Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#942930 - 08/02/2007 20:42 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: [T]-error]
Łukaszek Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2004
Postów: 738
Skąd: co sie stało sie
Originally Posted By: [T
-error]10 lat temu nie było zimówek, ale było też 10 razy mniej aut niż teraz.


to jedz założ zimowki bo pocztyliona rozpier.olisz \:D

Do góry
Bonus: Unibet
#942937 - 08/02/2007 20:47 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: Łukaszek]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Łukaszek, widzę że na siłę chcesz udowodnić chojraka, daj sobie luz.

Do góry
#942939 - 08/02/2007 20:47 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: moonlight]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
* udawać

Do góry
#942947 - 08/02/2007 20:50 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: Łukaszek]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Nie wiem, czym chcesz tu zaimponować, ale rozumkiem na pewno nie.

Do góry
#942968 - 08/02/2007 21:00 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: [T]-error]
Łukaszek Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2004
Postów: 738
Skąd: co sie stało sie
nie wiem jak ty, ale ja nie musze udawac chojraka
przyjeba..łes w pocztyliona \:D i nie mozesz sie z tym pogodzic stało sie i h...uj czy to takie trudne, chyba ze masz jakies kompleksy bo ja akurat nie bo z tego co widze to kazdy co tu posty pisze ze niewiadomo za jakiego kierowce sie uważa, że bez zimówek ani rusz \:D

Do góry
#942975 - 08/02/2007 21:04 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: [T]-error]
Łukaszek Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2004
Postów: 738
Skąd: co sie stało sie
Originally Posted By: [T
-error]10 lat temu nie było zimówek, ale było też 10 razy mniej aut niż teraz.



to jak za 20 lat bedzie 20razy wiecej aut to wprowadzą "wiosenne" i "jesienne"

Do góry
#942985 - 08/02/2007 21:08 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: Łukaszek]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: Łukaszek
nie wiem jak ty, ale ja nie musze udawac chojraka
przyjeba..łes w pocztyliona \:D i nie mozesz sie z tym pogodzic stało sie i h...uj czy to takie trudne, chyba ze masz jakies kompleksy bo ja akurat nie bo z tego co widze to kazdy co tu posty pisze ze niewiadomo za jakiego kierowce sie uważa, że bez zimówek ani rusz \:D

Z wszystkim się mogę pogodzić i nie mam kompleksów. Po prostu spytałem się tutaj być może bardziej doświadczonych jakie poniosę konsekwencje dotyczące wypadku... Jak nie potrafiłeś nic napisać mądrego to nie pisz. Proszę cię ... Bez odbioru.

Do góry
#943004 - 08/02/2007 21:16 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: Łukaszek]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Originally Posted By: Łukaszek
Originally Posted By: [T
-error]10 lat temu nie było zimówek, ale było też 10 razy mniej aut niż teraz.



to jak za 20 lat bedzie 20razy wiecej aut to wprowadzą "wiosenne" i "jesienne"


Niekoniecznie, mogą być dalej letnie i zimowe + opony dla łukaszków.

Do góry
#943038 - 08/02/2007 21:27 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: [T]-error]
Mruzu Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1549
Skąd: N = 49°28'05,5'' E = 20°01'4...
Originally Posted By: [T
-error]
Originally Posted By: Łukaszek
Originally Posted By: [T
-error]10 lat temu nie było zimówek, ale było też 10 razy mniej aut niż teraz.



to jak za 20 lat bedzie 20razy wiecej aut to wprowadzą "wiosenne" i "jesienne"


Niekoniecznie, mogą być dalej letnie i zimowe + opony dla łukaszków.


\:D \:D \:D \:D \:D

Do góry
#943156 - 08/02/2007 22:19 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: moonlight]
kajtek Offline
enthusiast

Meldunek: 27/12/2006
Postów: 265
Originally Posted By: moonlight
Originally Posted By: Łukaszek
nie wiem jak ty, ale ja nie musze udawac chojraka
przyjeba..łes w pocztyliona \:D i nie mozesz sie z tym pogodzic stało sie i h...uj czy to takie trudne, chyba ze masz jakies kompleksy bo ja akurat nie bo z tego co widze to kazdy co tu posty pisze ze niewiadomo za jakiego kierowce sie uważa, że bez zimówek ani rusz \:D

Z wszystkim się mogę pogodzić i nie mam kompleksów. Po prostu spytałem się tutaj być może bardziej doświadczonych jakie poniosę konsekwencje dotyczące wypadku... Jak nie potrafiłeś nic napisać mądrego to nie pisz. Proszę cię ... Bez odbioru.


jakie konsekwencje?? boze 6 lat masz prawko i naprawde nie slyszales ze dostaniesz tylko i wylacznie mandat z punktami. Pocztylion ma OC w najlepszym AC to on bedzie mu zwracal kase jesli ty oczywiscie masz OC na tego pojazda ktorym jechales.

