do końca przekonany więc zagram remisy w systeme Patent.
pozdrawiam i życze udanej nocy

Do góry
#701281 - 03/11/2006 21:09 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Quote:

Na dziś dzień (a raczej noc) proponuję WIN Waszyngtonu na przekór ich ciągowi, który wygląda tak WLL WLL WLL W
Pozdrawiam




Jesli chodzi o ciagi to złamania to Dallas ma WWW L WWW L WW

Do góry
#701282 - 03/11/2006 21:56 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
Shadhun Offline
enthusiast

Meldunek: 27/08/2006
Postów: 348
jak myślicie, kojoty powalczą coś czy można spokojnie dawać kaczory ?

Do góry
#701283 - 03/11/2006 21:57 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Wczoraj jak dla mnie słaby dzień, przynajmniej jak chodzi o u/o. Dziś dwa mecze, które niestety buki widzą dość podobnie.

Washington-Atlanta over 6 (ot) 9/10 1,68 GB

Kurs niski, stawka wysoka. Na bramkach prawdopodobnie Kolzig i Hedberg, rezerwowy bramkarz Atlanty. Lehtonen spisywał się ostatnio nieco słabiej, stąd ta zmiana - ponadto Atlanta gra mecz również jutro i Lehtonen ma wystąpić w meczu z NY Islanders. Washington wraca po serii wyjazdowych spotkań na własne śmieci, co z reguły dla drużyn NHL kończy się lekką dekoncentracją, częstokroć porażką,. Kolzig bronił bardzo solidnie na wyjazdach i wogóle zespół ze stolicy spisuje się znacznie lepiej niż w ubiegłym sezonie. Na pewno jest to m.in zasługą Semina, który doszlusował do Oweczkina, dzięki czemu pierwsza linia zespołu Waszyngtonu może już siać popłoch w obronach rywali. Washington strzela i traci u siebie dużo goli z gry 5on5, ma też bardzo dobry PP przy bardzo słabym wskaźniku PK. Ogólnie wygląda u siebie na bardzo overową drużynkę. Hedberg, który broni w ekipie gośći na razie zaliczył całkiem udany występ, rywalem jednakże był zespół z Philadelphi, wobez czego sądzę, iż nie był on w stanie się w pełni wykazać. Zespół z Waszyngtonu powinien lepiej sprawdzić bramkarza Atlanty. Atlanta również dużo strzela z gry i ma bardzo dobry PP. Z gier specjalnych liczę na minimum 2, a optymalnie 3-4 gole i kolejnych parę z gry 5on5. Dwa mecze te drużyny mają już za sobą, oba zakończone po dogrywce 4:3 ot dla Atlanty. Tu powinno być conajmniej podobnie.

Edmonton-Dallas under 6 (60) 5/10 1,70 Bwin

Roloson vs Turco. Dwóch dość przyzwoicie spisujących się bramkarzy. Roloson przede wszystkim w meczach rozgrywanych u siebie, tutaj zespół z Kanady przegrał do tej pory tylko jedno spotkanie przeciwko Nashville. Mimo tego zespół Edmonton ma najwyższą skuteczność w obronie w konferencji zachodniej. Z kolei Dallas dzięki świetnej grze Turco najwyższą odpowiednio na wyjeździe. Myślę, że bramkarze którejś z tych drużyn, albo obaj zahamują zapędy ofensywne swoich rywali. Ponadto obie ekipy mają bardzo dobry PK - o gole z gier specjalnych nie będzie wcale łatwo. Mimo iż obie drużyny są dość skuteczne w ataku, sądzę że obrona jednak zrobi tu swoje.

Bilans 19-13-3 +10,3 . Powodzenia

Do góry
#701284 - 03/11/2006 22:04 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3
Hans Offline
old hand

Meldunek: 21/09/2005
Postów: 721
Skąd: Górny Śląsk
3.11
Anaheim Ducks - Phoenix Coyotes 2 & OT
Kiedy Kaczory wkońcu przegrają w 60 min ? Dziś kolejna szansa, ale jeśli ci pierwsi zagrają na 100% to Kojoty nie mają czego szukać

Edmonton Oilers - Dallas Stars OT
Jeszcze nie było OT w meczu z udziałem Edmonton od początku sezonu...

w sumie to byłbym megahappy jakbym jutro rano zobaczył z góry do dołu remisy
marzenia

Do góry
Strona 7 z 12 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 11 12 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa, pacyfista, burbon, ElNinho[mmdea], VVega, wHiTe_StAr, Akhu, Igor, Górnik_Wałbrzych), 4446 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582796 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Dzisiaj o 20:07