Opcje tematu
#942011 - 08/02/2007 15:44 Starzy i nowi maturzyści, potrzebna pilna pomoc !
Rudzik Offline
veteran

Meldunek: 16/07/2004
Postów: 1467
Skąd: Igloopol
Na początku przepraszam, że zakładam odzielny temat mimo iż jest już jeden służący do szukania pomocy.Zakładam jednak nowy bo może nie każdy tam zagląda a być może tu zajrzy ktoś kto będzie mógł mi pomóc.Jeśli któremuś z moderatorów to przeszkadza nich usunie temat \:\)

A teraz do rzeczy:
kobieta od polskiego dzisiaj oświadczyła klasie, że do jutra mamy jej oddać bibliografię maturalną (choć w regulaminie piszę że na miesiąc przed matura.Nic do niej nie trafia :o).Pracę planowałem napisać na feriach a że ferie zaczynają się dopiero od poniedziałku nie mam jeszcze nic (włącznie z potrzebną bibliografią ! )
Mój temat to:
-Obraz życia w obozie koncentracyjnym. Przedstaw różne sposoby jego ujęcia, odwołując się do utworów literackich i filmowych.

Czy jest ktoś z maturzystów (ubiegłorocznych, tegorocznych), albo ktokolwiek kto może mi pomóc? Nie chodzi mi tu o finalną wersję takiej bibliografii, ale może być nawet taka okrojona, tylko dla potrzeb nauczyciela.
Próbowałem już wszystkiego no ale w tak krótkim czasie nie da sie nic zrobić.Jesteście ostatnią deską ratunku \:p Ktoś pomoże ?

Do góry
Bonus: Unibet
#942020 - 08/02/2007 15:48 Re: Starzy i nowi maturzyści, potrzebna pilna pomoc ! [Re: Rudzik]
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Ja bym pomógł, ale nienawidzę śmietnika w "To i owo". Pomogę jak ktoś usunie ten temat, a ty napiszesz prośbę we właściwym.

Do góry
#942037 - 08/02/2007 15:54 Re: Starzy i nowi maturzyści, potrzebna pilna pomoc ! [Re: Zbigniew]
Rudzik Offline
veteran

Meldunek: 16/07/2004
Postów: 1467
Skąd: Igloopol
Proszę w takim razie o zamknięcie tego tematu, a Ciebie Zbigniew o ile nadal chcesz pomóc zapraszam do odpowiedniego tematu lub na priv \:\)

Do góry

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49