Sprawa opon : kiedy byl robiony przeglad tego autka?? JEsli w okresie kwiecien-grudzien 2006 to sie nie martw bo jesli na przegladzie podbili pieczatke tooni odpowiadaja za to niewazne ze mogles dac w lape za pieczatke hehe

Do góry
#943166 - 08/02/2007 22:30 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: kajtek]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Zimowki nie zimowki ale zdrowy rozsadek konieczny. Ja akurat wczoraj dowiedzialem sie smutnej rzeczy: moja kolezanka z podstawowki zginela w wypadku. Rano bylo slisko, praktycznie na prostej drodze wpadla pod Jelcza. I tak to jest, ze jednemu sie uda (zrobi piruet - nic go nie uderzy albo wyleci do rowu) a inny ma pecha i niestety ten blad okazuje sie byc ostatnim w zyciu \:\(

Do góry
#943188 - 08/02/2007 22:43 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: Łukaszek]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Łukaszek
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: Łukaszek
lewy nie wkrecaj se bajek czy opony letnie czy ziomowe bo są one moze od 3-4 lat wprowadzone jako "wymysł marketingowy"(na czyms trzeba zarobic) bo jak masz rozj...bac na sniegiu albo lodzie to Ci ziomowe nie pomogą.
Bo jebnie...temu polakowi powiesz ze masz se załozyc zimowki to ci pomogą
Czasmi lepiej nic nie pisac niz pisac bzdury.

Opony letnie w Polsce nie sa obowiazkowe, jednynie moze byc rozpatrywany stan opon tych na ktorych jechales, jesli byly naprawde lyse to moga sie do tego przyczepi.
Co do zimowych opon to Lukaszek chyba w zyciu nie jezdzil na takich skoro pisze takie bzdury.
Odpowiedni sklad i rodzaj mieszanki uzytej do produkcji zimowek zdecydowanie sie rozni od tych letnich.
Oczywiscie jadac za szybko nawet super zimowki nie pomoga ale przy predkosci o ktorej tu mowa roznica moze wynoscic nawet do 100% drogi hamowania czyli moze nie tyle uniknac wypadku ale zminimalizowac jego skutki i byc moze auta nie bylyby do kasacji albo kolega nie musialby odwiedzac szpitala:]

Inna kwestia ze jesli sie nie przyznales ile jechales to jest to praktycznie nie do udowodnienia bo wyliczenia Policji sa tylko szacunkowe choc sad grodzki wezmie pod uwage co uzna w danej sytuacji za najwlasciwsze.


Kwestia jak zostanie potraktowana kwestia stanu tych opon na ktorych jechales bo jesli dobrze pamietam to minimum jest 3 mm,
jesli nie bylo tyle bieznika to moze byc jakis zarzut zwiazany ze spowodowaniem wypadku w ruchu ladowym,tutaj moglby sie wypowiedziec odgdog bo zapewne znajdzie cos na ten temat.


niestety jeździlem na zimowówkach \:\) a co ty sie udajesz za eksperta od od opon lolku bo ci wje...ali bajke w telewizji ze przy 100k/h nie spowodujesz wypadku (bo masz zimowki i zajebib...ste bierzniki ) a ty jedziesz to wulkanizacji i wymienasz i myslisz ...... \:D jakos 10 lat temu nie bylo opon zimowych i jakos nie było problemow "markietingowych' ze nie miałes ziomowych i dobrego bieżnika to nie bylo w stanie na byle stuczke.......
chyba ze jestes naprawde naiwny ze spowodowales wypadek bo nie miales ziomowych i dobrego bieżnika naprawde należysz do ludzi bardzo naiwnych


Zacytuje calosc zeby byla jasnosc.
Wyraznie napisalem ze nawet najlepsze zimowki Cie nie uratuja jesli pojedziesz za szybko,
ale te same zimowki nie jeden raz uratuja Ci dupsko przy normalnej jezdzie,
jesli twierdzisz ze jest inaczej to proponuje wybrac sie na letnich oponach na jakis parking i pojezdzic przy obecnej pogodzie, nastepnie wybrac sie na ten sam z zimowkami na kolach, jesli nie stwierdzisz rozicy to w sumie nie mamy o czym dyskutowac.
Nie twierdze ze jestem specem od tych spraw ale przejechalem juz sporo kilometrow i mimo sieczki z telewizji od specow marketingowych nadal twierdze ze zimowki sa jak najbardziej wskazane.
Chuj zdecydowanie przez ch jesli juz musisz sie tak dowartosciowywac.
10 lat temu internetu tez nie bylo i o czym to swiadczy??

Moonlight, faktycznie jesli tylko spisali Twoje dane to teraz zapewne wzywaja Cie na zlozenie wyjasnien, nadal uwazam ze po za mandatem i utrata ew znizek w ubezpieczeniu nic wiecej Ci nie grozi.

Do góry
#943204 - 08/02/2007 23:00 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: Biszop]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Co do klotni: zimowka vs letnie. Czy te osoby, ktore smieja sie z zimowek jechaly kiedys w zimowych warunkach? Watpie. Tak wiec prosze najpierw sie przejechac na letnich a potem na zimowkach. Tylko nie tak zachowawczo, ze sie korek za wami zrobi tylko normalnie i sprobowac zahamowac, przyspieszyc itp. Po tym tescie zapraszam dopiero do dyskusji ...

Do góry
#943225 - 08/02/2007 23:26 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: rivex]
bkbk Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 1720
Skąd: Szczecin
ja na szczescie nigdy nie mialem wypadku ale paru moich znajomych mialo, jeden jadac w nocy kiedys potracil rowerzyste, ten mial zlamana noge, wina oczywiscie po stronie mojego kolegi dostal mandat, chodzil na jakies tam badania ale skonczylo sie na mandacie i kuratorze, prawka nie stracil. Drugi kolega potracil kiedys na pasach laske ktora z nikad wbiegla mu przed mache oczywiscie nic sie jej nie stalo bo jechal wolno ale nie wiadomo skad jak z pod ziemi wyrosli jej wojek i brat i oczywiscie byli jedynymi swiadkami, koles dostal maksymalny mandat i zabrali prawko na pol roku. Przyklady moze inne od tego tu opisanego ale jak widac roznie mozna zostac potraktowanym przez wymiar sprawiedliwosci...

Do góry
#943252 - 09/02/2007 00:04 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: Mruzu]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
Originally Posted By: Mruzu
Originally Posted By: [T
-error]
Originally Posted By: Łukaszek
Originally Posted By: [T
-error]10 lat temu nie było zimówek, ale było też 10 razy mniej aut niż teraz.



to jak za 20 lat bedzie 20razy wiecej aut to wprowadzą "wiosenne" i "jesienne"


Niekoniecznie, mogą być dalej letnie i zimowe + opony dla łukaszków.


\:D \:D \:D \:D \:D



Jak to kiedys napisal Bazyl, piszac posty (T-Error) musisz miec na uwadze, ze niektórzy uzytkownicy czekajac na live betfair NBA, popiajaj sobie jakies napoje;-) a teraz zawortosc tegoz napoju jest na monitorze....

\:D \:D

Do góry
#943264 - 09/02/2007 00:17 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: Łukaszek]
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies
Originally Posted By: Łukaszek
Originally Posted By: [T
-error]10 lat temu nie było zimówek, ale było też 10 razy mniej aut niż teraz.



to jak za 20 lat bedzie 20razy wiecej aut to wprowadzą "wiosenne" i "jesienne"


szczerze mowiac nie zdziwibym sie ^^

chociaz lepiej by bylo jakby to w druga strone poszlo uniwersalne ;d

Do góry
#943397 - 09/02/2007 07:51 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: Wahi]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Wiadomo ze dla bezpieczenstwa lepiej zmieniac opony na w lecie letnie w zimie zimowe.

Tak jak w zimie nie chodzimy po polu w tenisowkach tylko raczej w trepach bo tez mozna zrobic sobie krzywde.

Do góry
#943516 - 09/02/2007 09:38 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: wafe(L)nica]
rycerz_83 Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 539
oczywisacie ze nie ma porownania miedzy oponami,
po pierwsze inny bieznik, ale przede wszystkim zimowki przy niskich temperaturach nie twardnieja.

z 2 lata temu podczas zimy, suchutko na drodze pieknie sloneczko swieci, ale mrozik byl, wjezdzam sobie motocyklem na skrzyzowanie, gosc mi lekko zajechal droge, i tylko lekkie nacisniecie na hamulce spowodowalo piekny szlif.
droga sliska nie byla, ale stwardniale(z powodu temperatury) opony zrobily swoje.

Do góry
#945002 - 09/02/2007 16:32 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: [T]-error]
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
Originally Posted By: [T
-error]
Originally Posted By: Łukaszek
to jak za 20 lat bedzie 20razy wiecej aut to wprowadzą "wiosenne" i "jesienne"


Niekoniecznie, mogą być dalej letnie i zimowe + opony dla łukaszków.

\:D \:D

a tak serio to to łukaszek jest mistrz i jeździ na samych felgach

Do góry
#945034 - 09/02/2007 16:41 Re: wypadek na drodze - moja bezmyślność [Re: twist]
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
haha, nie jezdzi - lata.

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, ANZELMO, alfa, akagi, VVega, Sensei, burbon, pacyfista, wHiTe_StAr, igea23), 3855 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582843 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07